Sve ove slike, gde se smejes ...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 45
  1. #1

    Sve ove slike, gde se smejes ...

    " ... sve ove slike gde se smejes,
    sve cu da bacim u zrak,
    nikad mi nije bilo teze ..."


    Posle ljubavi ...
    Sta radite sa slikama, gde ste nasmejani, sretni?
    Cuvate li ih sakrivene u nekoj prasnjavoj kutiji, gde ih niko nece naci i ponekad kad vas osecanja ponesu, bacite pogled na njih, da se prisetite perioda kad ste nekom pripadali i taj neko vama, kad ste mislili da imate ljubav od sudbine jacu i da je vas citav svet?
    Ili bacate, jer ne zelite da se secate?

  2. #2

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Nikada ne bacam slike,niti ih sakrivam. Zašto bih? Čuvaju sećanja na lepe trenutke.
    Čak i sad u novčaniku,pored ostalih slika,imam i nekoliko slika od bivših.
    Don't tease me if you can't please me!

  3. #3

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Ne,nikad ne bacam nista.
    Secanja su tu bez obzira na slike,a iste te slike gde se smejemo,podsecaju na lepe trenutke,koje ne zelim da zaboravim.
    I ma koliko bolno bilo...rado ih prelistavam
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  4. #4

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    nemam srca da bacim...
    spakujem ih u limenu kutiju i zalemim...
    zivotno iskustvo mi je pokazalo da je u tim kutijama zao duh i nikad vise se ne smeju otvarati...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #5

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Samo sam slike sa prvim momkom osakatila..tj. iskružila njegovu glavu sa svih slika.

    Od onda sve čuvam...ali ih rijetko gledam, jer se u neku ruku rastužim, kao da to nismo mi na slikama...pa je bolje da imaju svoje mjesto, ali da nisu na oku.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #6

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Ne bacam slike, niti ih skrivam. Vec rekoh, svoje srce nosim zadenuto za pojas, jer sam hrabra budala koja se svoji osecanja ne plasi. Samo sam jednu sliku pocepala, moju i njegovu.. ali imala sam 14 godina, razumem se imam parcice te slike, taman kad ih uklopim vidimo se mi, zagrljeni, a meni, jbt, isijava ona prva radost iz ociju. Njega sam mnogo volela, a jos gore me je povredio.
    Sve ce te slike jednog dana biti zlata vredne, ako vec i nisu. Mislim, meni jesu, ali zelela bih da to gledaju moja deca, moji unuci.. da kazu da im je mama ili baka imala jednu lepu mladost koje se nije stidela
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #7

    14 Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Čuvam ih... jer su čuvari jednog 'davno prošlog vremena...
    Vraćam im se, kada mi je dosta svega, kada mi je potrebna doza pozitivne energije...
    Nasmejani, sa sjajem u očima... Kao da nas niko i ništa ne može razdvojiti...
    Čuvam ih, i kao nauk... da je sve prolazno...
    Kako dobro... tako i ono manje dobro...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #8

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    ne chuvam. ne bacam. nemam posebno mesto za nih. ne pravim shrine. ne znam ni gde su. one shto su u digitalnom obliku su ili obrisane ili na nekim diskovima koje nikad nechu pregledati...

    imam uredno sachuvane slike borkovog oca u ulozi oca. i to je to.

    ti su ljudi za mene stranci. chak i oni s kojima sam ostala u prijateljskim odnosima stranci zu za mene u kontextu para, dechka...whatever...
    pamtim neke trenutke ali i sechanje brzo izbledi nakon shto se oprostim i produzzim dalje.
    & underpaid......

  9. #9

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Nemam neki definisan odnos prema takvim fotografijama, niti ih čuvam niti bacam. Nemam pojma šta je sa njima. Koliko vidim, nema ih. One mi zaista ne znače ništa. I inače, stvari mi ne znače ama baš ništa u mom životu.

    Ali, sve te uspomene na bivše veze, ma kakve one bile i ma koliko su nam u nekom trenutku značile, su po meni često svojevrsno samomučenje, žilavljenje, agonisanje, mentalno i emotivno triperisanje. Život ide dalje, sadašnjost i budućnost su uvek važnije od prošlosti...

    Koga nema, bez njega se može. Surovo? Samo na prvi pogled!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #10

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Niti ja nikada neću razumjeti čemu bacanje slika ili drapanje istih? Ako sam proživjela lijepe trenutke, želim ih se i nakon 20 godina prisjetiti njih. Slike meni nisu ništa krive i imaju svoje mjesto u mojem albumu jer srce i razum je varljivo i zna zaboraviti lijepe trenutke ukoliko se mi sami trudili jako. A slike ostaju. Kao i slova na papiru.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #11

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Sve moje ljubavi, bivse, s' kojima sam dosla do faze "zajednickih slika" su zaokruzene i ispricane (bar za mene) price. Nikada nisam cepala niti bacala. Eno ih negde u kutiji sa ostalim slikama.
    Ne trazim ih svesno. Kada i naletim na njih, nikakva osecanja ne probude.

    One koje bi me bolele...njih nemam.
    I bolje sto je tako...
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #12

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Nisam tikva bez korena. Moj život ne počinje od danas. Ne živim u prošlosti, ali je se i ne odričem. Kakva god da je moja je. Sve moje ljubavi su me oblikovale da danas budem ovakva kakva jesam. Ne odričem se, ne poričem, ne cepam, ne čupam, ne zaboravljam, ne stidim se, ne krijem.
    Fotografije ne čuvaju moje uspomene ni moje proživljene emocije. One su u meni.
    Nemam posebna mesta i posebne kutije za bivše ljubavi, bivšu sreću i bivšu ljubav.
    Sve fotke su mi na istom mestu. A na njima meni dragi ljudi. Jer i dalje su mi dragi, bili bivši ili ne. I vraćam im se s vremena na vreme. Uvek mi donese osmeh. Ukoliko ih gledam sa nekim, i poneku prigodnu priču koju znam ja, a na fotografiji tog titla nema.
    Ponekad mi samo donese tugu neka fotografija sa dragim ljudima koji su sada u nekim lepšim svetovima.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #13

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Ili bacate, jer ne zelite da se secate?
    ...ne bacam ih,samo sam ih odložila na jedno mesto,u koje nikad više neću zaviriti.

    Zašto?

    Zato.

    15 godina je dugo...završila sam sa tim delom života i to je to.

  14. #14

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    Uh!
    Ne bacam slike...čuvam ih. Ali, za njih imam jednu posebnu kutiju koju retko otvaram. Na njima sam ja onako blesava, sa osmehom i očima koje sjaje...tamo sam ubacila i jednu fotku posle svega...
    Retko kad otvorim tu kutiju, kada me baš neka nevidljiva sila privuče, jedan sms ili pesma kada me pomeri iz mesta...i onda krene sve naopako.
    Trudim se da o tim fotografijama ne mislim, podsećaju me na to koliko nekog možeš voleti pa boleti, podseća me da se greške ne ponove, podseća me da ne zaboravljam, samo opraštam...da bi mogla nastaviti dalje...

  15. #15

    Odgovor: Sve ove slike, gde se smejes ...

    citam vas i lepo vidim da sam ja ovde,medju vama,najgora...
    mozda bih cuvala slike
    mozda bih imala kutiju za njih
    ali eto...ja nemam slike....
    oni nisu voleli da se slikaju,ja takodje
    nekad mi je zao zbog toga
    ali,ako je nesto zamena za slike onda su to pisma i mejlovi
    njih cuvam
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stare Školske Slike
    Autor Ljubimce u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 17:39
  2. Mirisne slike
    Autor Sonja u forumu Psihologija
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 11.04.2010, 00:09
  3. 3D slike..
    Autor yige_gui u forumu Umetnost
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 07.02.2010, 23:09
  4. Izrada rama za slike
    Autor Lady S u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.03.2007, 02:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •