Cinema club - Strana 9
Strana 9 od 31 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 457

Tema: Cinema club

  1. #121

    Odgovor: Cinema club

    [CENTER]Get Low




    Gavni lik odlucuje da se samokazni za pocinjeno nedelo tako sto se totalno odvaja od sveta na 40 godina. Pred smrt zakljucuje da mu oprost ipak treba, koliko od drugih ljudi toliko i od sebe samog..
    Dobar je film, mada mislim da je mogao ici jos malo sire i dublje. Nekako mi je Divalova odlicnost u udubljivanju u lik cudaka ostala nedovoljno iskoriscena.
    A Bil Marej je moj momak, tu nemamsta da dodam.
    Preporuka.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #122

    Odgovor: Cinema club

    London Boulevard (2010)


    Super film, jedino mi se kraj bas nije svideo.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #123

    Odgovor: Cinema club



    Ghost Writer (2010)

    Fenomenalan film, muzika, kadrovi, čitao sam da su mnogi razočarani što nije napet, meni totalno suprotno.
    Ima svojih mana, al definitivno mi je falio jedan ovakav triler.
    Kraj je malo slabiji (oni koji su gledali znaju o čemu pričam).

  4. #124

    Odgovor: Cinema club



    Jedan od najupečatljivijih filmova u poslednje vreme. Na prvi pogled deluje kao jedan u nizu filmova za odrasle,ali nije. Ima priču, ima poentu i savršenu muziku.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #125

    Odgovor: Cinema club

    evo i slike, samo se bojim da ova ne bude prevelika
    elem,
    film se zove Room in Rome ili u originalu Habitacion en Roma
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 26.04.2011 u 18:08 Razlog: Prevelika slika / smanjo sam sliku
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #126

    Odgovor: Cinema club

    The Switch



    Film je onako, kliše nabacan preko klišea i sasvim pristojan za razbiti brigu i prijatno popodne da nije ove Đenifer koja se jos od prijatelja nešto koprca..
    Bio bi bolji ugođaj da nije nje.
    Elem, ona ostaje trudna i rađa klinca sve misleć da je otac umno i tjelesno besprekorni donor sperme (opet) al' ne lezi vraže...

    Ovaj šečer malo vadi stvar:
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #127

    Odgovor: Cinema club



    Fast Five (2011)

    Odgledao ga danas i odusevio se ! Odlican F&F nastavak !

    Dobri automobili, brza voznja i lepe devojke ? Nego sta, to smo zeleli to smo i dobili !

    Nadao sam se dobrom nastavku serijala i tako je i bilo bas je dobar.
    Cam verziju koju sam gledao je bila iznenadjujuce dobra a zvuk odlican tako da sam uzivao u ovom filmu.

    Prvo svidja mi se to sto su svi odnosno skoro svi glavni likovi na okupu plus Dwayne Johnson koji se super uklopio a kako i ne bi jer bas je lik za jedan ovakav film. Jordana Brewster sexy kao i uvek te je tu os i Elsa Pataky kao simpaticna policajka eto morao sam ih malo prokomentarisati i kad smo vec kod atraktivnih glumica valja pomenuti i pojavljivanje -spojler start- Eve Mendes na kraju u cameo ulozi -spojler end-.
    Inace svi likovi su jako dobro uklopljeni u celu pricu i dopada mi se uloga koju su svi likovi imali.
    Joaquim de Almeida je bio odlican izbor za glavnog negativca jer covek bas ima opaku facu i dobar je u takvim ulogama mafijaskih boss-ova te ga najvise pamtim iz filma Desperado. A kako se Sung Kang udebljao i ostario od Tokyo Drift-a.
    Ou boj... ooouu boooj - Vin Diesel vs. Dwayne Johnson !
    Od pocetka filma sam cekao na njihov fajt i mogu reci da je ispao onako kako treba, odlicno odradjena tuca s pobedom -spojler start- Vin Diesel-a -spojler end- kako sam i prizeljkivao.

    Radnja filma je bas dobra i svidja mi se sto je smestena u Brazilu. U svakom slucaju ovaj nastavak F&F je puno bolji od predhodnog ali nije najbolji u serijalu kao sto neki kazu mozda jeste najbolji jos od originala ali meni original ipak ostaje najbolji.
    Kraj filma je super ispao a finalna scena odnosno zavrsnica filma je najjebeniji deo filma i samo dodatno podize adrenalin jer film je i do tada bio dobar ali kada krene jebanijada samo se dodatno pojaca zvuk i otvori se nova limenka piva te se uziva u brzoj i zestokoj akciji -spojler start- jurnjave skupih i nabudzenih automobila -spojler end-.
    Treba pomenuti i kameru koja je dobra sa puno dobrih kadrova tokom akcije.

    Ovaj film je zapravo zbir mnogih filmova kao sto je recimo The Italian Job (1969) sa kojim ima slicnosti kao sto je -spojler start- ono skrivanje tokom vecine filma i dogovaranje odnosno planiranje kako da se odradi posao kao i zadnja scena -spojler end- sve je to naravno vec vidjeno i film ne nudi gotovo nista novo ali je sve to lepo uklopljeno i slozeno da dobro izgleda tako da ja to ne zameram filmu cak mi se i dopada jer nisam ni ocekivao da film bude 100% originalan.

    Fast Five je zabavan od pocetka do kraja i ni u jednom momentu nije dosadan tako da ga preporucujem i onima koji nisu fan F&F serijala.

    Ja sam dosta nahvalio film jer jeste dobar i svideo mi se ali nije sad ono nesto posebno tako da sam mu dao istu ocenu kao i prvom originalnom F&F filmu dok ostali nastavci imaju manje ocene.

    Moja ocena ukupnog kvaliteta/vrednosti filma: 6/10
    Moja ocena filma u zanru akcija: 8/10

  8. #128

    Odgovor: Cinema club

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku


    Ghost Writer (2010)

    Kraj je malo slabiji (oni koji su gledali znaju o čemu pričam).
    Sto se tice ovog, meni se jedino kraj i svideo.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 24.05.2011 u 16:47 Razlog: Uklonio off
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #129

    Odgovor: Cinema club

    Invictus



    Onako, opet Klint Istvud za reziserskom shamlicom i opet Met Dejmon. Film govori o nekim aktivnostima Nelsona Mendele od izlaska iz zatvora '90. do danaske. Film opet nije los, Frimen bas dobar u ulozi Mendele ali opet imam utisak da nije zaokruzio pricu. Nije poentirao.
    Trojcica.
    Et` preporucham onima sto vole bezbol.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #130

    Odgovor: Cinema club



    The Next Three Days (2010)

    Russell Crowe je profesor u srednjoj skoli cija zena je optuzena za hladnokrvno ubistvo i čami u zatvoru.
    Pokusava ziveti normalno sa svojim sinom nakon toga, no buduci da veruje da je supruga nevina odlucuje stvar preuzeti u svoje ruke i organizuje beg.
    Tu se desi jedna transformacija u kojoj mirni pofesor postane covek od akcije koji kupuje oruzje, hladnokrvan je....

    Haggis je imao i boljih filmova kao sto je i Crowe imao boljih uloga ali pogresno bi bilo reci da nisu odradili dobar posao, film je dobar i svakako vredan gledanja.

  11. #131

    Odgovor: Cinema club

    Stake Land (2010)

    Upravo ga odgledao.

    Film je tako moćan da ga nema smisla previse opisivati, to samo treba pogledati.
    Evo da pokušam: zamislite "The Road" atmosferu beznadja, opšte propasti, lokacije mrtve zemlje, i dodajte tome žestoku dozu horora sa atipičnim vampirima, dobre likove, dobar scenario, nešto slabije efekte tu i tamo (al to se oprašta), jako tragičnu i tužnu priču...i dobili ste "Stake Land".

    Film me totalno oduševio. Preporuka !

  12. #132

    Odgovor: Cinema club

    Po svemu sudeći opis je dobar,skinuću i gledanjac .Što se tiče "The Road"-a dopao mi se prilično.Dugo,nakon što sam odgledao film imao sam osećaj "zaista nam se može desiti tako nešto".Težak film.
    Preporučio bih film pod nazivom "Bunuel and King Solomon's Table /Buuel y la mesa del rey Salomn" iz 2001.godine.Radnja je smeštena u Toledu 1930.god.prati Luis Buuel-a, pesnika Federico Garcia Loca-u i slikara Salvadora Dal-a koji tragaju za mitskim stolom kralja Solomona. Čuven po svojim moćima da onaj ko ga poseduje ima uvid u prošlost,sadašnjost i budućnost.

    Bunuel and King Solomon's Table (2001) - IMDb

  13. #133

    Odgovor: Cinema club

    Another Year



    Jedna moja, ne znate je vi, bi ovaj film proglasila sampionom nedogadjanja nicega ali ja volim ovakve filmove. Znaci, ni jedan ispaljen metak, niko nije otet, ranjen, nista lepo selo lepo gori, lepa krv lepo lipti i ostale tendencije i pretendencije.. 1 zivotan film koji takodje kaze da starost nije za seka-perse, porodicni odnosi, snadjenost i nesnadjenost u ovom svetu.. Odlican.

    Certified Copy



    Lepa Zilijeta lepo prica engleski, francuski i italijanski.. Lepi predeli, Toskana, dobra fotografija..
    Radnja: Njih dvoje u srednjim godinama, on pishe ona galerishe.. provode dan u italijanskom gradicu raspravljajuci o umetnosti..
    Rezirao i napisao scenario Abas Kiarostami. Uprkos mojim velkim ocekivanjima nisam imala utisak na kraju da mi je film nesto ispricao..
    Mozete ga i nepogledati komotno.

    Animal Kingdom



    Ovaj mali sto sjedi na sredini covera, nakon smrti majke, dolazi da zivi sa sishavshom s uma babom i 4 ujaka koji se bave kriminalom.
    Solidan scenario, odlicna gluma i tehnicki gledano 1 dobar film. Ali..
    Jedva sam cekala da se zavrsi, valjda nisam bila u fazonu da se uzivljavam u tudje mentalitete, a s mojim zivotom blage veze nema.

    Ko voli tu (pijenje, drogiranje i sedjenje na ladan beton) tematiku moz da pogleda..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  14. #134

    Odgovor: Cinema club



    Dog Pound (2010)

    Radnja prati trojicu maloletnika koji se nađu u correctional centru.

    Nije loš film... mozda sam ocekivao malo više, ali generalno gledano je ok.

    -



    Sucker Punch (2011)

    Niti smisla niti priče niti glume, melodramatično prenemaganje uz fenomenalno školski primenjene trikove CGI, kamera, soundtrack ... ovaj film ima sve.

    Jedino nemojte tražiti smisao u njemu, to se ostavlja vama. Samo zbog sexy devojaka, koje su bolje od onih u "big tits zombie", a film nimalo pametniji mozete pogledati ovaj film.

    Nikako ne prepirucujem, bezveze film.

  15. #135

    Odgovor: Cinema club

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Invictus



    Et` preporucham onima sto vole bezbol.
    Nije bezbol nego americki fucbal.

    Henry's Crime



    Krimi komedija u kojoj Kijanu igra glumca i pljackasa banke. Film ima sporiji tempo, vidim da je to trend u 'olivudu i to je u redu ali komedija kojoj se skoro nijednom nisam nasmejala nedvojbeno govori da nismo jedno za drugo.

    Source Code



    Ovaj Djek mi je simpa jos od Brokeback Mountaina i moram da pomenem njegovu odlicnost i ovde u potpuno drugacijem zanru..
    Glumi ratnog veterana koji jos jednom ima priliku da spasi svet. Klise prica ali dobro je uradjen, drzi paznju.

    Never Let Me Go



    Jako je tuzan. Super je raslojen u smislu da vam ne sljusne uzasnu istinu u jednom trenutku vec je ukapiravate kroz ceo film.

    The Man From Earth



    Nekoliko prijatelja (antropolog, biolog, psiholog, teolog.. ) razgovara o relativnosti terorija na kojima stoje stubovi danasnje civilizacije uz par preterizama na americki nacin.. Kakvog optimistu moze da nagna i da razmisli o svim tim pitanjima od kojih bi mene zabolela psiha. Dakle, ume i da zabavi..

    Cemetery Junction



    Pristojno za da se zatvorite u kucu i utolite ovu vrucinu. Ma i vise od toga. Tri mlada drugara dolaze do stadijuma kada se vise ne mogu zadovoljiti izlascima, pijenjem i shokiravanjem palanke i postavljaju si vecito pitanje otici ili ostati.. Skroz je zabavan.
    Preporuka.

    Gone Baby Gone



    Tema i ambijent su slicni kao u mistik riveru samo je 10 puta gori od mistik rivera. Braca Aflek. Mladji glumi, stariji rezira. Cak ni dobra Frimenova gluma i sasma solidni Ed Haris nisu uspeli da poprave utisak vec vidjenosti.

    Just Go With It



    Imala sam tinejdzera u gostima par dana pa smo ovo skinuli da se zabavljamo dok pada kisa. Iako sam ga gledala prekljuce nisam mogla da se setim o cemu se radi pa sam ga sad opet preklikala. Toliko o filmu ali ono mozak na pasu, noge na astal i moze da prodje. Nije nam bilo dosadno.

    There Will Be Blood



    Skoro pola filma (a to je nekih sat i 20 minuta ) nisam znala da se odredim prema glavnom junaku. Nije od onih likova koji su kao dobri kad su se rodili pa ga zivotna okolnost (lose detinjstvo, los brak, pohlepa, rat..) ucini zlikovcem. Kad ukapirate njegovu raspalost, ukapirate da je raspadnut od kad se rodio. I od pre toga.
    Malo predugacak ali odlican film. Ostavlja jak utisak.

    Greenberg



    Super je film. A kada neko pokaze 1 odlicnost u zanru koji je sushta suprotnost od svega sto je do sada igrao i bio dobar mozemo da kazemo: imamo GLUMCA.

    Preporuka.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 9 od 31 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cinema City 2009 Novi Sad
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.06.2009, 22:43
  2. Club Contrast
    Autor zmax u forumu Novi Sad
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.05.2008, 11:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •