Smatrate li sebe partibrejkerom?

Prikaz rezultata glasanja: U slučaju kada neizostavno i protiv svoje volje morate napustiti neko veselo društvo,

Učesnika ankete do sada
27. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Ako je žurka na Netu, isključićete se naglo i sutra svima pričati kako vam je nestala struja

    5 18.52%
  • Ako je žurka uživo, kazaćete da vam upravo u goste stiže tetka koju niste videli 100 godina

    0 0%
  • U oba slučaja, priznaćete pravi razlog i stoički otrpeti kada vas zli jezici nazovu partibrejkerom

    22 81.48%
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 40
  1. #1

    Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Uzmimo, na primer, sledeću situaciju: Poveće društvo se zarakijalo , pričaju se masni vicevi i svi se lepo zabavljaju , a vama stiže SMS od žene da su se klinci uželeli ćaleta i da bi bilo KRAJNJE preporučljivo da se odmah vučete kući, da ne bi radio !

    Ili, recimo, žurka na Skype-u ili MSN-u, kojoj istovremeno prisustvuju: jaje, džindijanac, pp (privatni poslastičar), zercov, vešturak, zločesta, srbulence, mućka, žunjavac ištatijaznamkojošsvene, protegla se do kasno u noć, a vi morate da ustanete u pola šest i da pičite na šljaku, glava vam pada po tastaturi , oči su vam četvrtaste ko ekran , partner vam pati zbog neizmirenih bračnih (ili predbračnih) obaveza , ili vam je, jednostavno, doqrčilo...

    Kako ćete postupiti?

    Ja lično se uglavnom trudim (mada, priznajem, prilično neuspešno ) da ne ponesem ovu neslavnu titulu i da što duže ostanem u društvu koje me inspiriše, pogotovo ako osetim da su relatively high chances da se, eventually ogrebem za neku snošku, makar onako, virtually, ifjunouuotajmin (moram da spikam kodirano da me junior ne bi skapio i otračao tamodinetreba )
    Poruku je izmenio gogothegreat, 28.07.2006 u 01:22
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  2. #2

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Vidi ga ovaj partibrejker, hehe a i onaj 'leb nije bolji, pod ruku da se uFatite... i onaj Srba... taj ide kad je najzanimljivije... sve go partibrejker do partibrejkera... Zečeve neć' ni da komentarišem! Oni su sa partijima završili izgleda

    Da nema meni mog jajeta (svako jutro jedno jaje organizmu snagu daje), ne b' bilo ni žurke... a eve je sad i veštica stigla a i signal obećava nešto ne ispada (pljuc pljuc pljuc da ne čuje zlo! ) E to su PARTIMEJKERI Vazda najgore od sve dece! Kad treba, ja uštinem i od spavanja (i to ohoho kad Mali Od 'Ladnog nije na raspustu ), nekad i bešika popušĆa, večera zagori Nisam ja k'o neki...

    Bubrežnjak:
    Ja lično se uglavnom trudim
    da eskiviram MSN, kažem kako imam neznamštadaradimdeadlinesiostalo i onda galantno odem na Igre i turnire, pa opletem dok stvarno ne opamprčim o tastaturu ( a indijankinu tastaturu ko šiša )

    oči su vam četvrtaste ko ekran
    Olvejz bejbe

    Ako se desi da prva napustim društvo iz bilo kog razloga, stoički ponesem titulu, jašta... mada, definitivno, nema većeg partybreakerA (gogodgrejtestpartibrejkerofoldtajm) od postavljača ove teme. Niđe na svijet

    Poruku je izmenio SQUAW, 28.07.2006 u 04:20
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    bicu partibrejker, stoichki snositi posljedice i tu titulu samo ako zbilja hitno moram nesto da obavim.. ako radim, onda najcesce ostavim MSN ukljucen (ako se uopste setim da uzmem igracku sa sobom.. nakon sto ujutro onako pospana bauljam sa poluotvorenim ocima i ne znam za sebe, malo stvari mi je na pameti u tim jutarnjim satima .. jer kako stvari bivaju, obicno kasno legam.. iili zablejim sa doticnom bagrom na MSNu ili zablejim sa drustvom negde napolju.. u oba slucaja kasno lezem i ujutro bauljam )
    znaci spavanje mi nikad nije izgovor u koliko je zurkaaa nema spavanja i ovako i onako.. spavacu kad umrem do onda se zivi

    Citat partibrejker kaže:
    žurka na Skype-u ili MSN-u, kojoj istovremeno prisustvuju
    svi, sem tebe


    Citat partibrejker, drugi deo kaže:
    Ja lično se uglavnom trudim (mada, priznajem, prilično neuspešno ) da ne ponesem ovu neslavnu titulu
    tako je! ti je odavno nosish i bas ti pashe.. jer, primecujem nesto kao imas MSN, a nikako te nema..
    da nisi kao mozda eventualno "slucajno" kliknuo na moje ime i kao slucajno blok this persona?

    Citat Dzi kaže:
    a eve je sad i veštica stigla a i signal obećava nešto ne ispada (pljuc pljuc pljuc da ne čuje zlo!
    pljuc, pljuc, pljuc... da ne bude da nas chuje
    znas kako sve radi, ka bonbonica


    Citat JA kaže:
    E to su PARTIMEJKERI Vazda najgore od sve dece!
    najgoriiiiiiii smoooooo

    drugima mozemo da dodelimo titulu "partibrejkeri" napravicemo im i bedzeve
    moomoo meee jooouu

  4. #4

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Citat gogothegreat kaže:
    Ili, recimo, žurka na Skype-u
    E, da, ulažem kviska na ovo! Više me ovi neće ni puste tamo bez mikrofona stavili me na hold daju mi samo da se upalim kad treba nešto da mi puste ili otpevaju... ili ako nedaj Bože obnevide od fucking kapi za lepe oči... Eto, veštico, sve sam ti tužila ovo dvoje

    Ja:
    najgoriiiiiiii smoooooo
    Nego šta smo Mi smo oni što se vraćaju kući sa naočarima za sunce, taman da donesu 'leb i jogurAt

    A za bedževe ima da razradimo...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Citat SQUAW kaže:
    Eto, veštico, sve sam ti tužila ovo dvoje
    'ladno znam o kome je rec ma napravicemo mi zurku samo za nas, pa cemo mi drzimo njih na HOLD.. samo da razradimo kako taj HOLD funkcionise pa cemo im udarimo ceznju.. da vidis kako ce oni hteti da se onda druze s nama

    Mi smo oni što se vraćaju kući sa naočarima za sunce, taman da donesu 'leb i jogurAt
    mi smo oni koji pozdravljaju starije komsije koji tek idu na pijacu.. a oni nas gledaju misleci kako oni nemaju takOve unuke koji im nose 'leba i jogurAt


    A za bedževe ima da razradimo...
    vec radim na razradi no znas kako je.. slabo svetlo u podrumu, nema se rekvizita, moram improviziram.. pa traje
    moomoo meee jooouu

  6. #6

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Citat lik koji mi ogranicava pristup kompu:plakanje: kaže:
    [(moram da spikam kodirano da me junior ne bi skapio i otračao tamodinetreba )[/SIZE][/FONT]
    A dje bi ja to mogao da odem

    P.S. Sad sam te provalio, u fazonu: "Prevodim knjigu!" a ono u 1:15 odje tipkas

    Mozda bi i ja bio neki partimejker da imam duzi pristup kompu, al' snaci cu se ja

  7. #7

    11 Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    moj odgovor ce biti kratak i jasan: nikad ne napustam vesela drustva (a podocnjake kao krafne, suzave cetvrtaste oke sutra ujutro stoicki podnosim). pa jednom se zivi...sutra bre moze meteor da mi padne na kucu, pa bi mi onda poslije sigurno bilo zao...
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Ono, vec se duze vreme nosim mislju (aj' sad nek' neko kaze "Pa, nosi se" ) da ja lepo svim tim partibrejkerima (ukljucujuci i postavljaca teme ) lepo udarim jedan block, pa nek' se ondaK češu... gde god da ih svrbi Jasta, more, kao "Moram da spavam, radim sutra (ili sad moram da radim - to su dve moguce varijante), pa onda pravac na sajt (to ti je kod mene pravi dj vu, poznato mi jos od nekud )

    Dakle, gledam da odradim jedno 4-5 sati sna (nekako sam se navikla, pa mi 7-8 dodje previse, budem sva slogirana ), a ako je zurka (a obicno uvek jeste ), desi mi se da mi se ne isplati ni da lezem


    Citat Mr Deadline kaže:
    ili vam je, jednostavno, doqrčilo...
    Kanda ce biti ovo poslednje

    A taj deadline excuse ti je tanak k'o flis papir... ako ja nisam prekoracila sve moguce deadline-ove, ne znam ko je


    Fala na paznji
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    ma da sve cvecka do cvecke... mada izuzimajuci meratonsko idenje u klonju i jos maratonskije telefoniranje, te mali odlazak u jim, te napajanje zednih musterija (cek ima tog jos) vi mi uopste niste partibrejkeri... ... a tek ova sto se najvise buca ni mikrofon nece da kupi... nece ni da prisustvuje zabavi a kamo li sta drugo

    e sad stojicki da kazem kad god sam isao u radnju ustvari sam bio tu samo ste mi malo doqrcili
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  10. #10

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Citat swba kaže:
    sad stojicki da kazem kad god sam isao u radnju ustvari sam bio tu samo ste mi malo doqrcili
    Tako je druzze brate prijatelju ! Doqurchili smo ti! I meni smo dosurchili!

  11. #11

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    pa ne pazi... ispade samo da smo Mi nedruzeljubivi... a one
    jednoj se klonja zacepila i telefon riknuo koliko visi na istima, nekada i u kombinaciji zaboravljajuci sta je rekla gde ide...
    ondak ona druga... nema tog tega kog ona nem're dici
    a o ovoj trecoj necu ni da pricam... taman da joj cijeli NY dolazi na supu... mis'immmm

    da mi smo partibrejkeri a sad odoh u radnju
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  12. #12

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Zar tako majci svojoj? kaže:
    jednoj se klonja zacepila i telefon riknuo koliko visi na istima, nekada i u kombinaciji zaboravljajuci sta je rekla gde ide...
    Da daaaaaa, nekad se tolko zapetljam, pa se ne zna da l' slon telefonira il' telefon slonira...



    Halo? Halooooo? Ko je to? 'bem ti Motorolu, ništa se ne čuje Halo!!!

    Nemoj mnogo da talasaš ti mali, znaš... sad kad te oštro pogledam jedanput ima stakla da ti zamaglim o'ma! Šta je moja skromna mala&velika&telefonska nužda prema tvom višesatnom odsustvovanju?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #13

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Citat swba kaže:
    ondak ona druga... nema tog tega kog ona nem're dici
    Ja bar odem pa se vratim, a ti se vratis sledeceg dana u isto vreme... i onda opet odes

    Pa, onda opet onaj Gogo sinoc... taman dosao, nije dve progovorio i vec "mora da ide" Hau jes nou, pitam se na kojoj knjizi sad radi
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #14

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Citat Meggy kaže:

    Hau jes nou, pitam se na kojoj knjizi sad radi
    "Odrzavanje i tjuning vaseg PC-a". Da je bas rek'o da mora da ide bas i ne verujem jer je do cirka pola cetiri jutros cvakao po ovoj jadnoj tastaturi.

    A meni reko da iscooliram u fazonu "Imam vazna posla" mozda ti i bulj pipne stolicu veceras.
    I ja kulturno sacekam do 3 ( gledo mlooogooo dobar horor ) i kazem ajd' daj da vidim s'a su ljudi pisali kad ono marsh na spavanje, vidish koliko je sati, i krene kursurom ka shutdownyourcomputer. Ja onako iznerviran odem u krevet ocekujuci i njegov odlazak, kad ono tastatura vibrira narednih pola sata

    Tako da je moje misljenje da Gogo i nije bash ( U ZADNJE VREME ) neki veliki partibrejker

  15. #15

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koju temu smatrate najboljom?
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 25.04.2013, 20:49
  2. Smatrate li sebe lepom/im?
    Autor makilli u forumu Lepota
    Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 16.08.2012, 15:21
  3. Ocenite sebe
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 12.04.2012, 13:28
  4. Sorta ili hibrid bilja koju smatrate dobrom?
    Autor Aca1983 u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.08.2009, 13:37
  5. Davati sebe?
    Autor biterlemon u forumu Filozofija
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 13.08.2009, 11:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •