Sve ove slike, gde se smejes ... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 45
  1. #31

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Citat tetkaD kaže: Pogledaj poruku
    Sve slike ,ajd nešto malo se nalazi po nekim fasciklama ali većina je lepo smeštena u albume.Pa šta da radim onda bili albumi pa se birali naj naj
    E sada kompjuter pa mi deca samo dobace cd.pa se bako snalazi.I snalazim se smestim po imenima u fail.
    A kada neko pita za sliku unučadi šta da kažem kako da ih pokažem slatkiše moje plavooke.Nemogu reći ajd dođite kod mene pa ću vam pokazati sve mi je u kompjuteru.
    E baš su bila lepa ona naša vremena kada smo se slikali i mogli svima da pokažemo slike.Šta velite,šta je bolje
    generacijo, ista situacija je i kod mene. Ja često slikam unuka sa mobilnim telefonom i to pokazujem svojim drugarica pod uslovom da imaju naočare kod sebe kada se sretnemo.

  2. #32

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Sve one slike gde se smejes.........neko vreme kada sam ti osmeh mamila ja a ne neka druga. neko vreme kada smo ti i ja bili sretni, na svim tim slikama je ovekovecen dobar deo mog zivota, mozda i najlepsi....onaj gde sam se ostvarila kao majka, deo zivota gde si ti bio najbolji otac na svetu nasem sinu....ustajao nocu umesto mene i menjao mu pelene, kupao ga, hranio, vodio u prve setnje...na tim slikama smo mi i sada neki tvoji ili moji ili da kazem nasi bivsi prijatelji, sve neke radosti zabelzene na tim slikama, svaka na svoj nacin "teska" koliko dana ili meseci, ili pak godine mog zivota...Sve te slike cuvam, nikada ih ne bih bacila, palila, seckala ili sta vec ostavljene zene rade....
    Kada prestanemo da se volimo, ne prestajemo da zivimo neku novo sutra, a svaki novi dan, svako novo sutra, nasa buducnost..da bi postojala moramo imati proslost. I sve te slike gde se smejes su proslost, deo nasih zivota, negde utkan u "milje" naseg postojanja.
    Cuvam ih
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  3. #33

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Imamo samo jednu takvu zajednichku sliku s' pochetka veze....gde smo oboje nasmejani , sretjni....zadovoljni....
    Samo jednu za 4 godine....
    Nisam je pocepala a ni izbrisala....jer jedan deo mog zhivota provela sam sa njim...Koliko god na kraju bilo loshe...bilo je i lepo u pochetku....
    da ih imamo vishe verovatno bi dobio i svoj folder '' Jo i on''...ovako ona ima svoje mesto na desktopu i tu stoji negde oko 5 godina....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #34

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Treba ih cuvati ali samo za stare dani i secanja

  5. #35

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Znam da imam te slike negde,ali ne znam gde su...Nemam ih u nijednom albumu,jer zashto bih stavljao slike sa nekom koja se zove "bivsha"?Da je vredelo,ne bi se tako zvala...
    Me Bring Da Enlightenment...

  6. #36

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Znam da imam te slike negde,ali ne znam gde su...Nemam ih u nijednom albumu,jer zashto bih stavljao slike sa nekom koja se zove "bivsha"?Da je vredelo,ne bi se tako zvala...
    Da nisi nekada, makar i slučajno, pomislio da je neka bivša jerbo si ti možda usr'o stvar?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #37

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Da nisi nekada, makar i slučajno, pomislio da je neka bivša jerbo si ti možda usr'o stvar?
    Mozhda si u pravu,kad malo bolje razmislim...Ima tu istine,`ocu ja da zaserem situaciju...Ali poshto je 'bivsha",znachi da nije kako treba,zato je i prestalo...Samimi tim,i ja sam "bivshi"...Sad,ko je kriv,nije ni bitno...
    Me Bring Da Enlightenment...

  8. #38

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Maločas sređujem neke papire. I samo mi izleće njegova slika za dokumenta, ko zna kad tu zaturena.
    I čitam posvetu.
    Ne osećam bes, ni ljutnju, ni bol. Možda tek pomalo setu.
    Znam, nekad je baš to što je napisao i mislio.
    Znam, nekada sam verovala u to što je napisao.

    Bilo bi mi žao da sam u naletu besa ostala bez tok delića prošlosti.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #39

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Ne bacam fotografije ali se ne vraćam u prošlost jer smatram da je to jedna vrsta mazohizma ,bar kad je partnerska ljubav u pitanju.Ono što je bilo lepo ljubomorno čuvam u svom sećanju,u nekoj vitrinici sa koje i ne brišem prašinu baš tako često jer mi nekako takva izgleda rustičnije,lepše.

    Sa druge strane fotografije klinaca volim da gledam,pogotovo kad smo svi na okupu.Tada ih gledamo sa uživanjem zajedno,prisećajući se tih nezaboravnih dana.To su lepi trenutci.

  10. #40

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Bacanjem slika ne mogu se baciti uspomene...
    jer one su u nama zauvek.
    Volim slike i rado ih čuvam jer su deo jednog perioda života koji je prošao
    ma kakav on bio.

  11. #41

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Ne znam. Niti ih čuvam, niti ih ne čuvam. Čak ni ne znam gde se nalaze. Ako se takav odgovor može uvažiti. Kod mene su stvari poprilično jasne kad su te stvari u pitanju. Kad dođem do stanja ravnodušnosti, meni ni fotografije ne znači ništa. Lepi dani su lepi, manje lepi su manje lepi. I to je to. Nemam ono stanje da mi srce vene dok gledam fotografije (a ne gledam ih skoro nikad). Ne vezujem se za uspomene. Uostalom, na tim fotografijama sam neka druga ja i neki drugi on. U međuvremenu, koža je oboma ojačala na udarce, tako da...Vodim se logikom, živim koliko i kako mi se živi i ono što moja čula zapamte, zapamtila su, a fotografije i ostala pomagala..neka hvala. Važno je da sam ja prisutna u svom životu.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  12. #42

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Sve čuvam, ako mi je neko ostao u lepom sećanju
    čak i ako se ogrešio, ako mi je bio važan čuvam
    od usputnih prolaznika ne čuvam ništa
    štaviše..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #43

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Čuvam sve, kao hrčak. Za neke se zajebah što sam ih obrisala, pa sam ih tražila nazad Dakle, što se slika tiče, tu sam skroz romantična, al' zato umem d'obrišem pod sa njegovom zaostalom majicom.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #44

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Cuvam,deo su mog zivota.Pohranjene lepo u kutiji na dnu ormana..neka,trebace

  15. #45

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Uredno spakovane u albume pa u kutije pa kod mame na tavan
    Ali kako spakovati i odložiti slike u svojoj glavi...jer uvek ima nekih slika, retkih ali ih ima, koje se ponekad pojave kao plima i tada je teško boriti se da ostaneš na površini...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Stare Školske Slike
    Autor Ljubimce u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 17:39
  2. Mirisne slike
    Autor Sonja u forumu Psihologija
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 11.04.2010, 00:09
  3. 3D slike..
    Autor yige_gui u forumu Umetnost
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 07.02.2010, 23:09
  4. Izrada rama za slike
    Autor Lady S u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.03.2007, 02:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •