Peti točak - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19

Tema: Peti točak

  1. #16

    Odgovor: Peti točak

    Nisam se nikada usudila da izađem sa parom, verovatno zato što bih se osećala suvišnom, a ne volim da se osećam suvišnom. Eventualno bi došlo u obzir ono privlačenje 'četvrte stolice' pa da bar imam s kim da divanim dok se njih dvoje ljubakaju.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Peti točak

    Ne sjećam se da sam ikada tako izašla van, tj. da sam JA bila 'višak'.. Ali sam bila u situaciji da je netko drugi bio peti točak.

    Primjer, zadnji doček Nove Godine. Slavili smo kod moje šogorice i sa mnom i mužem je išla i moja mlađa seka. Moram da se pohvalim da se nije dalo naslutiti da samo ona nema para. Ok, nije se moglo izbjeći osjećaj usamljenosti kod odbrojavanja do početka 2009. ali nisam se u niti jednom trenutku separirala (kao i ostali). Zabava je bila za sve a ne samo za parove.

    Dakle, što ja mislim reći, ako netko i je peti točak, ja se trudim da on to tako ne osjeti.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Peti točak

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku

    Dobro, davno mi se već nisu dešavale te scene za ljubakanjem, ali poludim već i od onog pipkanja i štipkanja ispod stola. Odreagujem zavisno od bliskosti sa tim osobama. Ili prećutim i iskuliram, i naredni put se dobro pazim da ne dođem u takvu situaciju, ili pak onima sa kojima sa bliskija otvoreno kažem "Deco, znam da se volite, da ne možete jedno bez drugog, ali ne moraju svi to ovde da vide, ostavite nešto samo za vas dvoje."
    Eeee, kakav namćor.

    Neka se ljudi vole, nisu svi divljaKci kao ti.

    Sad ozbiljno, imam običaj da na takvo ponašanje (ako potraje) reagujem pitanjem:

    A je l' ste vas dvoje 2 debila?

      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Peti točak

    Desilo mi se sa mojom ( i sada) naj drugaricom...nismo se videle pola godine (ja se preselila u NS), izasli u park...ona dosla sa (nasim) skolskim drugom s' kojim se smuvala...i poceli da se ljubakaju

    ...demonstrativno sam ustala i otisla...

    A sto se svadja tice, ja bila trudna i otisli kod nekih prijatelja (zabavljali se tada) i pocela prica oko imena deteta....i na kraju se njih dvoje popi*kaju i raskinu jer je ona 'tela da joj se sin zove Balsha...a on ni da cuje...

    I josh jednom...moja drugarica s' faxa...dovela momka kod mene...igrali monopol... posvadjali se on i ja...a njih dvoje raskinuli
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Peti oktobar, 2020. godine
    Autor Mish u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.10.2010, 01:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •