Nevidljivost
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9

Tema: Nevidljivost

Threaded View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Nevidljivost

    U jednom,svom filmu,Vudi Alen se poslužio mogućom nevidljivočću stečenom kojekakvim napicima kako bi svoju,glavnu junakinju Alis doveo do saznanja o tome kakvi su ljudi koje je zavolela,kakva je ona sam u odnosu na nju.
    Često mi na um padne ova,njegova zamisao i pomišljam: koliko toga bih otkrila da sam na pet minuta nevidljiva,da sam za sve druge,osim za sebe odstutna.U tim razmišljanjima sam otišla toliko daleko da sam sama sebe nevidljivom stvorila-naravno u svojim mislima.ALI,nisam to učinila kako bih otkrila nešto novo,već kako bih prošla kroz neke situacije koje su se završile.To sam učinila ne bih li uspela da izađem na kraj sa nekim, još uvek otvorenim pitanjima u vezi prošloga.
    Bio je to zanimljiv ''opit'': predstavila sam sebi učesnike prošloga onakvim kakvi su se ispostavili posle svega,na kraju i oni su najzad dobili svoj pravi lik,karakter i nisam više morala da s mučim oko toga da li ću ih prihvatiti u odnosu na sebe onakvima kakvim oni zaista jesu.Pomalo sam se i izlečila od bola koje su mi pojedini naneli,a svoje greške sam videla u svoj veličini njihove gluposti,moje lakomislenosti.

    Zamislite da ste nevidljivi.Kakve bi vam to novosti u odnosu na prošlost i sadašnjost donelo?Da li biste prošlo prihvatili onakvim kakvim ste ga zabeležli svojim sećanjem,ili biste ponovivši moj ''opit'' nekima,a možda i sebi,dali neki drugi lik kome se niste nadali?
    Poruku je izmenio euridika, 10.07.2010 u 15:50 Razlog: slovca
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •