Cinema club - Strana 17
Strana 17 od 31 PrvaPrva ... 7151617181927 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 255 od ukupno 457

Tema: Cinema club

  1. #241

    Odgovor: Cinema club

    A šta znam...ja sam u ovom mom filmu stalno okružena hijenama, pa cenim da bi mi 227 dana u čamcu sa bengalskim tigrom stvarno bila razbibriga.

    Enivej...

    The Impossible(Lo imposible) 2012



    Based on a true story.
    Sineee, odgledala sam ga s takvom knedlom u grlu da sam jedva čekala kraj, pa da strpam potomke u moj krevet das malo guramo.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #242

    Odgovor: Cinema club

    ^ baba, nekoliko puta naletala na taj film...ono što me odbijalo je to što mi previše malKo filmova sa kaKti katastrofama, obično budu predimenzionirani...
    Znači ovaj je OK

    Ja odgledah, takođe po istinitom događaju, film The Vow (Zavet ljubavi) 2012


    Šta znam, meni nije wow...ono gledljiv je, neubedljiv pomalo...
    Izeš film koji se može prepričati u 3 rečenice...
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #243

    Odgovor: Cinema club

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Upravo odgledao Prometeja. Evidentno je da su "kopirana" neka mesta Aliensa (Osmi putnik..prevedeno kod nas) ali..meni je imalo vrednost zbog traganja za pitanjima.
    - Ko nas je stvorio?
    - Zašto se predomislio i želeo da nas uništi?
    Prometej je prequel - prednastavak (nasla prevod na guglu ) Alijena t.j Osmog putnika.

    A odgledala sam nekoliko ali evo izdvojicu

    The Expendables 2 - okupila se odlicna ekipa i film zna se - pucnjava i tuca do smrti , losih momaka, a ovi dobri jedna saka ljudi, naravno pobede . Zabavljalo me upravo to sto je jaaako predvidljiv. Ali i neke dobre fore, koje manje vise ocekujes.

    Why Did I Get Married? - zanimljiva komedija o lepim a i ruznim stvarima koje se desavaju (ili mogu se desiti) kad ste u braku.
    Poruku je izmenio Bombica, 25.02.2013 u 00:37


  4. #244

    Odgovor: Cinema club

    Sinoc sam u Areni gledala novo Srdanovljevo (Golubovic) ostvarenje Krugovi. Radjen je po istinitom dogadjaju, u cast Srdjanu Aleksicu. Dobra rezija i odlican kasting (Bercek, B. Isakovic, Glogovac (tom bih se odma' dala samo kad bi me 'teo)) ali slaba tacka ovog filma je vise nego mlak scenario. Ceo film su izneli i to kako izneli glumci. Drzi paznju svih 112 minuta ali moglo je to mnogo bolje sa dobrim dijalozima itd..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #245

    Odgovor: Cinema club

    Pošto je za nama romantićni vikend, gledali su se horori, jelte.

    Case 39 - preporučujem. Ima par sitnih manjkavosti koje su mi zasmetale, al' da je strašan, strašan je. I Rene Zelveger uopšte nije loša riba sa onim batačićima na kišiiii....

    Sinister - i opet preporučujem - Kristijan Slejter igra (polu)propalog pisca koji svoja dela bazira na istinitim događajima...

    Inače, oduvek su mi bili bljak horori sa rekama krvi i otkinutih ljudskih delova, tipa sve te Testere (koje nikad nisam odgledao, niti ću) i slične gadosti. Najstrašnije je kad te plaši ono što ne vidiš, nego samo naslućuješ. E da, preporučiću i jedan totalno lud film, mogu da ga gledaju i oni koji ne vole horore, jer je skroz uvrnut : The Cabin in the woods .

    I takoooo...

  6. #246

    Odgovor: Cinema club

    Django - odličan

    Argo - usprkos brojnim zamerkama i kritikama diljem interneta meni super film. Dobro, možda nije za oskara ali iznadobijali su ga i veći promašaji.

    The Intouchables (2011)



    Francuski. Istinita priča o kvadriplegičaru i dečku koji neplanirano dobija posao kao pomoć u obavljanju osnovnih životnih funkcija. Optimističan, preporučujem.

    Your Sisters Sister




    Priča o ljubavnom trouglu, ništa spec. ali može da prođe. Baš mi je lepotinja ova Emili Blant.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #247

    Odgovor: Cinema club

    Nemam blage veze ko mi je preporučio film, vrlo je moguće i da ga je neko na forumu preporučio, nije baš ni skorašnji, ali mE se dopaĐa:

    The Cider House Rules
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #248

    Odgovor: Cinema club


    Hope Springs

    Ime: images.jpeg Pregleda: 35 Veličina: 11.1 KB

    Radi se o učmalosti u dugogodišnjem braku i pokušaju glavne junakinje da vrati malo stare vatre u nj. Ako neko misli da bi se obveselio gledajući Meril Strip kako vežba blow job koristeći bananu nek pogleda. Onako, ume da zabavi. 6/10
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #249

    Odgovor: Cinema club

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku

    Hope Springs

    Ime: images.jpeg Pregleda: 35 Veličina: 11.1 KB

    Radi se o učmalosti u dugogodišnjem braku i pokušaju glavne junakinje da vrati malo stare vatre u nj. Ako neko misli da bi se obveselio gledajući Meril Strip kako vežba blow job koristeći bananu nek pogleda. Onako, ume da zabavi. 6/10
    gledala,meni je bio opustajuci...obicna mala prica.....a nema pucanja i napada na Vasington...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #250

    Odgovor: Cinema club

    Martha Marcy May Marlene





    Mlada zena bezi iz sekte sa svim psihickim traumama usled boravka u istoj i nalazi utociste kod svoje sestre.
    Tokom filma smenjuju se slike iz njene nedavne proslosti ( boravak u sekti )
    i sadasnjosti ( boravak u kuci njene sestre )

    Pomalo usporen ali film pun naboja i te tenzije koja vas " drzi" do samog kraja filma.
    Efektnog kraja.

    Dobar.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #251

    Odgovor: Cinema club

    Silver Linings Playbook



    Njih dvoje se sreću, mladi, lepi ali oboje sa psihičkim problemima, prijaju jednom drugom kao takvi... Baš obećavajuć početak. Međutim toliko ga holivudski ušećere u jednom momentu da to postaje jedan neizdrž i naravno prebajkovit kraj. Znači, može da prođe. Ja sam baldisala jer sam očekivala nešto sasvim drugo. Ne znam zašto. Zaneo me početak, očekivala sam nešto šuntavije, iščašenije.. Takve više volim. Nek bude opet šestica.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #252

    Odgovor: Cinema club

    The Way Back



    Za vreme drugog svetskog rata trojica zarobljenika iz sibirskog gulaga beže i pešače 6.500 kilometara do slobode. Ovo je film o njima. Filmčina. 8/10 Ovaj oniski Kolin (kopaj Đuri rupu) Farel se izmetn'o u glumca i po. Sve mi nešto vel'ko danas, i film i Kolin, ali stvarno mi se svideo.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #253

    Odgovor: Cinema club

    Django ...prvi film kojem sam prvo poslusala soundtrack i odusevila se, a danas sam konacno i film pogledala. Trepnula nisam. Tarantino ...sve prenaglaseno, samo se slijepcu ne bi svidjelo.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #254

    Odgovor: Cinema club

    (500) Days of Summer



    Ovag omladinca nosim u lepom sećanju ODAVDE pa sam pomislila da će biti i ovde okej. Ono, nije baš da imam grižu savesti što sam utrošila sat i po svog mladog života ali ne bih ga započimala da sam znala šta će biti.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #255

    Odgovor: Cinema club

    Dag och natt (2004) - IMDb


    Dobar švedski film. Po opisu na prvu loptu miriše na bljutavu priču, ali nije. Priča o jednoj porodici. Mužu i ženi koja je usamljena i zaboravna i njihovo dvoje dece. Sin koji je oženjen i vara svoju ženu sa mlađom devojkom, njegova žena koja ga takođe vara. Sestra, trudna kurva, starac i ludi trener. Ljudi željni ljubavi. Tragaju za jednim pitanjem i jednim odgovorom , "If love is the answer - what is the question?"

    Dajem čistu peticu
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

Strana 17 od 31 PrvaPrva ... 7151617181927 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cinema City 2009 Novi Sad
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.06.2009, 23:43
  2. Club Contrast
    Autor zmax u forumu Novi Sad
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.05.2008, 12:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •