Da li delite komplimente muškarcima?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 52
  1. #1

    Da li delite komplimente muškarcima?

    Žene vole komplimente, to je opšte poznato, a mislim da ih podjednako vole i muškarci..

    Da li delite komplimente muškarcima i ako delite, da li to radite samo muškarcima sa kojima ste u vezi ili redom svima, prijateljima, poznanicima, poslovnim partnerima?
    Da li ste iskreni u tome ili vam je to jedna vrsta manipulacije?
    I da li su to možda i oni "komplimenti" poput kuronja moj i slično?
    I koliko ti komplienti od strane žena utiču na njihov ego?
    Poruku je izmenio Aiko, 24.11.2009 u 21:59
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #2

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    Svaki kompliment koji " delim" muskarcu, ne vezano za to na kojim smo relacijama je iskren i realn skroz. Nije mi uopste problem da mom najboljem drugu kazem da ima dobro pedu,ima ali stvarno...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  3. #3

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    Da.... nemam problema da kazem prijatelju ili kolegi nesto lepo - ako to zasluzuju, a bome, po izrazu njihovog lica, vidim i da im taj kompliment prija.
    Upravo sam danas videla jednog prijatelja posle duzeg vremena i zapalo mi za oko da je oslabio........ na moj iskren komentar, on se ozario kao sto bi i svaka zena koja se bori sa kilogramima i kojoj je "potrebno" da to cuje.



    ps. da im sacujem guzu.....pa jos to i iskomentarisem ( cak i da je k'o izvajana od mermera)........ ne, hvala - ne bih da upadnem u problem, pa da se "cupam" kako ja to samo na prijateljskoj osnovi


  4. #4

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Žene vole komplimente, to je opštepoznato, a mislim da ih podjednako vole i muškarci..
    ...i oni su živa bića.

    Da li delite komplimente muškarcima i ako delite, da li to radite samo muškarcima sa kojima ste u vezi ili redom svima, prijateljima, poznanicima, poslovnim partnerima?
    Nebitno koja je fela u pitanju ,od mene će ga teško dobiti,a kada se to i desi,zasluženo je 100 %.

    Da li ste iskreni u tome ?
    Da.

    ili vam je to jedna vrsta manipulacije?
    ...može da posluži...manipulatorkama.

    I da li su to možda i oni "komplimenti" poput kuronja moj i slično?


    I koliko ti komplienti od strane žena utiču na njihov ego?
    Mnogo,i ja nemam ništa protiv...jer u mom slučaju,dobija kompliment ukoliko je to zaista zaslužio...zna on,znam ja...a šta fali i ako se malko razmazi?

  5. #5

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    Uh, ja ovo prosto obožavam da radim..
    Dragim muškarcima pogotovo..vrlo često i kritiku uspem da upakujem u komplimente i to ima fantastičan efekat..em im podignem ego, em vrlo često poneseni komplimentima, usput isprave i poneku grešku..

    Uživam da ih gledam i slušam kako uživaju u svom samoljublju, kako porastu veliki ko kuća..
    A tek što one seksualne komplimente volim da delim, a posle bude još lepše..

    Umem i da manipulišem kad treba, da titram jajca ako će mi to doneti neku korist, ali umereno i dobro izdozirano da ne napravim sebi posle još veći problem..ali to ne koristim često, samo kad baš, baš moram i kad je neka frka sad za sad..

    A pogotovo vole da dobiju kompliment pred drugim muškarcima..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #6

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    Ja ne volim da delim kompliment bez pokrica.
    Ali ako udelim kompliment znaci da ga je zasluzio.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #7

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    Volim, kako ne volim...i da primam i da dijelim.
    Nema ništa bolja kada muškarac ima dobro dupe...kada se dobro obuče...kada se vidi da je radio na svom tijelu, naravno otpadaju oni nabildani bezvratni tipovi.
    Volim da kažem "jaaoo mačak..." i da malko opipam bicepse, guzu... to ako smo onako dobri...ako nismo, samo da pohvalim.

    Komplimente nikada ne dijelim usiljeno, zar se takav kompliment i može prihvatiti?

    Sve što je dobro, treba pohvaliti...ali ne prehvaliti, da se mačCi ne umisle.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #8

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    Da i potpuno sam iskrena i prijateljima i onima s kojima sam u vezi, kolegama... Ipak ne bih se usudila nekome koga kratko poznajem da udelim kompliment jer to najcesce pogresno se protumaci.
    Smesno mi je kad neki porumene i s nevericom gledaju, kao da ocekuju da im kazes da se salis.

    A one najintimnije - ne stedim... naravno kad su zasluzeni


  9. #9

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    Nisam baš neka "darežljiva" kad je delenje komplimenata u pitanju ali kad ga dam (mislim kompliment ) taj neko je to zaista i zaslužio... kako muško tako i žensko . Ne volim usiljenost i svako-malo "čašćavanje" jer mi to onda, kad gledam nekog sa strane ko voli tako da radi ne deluje ni malo iskreno... vise kao ulizivanje
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  10. #10

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    norrrrrrrrrrrrrrrrmalno ....


    samo prvo da skine ceGa .... lupi kitom o astal .... a ja mu onda rado udelim ....


    alal vera

  11. #11

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    ja obično ne stignem ni da završim rečenicu, a već su mi ruke svuđe neđe po njemu..ne moram ja ni da beknem slovo, moj pogled i osmijeh mu sve govore...riječi bi bile suvišne...
    rađe ga potapšem po dupetu, ili uhvatim za sisu, ili uštinem za preponu...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #12

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    Jučer sam u mislima udijelila kompliment svojem mužu. Kako ima dobre ruke/ramena i da mu ta majica dobro stoji. Ako mi je udgledao izraz lica u tom momentu, sigurno je spoznao kaj mi je na pameti.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #13

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    Danas kazem kolegi da on kupi najlepsa peciva kada ide po dorucak, ocigledno je to shvatio komplimentom, cim je sa sve amrelom jurnuo u pekaru, a iskrena sam bila, jesam, ali nisam mu rekla da je red na mene da idem po dorucak, nisu parice u pitanju, neg mi se nije islo
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  14. #14

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    Danas kazem kolegi da on kupi najlepsa peciva kada ide po dorucak, ocigledno je to shvatio komplimentom, cim je sa sve amrelom jurnuo u pekaru, a iskrena sam bila, jesam, ali nisam mu rekla da je red na mene da idem po dorucak, nisu parice u pitanju, neg mi se nije islo
    Evo ga!
    Evo ga dokaz kako vi nas naivne iskorištavate!!!
    Sram da te bidne.
    Ko zna kako je barice preskakao, koliko je teta u redu u pekari očepio, koliko mrskih pogleda istrpio...
    A sve zbog tvog šaptavog glasića i orkanskog treptanja.



    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  15. #15

    Odgovor: Da li delite komplimente muškarcima?

    Do sada su se svi nešto femkali, te delim kompimente, ali samo kad zasluži i iskreni su, sad polako počinju da isplivavaju i oni iz koristi....a te najviše volEm..

    On zadovoljan sa veeeelikim egOm, ja zadovoljna što mi uradi neke sitnice i svima lepo..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kome više prija brak, muškarcima ili ženama?
    Autor memento u forumu Porodica
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 06.10.2017, 18:17
  2. Niče o muškarcima i njihovim igračkama
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 09.07.2012, 17:25
  3. 10 okrutnih stvari koje žene rade muškarcima
    Autor makilli u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 26.12.2011, 23:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •