Bili smo drugovi, pa ljubav probali... - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 74
  1. #46

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    nikad mi se nije desilo....
    pre se desavalo obrnuto.....da u toku flerta nesto u meni kvrcne i ja prebacim pricu na ortacku stranu.....
    a desavalo se i da posle razlaza sa nekim ostanem u bliskom odnosu koji kasnije prerasta u prijateljstvo....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #47

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    iz drugarstv ljubav se radja

  3. #48

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    ja sam imala prijatelja najboljega i nisam ni znala da zeli ljubav.Bili smo nerazdvojni i onda je pokusao.....bili smo drugovi za ljubav probali a saada ni jedno ni drugo....
    Dve godine studiranja bili smo uvijek zajedno iako nismo isto upisali.On bi isao samnom na predavanja a ja sa njim ...a sada mi ni rodjendan ne cestita.

  4. #49

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    kod mene je granica zaista jasno postavljena, ili si mi drug ili nisi, nema sivog ovde
    ali.. posto ja sve shvatam prijateljski i malo teze kopcam signale muvanja mora mi se crtati
    dva decka koja sam imala bili su drugari.. prvi je bio drugar jako dugo, ja mu smestala cice, moje drugarice, nikad ga nisam posmatrala kao decka koji bi se meni dopao.. ali je kvrcnulo jednom, kad me je slucajno poljubio.. nismo trajali.. vukli smo se cetiri godine u on off vezi, i kad smo se smuvali, trajalo je mesec dana.. jednostavno, nije isti kao drugar.. ostali smo ok.. sta znam, meni to cool
    i drugi, koji mi je bio.. pa drugar za muvanje smuvali smo se kad posle sigurno godinu dana.. a znam coveka ceo zivot jbt..
    ali npr. svakog decka sam poznavala bar neko vreme pre nego sam se smuvala sa njim.. ne mogu da uplovim odjednom u vezu sa nekim o kome ne znam nista

    ali ne volim to, mesanje baba i zaba..
    tacno znam koji su mi drugari i koji me nikad ne bi pozeleli za devojku (oni koji me poznaju jako dobro ) i oni koji su oduvek bili tu samo kao prijatelji..
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #50

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Sa drugom je sex uvek loš...

  6. #51

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    meni bogami nije bio..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #52

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Možda dobar nisi ni stigla da imaš da bi znala šta je loš... mala si , pa ne čudi... pitaće te neko ako ne ja za 5 godina,pa ćeš se smejati seksu u 20-oj...

  8. #53

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    pa dobro, ne bunim se nimalo, 'ajde tako da ga upakujemo za mnoge stvari ima vremena, nigde ne zurim, a i planiram dosta da oprobam pa da sudim..
    .. i daj Boze zdravlja da pozivim pa da te pitam
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #54

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Pa nećeš mene pitati... ja mogu samo da ti budem reper da bi lakše shvatila i razlučila dobro od prosečnog i slične zablude... Neću ti biti drug nikada,a mogu tata da ti budem,ali na žalost ili na sreću nisam,al' za tu činjenicu ja nisam kriv...

  10. #55

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    pusti filozofiranje u kasne sate..
    i jeste, moja greska.. nadovezala sam se na tvoj prethodni post ali bi ti trebalo da pitas mene a ne ja tebe.. pa je ispala konfuzija..
    no, da ne davim..
    treba podvuci crtu sta je frend a sta nije.. tek tada neces pevati "bili smo drugovi".. naravno.. to vazi za one koji veruju u M-Z prijateljstva..
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #56

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Poznajemo se od prvog razreda osnovne.....zajedno smo putovali u školu....izlazili na ista mesta.....znali sve jedno o drugom.....vencali se....imamo dvoje dece i svaki dan nam je kao prvi dan.........to je prava ljubav!

  12. #57

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    meni se to sada desava, zapravo sada je vec svemu kraj...poznajemo se godinama, i onda sam je zaposlio kod mene u prodavnici i malo po malo od prijatelja postali smo nesto vise...sve je bilo lepo dok se njeni roditelji nisu usprotivili nasoj vezi....sada treba da se vratim na prijateljstvo, ali ne znam kako....svaki dan gledati nekoga koga volis, to je nesto neopisivo.....a danas sam je video kako prica sa drugim momkom, mada sam pretpostavljao da je nekoga upoznala.....
    tako da mi se cini da cu da izgubim i ljubav i dobrog prijatelja....
    cuvajte prijatelje i ne zalecite se sa njima u ljubav.....
    a ni u kom slucaju ne zaljubljujte se u radne kolege

  13. #58

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Ja verujem u M-Ž prijateljstva. Ne znam da li neko može da se zaljubi u nekoga posle xy godina poznavanja, ali da ga zavoli, da.

  14. #59

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    jaoo dobro poznata prica!!! MŽ prijateljstvo koje preraste u ljubav,....to je po mom misljenju iskrena i mnogo lepa ljubav, samo sto ja nisam htela takvu

  15. #60

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Ma hajte molim vas. Ne drugovi, već drug i drugarica.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Bili ste srećni kao...
    Autor jelenag u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 19:19
  2. Šta ste bili u prošlom životu?
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 01:54
  3. Kad biste bili...
    Autor Kill Bill u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 2284
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:37
  4. Prvi Rock koncert na kom ste bili
    Autor vojinvukic u forumu Muzika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 18.06.2012, 15:00
  5. Kakva biste veštica bili?
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 09.12.2009, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •