Cinema club - Strana 21
Strana 21 od 31 PrvaPrva ... 111920212223 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 457

Tema: Cinema club

  1. #301

    Odgovor: Cinema club

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    La migliore offerta (The Best Offer) 2013



    Zbog ovakvih ostvarenja, Film s punim pravom nosi epitet sedme umetnosti
    130 minuta čistog užitka, umetničko savršenstvo, vrhunska gluma, odlična filmska fotografija i neprevaziđeni Morikone...
    I da...brilijantni Džefri Raš...
    Ovoooolikkaaaa preporuka...kome se ne svidi neka me javno pljune (ipak ne biK kao Isahara saS crveni reputi...ko mi da crveni postaje mi neprijatelj br. 1 to the end of my life ).
    a ja ga bas spremila za gledanje nego nikako da se svrtim

    valjda cu ovih dana.....
    uvece gledamHistori dok se ne rastope boje a kad sam gotova da zaspim ,bolesnik pusti B92 info,da nesto pricana srpskom....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #302

    Odgovor: Cinema club

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    La migliore offerta (The Best Offer) 2013



    .
    odgledala!
    odlican!

    prevara slicna onoj u Nine Queens,ili kako se vec bese zove onaj argentinski film sa Ricardom Daríninom
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #303

    Odgovor: Cinema club

    Šteta nemamo neku temu gde bi mogli malKo diskutovati i razmeniti viđenja i mišljena o pojedinim odgledanim filmovima...
    Ovako...možda nekom pokvarim(o) užitak neizvesnosti...ali...
    Jeste prevara...ali, po meni niko nije (explicitno) na gubitku...
    Jer...kada sagledamo njegov život "pre" (što je fenomenalno dočarano sa rođendanskom svećom) i nije bio baš bog zna šta...
    Prevara...da, mnoštvo portreta "neživih" žena (si primetila da je isključivo ženske portrete skupljao) za jednu/dve/nevažno noći sa ženom koja te je zaintrigirala, koju si (možda) zavoleo, koja ti, na neki način, znači...žena koja je narušila tvoju rutinu, koja te je izvela iz ustaljenog koloseka...paaaaa...mislim da vredi...
    Ipak je spoznao neko osećnje koje ranije nije ni znao da postoji...
    E sada...što to nije potrajalo...jbg...drugi paragraF...

    Ustvati mi smo, ljudi, prokleti...jer volimo da traje....nUmemo da uživamo i živimo zbog trenuTka...
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #304

    Odgovor: Cinema club

    Skinula sam taj film još pre mesec dana i nikako da stignem da ga odgledam.
    I onda čitam vaše postove sa jednim okom zatvorenim ne želeći da pokvarim doživljaj.
    Ne postizavam.
    A jedva čekam
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #305

    Odgovor: Cinema club

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Šteta nemamo neku temu gde bi mogli malKo diskutovati i razmeniti viđenja i mišljena o pojedinim odgledanim filmovima...
    Ovako...možda nekom pokvarim(o) užitak neizvesnosti...ali...
    Jeste prevara...ali, po meni niko nije (explicitno) na gubitku...
    Jer...kada sagledamo njegov život "pre" (što je fenomenalno dočarano sa rođendanskom svećom) i nije bio baš bog zna šta...
    Prevara...da, mnoštvo portreta "neživih" žena (si primetila da je isključivo ženske portrete skupljao) za jednu/dve/nevažno noći sa ženom koja te je zaintrigirala, koju si (možda) zavoleo, koja ti, na neki način, znači...žena koja je narušila tvoju rutinu, koja te je izvela iz ustaljenog koloseka...paaaaa...mislim da vredi...
    Ipak je spoznao neko osećnje koje ranije nije ni znao da postoji...
    E sada...što to nije potrajalo...jbg...drugi paragraF...

    Ustvati mi smo, ljudi, prokleti...jer volimo da traje....nUmemo da uživamo i živimo zbog trenuTka...


    koje strasti se lakse odreci?
    kladim se da ljudi u umetnosti telesnu strast stavljaju u drugi plan

    P.S.IsaharO,ne brisi posle taj film,htela bih da ga imam...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #306

    Odgovor: Cinema club

    Uh, ne bih se kladila
    I da...nije to bila isključivo telesna strast...ipak se on duhovno vezao za nju...
    seti se scene rođendana i buketa cveća...
    Verujem da je prvi put tako nešto uradio ...

    A opet...kažeš ljudi u umetnosti...šteta te ta umetnost ima svoju cenu...i to paprenu cenu...što veća cena, to je umetnost jača...

    Elem, na pola filma sam predosetila da ima neki zaJeb....ali me Billy iznenadio...nikada ne bih rekla da bi ga i on izdao...
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #307

    Odgovor: Cinema club

    http://www.leptiricabioskop.com/film...glednice-2011/

    33 Postcards

    Opis: Dean Randall je sponzorio kinesko siroce Mei Mei za mnogo godina, kad je stigla u Sydney i krenula da mu se zahvali, njihovi zivoti su se promenili zauvek…

    Režija: Pauline Chan

    Scenario: Pauline Chan, Philip Dalkin, 1 more credit »

    Glavne uloge: Guy Pearce, Zhu Lin, Claudia Karvan

    malo sporiji,fali dinamike na momente,ali ja volim spore price o malim ljudima.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #308

    Odgovor: Cinema club

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    To the Wonder (2012)

    Evo jednog zanimljivog za one koji vole malo neobičnije filmove.
    Ovaj gotovo da nema dijaloga, sav je u monolozima i nedorečenostima.
    Mana mu je što je mnogo emotivan, ako se to može podvesti pod manu. Lično ne volim emotivno teške priče, ali film je veoma dobar. I priča dobra, ali ja sam eto, duševna žena pa me sve pogađa.
    Šalu na stranu, dobar je film iako igra Ben Aflek (to je jedina mana) mada ima svoje zašto je i on tu, kamera je odlična a kadrova za fotografisanje kol'ko duša ište.
    Pogledajte, ako se smorite dajte mi crveni reput

    To the Wonder (2012) - IMDb

    Odgledala ga večeras, konačno
    Definitivno film za koji se ne može reći...hm, pa ok je...gledljiv je, promenio bih ovoOno...jok...
    Ili će vas očarati ili razočarati.
    Film za više gledanja..verujem da mi je dosta toga promaklo ovaj put...
    Preporuka i s moje strane...
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #309

    Odgovor: Cinema club

    Daleke '95-'96 sam slucajno u neko gluvo doba naleteo na ovaj film na TV-u. Nema specijalnih efekata, jurnjave, pucanja,..., jedan neobican film o sasvim obicnim ljudima. Svrstao sam ga u 'top five' koje sam ikada odgledao.
    Film je na spanskom jeziku. Nasao sam samo engleski titl


  10. #310

    Odgovor: Cinema club

    La migliore offerta (The Best Offer) 2013

    DakleM, film me izuo!
    Dugo (nekih par nedelja) ništa nisam gledala a po svoj prilici neću ni gledati, dok se utisci ne slegnu.
    Odličan film, odlični glumici, odličan scenario, odlična fotografija, sve je odlično.
    Ovakav film se ne propušta

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Uh, ne bih se kladila
    I da...nije to bila isključivo telesna strast...ipak se on duhovno vezao za nju...
    seti se scene rođendana i buketa cveća...
    Verujem da je prvi put tako nešto uradio ...

    A opet...kažeš ljudi u umetnosti...šteta te ta umetnost ima svoju cenu...i to paprenu cenu...što veća cena, to je umetnost jača...

    Elem, na pola filma sam predosetila da ima neki zaJeb....ali me Billy iznenadio...nikada ne bih rekla da bi ga i on izdao...
    Da i ja sam naslućivala zajeb i Bili me nije iznenadio, previše je bio dobar da bi trajalo.
    Scene u kafiću preko puta, sa devojkom koja priča brojeve i čiji je identitet ona zapravo ukrala, su brilijantne.
    To mi je odmah bilo sumnjivo. Ona me podseća na patuljke iz ElGrekovih slika.

    A ljubav ko ljubav, bila i ostala lagarija bitno je samo koliko cenu smo spremni da platimo za iluziju. On je dao sve i puk'o.
    Svesno.
    Kraj mi je malo nejasan. Ne znam da li se oporavio ili ne.
    Fizički. Psihički je otpevao.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #311

    Odgovor: Cinema club

    Sad ću da skinem taj Bestblatruć, i ne bude li valjao, ima da padne punjenje bulje šimikama. Fala lepo i doviđenja.

  12. #312

    Odgovor: Cinema club

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Kraj mi je malo nejasan. Ne znam da li se oporavio ili ne.
    Fizički. Psihički je otpevao.
    Ja mislim da je kraj pre "istinskog" kraja (ako misliš na poslednju scenu...u Pragu).
    Da je on završio tamo gde jeste...i da je ta scena samo fleš ptošlosti (pretpostavljam pre nego je izgubio svaku nadu...iako mislim da je bio svestan da je već izgubio)
    Ono, pišem najšturije što mogu ako bi još neko hteo da pogleda

    Inače, kada se "oporaviš"..a znam da volEš bolesnjikave filmove, možeš pogledati oFaj...

    Stoker (2013)




    Upravo ga odgledah. Doduše očekivala sam malo drugačiji kraj...
    I da, jesam li ja uvrnuta ako sam sve vreme očekivala i čekala da se kresnu
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #313

    Odgovor: Cinema club

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Ja mislim da je kraj pre "istinskog" kraja (ako misliš na poslednju scenu...u Pragu).
    Da je on završio tamo gde jeste...i da je ta scena samo fleš ptošlosti (pretpostavljam pre nego je izgubio svaku nadu...iako mislim da je bio svestan da je već izgubio)
    Ono, pišem najšturije što mogu ako bi još neko hteo da pogleda


    Stoker (2013)




    Upravo ga odgledah. Doduše očekivala sam malo drugačiji kraj...
    I da, jesam li ja uvrnuta ako sam sve vreme očekivala i čekala da se kresnu

    Prvi nisam gledala, pogledaću ga ovih dana. A ovaj me je film tako smorio. Usporen,meni lično nema neku posebnu priču...Potrudili se da naprave priču i omanuli. Da li si uvrnuta? Ne znam. Postavi pitanje sebi kad je tvoje dete u pitanju i videćeš.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  14. #314

    Odgovor: Cinema club

    Ih, oFco
    uhvatih sebe da još uvek neke filmove gledam sa pozicije mladih (a ne roditelja)...
    A i mama joj vrla
    Nikada je u životu nije očešljala...i kada joj ankL reko da ode s njim i ostavi je...latila mu se za kaiš pantalona...
    Meni se lično film dojmiJo...samo bih kraj drugačiji...
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #315

    Odgovor: Cinema club

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Ih, oFco
    uhvatih sebe da još uvek neke filmove gledam sa pozicije mladih (a ne roditelja)...
    A i mama joj vrla
    Nikada je u životu nije očešljala...i kada joj ankL reko da ode s njim i ostavi je...latila mu se za kaiš pantalona...
    Meni se lično film dojmiJo...samo bih kraj drugačiji...
    Kad si već počela...Meni tu priča ne pije vodu. Prvo odnos sa majkom je skroz plitko odrađen, a stric je napaljenko žešći.. Filmu dajem dvojčicu sa minusom
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

Strana 21 od 31 PrvaPrva ... 111920212223 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cinema City 2009 Novi Sad
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.06.2009, 23:43
  2. Club Contrast
    Autor zmax u forumu Novi Sad
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.05.2008, 12:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •