Trenutak zarobljen u vremenu
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    Trenutak zarobljen u vremenu

    Trenutak, kada ste zeleli da vecnost stane.
    Kada ste mislili da ste najsretniji na celom svetu i onaj osecaj neopisve srece, koji obuzima svaki delic duse.
    Kada ste pozeleli da svet ne postoji , samo vas dvoje u kosmosu celom.

    Kad se osvrnete iza sebe, a secanja polako izmigolje , postoji li trenutak, koji ce te pamtiti citav zivot?

    Opisite taj trenutak, kada ste imali osecaj da je neko samo vas i vi samo njegovi,kako je izgledao taj trenutak, koji ste pozeleli da ostane zauvek, zarobljen u vremenu, koji vas uvek podseti koliko ste voleli i koliko ste bili voljeni?

  2. #2

    Odgovor: Trenutak zarobljen u vremenu

    Ne mogu ga zaboraviti, ma koliko da je vremena proslo i ma koliko da se trudim.
    Ostao je duboko urezan u meni i svaki put kad prodjem tom ulicom, setim se svega i najsitnijeg detalja.I vazduh tad mi nije bitan i nista mi nije vazno, ni svet oko mene, ni lepote njegove, niko i nista samo taj trenutak, jedan jedini, koji nisam mogla ukrasti, onako zauvek, koji je samo ostao u meni da me podseca,da je svet postojao zbog njega, da sam ja postajala zbog njega, da je moj zivot samo sa njim imao smisao i boju.

    Zima, sneg je polako vejao, zurila sam, htela sam da trcim, da vicem od srece, htela sam da letim, ma htela sam sve ...
    Bojala sam se da ne zakasnim, da ne upropastim iznenadjenje, a najvise sam zelela da ponovo ga vidim.Voz je kasnio.Cupkala sam u mestu, smrznuta od hladnoce, obraza uzarenih od srece.I nije mi smetala ta zima, ni guzva oko mene.Nisam nikog primecivala, samo sam cekala pisak voza, kao znak da stize ...
    Putnici pohrlili na izlaz, nigde poznatog lika.
    Izvirujem i dizem se na prste, sekundi u tim momentima postaju vecnost ...
    I ... ugledah ga onako nasmejanog, sa rancem na ledjima,potrcah ... u susret u zagrljaj, neciji.Pahulje su sve jace i jace padale, moje lice vlazno od suza radosnica, on me dize u vazduh i vrti me, pa me ponovo grli, stojimo na tom peronu zagrljeni, kao dve lude, ne primecujemo nikog i nista, samo se grlimo i cutimo ... srecni, jer smo napokon zajedno ...

  3. #3

    Odgovor: Trenutak zarobljen u vremenu

    Nekoliko sam ih zarobila..a većina njih pripada samo jednoj osobi.
    Pisala sam djeliće tog momenta...sad ću opširnije.


    Sarajevo...zima 2005/2006...prelijepo vrijeme, ona jaka zima, sa suhim snijegom, kada je noću božanstven prikaz, sve onako svjetluca pod rasvjetom, Miljacka...neprogaženi putevi i mi. Cijelo veče je bilo kao iz bajke...on kao momak sa naslovne strane, sav onako skladno obučen, miriše baš onako kako volim...i samo moj. Vrijeme provedeno u našem kafiću, uz kuhano vino, priče, nježne dodire..poljupce...smijeh. Namjerno smo propustili sve tramvaje da možemo pješke da se vratimo kući, snijeg i dalje pada...većina je u dubokom snu, mi gazimo prvi uz lijevu obalu...držimo se za ruke, on se propne i povuče granu koja pod težinom snijega jedva izdržava, i sve padne na mene... ...ljubi da prođe, čisti me...ja se sagnem, uzmem snijeg i zavučem mu sve da mu klizi niz leđa ...opet smijeh, uskladili smo korake, hodamo...sada ćutimo...samo snijeg škripi pod nama, Miljacka umorno teče...taj trenutak tada, bio je samo naš...taj grad nas je spojio, mi smo disali to jutro s njim...disali smo kao jedno, i nije bilo nikoga da nam pokvari momenat.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Slične teme

  1. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.05.2013, 00:56
  2. Cenite li svaki trenutak?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 28.05.2012, 18:17
  3. Najsrećniji trenutak u vašem životu
    Autor bobby u forumu Pričaonica
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 02.07.2010, 10:30
  4. Trenutak istine
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 03.06.2010, 20:11
  5. Perfektan trenutak
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 21.12.2009, 19:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •