"Volim TE..." - Strana 5
Strana 5 od 11 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 152
  1. #61

    Odgovor: "Volim TE..."

    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  2. #62

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Nikada mi nisu bili jasni ljudi koji se plaše da kažu šta osećaju... Zaista to nikada nisam mogla da razumem... Šta loše može da se desi ako nekome koga voliš to i kažeš?..
    moze da se desi da ta osoba iskoristi tu tvoju ljubav u losem smislu i povredi te...a kad te jednom tako povrede, rane nikad ne prodju potpuno...nazalost
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  3. #63

    Odgovor: "Volim TE..."

    meni je to famozno "volim te" opterecenje.. rekla sam to samo jednom i posle toga je decko postao nepodnosljiv.. da mi treba papucar takvog bih i trazila..
    naravno, rec "volim te" kad izmili sa usana prelep je osecaj, cak bolji kad to kazes nego cujes.. ali je ne treba ponavljati kao papagaj dok ne izgubi smisao..
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #64

    Odgovor: "Volim TE..."

    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  5. #65

    02 Odgovor: "Volim TE..."

    Po meni je to jako teska rec koju govorim samo kada to stvarno osecam i kada to stvarno mislim...

  6. #66

    Svi kažu:''volim te''.

    Svi želimo da se svidimo.Barem u onom trenutku u kome igra osvajanja(čak iako je ne prepoznajemo kao takvu)uzima maha.I onda,svi kažemo ććvolim tećć.Kada prođe faza osvajanja i dođe do ''prizemljenja'',kako prizemljimo i to ''volim te'',ako više ne odgovara situaciji?Ako je to ''volim te'' bilo samo jedna od nijansi početnog entuzijazma pred novim licem?
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  7. #67

    Odgovor: Svi kažu:''volim te''.

    Skoro... svi kažu "volim te",ali postoji mali ostatak odgovornih koji ne kažu ili još nisu rekli,čekaju,nekoga kome će to zaista reći punog srca.Ima i takvih.

    Evo nekih stihova,meni dragih..često ih se setim...

    Tražiš da te volim
    ljubav se ne traži
    u laticama srca
    rađa se sama


    Volim da pratim svoje osećaje..tako da,i ako sam došla u tu situaciju nekad..(prolaska početnog entuzijazma) nisam se osećala,ugroženom zbog toga..ne.

    U datom momentu,sam volela,i uživala u tome.E sad da li sam rekla..po meni je manje bitno,mada većini ljudi to prija da čuju.

  8. #68

    Odgovor: Svi kažu:''volim te''.

    gotovo nikad ne kazem "volim te",a nikad ako to stvarno ne mislim.....negde sam vec rekla ,cini mi se,ponesto o tome....ljudi se danas olako razbacuju recima.....sledeci onu "lepa rec gvozdena vrata otvara",olakim izjavama o ljubavi i prijateljstvu pokusavaju da se domognu ovog ili onog,sta god to bilo.....mogla bih da slazem o bilo cemu,i da ne trepnem,osim da nekog volim....nemam pojma zasto je to tako
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #69

    Odgovor: Svi kažu:''volim te''.

    mnogo toga se kaze.....pa i te dve lepe reci ja vise volim cuti i pokazi sta mislis.mnogo toga se slaze recima, ono sto radimo govori vise.....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  10. #70

    Odgovor: Svi kažu:''volim te''.

    Ne verujem da sam ni 10 (deset) puta ukupno u svom životu i to zajedno svim ženama sa kojima sam bio, rekao da ih volim. Posebno nikada nisam rekao nekoj dami "volim te" a da zaista ne mislim tako. Nisam protiv nekih drugih načina, ili stilova, već jednostavno ja ne mogu to tek tako i olako da izustim. Moje prisustvo u zajednici sa nekom damom je nedvosmislen i siguran znak da je volim i da mi je stalo do nje...

    Jedino su moji sinovi od mene nebrojano puta čuli da ih volim najviše na svetu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #71

    Odgovor: Svi kažu:''volim te''.

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Jedino su moji sinovi od mene nebrojano puta čuli da ih volim najviše na svetu...
    ...tako je i kod mene...

  12. #72

    Odgovor: Svi kažu:''volim te''.

    Ispada da je teško reći volim te, a tako lako dobaciti nekome psovku... Bilo bi lepo da reči ljubavi, bila ona jaka ili tek u povoju, izgovaramo isto tako lako kako izgovaramo uvrede... Duško Radović je rekao da tako malo ljubavi postoji u svetu i da onaj ko ume da voli, ništa drugo ne treba da radi...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #73

    Odgovor: Svi kažu:''volim te''.

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Ispada da je teško reći volim te, a tako lako dobaciti nekome psovku... Bilo bi lepo da reči ljubavi, bila ona jaka ili tek u povoju, izgovaramo isto tako lako kako izgovaramo uvrede... Duško Radović je rekao da tako malo ljubavi postoji u svetu i da onaj ko ume da voli, ništa drugo ne treba da radi...
    ...od ljubavi se ne živi..

  14. #74

    Odgovor: Svi kažu:''volim te''.

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Duško Radović je rekao da tako malo ljubavi postoji u svetu i da onaj ko ume da voli, ništa drugo ne treba da radi...
    jeste,samo umeti i reći,nije isto.

  15. #75

    Odgovor: Svi kažu:''volim te''.

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Ispada da je teško reći volim te, a tako lako dobaciti nekome psovku... Bilo bi lepo da reči ljubavi, bila ona jaka ili tek u povoju, izgovaramo isto tako lako kako izgovaramo uvrede... Duško Radović je rekao da tako malo ljubavi postoji u svetu i da onaj ko ume da voli, ništa drugo ne treba da radi...
    Jasno je da je tako. Međutim, ovde su tema reči. Da li je dovoljno samo reći to famozno - Volim te! - ili zaista to svojim postupcima dokazivati, odnosno zaista voleti?

    Verujem da ćemo se i u ovome složiti.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 5 od 11 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29
  4. "Volim te" na svim svetskim jezicima
    Autor HLEBmaster u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.11.2006, 22:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •