Imati lepu ženu? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 31
  1. #16

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Koliko je izvodljivo u praksi?
    Pa disproporcija u broju razvoda i brakova koji su opstaju je najbolji odgovor
    Nisu nerazumevanje i egoizam krivac za sve razvode, ali medjusobno razumevanje jeste najbitniji faktor kod vecine brakova koji su opstali

  2. #17

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Imate srece sto sam raspolozen da pricam na ovoj temi dakle kratko i jasno:

    1.Lepa zena je izazov za svakog muskraca
    Becar kaze:
    Jeste naravno to su izazovi u koje ulazis svesno ili nedaj boze nesvesno.Ako udjes nesvesno tako ces je i zadrzati

    2.kako se Njen muskarac nosi sa tim
    Becar kaze:
    Nosimo se kako prihvatimo te stvari ako olako ih prihvatimo tako i prolazimo po raznim kuloarima.Ako je ozbiljno prihvatimo onda tu mora da se vodi odlicno organizovana strategija

    3.Da li moze da podnese da se oko nje motaju neki drugi muzjaci
    Becar kaze:
    Zavisi od osobe ja licno ne mogu to da trpim naravno to je kao u zivotinjskom svetu isto izrazeno,dalje od moga plena i obelezene teritorije.Kao borba za opstanak
    ...Scimon says...neka se mota ceo chopor ako hoce...ako nisi siguran u sebe,dzaba sve emisije Opstanka koje si gledao......
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #18

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Ako je flertusa, svakako ce musko da se napati sa njom.
    Ako pak nije, lepota nije nikakva opasnost.

    No prokletstvo je biti lepoj zeni da bude sama. Nikada te zene ne znaju da li je neciji prilaz iskren ili je samo zbog lepote.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #19

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Imamo primjer u narodnoj pjesmi 'Dimitrije, sine Mitre', majka prigovara svom sinu Dimitriju da ga žena vara.
    A on joj replicira "ako majke, ako majke, barem je ubava".
    Izgleda da je pametni Dimitrije bio svjestan da dva dobra ne idu zajedno, pa je to filozofski primio i mudro reagovao...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #20

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Molim vas nemojte chatovati ovde.

    @Mrak

    Lepo si ovo napisao obzirom da nemaš iskustva kako kažeš.
    Ali gde si onda ti u toj priči?
    Dovoljno je samo ti njoj da udovoljavaš da bi bio siguran u sebe i nju?
    Znas kako..ako se neko oseca lepo pored mene onda je i meni lepo,stvarno ne bih mogao da mucim svoju zenu nekim stvarima koje se njoj ne svidjaju ili ne zeli da ih radi,siguran sam da ako nekom na pravi nacin pokazujes koliko ga volis ta ljubav ce ti sigurno biti uzvracena,samo sto lepe zene zahtevaju malo vise ali sve ima svoju cenu

  6. #21

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Najveća kletva je imati lepu ženu.
    (neko reče...nije ni važno ko)


    Šta mislite ima li istine u tome i kako se nositi sa tim?
    Msm, ne vidim u čemu je problem i s čime bi trebalo da se nosim zbog lepe žene?!
    Kletva?! Mo'š misliti.

    Ja znam za onu staru:
    Ko ima mladu ženu il' staro vino, kuća mu nikada nije prazna.

    E sad, da l' zbog žene mi ili zbog burgundca...

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  7. #22

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    ..E sad, da l' zbog žene mi ili zbog burgundca...
    definitivno zbog njega...mislim burgundca

  8. #23

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Msm, ne vidim u čemu je problem i s čime bi trebalo da se nosim zbog lepe žene?!
    Kletva?! Mo'š misliti.
    Lepa zena...nikada ne moz' sa 100% sigurnoscu reci da je samo tvoja...
    Naravno...nisu ni sve zene iste (kao ni to da su svi muskarci isti...neki su isti...neki su...istiJi od drugiH )...
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #24

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Najveća kletva je imati lepu ženu.
    (neko reče...nije ni važno ko)


    Šta mislite ima li istine u tome i kako se nositi sa tim?
    Mislim da uopšte nije problem kako se, kao muškarac, nositi sa time već kako se ona "nosi" sa tim prolaznim nasleđem ?
    Ukoliko imam sa takvom ženom odnos pun poverenja (izgrađenog vremenom i dosta puta potvrđen i proveren) šta me briga koliko njih "plazi" na nju ?
    Sa druge strane, ako ona misli da "ceo svet je njen" jer se potrefilo da je lepuškasta...što bih se ja zamajavao sa nekim ko je toliko površan ? Možda i bi na neko jako kratko vreme...bez želje da sa takvom osobom provedem život, izgradim poverenje i porodicu.
    Njen problem može biti...što će i ona , vremenom, shvatiti da je za "ograničenu upotrebu"...i da nikome ne pada na pamet da provede život sa njom. Dar ume da bude i prokletstvo...u zavisnosti kako ga sami shvatimo i iskoristimo .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #25

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da uopšte nije problem kako se, kao muškarac, nositi sa time već kako se ona "nosi" sa tim prolaznim nasleđem ?
    Si siguran de je prolazno...ili naprotiv, polazno....
    I zasto lepota se u isto vreme izJednacava sa...povrsnocu...
    A gde je tu svest? Svesnost svojih kvaliteta?
    OK je osvojiti (zenu) ali...da bi tu istu zadrzali je potrebno ulagati nista manje koliko i za osvajanje...
    "Ogranicena upotreba"???...zasto bi se ovo odnosilo samo na zenu....'ladno se mogu obrnuti uloge....
    Uostalom zar ne vazi da "ona moze i kada nece a on ne moze i kada hoce"
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #26

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Si siguran de je prolazno...ili naprotiv, polazno....
    I zasto lepota se u isto vreme izJednacava sa...povrsnocu...
    A gde je tu svest? Svesnost svojih kvaliteta?
    OK je osvojiti (zenu) ali...da bi tu istu zadrzali je potrebno ulagati nista manje koliko i za osvajanje...
    "Ogranicena upotreba"???...zasto bi se ovo odnosilo samo na zenu....'ladno se mogu obrnuti uloge....
    Uostalom zar ne vazi da "ona moze i kada nece a on ne moze i kada hoce"
    Prolazno sam naveo jer nisam ja izmislio "lepota je prolazna" .
    A površnost je pomenuta u kontekstu toga da ona misli "da je ceo svet njen" što je, priznaćeš, jako plitko razmišljanje .
    Pod "ograničena upotreba" se podrazumevalo to da zbog svojeg ubeđenja da "je ceo svet njen" nije u stanju da ostvari ni jednu stabilnu i dugu vezu jer "uvek ima neki bolji". Naravno i postupanje muškaraca sa njom u stilu "udri i beži" kada shvate njeno ubeđenje da su samo "u prolazu" kroz njen život.
    Ovde govorimo o "kletvi" ..što će reći da sam dar nije problematičan koliko njegovo shvatanje i korišćenje za ostvarenje svojih snova.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #27

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Lepota žene problem...? jeeeeel' ?
    Neverne...? 'ajdeeee ?
    Kletva ...?




    A gabor Grete verne!? i neUklete, ma ni mogooče



    Ja da sam muško ("samo jedan daaan.." ), pre bi odabrala da se "plašim";
    od (neizvesne i s'lepotom prolazne ) lepINe nevernosti (???)... nego od (izvesne i neprolazne) gaborkine face (!!!).



    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 27.02.2010 u 17:42

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #28

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Lepa žena je san svakog muškarca. Žrtva za ono što vredi po pravilu nije mala. Za žestoku ženu, žastoka je i cena (kako to lepo reče jedna uvažena članica ovog foruma) i srećni su oni muškarci koji imaju duha, samopouzdanja, muževnosti i harizme da je plate. U tom slučaju, lepa žena ume da bude zaslužena nagrada i fantastičan i odan partner...
    Poruku je izmenio memento, 27.02.2010 u 18:49
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #29

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Ja cu je hvala bogu imati ali neznam kako cu to podnositi jer sam ljubomoran ako je neko ne daj boze pogleda samo.Moram da postanem tolerantniji koliko toliko

  15. #30

    Odgovor: Imati lepu ženu?

    Ma super je to u početku ... svi je gledaju, a ona se ne odvaja od tebe ... muški ti zavide, prijatelji čestitaju ... druge mace te gledaju ...
    Volite se i sve je ok ...
    E, al' onda se posvađaš par puta zbog fudbala, kafane, drugara i tako to - iznerviraš je par puta, iznervira ona tebe ...
    I onda ti više ne imponuje kad je gledaju, već te nervira to i ljubomoran si i bzvz ... A nju svi drugi i dalje gledaju čežnutljivo i hoće da je ćape...

    Ne znam šta je tu najpametnije činiti, ali ja se nisam pokajao što sam birao sledeće ....
    ....počeo da bančim s ekipom, malo se prošvalerisao i to ... ona mene zezne s nekim pametnim likom .... I mi se lepo raziđemo, a ona se uskoro uda za tog pametnog ...
    E sad, ne znam kako je pametnjakoviću, ali njegova lepa žena i ja smo u fantastičnim odnosima i danas

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Imati gumu na umu
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 26.02.2012, 10:57
  2. Svaka bi zena trebala imati i znati
    Autor irnik u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 30.04.2010, 00:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •