Cinema club
Strana 1 od 31 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 457

Tema: Cinema club

  1. #1

    Cinema club

    Napisite nam sta ste poslednje, od trenutno aktuelnih filmova ne starijih od godinu dana, pogledali i kakvi su vam utisci. Vredi li na to nesto potrositi vreme ili ne? Opisite nam vas utisak, ali da to ne bude samo "ok", "ona glumica je dobra riba", "kako je onaj glumac sladak", "glup je", "dobar je", itd...
    Ako kacite slike uz poruku trudite se da ne budu prevelike...

    Ukoliko zelite da preporucite, ili napisete kritiku nekog filma starijeg od godinu dana, molim vas da koristite temu "Totalna preporuka - filmski arhiv".



    Hvala.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 09.10.2011 u 18:11 Razlog: Dodat link + logo teme


  2. #2

    Odgovor: Novi filmski hitovi



    Orphan

    Film je mnogo naivan,pre svega glup..toliko naivnih scena da je to za plakanje.
    To je jedan od onih filmova koji konstantno unosi nervozu i ne pokusava nikako u toku gledanja da to ispravi.Prica o devojcici koja to nije nego zrela zena zarobljena u telu deteta i koja trazi porodice da bi ih ubijala je veoma lose realizovana.
    Ocena -1
    Poruku je izmenio silvia, 20.10.2009 u 18:40 Razlog: ubacila naslov filma, ybog pretrage

  3. #3
    The Last House on the Left, 2009

    Ovo je inače rimejk, istoimenog filma iz 1972 godine. U pitanju je horor film, pun jezivih scena, napetih i strašnih. Dakle, volim horor filmove, i u poslednje vreme, sve što sam pogledala je smešno, u odnosu na ovaj film, ovo je prava hororčina. Preporučujem ga svim ljubiteljima ovog žanra. Na imdb je dobio 7, a od mene dobija čistu 10- ku

    Citat Butkica kaže: Pogledaj poruku
    Orphan

    Film je mnogo naivan,pre svega glup..toliko naivnih scena da je to za plakanje.
    To je jedan od onih filmova koji konstantno unosi nervozu i ne pokusava nikako u toku gledanja da to ispravi.Prica o devojcici koja to nije nego zrela zena zarobljena u telu deteta i koja trazi porodice da bi ih ubijala je veoma lose realizovana.
    Ocena -1
    Ovaj je još uvek na čekanju, mada, posle ovog svega što si napisala, ne znam ni da li ću ga pogledati, mada ukusi su različiti, no videćemo
    Poruku je izmenio silvia, 05.02.2015 u 10:53 Razlog: greška

  4. #4

    Odgovor: Novi filmski hitovi

    Five Minutes Of Heaven

    Liam glumi tipa koji je sa 17 godina kao clan bande u Irskoj ubio coveka pred ocima zrtvinog mladjeg brata..
    Posle 30 godina pokusava da se sretne sa svedokom i na neki nacin dobije oprostaj.
    Dobar je, preporucujem.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #5

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    ahahahahahahahaha oni su potpuno opičeni...u principu ne volim komedije, ali ovo će biti pod 'obavezno' u preporuci...

    The Hangover
    Poruku je izmenio _baba_, 09.11.2009 u 17:10 Razlog: dodala naslov filma zbog pretrage
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  6. #6

    Odgovor: Novi filmski hitovi



    Up
    Odlican film,prelepa prica o coveku koji krece u najvecu avanturu njegovog zivota.Budi sva osecanja od smeha do placa(naravno,vise smeha),a izvrsna animacija docarava to i ostavlja bez daha.Preporuka svima,a od mene dobija najvecu ocenu.

  7. #7

    Odgovor: Novi filmski hitovi

    [CENTER]G.I. Joe


    Akcijske figure, militaristična ideologija, zlonamerna banda, SF .. ima tu i humora.. film kojeg bi svakako preporucila za gledanje..
    Poruku je izmenio Lilith_021, 25.10.2009 u 02:05 Razlog: slika i naslov
    Nije svako ko luta izgubljen..

  8. #8

    Odgovor: Novi filmski hitovi

    Law abiding citizen (2009)



    Razocaran u pravosudni sistem zbog blage kazne ubicama njegove zene i cerke, 10 godina planira osvetu...i kao da je mene pitao sta da uradi

    Film cu da vam preporucim, a vi kako hocete.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #9

    Odgovor: Novi filmski hitovi

    Cheri


    Mishel glumi prostituku iz visokog drustva.. On je sin njene "koleginice", znatno mladji, zaljubljuju se medjusobno, on se ipak zeni podobnijom, ona ga ceka, on se vraca..

    Nimije nesto..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #10

    Odgovor: Totalna preporuka - filmski arhiv

    The Tournament (2009)



    Film je katastrofalno los bas kao sto sam i ocekivao.

    Cista komercijala koja treba da zaradi tako sto ce se tinejdzeri loziti na akciju koja je cak mogla i biti bolja ali film je maksimalno isfoliran sa jeftinom pricom i deluje kao da su ukrali foru iz Arnijevog filma "Trkac" ili "Running Man" na eng.

    Ima puno toga loseg u ovom filmu nego da ne bih sada detaljno sve analizirao mislim da je dovoljno reci da jedan od likova iz filma koji vazi za najveceg ubicu naseg vremena uopste tako ne deluje svojom pojavom niti ima neku posebnu tehniku ubijanja ma bukvalno se ne izdvaja od drugih likova iz filma.
    Kraj filma je totalno bezvezan i vec puno puta vidjen.

    NEpreporucujem

  11. #11

    Odgovor: Novi filmski hitovi

    Jennifer's Body



    Uzas je blaga rec za ovaj film,jako glupa i nepovezana prica,glumci se uopste nisu uziveli u ulogu,film uopste nema nikakvu atmosferu.Da ne spominjem koliko ima neukusnih scena.
    Film je mogao biti mnogo bolji da se pratila osnova o devojci koju je opsednuo demon.Moja ocena za ovaj film,1.

  12. #12

    Odgovor: Cinema club, poslednji film koji ste gledali

    dobar film, odlichna gluma, samo, opet razvucheno skoro 2 i po sata...a moglo je komotno stat u sat i po
    Public enemies
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #13

    Odgovor: Novi filmski hitovi

    Taking of Pelham 123



    Veoma dobar triler i rimejk istoimenog filma iz '74.Radnja filma se desava naizmenicno u vozu i kontrolnom tornju i drzi neizvesnost sve do samog kraja.
    Denzel Washington i John Travolta su stvarno pravi izbor za ovakav tip filma i preporucujem svima koji vole napete trilere.

  14. #14

    Odgovor: Novi filmski hitovi

    Surrogates (2009)



    Po ko zna koji put, Brus Vilis spasava covecanstvo.
    Radnja filma smestena je u 2054. godinu, kada ljudi potpuno bezbedno iz svojih domova kontrolisu surogate...dizajnirane do savrsenstva. Medjutim, pojavljuje se oruzje koje unistavajuci surogata ubija i coveka koji ga kontrolise i tada naravno u akciju krece almighty Bruce

    Ovakvi filmovi definitivno nisu moj zanr Samo se iznerviram sto sam uopste i gledala.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #15

    Odgovor: Novi filmski hitovi

    A Christmas Carol

    sa Jim Carryijem i Gary Oldmanom u glavnim ulogama..
    odlichan animirani film, mene je skroz na skroz odushevio i popeo se na broj 1 animiranih 3D crtica uradjen je za desetku!!!
    inache, radjen je po Dikensovoj istoimenoj prichi..

    ae
    moomoo meee jooouu

Strana 1 od 31 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cinema City 2009 Novi Sad
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.06.2009, 23:43
  2. Club Contrast
    Autor zmax u forumu Novi Sad
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.05.2008, 12:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •