"Volim TE..." - Strana 8
Strana 8 od 11 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 152
  1. #106

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Ali ja zaista imam potrebu i da kažem i da mi kažu...
    ma znam...i to je u redu,svi mi imamo tu potrebu,al' ja sam neko ko ide iz krajnosti u krajnost(što naravno nije dobro)...il' 100% il' ništa...

    Nevezano za tvoj post a vezano za temu...U svome životu,toliko puta mi je upućeno "volim te", i na moju štetu,il' korist nisam osetila da je to bilo onako totalno iskreno...znaš nešto se mislim sad,biće da sam ja jedna veoma zae...zahtevna žena ...al' to je tako,iz ove kože ne mogu...a okice sijaju svakako!

  2. #107

    Odgovor: "Volim TE..."

    "volim te", je l'...e, sad malo ja...


    ...elem, bolnice su jako interesantne ustanove...jučerašnje prepopodne sam proveo u jednoj i čovek tu može svašta da vidi i nauči...

    ...kako je sestra danas malo više nadrndana nego obično...

    ...kako ona ima pravo da puši na radnom mestu jer je pred penzijom...

    ...kako doktori mogu da kasne koliko im volja...

    ...kako je "preko reda" omiljena sportska disciplina u nas Srba...

    ...kako je deka došao da u 73-oj produži dozvolu za auto. Ako imate sreće, on će vam pokazati vozačku da vidite kako je položio daleke '74 ("bio sam već mator, al' u to vreme je bilo samo troja kola u selu"), pa će vam pokazati i saobraćajnu da vidite kako vozi Eskorta iz '89 ("moram da mu krpim limariju"), pa će vam u poverenju otkriti da mu je prvi auto bio Moskvič, drugi Lada, treći Golf jedinica i evo ga sad u Eskortu. Proputovao sa babom (svaka sličnost sa određenim nickom slučajna ) celu ex-yu ("samo nisam bio u šiptariji"), nigde ogreban, nijedan sudar. Pa će vam objasniti da mu kola više trebaju sad nego dok je bio mlad ("baba ima proširene vene, vozim je kod doktora, i ja idem kod doktora, odemo na poneku slavu i to ti je to. Nekad sam baš znao da popijem na tim slavama, manje su kontolisali, i baba i ja pevamo do kuće"). Pride su tu priče o polaganju, udaji ćerki, pogrešno uručenom sudskom pismu ("ja nikad nisam imao mobilni a 'oće da mi zaplenU imovinu zbog neplaćenog računa"), i takooo...

    ...dok blejite u parku ispred dotične ustanove možete da vidite još jednog deku. Ali sa bakom. Baka je izgledala kao kornjačica, sićušna, povijena napred. Deka je bio bolje držeći, ali se videlo da imaju oko 80 godinica, barem. Njih dvoje su se držali za ruke (digresija: kad god vidim baš, baš starije ljude da se drže za ruke, meni se plače. Zašto, jebem li ga.), ali bukvalno, ne ruku pod ruku, ne ruka u džepu, nego kao dečko i devojčica koji bi, recimo, mogli da im budu praunuci. Ona:"Da stanemo malo?" On: "Gde ćeš tu, evo ti klupica." I baka je sela, teško dišući, ne ispuštajući ruku koja ju je očigledno još uvek grejala, uprkos hladnom zubu vremena koji nagrize sve. Ili skoro sve.

    Zašto sve ovo pričam?

    Ne moraš nekome da kažeš "volim te" ako mu držiš ruku na pravi način.

    Ne znam da li sam nekad uspeo u tome, ali sam probao, majke mi. Probao sam...

  3. #108

    14 Odgovor: "Volim TE..."

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Ali ja zaista imam potrebu i da kažem i da mi kažu...
    Takođe... Svet tišine je isuviše veliki sa one strane života.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #109

    Odgovor: "Volim TE..."

    "Zub vremena je izlizao,
    frazu "ja te volim",
    reći ću ti večeras, bejbe, rađe,
    opalim te golim."

    Rambo Amadeus, Live '93
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  5. #110

    Odgovor: "Volim TE..."

    ne mora da kaze....lepse je kad pokaze
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #111

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku

    Koliko vi cesto bljuzgate voljenom bicu da ga volite, ili vam je otrcana ta fraza?
    Veoma retko...ali imam drugu "potrebu"

    ...da izadjem na ulicu i svim prolaznicima kazem...da GA volim...iako znam da nikog to ne zanima...ali, eto

    Desavalo mi se da, u trenutcima kada sam to osecala...i neko me na ulici pogleda...pridjem (k'o sto nisam, jer ipak imam samokontrolu) i saspem u lice..."E, znas...nemash prava da me gledash...ja sam...njegova..."...itditd...
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #112

    Odgovor: "Volim TE..."

    kazzem ajlavju milion puta dnevno... svim voljenim bichima. to je rech koja nije skupa kod mene i ne mozze se izlizati. kad je kazzem i mislim je i ona nije obavezujucha niti ima precizno definisan rok trajanja....

    m: do you know how much ajlavju?
    b: znaaaam.... rekla si mi shestodvadesetosammilionamilijardi puta!
    m: nemoj sluchajno da bi zaboravio.
    & underpaid......

  8. #113

    Odgovor: "Volim TE..."

    Injaooo, sto ja volem da to reknem ...
    Pa 'nako da pukne ...
    A oke odmah postanu suzne ...
    Dusha se istopi ...
    Osmeh sa lica ne silazi ...
    A ja znadem da ce bit seha ...

    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  9. #114

    Odgovor: "Volim TE..."

    neka priče ostavi za đecu pred spavanje..meni neka pokaže...i obratno, naravno..
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #115

    Odgovor: "Volim TE..."

    A nekad je reći volim te i izazov.
    On je nežan i neizbežan. On je inteligentan i potentan. On je dika, mangup, lola i bećar. Sin jedinac, mater svima. On voli i plavo i garavo, crno, riđe i sve što naiđe.
    A jedno iskreno „volim te“ živi u tebi, ono „volim te“ što se krije u tebi i vrišti iz tebe celog, tako nemo i bolno.
    A rekla bih: volim te najviše na svetu celom. Rekla bih: tvoja sam, uzmi me i nosi me. Voli me , ljubi me, mazi me i gazi me.
    Ali ne znam hoće li te reči tek otići u etar i mene, nežnu dušicu, jedna lola i bećarina tek objaviti kao recku, zgaziti mi dušu (koju sam mu davno dala) i baciti u doživotni čemer.
    A da me voli, bili bi jači i od sudbine, par kome niko ništa ne može.

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/5...poruka170.html
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #116

    Odgovor: "Volim TE..."

    Sve zavisi od osobe koja to izgovara...moze da znachi volim te(ali ne znam dokle)
    volim te(dok imash para)
    volim te(da bi bivsheg napravila ljubomornim)...i tako dalje

    ono sto te dve rechi reba da znache mozete videti samo ako brachni par,posle 10 godina zajednichkog zivota ima brachni krevet koji je udubljen(propao) samo po sredini...e tu ti je to "volim te" iskreno..

  12. #117

    Odgovor: "Volim TE..."

    Svatko može reći ''volim te'' ali ne može svatko to i misliti.

    Ne trudim se potencirati od druge strane da te riječi budu izgovorene jer što će mi laž? Kada će imati osjećaja za izgovoriti ih, bude ih izgovorio.

    Te riječi nisu za razbacivanje kao dobar dan ili dobro jutro...

    Riječi ''volim te'' prati i trenutna povezanost moje duše sa tom osobom kojoj to govorim. U tom momentu mi glas zatreperi, srce se ispuni ponosom, oči nasmiješe.

    Ne, ja nisam jedna od onih koja olako shvaća te dvije riječi. Ja ih od srca govorim i predajem se.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #118

    Odgovor: "Volim TE..."

    Volim da mi muz to kaze svaki dan po 100 puta.....i posle 24 godine volim to da cujem....iz iskustva znam da te reci ne znace nista ako tu ljubav ne osecate....ali mnogo vise kad je osecate....zato mi i prija

  14. #119

    Odgovor: "Volim TE..."

    ja bih dobar dan zamenila s ajlavju.
    ko mi je mrzak ne kazzem mu ajlavju,
    stavim ljute ochi i nosim transparent "die slow"....
    & underpaid......

  15. #120

    Odgovor: "Volim TE..."

    E za to reći...težak sam ko crna zemlja .
    Nokte da mi čupaju ...ja to teško prevalim. Ali...zato to umem da pokažem .
    Pa mi toplo oko serdca..k'o kada sika upadne u supu .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 8 od 11 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29
  4. "Volim te" na svim svetskim jezicima
    Autor HLEBmaster u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.11.2006, 22:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •