Karcinom kostiju
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    Karcinom kostiju

    Moj ujak (36) je operisan pre cetiri meseca od tumora kicme, ph nalaz je pokazao primarni karcinom kostiju-ewing sarkom, pojavio se recidiv, ima metastazu na misic. Imao je 20 zracenja i nije bilo nikakvog efekta. Da li je neko upoznat sa ovom bolescu i da li neko moze nesto vise da mi kaze o njoj? Da li moze da se izvrsi operacija? Da li pomaze hemoterapija, neki vidovi alternativne medicine? Ako neko nesto zna ili je imao neko iskustvo sa ovom bolescu molimo da se javi!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Karcinom kostiju

    Voljela bih da ti kažem nešto utješno, ali nemam šta da kažem.
    Uživaj s njim dok možeš...pričajte.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Karcinom kostiju

    Kad su maligne bolesti u pitanju, jako je teško dati bilo kakav odgovor na postavljena pitanja..sve je tako individualno i zavisi od mnogih činilaca..od stadijuma kada je bolest otkrivena, lokacije, opšteg stanja organizma, lekara, pa i same volje pacijenta..

    Sarkomi su jedan od najmalignijih tumora, puno sam čitala o tome jer su sumnjali da moja ćerkica ima jedan od oblika..lečenje je neizvesno kada bolest uzme maha..i nema tu mnogo mudrosti..hirurgija, radioterapija, hemoterapija su načini lečenja i kao što rekoh zavisi od stadijuma bolesti..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..

      Vrh

Slične teme

  1. Skvamozni karcinom
    Autor marsale u forumu Zdravlje
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.09.2010, 18:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •