Cinema club - Strana 14
Strana 14 od 31 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 457

Tema: Cinema club

  1. #196

    Odgovor: Cinema club



    Good Neighbors - iako sam mislila da ce biti predvidljiv i dosadan film, prevarila sam se.
    Odlican triler


  2. #197

    Odgovor: Cinema club

    The Painted Veil (2006)



    Nisam imala očekivanja, ali ispostavilo se da je u pitanju divna ljubavna priča.
    Pejzaži su fantastični, fotografija takođe.
    I Edvard sa svojom savršenom dikcijom daje neku posebnu notu filmu.

    Da se razumemo, Edvard nikako nije moj tip, da ne bude nesporazuma sa gospoDžom babom...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #198

    Odgovor: Cinema club

    Odgledala sam ono Anđino ratno-huškačko sranje. Registrovaću se na IMDB-u samo da mu dam nulu.

    Poenta filma je da su Srbi primitivci, seljačine i pijandure i da uživaju da ubijaju ljude, manje-više muškarce, al' većinom žene, da bacaju bebe kroz prozor i tako to. Interesantno je da u toku rata u Bosni nije uopšte bilo srpskih žrtava, jer u filmu nije ubijen nijedan Srbin, sem onih par koji su slučajno stradali u nekoj od akcija koje za cilj imaju etničko čišćenje, naravno. Štaviše, muslimani čak nisu imali ni vojsku, izgleda U film je ubačena ljubavna priča, čisto da ne bismo baš tokom celog filma gledali scene srpskog bahaćenja, ubijanja i silovanja.

    Fuj.

    Inače, ne kapiram zašto bi se neko potrudio da u film ubaci EKV i narodnjake (autentičnu srpsku muziku, jelte), a da je pri tom film na engleskom. Još mi je manje jasno, kad su već odlučili da bude na engleskom, zašto su onda angažovali naše glumce, a ne one kojima je engleski maternji jezik.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #199

    Odgovor: Cinema club

    Biutiful (2010)



    ukratko o filmu :
    Uxbal, single father of two children, finds his life in chaos as he is forced to deal with his life in order to escape the heat of crime in underground Barcelona, to break with the love for the divorced, manic depressive, abusive mother of his children and to regain spiritual insight in his life as he is diagnosed with terminal cancer
    http://www.imdb.com/title/tt1164999/

    subjektivno:
    Težak film i glavni glumac prema kome se emocije tokom filma menjaju. Priča koja dotiče duboko do srži ljudskosti. Ukoliko je negujemo, a svi je imamo. Potresno, jako, bolno, istinito, tera suze u oči ali i svest o neophodnosti mirenja sa sudbinom i prepuštanju istoj..pa šta bude.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #200

    Odgovor: Cinema club

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Odgledala sam ono Anđino ratno-huškačko sranje. Registrovaću se na IMDB-u samo da mu dam nulu.
    Nema potrebe, Пантелa vodi hordu spamera koja ga je, dok joj je ovaj film bio meta, drzala ispod trojke na IMDB-u. Akcija da svet izneverue.

    My Week With Marilyn



    Dugo sam cekala pristojan torent sto zbog Kenet Brane sto zbog sto mi je zanimljiva tema ali entuzijazam se ispuhao poput baluna vec u prvih 15 minuta. Nije mi se svideo.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #201

    Odgovor: Cinema club



    Smešten u ruralnoj Engleskoj i Evropi za vreme Prvog svetskog rata, War Horse počinje neverovatnim prijateljstvom između konja po imenu Joey i mladića po imenu Albert (Jeremy Irvine), koji ga timari i dresira. Kada ih sile prilika razdvoje, film prati neverovatno putovanje konja dok prolazi kroz rat, menjajući i inspirišući sve one na koje nailazi - britansku konjicu, nemačke vojnike i francuskog farmera i njegovu unuku - pre nego što priča dostigne emotivni vrhunac na ničijoj zemlji. Prvi svetski rat je doživljen kroz putovanje ovog konja - odiseja radosti i tuge, strastvenog prijateljstva i velike avanture.

  7. #202

    Odgovor: Cinema club

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    The Painted Veil (2006)



    Nisam imala očekivanja, ali ispostavilo se da je u pitanju divna ljubavna priča.
    Pejzaži su fantastični, fotografija takođe.
    I Edvard sa svojom savršenom dikcijom daje neku posebnu notu filmu.

    Da se razumemo, Edvard nikako nije moj tip, da ne bude nesporazuma sa gospoDžom babom...
    Kaži što je film lepica a tek muzika Edvard manje više


    Ja gledala The Vow. Jbt koje sranje od filma. Onaj Notebook mi bilo milina gledati i Rachel McAdams mi je bila skroz simpa u tom filmu. The Vow...jedva izdržah do kraja. Ne mi se sviđa
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #203

    Odgovor: Cinema club

    Slučajno sam naleteo na seriju čija je tematika epska fantastika (nešto što ne propuštam ..).
    Naime radi se o seriji Game of thrones:
    Ime: Game of Thrones Title.jpg Pregleda: 29 Veličina: 76.9 KB

    Radi se o 7 gradova ( i njihovim teritorijama) koji imaju "poetična" imena (Zimovrel, Hrid, Kraljeva luka...etc.) gde političke igre dovode do opšteg rata. Mnogo pretendenata na Gvozdeni Tron na kojem sedi kralj svih zemalja. Dobri kostimi, zapleti oko vlasti, izdaje, dvorska "svita", mnoštvo likova, lepi ambijenti..čine da se serija gleda u dahu. Do sada je emitovano 10 epizoda prve serije i 8 epizoda druge..Odgledao sam u dahu..i moja preporuka svima koji vole taj žanr (poput Gospodara prstenova). Ja sam već čitao par knjiga po kojima je serija i rađena. Uostalom ocena na IMDB je 9.4..što dovoljno govori o kvalitetu iste .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #204

    Odgovor: Cinema club

    Melancholia


    Imam ga odavno u kompu, ali kao da je cekao "pravi trenutak"
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #205

    Odgovor: Cinema club



    Toliko sam danas zapela za ovaj film, da sam ga cak dva puta skidala jer se prvi put nije prevod uklapao...
    ...doduse meni ne treba prevod, ali volim neke svoje bliske stvari da podelim sa meni bliskim ljudima
    Prvo, kada je film poceo..pomislila sam...u jbt, vaskrs'o covek...isti lik, isti glas, isti stas...posle sam procitala da je to delo kompjuterske zaj..animacije i da su od glumca samo ruke i noge...pa se pitam kako li ce i da li ce gluma opstati u buducnosti...
    Meni se film svideo, iako ima dosta primesa amerikanizma...ima i propusta /kao da Uzbeci u tadasnjoj SSSR ne znaju da govore Ruski...ahaM /
    ...a poooosebno mi je drag jer se radnja desava u Tashkentu...

    I jedna sekvenca iz filma...kada je parkirao mecku...komentar "sa strane"..."ovakav auto voze samo Breznjev i Volodja"..
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #206

    Odgovor: Cinema club

    Ime: the_man_from_earth_2007.jpg Pregleda: 27 Veličina: 73.0 KB


    The Man from Earth (2007) - IMDb

    U ovom filmu verovatno nikad niste culi ni za jednog od glumaca i ostalih clanova ekipe ... a opet je ispalo cudo od filma... Za sve koji su skepticni kao ja sto sam bio , neka se nateraju samo 10 minuta da odgledaju... posle se nece odvojiti od filma sve dok se ne zavrsi...
    Poruku je izmenio Meggy, 15.06.2012 u 18:29 Razlog: reklama

  12. #207

    Odgovor: Cinema club

    Dark Shadows (2012)

    Žanr: komedija, horor

    Režiser: Tim Burton
    Glumci: Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Helena Bonham Carter, Eva Green, Jackie Earle Haley, Jonny Lee Miller,Chloë Grace Moretz,
    Bella Heathcote.
    Muzika: Danny Elfman

    Ime: Dark_Shadows_2012.jpg Pregleda: 29 Veličina: 64.2 KB

    Dopada mi se sastav ljudi koji su radili na ovom projektu, a film je simpatičan na svojstven način. Ne zamara um, ali ga uveseljava.
    Artificial Selection

  13. #208

    Odgovor: Cinema club

    TWO LOVERS (200



    Skoro ne odgledah realniji film, a veoma često gledam filmove.
    Ima nešto u njemu sasvim sasvim lično.

    DakleM, opšti utisak je više nego povoljan a Joaquin Phoenix-u bih kuvala tri obroka dnevno. Plus užinu.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #209

    Odgovor: Cinema club

    God Bless America (2011)
    Ime: MV5BMTQwMTc1MzA4NF5BMl5BanBnXkFtZTcwNzQwMTgzNw@@._V1._SY317_.jpg Pregleda: 33 Veličina: 22.2 KB

    Bolesno dobar. Preporucujem.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #210

    Odgovor: Cinema club

    Last Night (2010)



    Odddličan film sa fantastičnom Kirom Najtli.
    Key word je poverenje. I ljubav, bogami.
    Za one koji znaju da ljubav ima puno lica i naličja, koji su otvorenog uma i uvek spremni za pravu ljubav.
    Usput, ponešto i prinesu na žrtvenik.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 14 od 31 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cinema City 2009 Novi Sad
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.06.2009, 23:43
  2. Club Contrast
    Autor zmax u forumu Novi Sad
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.05.2008, 12:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •