Zasto bas taj avatar
Strana 1 od 17 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 248
  1. #1

    Zasto bas taj avatar

    "Sta se radi komsija?" je prva poruka koju sam dobio od mog jos pre nego sto smo poceli da se zabavljamo. Bila je zima, puno snega... Odgovorio sam da se setam po gradu i "jesi videla jednog sneska sto je prosao pored tvog prozora? E pa to sam bio ja" Tako sam dan danas ostao Snesko...

    Koja prica prati vas avatar?
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  2. #2

    Odgovor: Zasto bas taj avatar

    Želela sam avatar koji će da "oslika" to dete u meni koje nikada neće da odraste ..
    Do sada sam ga menjala jedno 3 puta, dok nisam pronašla pravi, za sada
    Devojka - žena, šta god koja šalje ljubav na sve strane .. Ima li šta lepše? Samo deca mogu tako da vole

  3. #3

    Odgovor: Zasto bas taj avatar

    Ne biram avatar po nekom kljucu, jednostavno sta se zadesi najzanimljivije u datom trenutku to kacim
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Zasto bas taj avatar

    Onaj prvi je bio samo prva pomoc dok ne nadjem nesto bolje, nesto sto ce oslikavati moj nick, neka slika u kojoj cu se pronaci... I eto ga... Mozda neki nece misliti da me taj avatar opisuje, ali sve zavisi kako se posmatra...

  5. #5

    Odgovor: Zasto bas taj avatar

    Ovaj avatar je ono sto sam dugo koristila i na jednom drugom web portalu i skroz je u mom fazonu... mislim, ta dzabalebaroska faca, totalno mi lici na mene
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Zasto bas taj avatar

    moj omiljeni ovdasnji slikar danijel babic je tvorac mog avatara...jednom prilikom mi mejlom poslao ovu zenu, koja izgovara "bastard" i muskarca koji izgovara "bitch" ... naravno, odlepila sam i posto te slike ne mogu da imam na zidu, bar ne za sada, onda ih ovako eksploatise...bar ovu zensku verziju... a misli nam se katkad i poklapaju

  7. #7

    11 Odgovor: Zasto bas taj avatar

    ova zena lijevo sa roze kosom se odaziva na ime leisha, svira gitaru i pjeva u bendu koji mi se svidja, a usput i glumi veoma dobro u nezavisnim i otkacenim filmovima, pa je onda nekako i bilo logicno da je ubacim u moj avatar...
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Zasto bas taj avatar

    Citat Meggy kaže:
    Ovaj avatar je ono sto sam dugo koristila i na jednom drugom web portalu i skroz je u mom fazonu...
    Same here!

    Volim ovaj šatorčić, i nikada nisam poželela da ga promenim, i ne nameravam Moj mali šareni wigwam za koji su neki odavde ćoravi&ćelavi mislili da je haljinica pa to iskoristili i da se rugaju kad sam rekla da je pod njega svako dobrodošao

    Nema nikakve posebne priče. Volem sve što je indijansko I taaaakooo, tu sam ja, unutra... kad ne švrljam po preriji
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Zasto bas taj avatar

    Romanticna sam i ova slicica mi je tako slatka...

  10. #10

    06 Odgovor: Zasto bas taj avatar

    Pa otkud znam... Nekako mi se cinilo da se poklapa sa mojim nickom

  11. #11

    Odgovor: Zasto bas taj avatar

    Pa liči...
    ustvari je nasumice izabran...
    a i ima u njoj nešto...

  12. #12

    Odgovor: Zasto bas taj avatar

    Kada se De Niro u "Taksisti" sprema da promijeni svijet...mnogo jak film i volim De Nira!

  13. #13

    Odgovor: Zasto bas taj avatar

    Zato što mnogo volem Boru the Chorbu i njegovu grupu u narodu poznatu kao riblja čorba. S obzirom da mi je svojevremno jedan član (čitaj: Zlatni miš) napomenuo da ga ovaj avatar ugrožava, želim da napomenem da je ovo omot sa pretposlednjeg Borinog albuma koji se zove "Ovde" i mnogo je jak album.

    Citat Suknjica kaže:
    pa to iskoristili i da se rugaju kad sam rekla da je pod njega svako dobrodošao
    Nemoj da organizujemo glasanje pa da vidimo koliko bi se članova zavuklo pod tvoju suknjicu.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  14. #14

    11 Odgovor: Zasto bas taj avatar

    Citat Kunic kaže:
    S obzirom da mi je svojevremno jedan član (čitaj: Zlatni miš) napomenuo da ga ovaj avatar ugrožava
    svasta ljudima pada na pamet ...(morala sam da prokomentarisem, jer izjava djeluje nebulozno, pri tom ne mislim na zeca, vec na miska)
    nattydread is coming to dinner

  15. #15

    Odgovor: Zasto bas taj avatar

    Zec je ovdje glavni negativac!

Strana 1 od 17 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zasto....?
    Autor Bombica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 03.09.2013, 07:50
  2. Najlepši / najoriginalniji / najduhovitiji avatar i potpis
    Autor Necromancer u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 169
    Poslednja poruka: 10.08.2010, 21:54
  3. Avatar
    Autor Lilith_021 u forumu Pričaonica
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 20.06.2010, 11:10
  4. Avatar
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 27.04.2010, 21:09
  5. Kako ubaciti sliku/avatar?
    Autor Emmily u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 09:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •