Cinema club - Strana 7
Strana 7 od 31 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 457

Tema: Cinema club

  1. #91

    Odgovor: Cinema club

    Al' je zato Dear John
    zesce sranje. Greota je potrositi dragoceno vreme na ovaj film.





    ...Australija nam dala go
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #92

    Odgovor: Cinema club



    Znaci pocevsi od izbor aktera za glavne ( a i sporedne) uloge, preko price koja do kraja uspeva da zadrzi vasu paznju do muzike - koja je izvrsna...film zasluzuje 5+ i sve preporuke.


  3. #93

    Odgovor: Cinema club



    pa nije lose, s obzirom da su ovo dvoje odlicni komicari i film je odlicna zabava.
    Daklem, preporuka


  4. #94

    Odgovor: Cinema club

    Ako ne tražite umetničku vrednost u filmu i želite samo dva sata lude zabave - The Hangover.
    Skoro bez konkurencije najotkačeniji film koji sam ikad video. Dobra priča, glumci odradili posao na najbolji mogući način, interesantni zapleti, dva sata smeha. Pravi film za razbibrigu.

  5. #95

    Odgovor: Cinema club

    Švedski film Arn-The Knight Templar je svakako prijatno iznenađenje,budući da ni jedan roman Jan Guilloa nije preveden na Srpski,nisam se nadao da je moguće napraviti holivudski spektakl a da se ne sklizne u preterivanje po pitanju kompjuterske šminke,efekata i da se od priče o rađanju jedne nacije na napravi pompezan i spektakularan promašaj..
    ......Na svu sreću prevario sam se..obavezno proveriti subtitle jer je film na Švedskom.
    ..Clash of The Titans već pomalo vuče na taj trend da se od rimejka napravi brljotina,ali ga vredi pogledati zbog zaista zapanjujuće dobrih akcionih scena..A videti Ralfa Fajnsa u ulozi Hada je zaista užitak..(šteta što tu ulogu nisu ponudili Šerbedžiji.).
    The rest...is silence.

  6. #96

    Odgovor: Cinema club

    ponovo sam pogledala posle 100 godina " Kuvar,lopov,njegova zena i njen ljubavnik"

    jedan suludi,odlican film
    sulud kao i Delikatesna radnja ili Ozonov Sitkom


    preporuka
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #97

    Odgovor: Cinema club

    I love you Phillip Morris



    Komična priča o stvarnom životu Stevena Jaya Russella (Jim Carrey) prevaranta i višestrukog begunca iz zatvora . Za vreme odsluživanja zatvorske kazne, Jim se zaljubi u svog kolegu iz ćelije Phillipa Morrisa (Ewan McGregor). Nakon što Morrisa puste iz zatvora, Russell će u više navrata pokušati pobeći kako bi ponovno video svoju ljubav.

    Vredi pogledati, ocena 7/10

  8. #98

    Odgovor: Cinema club



    Borba Titana - 3D
    Clash of the Titans
    avanturistička fantazija

    TITLOVI
    Na repertoaru od: 8.4.2010, Kolosej Ušće

    Trajanje: 1h 46min / 106min
    Godina: 2010
    Zemlja porekla: SAD
    Jezik: engleski
    Scenario: Louis Leterrier
    Režija: Travis Beacham, Phil Hay, Matt Manfredi, Beverley Cross
    Uloge: Sam Worthington, Ralph Fiennes, Liam Neeson, Gemma Arterton, Mads Mikkelsen

    Link: zvanična strana
    Film "Borba Titana" govori o konačnoj bici za moć u kojoj se nadmeću ljudi sa kraljevima i kraljevi sa bogovima. Ali, rat izmedju bogova bi mogao da uništi ceo svet. Persej (Sem Vortington) je sin bogova, odgajan kao čovek. On pokušava da zaštiti svoju porodicu od Hada (Ralf Fajns), osvetoljubivog boga podzemlja. Budući da nema šta da izgubi, Persej predvodi opasnu misiju kako bi sprečio da Had oduzme moc Zevsu (Lajam Nison) i prenese pakao na zemlju. Sa četom hrabrih ratnika, on kreće na opasni put duboko u zabranjeni svet. U borbi sa moćnim demonima i užasnim zverima, on jedino može da preživi ako prihvati svoju božiju prirodu, izazove sudbinu i sam stvori budućnost.

  9. #99

    Odgovor: Cinema club

    odličan film, vrlo emotivan!
    Miki Manojlović kao i uvijek perfektan..
    Preporuke !!!
    BESA
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #100

    Odgovor: Cinema club

    Clash of the Titans (2010)



    Dobar akciono-avanturisticki-sf film i generalno gledano zabavan film.

    To je u sustini to ali ajmo malo u detalje.

    Film ima odlicne efekte i prosto sam uzivao gledajuci ga. Ono sto fali filmu jeste to da borbe traju makar malo duze i da budu vise epske a ne nekako obicne kao sto jesu. Da se primetiti da je film nekako zbrzan jednostavno previse brzo se proslo kroz film pa imam utisak da je morao trajati makar 30-ak minuta duze ne bi li to sve ispalo kako treba no dobro ima i pozitivne strane u tome film je jednostavniji i brzo prodje vreme eto iskopah nesto pozitivno u tome mada mi se to nimalo ne svidja.
    Prica/radnja je solidna ono jednostavna za pratiti ali moglo je uz samo malo truda jos bolje.
    Glumci su ok dobro su ih izabrali oni su oglumili kako valja takodje pohvale za kostime i kameru.
    Jos samo da kazem da bi filmu dao ocenu vise da su borbe bile duze i epske a da je prica bila malo bolja jos jednu ocenu vise.

    Moja ocena: 5/10

  11. #101

    Odgovor: Cinema club

    Shrek forever after



    U ovom delu Shrek ima krizu identiteta
    I gubitak Fione ga je prosvetlio da pazi sta zeli, jer to moze i da se ostvari.
    Sta znam...ne volim nastavke i uglavnom se desi da mi se ne svide iako me prvi deo obori s nogu.
    E sad, nije da mi se nije svideo if ju nou vat aj min, ali nisam se smejala kao kad sam gledala 1. i 2. deo.
    Shrek je Shrek, al' magare je magare

    I preporucicu ga, sto da necu. Bolje i Shreka da gledamo nego filmove iz Charlijeve zbirke
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #102

    Odgovor: Cinema club

    Rampage (2009)



    Definitivno najbolji film Uwe Boll-a !

    Ovo je jedan dobar akcioni film sa dozom drame i trilera.
    Uwe Boll je konacno pokazao da ume da odradi svoj posao i rezira jedan dobar film a Brendan Fletcher koji je glumio glavnu ulogu u filmu je odradio odlican posao jer je maestralno odglumio svog lika.

    Meni je ovaj film pravo osvezenje i to ne zato sto dolazi od loseg rezisera nego zato sto je zabavan, brz ne traje duze od 90 minuta a ima kvalitet tako da se moze gledati vise puta a ja cu ga sigurno gledati s vremena na vreme.
    Radnja iako ne bas puno komplikovana, jer je malo predvidiva, je u sustini veoma dobra i odlicno osmisljena a jedina zamerka je sto je po mom misljenju akcija startovala nesto ranije nego sto sam ocekivao a da se samo jos nekih 15-ak minuta posvetilo uvodnoj prici, koja je mogla biti malo razradjenija, film bi vredeo jednu ocenu vise no i ovako je dobar. Jos bi pohvalio odlicnu atmosferu i napetost koja se drzi tokom celog filma i umalo da zaboravim da kazem da je kraj jednostavno odlican.

    Moja ocena: 6/10

  13. #103

    Odgovor: Cinema club

    Predators (2010)



    Konacno nakon toliko godina pravi Predator film !!!
    Ovo se cekalo jos od '87-e !!!

    Atmosfera (10/10) - od samog pocetka pa do samog kraja izuzetna i napetna atmosfera identicna onoj iz originala sto nije nimalo lako postici ali uspeli su.
    Muzika (10/10) - bas kao iz originala ona prava Preator muzika koja je tu uvek kada treba i kada se nesto treba desiti veoma lepo prati situaciju i docarava nam je.
    Glumci/likovi (10/10) - svi su bili odlicni cak i iznad mojih ocekivanja veoma lepo osmisljeni i razradjeni likovi. Svaki lik je prica za sebe i svako od njih je najbolji u onome cime se bavi i odlicno osmisljeno da skup toliko razlicitih ljudi trebaju biti ekipa jer ovaj je Jakuza onaj doktor koji uopste nije cist uglavnom veoma dobro izabrani glumci koji su odlicno odglumili svoje likove.
    Radnja/prica (9/10) - vrlo dobra prica i nemam neke velike zamerke osim toga da su mogli jos malo da zakuvaju radnju ali i ovako je ok.
    Jako cenim to sto je u ovom filmu konacno prikazano to da nisu svi Predatori isti dakle imamo klasicnog pa onog crnog Falconer Predator i kako bese onaj treci zaboravio sam uglavnom poenta je da je ovo velika stvar za fransizu i ogroman napredak/pomak za istu dok su u Predatoru 2 tupili u koracali u mestu ovde imamo pomak u prici.
    Eto saznali smo i to kao i da su sumu birali u prvom delu jer i sami imaju takvu planetu gde love i svaki put kada dodju u lov dodju spremniji sa novim oruzjem jer zato i biraju razne ljude ovaj zatvorenik onaj doktor onaj tamo placenik a ovaj mafijas i tako uce i usavrsavaju se to je lepo prikazano. A posebno mi je to sto Predatori imaju sukob sami izmedju sebe sto je normalno ali trebalo je to prikazati i eto konacno ovaj film nam to i prikazuje da ima razlicitih vrsta/tipova Predatora i da je onaj klasican iz prvog dela fer igrac dok onaj crni ili Falconer kako vec bese nije fer da je surov i igra prljavo eto to mi se svidja sto je prikazano i zato je klasican Predator bio vezan jer ne igra kako ostali zele... ima tu jos nego da skratim malo.
    Predatori (9/10) - Predatori su odlicni sva tri razlicita Predatora su super veoma dobro su ih osmislili jedino da su ih malo vise prikazali i mislim ne u celini nego na pocetku one poglede tacnije posmatranje njihovo sa drveca su trebali malo cesce da prikazu jer imamo tri Predatora u filmu a ne jednog tako da obzirom na to da se razlikuju bilo bi lepo da smo videli kako svaki od njih posmatra ljude sa drugacijim vidom no bilo je toga kasnije ali mala zamerka sto nije bilo u pocetku no verovatno nisu zeleli to da urade da mi ne bi odmah saznali da ih je troje i da se razlikuju.

    Film je odlican, ja sam odusevljen.

    Moja ocena: 8/10

  14. #104

    Odgovor: Cinema club

    The A-Team (2010)



    Nista posebno cak nije ni nesto mnogo zabavan tako da nema se sta puno reci jedan obican akcioni film koji je dobar za ubijanje vremena.
    Losa gluma. Losa radnja. Solidna zabava. Prosecna akcija. Sve u svemu solidan film mada sam ja prilicno razocaran, ocekivao sam nesto vise.

    Moja ocena: 3/10
    Poruku je izmenio Sunflower, 18.07.2010 u 01:49 Razlog: ....tema nije predviđena za starije filmove.

  15. #105

    Odgovor: Cinema club

    Sta ocekivati od filma u kojeg glume zvezde akcionih filmova, sem puno tuce, pucanja, krvi, ludih trka i ispunjavanje nemogucih misija?
    Komercijalni film koji vredi pogledati, cisto da pogledate kako glume zajedno Stalone, Svarceneger, Vilis, Dzet Li, Dolf Lundgren, Miki Rurk, Erik Roberts i ostali


Strana 7 od 31 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cinema City 2009 Novi Sad
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.06.2009, 22:43
  2. Club Contrast
    Autor zmax u forumu Novi Sad
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.05.2008, 11:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •