Cinema club - Strana 4
Strana 4 od 31 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 457

Tema: Cinema club

  1. #46

    Odgovor: Cinema club

    Obazno da pogledate "Invictus" ...
    Iako je tema malo prezvakana - Juzna Afrika, Nelson Mandela itd, vredi pogledati film o odnosu predsednika Mandele i ragbi tima Juzne Afrike ...
    Sjajne uloge Morgana Slobodnogmena i Mata Dilajle ...
    Konacno da Ameri nemaju najveci ...

    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  2. #47

    Odgovor: Cinema club

    The Ugly Truth, 2009


    Simpatična ljubavna komedija, preporučujem svima koji vole limunadice
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #48

    Odgovor: Cinema club

    Toooooooooootalna preporuka.



    Bila sam skeptična kada sam vidjela da igraju Alec B. i Steve M. i u principu sam pristala da ga pogledam jer igra Meryl S. (iiiii nisam došla do karata za Avatar) ...ali...nisam se uoooopšte pokajala...tako dobar film, smiješan, zanimljiv, dinamičan...i poprilično dugo traje.


    Od mene ima 5!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #49

    Odgovor: Cinema club

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Napisite nam sta ste poslednje, od trenutno aktuelnih filmova ne starijih od godinu dana, pogledali i kakvi su vam utisci. Vredi li na to nesto potrositi vreme ili ne? Opisite nam vas utisak, ali da to ne bude samo "ok", "ona glumica je dobra riba", "kako je onaj glumac sladak", "glup je", "dobar je", itd...
    Ako kacite slike uz poruku trudite se da ne budu prevelike...

    Ukoliko zelite da preporucite, ili napisete kritiku nekog filma starijeg od godinu dana, molim vas da koristite temu "Totalna preporuka - filmski arhiv".



    Hvala.
    Citat Butkica kaže: Pogledaj poruku
    Cloudy with a Chance of Meatballs



    Film koji pokazuje da masta stvarno nema granica i da se snovi mogu ispuniti
    Predivna prica sa velikom dozom humora,predivan kolorit i jednostavno fenomenalna animacija.Uzivala sam gledajuci ga i film od mene dobija najvecu ocenu. 10/10
    pogledaj Avatar i videces sta moze masta pravog umetnika

  5. #50

    Odgovor: Cinema club

    Citat mikeli kaže: Pogledaj poruku
    pogledaj Avatar i videces sta moze masta pravog umetnika
    Moze li josh koji citat molicu lepo?

    Avatar je vec preporuchen nekoliko puta. Evo i ja cu da ga preporuchim...film je chak dobio i posebnu temu u ovom podforumu, pa mozhemo tamo da nastavimo sa utiscima.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #51

    Odgovor: Cinema club

    Whiteout (2009)



    Dosao je i ovaj film na red. Nisam razocaran ali nisam ni odusevljen vec je ispalo za nijansu losije nego sto sam ocekivao.
    Moja ocena je 4/10 sto znaci da film vredi odgledati 2 do 3 puta u zivotu i to je to.

    Ono sto zameram je jednostavna radnja sa scenama vidjenim bezbroj puta kao i brze prelaze bez zadrzavanja na odredjenu situaciju cisto da bi se film po tome izdvojio ne bi li podsecao na neke ranije filmove primera radi scena kada izlaze iz aviona koji je pod snegom je isecena i ne prikazuje se to kako su izaslvi vec odjednom eto ih na povrsini sto nije bio cest slucaj u ranijim filmovima slicne tematike.

  7. #52

    Odgovor: Cinema club

    The blind side (2009)



    Film radjen po istinitoj prichi...pomalo tuzhnoj, ali ne toliko da ce vam trebati paket maramica ako odluchite da ga pogledate.
    Big Mike je talentovan za sport. Majka, zavisnica od kreka i heroina, je davno napustila njega i njegove bracu i sestre. Talentovanost mu otvara vrata ugledne shkole, dobrostojece porodice, a kasnije i poznatog ragbi tima.

    Sandra Bulok ima neshto u sebi shto me uzhasno nervira. Inache, simpatichan filmic.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #53

    Odgovor: Cinema club


    Gamer je akcioni triler čija je radnja smeštena u bliskoj budućnosti kada su igranje igrica i zabava evoluirali u novi i zastrašujući hibrid. Ljudi kontrolišu druge ljude u veoma popularnoj multiplayer online igrici: ljudi igraju ljudima... u stvarnosti. Tehnologija kontrole uma je široko rasprostranjena, a u srcu ovih kontroverznih igrica je njihov tvorac, milijarder Ken Castle (Michael C. Hall). Njegovo poslednje delo, pucačina iz prvog lica "Slayers", omogućuje milionima da ožive svoje najdivljije fantazije on-line pred milionskim auditorijumom, koristeći stvarne zatvorenike kao avatare sa kojima se bore do smrti.
    Kable (Gerard Butler) je superzvezda, i kultni heroj ultranasilne igrice "Slayers". Kablea kontroliše Simon (Logan Lerman), mladi igrač sa statusom rok zvezde koji nastavlja da prkosi verovatnoćama, i dovodi svog lika do pobede iz nedelje u nedelju. Odvojen od svoje porodice, zarobljen i primoran da se bori protiv svoje volje, gladijator modernih dana mora preživeti dovoljno dugo kako bi pobegao iz igrice i spasao svoju porodicu, povratio svoj identitet i spasao čovečanstvo od Castleove nemilosrdne tehnologije.

  9. #54

    Odgovor: Cinema club


    U novom filmu Wernera Herzoga, Nicolas Cage glumi pokvarenog detektiva Terencea McDonagha koji je svom poslu posvećen jednako koliko i zloupotrebljavanju droge - dok uz veliki rizik izbegava zakonu. U događajima posle uragana Katrina, Terence postaje zavisnik moći, duboko intuitivan i neustrašiv detektiv koji autoritativno vlada u ruševinama Nju Orleansa. Njegov uzburkani način života komplikuje jedino prostitutka u koju je zaljubljen (Eva Mendes). Zajedno, oni se prepuštaju sopstvenom svetu u kom vladaju požuda, nasilje i savest. Rezultat je jedinstveno filmsko remekdelo: jednako tužno i manično smešno.

  10. #55

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    Inglourious basterds

    Valjda sam dobro napisao ...elem, Tarantino: kad očekuješ izvesno, uvek te izneveri...da ne prepričavam, ko nije, nek' pogleda, pod obavezno.

  11. #56

    Odgovor: Cinema club

    The book of Eli (2010)



    OvakoC...
    Josh jedna pricha o apokalipsi i kako je vera odrzhala choveka. Denzel podseca na Mad Max-a.
    Producenti ovakvih i slichnih filmova bi trebali da svrate do Srbije...da vide shta je vera.
    Ne znam, nishta posebno...bar ne meni.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #57

    Odgovor: Cinema club

    Nine (2009)

    Moja topla preporuka je - ne gledati!

    Nisam fan mjuzikla...od večeras sam još veći protivnik...šta ja znam, odlična glumačka postava...radnja ..to je neka avangarda.... ..a ja sam jednostavna žena.

    Iznenadile su me vokalne sposobnosti većine glumica...Penelope još jednom fascinirala... ...i Fergie zapanjila svojom debljinom ...nisam je ni prepoznala... Izboličila se.

    Samo istinski ljubitelji mjuzikla da pogledaju.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #58

    Odgovor: Cinema club

    The lovely bones (2009)



    Ajme meni teshkog li filma
    Pricha o devojchici koja je vracajuci se iz shkole nasela na komshijinu slatku prichu o "projektu" za koji mu je potrebno njeno mishljenje i...i necu vishe nishta reci.
    Don't talk to strangers..?
    Ma nakon ovog filma sam rekla indijancima da ne razgovaraju ni sa nepoznatima ni sa poznatima.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #59

    Odgovor: Cinema club

    Sherlock Holmes



    Puno lepih slika chadjavog Londona s'kraja 19. veka, mnogo pesnichenja i uopste krljanja (sto se mene tice taman da se metne chaj, zovne neko telefonom, odete do wc-a da se bar ponudite ako vam se ne piski..a bez da pritishcete pauzu), Sherlok ima jubav.. Nije lose, mislim, ko voli Gaj RiĆijevski fazon..
    Dzad bas dobar u ulozi Votsona.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #60

    Odgovor: Cinema club

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    sto se mene tice taman da se metne chaj, zovne neko telefonom, odete do wc-a da se bar ponudite ako vam se ne piski..a bez da pritishcete pauzu), Sherlok ima jubav.. Nije lose, mislim, ko voli Gaj RiĆijevski fazon..
    Dzad bas dobar u ulozi Votsona.
    Uuu što mi ga nahvali...a evo dvd cupka pored mene...taman sam se spremila da ga metnem u player. Baš da vidim kakve će moje impresije da budu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 4 od 31 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cinema City 2009 Novi Sad
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.06.2009, 23:43
  2. Club Contrast
    Autor zmax u forumu Novi Sad
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.05.2008, 12:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •