Zena na jedan dan
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 29
  1. #1

    Zena na jedan dan

    Sigurna sam (99%) da niko od vas nije pozeleo da se rodio kao zena ali posto u zenskom kaficu imamo temu "da sam musko jedan dan" smatrala sam da je fer da i vama damo priliku da iskazete sta je to sto kod nas ne razumete ili kao muskarac ne mozete da uradite. Dakle, da ste zena jedan dan, kako bi taj dan izgledao?

  2. #2

    Odgovor: Zena na jedan dan

    Provozao bih napokon auto po gradu kako treba da bude vozen, bez ogranicenja i kocenja i njakanja i sve, i onda bi svakom panduru koji me zaustavi prosuo neku zensku foru u varijanti "ju vi pandur a ja plavusa pa kako da me kaznite" i sl.

  3. #3

    Odgovor: Zena na jedan dan

    pozabavio se samim... ups samom... sobom
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Zena na jedan dan

    Citat swba kaže:
    pozabavio se samim... ups samom... sobom
    Ajde dobro, priznajem da bi mi grudi bile interesantne, nekoooo vreme
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  5. #5

    Odgovor: Zena na jedan dan

    Svi smo razliciti, i posto poznajemo sami sebe i svoje nedostatke, obicno pozelimo nesto od druge osobe, ali pri tome zaboravljamo da svako od nas ima ove ili one nedostatke, dali Zensko ili Musko, Bogat ili Siromasan. mnogi misle da su spremniji od lepse polovine. ali kad se musko razboli BEZI od Njega to je u 90% tako. ja sam musko i bio bih isti, kao do sada kad bih bio Zensko jedan Dan.

  6. #6

    Odgovor: Zena na jedan dan

    Citat Perica37 kaže:
    ja sam musko i bio bih isti, kao do sada kad bih bio Zensko jedan Dan.
    Znaci i kao zena bi jurio zene? interesantno... Svaka cast...

  7. #7

    Odgovor: Zena na jedan dan

    Ne mogu zamisliti "Takav dan"!To bi definitivno bio - "Dnevni koshmar"...

  8. #8

    Odgovor: Zena na jedan dan

    Eh, da sam samo jedan dan žensko...
    Pustio bih najzad mozak na pašu i odmorio bih se ko čovek

  9. #9

    Odgovor: Zena na jedan dan

    Napalio bih nekog majmuna do besvesti, a kad bi smo došli do spavaće sobe rekao bih mu da me boli glava.
    U cjenu pića uračunat prijevoz do groblja.

  10. #10

    Odgovor: Zena na jedan dan

    ...pokazao bih svima da postoji i jedna žena dobra za volanom...bar taj jedan dan...

  11. #11

    Odgovor: Zena na jedan dan

    Isprobao bi veliku metlu ...
    da li moze da leti
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #12

    Odgovor: Zena na jedan dan

    Molio se čovek Bogu da se sažali na njega jer mnogo radi i pati se dok mu žena kod kuće uživa i po njegovom mišljenju ne radi ništa....

    -Sve bih Bože uradio kad bi mogao bar jednom da me zameniš da budem žena, a ona muško tako da je naučim lekciju kako je meni teško a ona uživa !!!
    -Bog je slušao ovo, sažali se, i odluči da mu usliši želju...
    -I tako sledeće jutro taj čovek se probudi kao nova žena, rano ujutro, napravi doručak, spakuje sendviče za muža i decu za ručak da ponesu, probudi decu za školu, bori se krvavo sa decom dok ih obuče za školu na vreme, stavi veš da se pere u mašinu, izvadi meso iz zamrzivača, odveze decu u školu, stane na benzinsku i napuni gorivo, plati račune u pošti i banci, pokupi muževo odelo sa hemijskog čišćenja, brzo ode u supermarket i kupi šta treba.

    -I tako bi negde oko 1:00 posle podne već kad se vrati, napravi krevete, izvadi veš i prostre ga na žicu da se suši, i stavi sledeću turu da se pere, usisa kuću, opere pod i WC, promeni krevetninu, pokupi i složi igračke u kutiju što su deca razbacala, skuva ručak, ode i pokupi decu iz škole, tamo ostane duže jer deca prave probleme i ne uče pa ima mali razgovor sa učiteljom i direktorom, svađa se sa decom do kuće što se ne ponašaju lepo u školi, pomogne im sa školskim radom i zadacima, pokupi veš i iznese drugi, nahrani decu, opere sudove, gleda malo TV dok pegla njegove košulje za posao, okupa decu i stavi ih u krevet.
    Onda, kad je on došao s posla, postavi mu da jede, pripremi šta će obući sutra, i onda još u krevetu vodi ljubav sa njim kao da je to sve na šta je mislila celog dana i čekala, konačno sve to prođe nekako, i ona-on zaspa...

    -Sledeće jutro on se poče moliti Bogu da ga vrati nazad jer vidi sad i sam koliko je pogrešio što je tako mislio o ženi, molim te, molim, vrati me nazad kao što sam bio jer ću poludeti ovako i ne mogu više !!!

    Sluša to Bog pa mu odgovara : -Dragi sine, naravno, vratiću te nazad, ali ima jedan mali problem ... moraceš da čekaš 9 meseci jer si sinoć ostao TRUDAN !!

    Tema bese ...

    Sta biste uradili da ste zensko jedan dan?
    Ćuti i prenesi dalje....

  13. #13

    Odgovor: Zena na jedan dan

    devojka jos i nekako ali zena pa da rintam da perem sudje bas na taj jedini dan neka hvala.

  14. #14

    Odgovor: Zena na jedan dan

    drpo bi se za sise ceo dan
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #15

    Odgovor: Zena na jedan dan

    Tema nije Kal' - žena na jedan dan.
    Svi komentari i chat na ovu, nepostojeću temu, su obrisani.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Brak, zena, ili ljubavnica?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.08.2013, 10:06
  2. Sta vas odusevljava kod zena?
    Autor SQUAW u forumu Muška kafana
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 23:56
  3. Sta vas uzbudjuje kod zena?
    Autor tipka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 23.01.2010, 22:10
  4. Obrezivanje zena
    Autor Lillith u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.09.2009, 03:14
  5. Dan zena 8.mart
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.03.2009, 19:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •