kohili
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 110

Tema: kohili

  1. #1

    02 kohili



    Draga kohili

    Prosula si po ovom mestu nisku svojih bisera ... kroz divne i intrigantne teme .
    Znaš, ne moram da naglašavam da uživam na njima ... i da mudrujem i da se glupiram

    I noćas onaj inicijalni 200ti post !




    Srećna sam što baš ja baš tebi prva čestitam "useljenje" u ovu tvoju novu kućicu od čokolade ...
    sa prozorima od marmelade ...
    bašticom sa tvojim odabranim biljem,
    i bazenom od tvoje omiljene Votke



    Srećno ti bilo kohilice mila moja vanilice !!!










    Neka ti sada Čestitaju svi koji te vole ... pa eto mene opet


    SREĆNO !!! malecka

    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 10.11.2008 u 07:14

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #2

    Odgovor: kohili

    Dobro nam dosla kohilice 1001 samo za tebe
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  3. #3

    Odgovor: kohili

    Svaki tvoj post me zanima, svaka tvoja tema mi je posebna inspiracija... Čestitke za iskustvo, uz želju da sve to potraje u nedogled...
    Izvoli poklončić, a unutra nek je šta god poželiš...

    Vrag odneo šnalu...

  4. #4

    14 Odgovor: kohili


    Sinoć sam počela da ti otvaram temu,

    i 'ladno se zapucala na filozofiju

    Kada sam videla ''koliko je sati''

    Ostavila sam da ti kutak otvori neko drugi...

    Svaka čast za teme koje si otvorila,

    za način na koji učestvuješ u diskusijama,

    i igraš se sa mojom maštom...

    Samo napred..
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #5

    Odgovor: kohili

    cestitke za iskustvo nastavi tako i samo pici, rado si citana
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #6

    Odgovor: kohili

    zaista si posebna..uživanje je čitati te..



    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #7

    Odgovor: kohili

    sta dodati na sve ovo osim... drago mi je sto si sa nama
    cestitam na iskustvu
    Citius, Altius, Fortius.

  8. #8

  9. #9

    Odgovor: kohili



    Za tebe draga
    Poruku je izmenio Goga, 10.11.2008 u 21:55 Razlog: kodovi

  10. #10

    Odgovor: kohili

    Zahvaljujem se svima na poklončićima i lepim željama.
    Volela bih da znam kako da aplodujem fotkicu jedne flaše pune votke i bezbroj čaša i da su sve umotane u salvete i pune votke ''žubrovke'',hladne kao baltičko more,uz led i sok od jabuke...
    Ono spadalo od Gliše se dosetilo da prebroji moje postove i stavi me na ''tapet''...Hvala,Gliško!
    Ovaj,a je l' istina da ''iskusne'' ženske se posle probećare,pa i zapale koju???
    Pošto sam nepušač ja ću opet nešto da cugnem,skupim svoje stvari pa jer jako volim more i brodove..

    Svima vam se zahvaljujem.Mislim kako nisam zaslužila tolike pohvale,iskreno.Ja sam samo jedan usamljenik koji pokušava da piše o sopstvenim ''demonima'',o ''dibucima'' koji me progone.

    rešpekt svima!!!!svi imate u sebipo jedan redak kamenčić dobrote koji bih istražila,pre nego što postane biser suviše vredan da ga stavim na moj dlan!!
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  11. #11

  12. #12

    Odgovor: kohili

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku

    Svima vam se zahvaljujem.Mislim kako nisam zaslužila tolike pohvale,iskreno.
    jesi, jesi..i mnogo više od toga..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  13. #13

    Odgovor: kohili

    Čovek od pohvala ume da se uzoholi i poveruje u svoju nadmoć nad drugima.To je nevolja sa svim pohvalama i ostalim pozitivnim ocenama,počev od škole,pa sve do VC...osećate kako se ''nadimate'' ponosni na svoje ''zasluge'',dok biste,međutim,trebali da ih podelite sa svakom osobom u sopstvenom vidokrugu.
    Volela bih kada bih mogla da posedujem sposobnost prevazolaženja ove posebne,praznišne ''nadutosti'' i spustim loptu na zemlju zaularivši taštinu,sopstvenu taštinu.

    Ja sam samo mrvica na dru mediteranskog mora,tamo negde gde se ukrštaju putanje feribota sa kojih putnici zure u pučinu.
    Još jednom se svima zahvaljujem.Postoje ljudi kojima sam verovatno i dosadila svojom pojavom i iznervirala ih svojim postovima-rado bih im se izvinila kada bih mogla da dokažem samoj sebi kako svi ti postovi nisu bili namerno napisani,kada bih mogla da se odreknem onoga što jesam.

    Hvala svima!šaljem vam cvetove mimoze i listove visokog drveta na kome raste avokado.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  14. #14

    Odgovor: kohili


    Evo je ... dok je pronađoh , valjda će biti dovoljno










    A sad RASPALITE !!! po votki ... ja ću moj Baileys












    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #15

    Odgovor: kohili

    Gliško,neprevaziđena si po brzini razmišljanja,smišljanja i ostvarivanja planova!Pa još kada se pogode sa mojim,skrivenim,željama...Ponesi taj tvoj bejlis,pa da nazdravimo!U suštini,ono što ti jesi Gliško,može se najbolje predstaviti mojim omiljenim likom iz cirkusa:klovnom.On je nasmejan i uveseljava publiku,ali ambis njegovog toplog i velikog srca,ne poznaju ljudi koje zasmejava i čini srećnim.
    Trudim se da spoznam ambis tvoga srca,onoliko koliko mi moje moći dozvoljavaju...Humor je ima mnogo veću dubinu,nego što mu to ljudi priznaju,a filozofiranje nekad može biti vrlo plitko u poređenju sa emocijama koje humor donosi.
    Hvala,Gliško!Biće dosta za večeras!Sledeći put kada budem išla u Pščinju gde se nalaze ovi bizoni i travka koju oni žderu zubima,a ja konzumiram čašom,povešću i tebe!Živeli!!!
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •