Bili smo drugovi, pa ljubav probali... - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 74 od ukupno 74
  1. #61

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    ...nije mi se desilo nikada... ...valjda zato što ne umem da glumim druga... ...ili jesi ili nisi...

  2. #62

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Da desilo mi se ne jednom nego više puta da budemo drugovi a onda pređe u nešto drugo i iz tog drugog na kraju ne ostane ništa....tako da po meni muško-ženska prijateljstva ne uspevaju nikako
    Znam da nita ne znam...

  3. #63

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    mislim da sam to već negde rekla ...

    Između prijateljstva i ljubavi nemam znak zabrane (a naravno ne stoji ni znak jednakosti ).

    Jednostavno nema nikakvog znaka .

    Iz iskustva:


    Najbolji drug moga brata, ujedno i moj drug - posle deset godina poznanstva-prijateljstva, postao je ljubav mog života.
    A posle još deset (dok smo se naputovali i naludovali) i otac mog-našeg deteta.

    Smatram da nam je baš to prethodno prijateljstvo i obostrano "poznavanje u prste", omogućilo tu takvu ljubav,
    pošteđenu perioda upoznavanja i "adaptacije", iznenađenja, trzavica, ljubomore, zvocanja, zameranja i zakeranja.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #64

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    evo jos jedne koja je imala tri godine najboljeg prijatelja. cak mu provodadzisala za devojke
    ali jednog dana rodila se ljubav koja je trajala 5 godine, pa nakon toga je krunisana brakom koji traje vec 13 godina i jednim malim zvrkom koji ima 3 i po godine.
    tako da nismo samo probali ljubav, nego je jos uvek konsumiramo

    slazem se sa gliskavom da je upravo to medjusobno poznavanje i prijateljstvo ono koje nam omogucilo da imamo vezu koja jos uvek traje, da prebrodimo puno teskih trenutaka zajedno, lakse i da jos vise uzivamo u onim lepim...


  5. #65

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Sve moje ljubavi su se radjale iz prethodnih drugarstava.
    One velike ...
    Nije ih bilo puno, dve, ali sasvim dovoljne ...

    Ponekad je granica izmedju ljubavi i drugarstva sasvim ne primetna,
    odjednom posle godina druzenja primetis da nekog gledas drugacije,
    zapitas se kako ranije nisi primetio da te oci tako magicno svetlucaju ...

    Od moje prve velike ljubavi,ostalo je samo secanje, nazalost ni ono
    drugarstvo vise ne traje.Tako sam htela ...
    Povredila sam ga i ostala je gorcina, on je sada sa neke druge strane granice,
    ja nisam zelela to ...

    Moja druga velika ljubav, rodila se iz jednog zaista velikog prijateljstva.
    Imala je uspona i padova, ali je prednost bila u tome sto smo se dobro poznavali i sve probleme u hodu resavali.
    Ona jos traje ... i dalje je velika, najveca ...

  6. #66

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Sve moje ljubavi su se radjale iz prethodnih drugarstava.
    Takodje, skoro pa sve.
    Nekako uvek kada ciljam na vezu kratko traje a puno duze kada se iz prijateljstva predje u ljubav.

  7. #67

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    jednom mi se desilo, prilicno davno, i mogu samo da kazem, nikad vise
    ja rekla nikad vise, ali nikad ne reci nikad, mislim jedna li je muka. nase prijateljstvo traje vec intenzivno godinu dana. znali smo se od ranije ali povrsno. pocelo je tako sto mi je rekao za ovaj posao, nisam bas imala puno izbora, spakovala sam kofere i dosla u grad (koga ne bih da imenujem javno da se netko ne uvrijedi) iz koga jedva cekam da pobjegnem cim mi se pruzi prilika. cimerisali smo nekih pola godine, onda je on nasao novi posao, otisao u drugi grad. i tad kad je otisao, ja sam u stvari shvatila koliko mi nedostaje, da imamo toliko zajednickih stvari. u kontaktu smo i dalje, vidjamo se barem jednom mjesecno. i tako, pretprosli vikend, ja kod njega. nama lijepo, vrijeme leti, kad nam se prica, mi pricamo, kad nam se suti, mi sutimo, i landaramo tako gradom, i on odjednom s neba pa u rebra. e zamisli da je ovo nas stan. u momentu me nesto presjeklo u stomaku. ja sam iscoolirala ono "nas", mada mu to nije prvi da je rekao, samo nisam ranije toliko obracala paznju. i sta sam jos primjetila, malo je ljubomoran, ne pretjerano, ali onako, e ovaj nije za tebe, pa onaj nije za tebe, pa sta ce ti onaj. pa onda sam i ja njemu uzvratila da doticna nije za njega, cisto i ja neku da kazem. hajde i da spomenem detalj u krevetu. spavamo kod njega na nekom dvosjedu, obicno moze vlak da prodje iza nas, ovoga puta se opasno priblizio, ja sam se ukocila, nisam znala sta da radim. i sad sam na sto muka. kad bih bar znala sta mu se muva po glavi, cisto da znam zbog sebe. ako mu se ne svidjam, ok, ali ako mu se svidjam, ja bih malo promijenila stav. ovo smekanje i mjerkanje i seciranje me izludjuje. a opet u drugu ruku, stvarno je drugarcina, i tako dobro prijateljstvo ne bih da kvarim. valjda ce vrijeme pokazati.
    nattydread is coming to dinner

  8. #68

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Bili smo tako-reci najbolji drugovi....
    kao sto rekoh bili.
    Kajacu se zbog te veceri celog zivota.
    A jbg,bila je to prosla nova godina tj docek iste,malo se vise popilo tako se i dogodilo.Ne znam samo sta nam je to trebalo,mada oduvek smo mi gajili neke simpatije jedno prema drugom...samo nismo to trebali tad (oboje smo zauzeti jos uvek istim osobama kao i te godine).
    Sve u svemu jedna glupost koja nas je razresila prijateljstva...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #69

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Sve u svemu jedna glupost koja nas je razresila prijateljstva...
    Tako obicno biva ako nisi siguran u svoja i osecanja druge osobe ...Pokvari se prijateljstvo...
    Jednom kad smo pricali sa muzem, kaze mi on:
    - Trebalo mi je godinu dana da saberem hrabrosti da ti priznam svoja osecanja!
    Sto je naravno mene zacudilo, a njegov odgovor je bio :
    - Nisam bio siguran dali i ti isto osecas, pa sam se bojao ako promasim, pokvaricu prijateljstvo zauvek...


  10. #70

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Ja sam probao, posle 13 godina intenzivnog druženja. Godinu dana smo i živeli zajedno. Nije uspelo, ali smo i dalje ostali prijatelji. Evo i večeras, 10 godina od razlaza smo razmenili nekoliko SMSova.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  11. #71

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Ja i ne mogu da se zaljubim drugačije osim u osobu koju dugo poznajem. Zabavljala sam se 5 godina sa drugom iz odeljenja, kao u onom filmu Lajanje na zvezde, on sedeo iza mene i sve počelo u 4. godini.
    Sada smo u sasvim korektnim odnosima, pa kao pre svega toga, ali jeste postojao onaj period kada su među nama bile neke nerazrešene stvari, al to se već pravaziđe, naravno ako su obe strane za to.
    I sad mi pade na pamet da sve veze i vezice u kojima sam bila akter su se rodile iz nekog drugarstva, pa i ova trenutna. Šta znam,ima to meni neki poseban šmek.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  12. #72

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    To je po meni bolesno...Ja sam se uglavnom druzhio sa zhenama,prema kojima sam imao blokadu...A to druzhenje sa nekom,da bih bio sa njom...Pa mi ona,kao,pricha o njenim momcima...Hehehe...Bolesno...Mnogo...
    Ili mi je ovo,ili mi je ono...Ako je ovo,ostaje to zauvek...Ako je ono,`ocesh-necesh...Dodji,ili,aj uzdravlje...
    Me Bring Da Enlightenment...

  13. #73

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Čekaj jeste li bili drugovi ili drugari, da definišemo odmah to, da ne bude zabune
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  14. #74

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Čekaj jeste li bili drugovi ili drugari, da definišemo odmah to, da ne bude zabune
    Tamo gde smo drugari,to i ostasmo,Bazi...A gde smo "drugovi",tamo nas vishe nema...Ali to ne znachi,da necemo ponovo i biti...
    Me Bring Da Enlightenment...

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Bili ste srećni kao...
    Autor jelenag u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 19:19
  2. Šta ste bili u prošlom životu?
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 01:54
  3. Kad biste bili...
    Autor Kill Bill u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 2284
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:37
  4. Prvi Rock koncert na kom ste bili
    Autor vojinvukic u forumu Muzika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 18.06.2012, 15:00
  5. Kakva biste veštica bili?
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 09.12.2009, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •