Boja glasa - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 53 od ukupno 53

Tema: Boja glasa

  1. #46

    Odgovor: Boja glasa

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Jao, i meni kad kaže to isto...



    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku


    kad mi kaze Bona onako kako samo ona zna uf

    Gospodjica Suncica


    Ajde ajde...da češće zovete, češće bi i čuli.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #47

    Odgovor: Boja glasa

    Lelee familijo...se meni prichinjava ili vi sve vishe i vishe idete u off?

    Ajde, ajde crvenkapice moje...ne skrecite sa puta...ostace baka bez ruchka

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku

    Koliko vam je bitna ili koliko obracate paznju na boju glasa vaseg sagovornika?
    Zna li da vas iritira ako neko ima t.r neprijatnu ili da vas privuce ako naravno ima t.r privlacnu boju glasa?
    Koliko je ta boja glasa presudna da procenite o kakvoj se osobi radi?
    I koliko puta vam se desilo da se iznenadite prijatno ili ne, t.j da zamisljate osobu drugacije, a kad je upoznate - ispadne neko ko nema veze sa vasom idejom o toj osobi? I ne samo da izgleda fizicki, vec i karakterno?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #48

    Odgovor: Boja glasa

    Boja glasa mi skoro ništa ne govori o karakternim osobinama osobe s kojom razgovaram. Ne procenjujem ljude na osnovu glasa. Ne može ni da me iritira nečiji glas sam po sebi. E sad, verovatno da i boja glasa igra određenu ulogu u tome da li će mi se neka ženska osoba dopasti ili ne. Ali svakako ne igra presudnu ulogu.

    A to da neku osobu ne mogu da spojim s njenim glasom mi se dogodilo večeras. Nazovem našu dragu Sunčicu samo da bih joj čuo glas i iznenadim se. Skoro sam ubeđen da mi se umesto nje javila njena mlađa sestra, pa mi se sad smeju u glas. Videvši sliku, očekivao sam devojče sa bar duplo prodornijim glasom od onog koji sam čuo. Nežan glasić, simpatično lepršav....

  4. #49

    Odgovor: Boja glasa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    A to da neku osobu ne mogu da spojim s njenim glasom mi se dogodilo večeras. Nazovem našu dragu Sunčicu samo da bih joj čuo glas i iznenadim se. Skoro sam ubeđen da mi se umesto nje javila njena mlađa sestra, pa mi se sad smeju u glas. Videvši sliku, očekivao sam devojče sa bar duplo prodornijim glasom od onog koji sam čuo. Nežan glasić, simpatično lepršav....
    Pa šta si mislio...da govorim kao Janice Joplin?
    Rekla sam ti...uživo, sam malkice glasnija. Ono što si čuo bilo je večernje izdanje.

    Inače, i ja sam Morfa zamišljala maaalko dubljeg glasa, da ne govorim kako je izdao naš naglasak.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #50

    Odgovor: Boja glasa

    bilo je to pre par godina.....

    zgotivio me neron preko neta iz samo njemu znanih razloga... pa sam mu pomogla neshto oko posla (vrlo malo, skoro beznachajno... prevela mu neke textove)...al je on to preuvelichao i dao mi znachaj koji mi ne pripada... u svakom sluchaju... zove on mene jedne nochi (bash onako kasno) u pripitom stanju da mi se neshto ispovedi ili udeli kompliment (ne znam tachno) i kad mi je chuo glas imala sam utisak da se odmah otreznio.... znachi, promena njegovog raspolozzenja je bila tako nagla da je meni bilo komichno.

    posle me vishe nije toliko voleo.

    sva ova pricha u cilju stavljanja prsta na chelo. koliko zzelimo da nekoga upoznamo kakav jeste i da ga zbog toga cenimo ili odbacimo, a koliko nam je samo potrebno platno za nashe projekcije. onaj na koga projektujemo nije kriv shto smo se razocharali.
    & underpaid......

  6. #51

    Odgovor: Boja glasa

    Itekako mi je vazna boja glasa. Mozda nije od presudnog znacaja, ali... ne, ipak jeste

    Volim kad muskarac ima dubok glas, neki bariton ili bas (bez postojanja namere da ovo narimujem ). Takodje osluskujem i naglasak i dikciju, sve to u velikom meri doprinosi opstem utisku
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #52

    Odgovor: Boja glasa

    Iz mog iskustva mogu da zaključim da boja glasa nema veze sa vizuelnim efektom

    Što za sebe ne mogu da tvrdim

  8. #53

    Odgovor: Boja glasa

    Obožavam lep glas.A ne podnosim tanak ,tih i piskav glas kakav ima Lea KiŠ.
    Npr,glas Jugoslava Pantelića koji na STB vodi neku popodnevnu emisiju mi je skroz ok.Volim malo dublje muške glasove u kojima ima topline.
    Da,glas mi je bitan ali kao što reče Megi i izgovor i ne volim kad neko ima izražen naglasak.To mi baš "bode" uši
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •