Red Star Forever - Strana 10
Strana 10 od 18 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 270
  1. #136

    Odgovor: Red Star Forever

    volim je i kad je najgora na svetu..Zvezda. pa još Crvena..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #137

    Odgovor: Red Star Forever

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    volim je i kad je najgora na svetu..Zvezda. pa još Crvena..
    Izvuci ce se Zvezda iz krize, a onda ce se sve vratiti tamo gde treba biti. Zvezda na vrhu, groblje odmah iza. Mozda i malo nize.

  3. #138

    Odgovor: Red Star Forever

    Podsetio bih navijače Partizana da su pre par godina i oni bili u sličnoj situaciji (ako ne i goroj), i da se kolo sreće okreće. Danas si na vrhu, sutra na dnu. Setite se sezone kada ste ispadali od velesila svetskog i evropskog fudbala Artmedije, Makabi Petah Tikve, i kao šlag na torti, Timoka u kupu (koje to kolo beše, prvo ili drugo, zaboravih). Ako ništa, mi smo došli do polufinala, a i ne znam gde piše da "mali" klubovi ne smeju da pobede "velike". Lopta je okrugla.

    I zato koristite priliku dok možete. Šutirajte je dok je na zemlji, jer kada Zvezda stane na svoje noge, ostaće vam samo sećanje kako ste nekada bili prvi.

  4. #139

    Odgovor: Red Star Forever

    i tako idemooooooo...!!! zvezda se shalila u Welenju u rewanshu jos ubojitiji!!

  5. #140

  6. #141

    Odgovor: Red Star Forever

    Zvezdaši,

    Zvezda vas poziva da u četvrtak 23. jula ispunimo Marakanu i zajedno započnemo ovogodišnju evropsku priču u našem Beogradu. Pokažimo Srbiji i Evropi novu energiju, novu Zvezdu i koliko volimo naš klub i crveno – bele boje. Na Marakani se uvek gledala Zvezda, a ne njeni protivnici.

    Dočekajmo našeg protivnika slovenački Rudar, onako kako smo dočekivali sve naše goste kroz istoriju dugu skoro 65 godina. Dočekajmo ih sa poštovanjem i respektom i pobedimo ih zajedno na terenu.

    Crvena zvezda poziva sve zvezdaše da na utakmici u četvrtak navijaju u duhu sportskog fer pleja, da podrže naš tim i pokažu poštovanje prema našem protivniku.

    Podsećamo da je Crvena zvezda poslednjih godina veoma često kažnjavana od strane discpilinskih organa UEFA zbog prekršaja koji su se dešavali tokom utakmica, a da nam na prošloj utakmici u Velenju nije bilo dozvoljeno da organizovano dovedemo navijače, jer smo bili pod suspenzijom. Evropska kuća fudbala sa posebnom pažnjom prati našu sutrašnju utakmicu i svaki incident bi mogao da dovede do toga da naša Zvezda bude još teže kažnjena.

    Crvena zvezda se i ovim putem zahvaljuje zvezdašima na velikom interesovanju za sutrašnju utakmicu. Kako bi svi zvezdaši što lakše kupili kartu za našu sutrašnju evropsku premijeru u Beogradu odlučili smo da se karte osim na blagajnama Marakane prodaju u svim Pakom šopovima širom Srbije. Posebno nas raduje veliki broj poziva i trebovanja za karte koji stižu iz čitave Srbije, Crne Gore i Republike Srpske. Tim navijačima poručujemo da će blagajne na Marakani biti otvorene do početka utakmice i da je za dan utakmice ostavljen poseban kontigent karata, kako bi svi koji dođu na Marakanu mogli da gledaju uživo našu Zvezdu.

    Zvezda je život, ostalo su sitnice!

  7. #142

  8. #143

    Odgovor: Red Star Forever

    Nažalost, evo, i mi pratimo grejvdigerse na putu ka totalnoj propasti fudbala u Srbiji (ako još uvek ima šta da propadne). Iz nameštene, mafijaškim klanovima protkane lige ne može ništa dobro da izađe. Nema sumnje da će crveno-beli pred svojim navijačima osvetlati obraz, a rezultat....šta bude, biće.

  9. #144

    Odgovor: Red Star Forever

    ...kako mislite da "osvetlate obraz" a rezultat "sta bude bice"?...
    ...ja sam mislio da se fudbal igra za pobedu...vec trazite alibi...c,c,c,c...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #145

    Odgovor: Red Star Forever

    raazbicemo owe teletabise u Beogradu,siguran sam

  11. #146

    Odgovor: Red Star Forever

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...kako mislite da "osvetlate obraz" a rezultat "sta bude bice"?...
    ...ja sam mislio da se fudbal igra za pobedu...vec trazite alibi...c,c,c,c...
    Vi grejvdigersi ste neki čudni ljudi Pre početka sezone čujete da je najveći rival u ogromnim dugovima i da jedva sastavlja tim. Kako vi reagujete? Poželite katanac na vratima tog kluba. To mogu da razumem. Ali! Počne sezona, i vi onda očekujete neki rezultat od tog kluba, pa ste puni kritika na račun igre i rezultata tog kluba. Tu nešto nije normalno.

    Šta ja očekujem od Zvezde u ovoj sezoni?

    1. Da spustimo dug ispod 18 miliona evra.

    2. Da spustimo dug ispod 18 miliona evra.

    3. Da spustimo dug ispod 18 miliona evra.

    4. Da završimo sezonu među tri prvoplasirana kluba u ligi.

    Primetićeš da nema težnje ka uspehu u Evropi. Nema, jer je to nerealno očekivati od skrpljenog tima u dugu od 24 miliona evra. Zato, očekujem spasavanje obraza, odnosno pobedu u BG. Da li će ta pobeda biti dovoljna za prolaz, to pitaj vidovitog Milana. Ono što ja znam bez vidovitosti je da FC CrnoNamSePišeOdOsnivanja, popularno nazvan FC Partizan, nema šanse za prolaz dalje.

  12. #147

    Odgovor: Red Star Forever

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Vi grejvdigersi ste neki čudni ljudi Pre početka sezone čujete da je najveći rival u ogromnim dugovima i da jedva sastavlja tim. Kako vi reagujete? Poželite katanac na vratima tog kluba. To mogu da razumem. Ali! Počne sezona, i vi onda očekujete neki rezultat od tog kluba, pa ste puni kritika na račun igre i rezultata tog kluba. Tu nešto nije normalno.

    Šta ja očekujem od Zvezde u ovoj sezoni?

    1. Da spustimo dug ispod 18 miliona evra.

    2. Da spustimo dug ispod 18 miliona evra.

    3. Da spustimo dug ispod 18 miliona evra.

    4. Da završimo sezonu među tri prvoplasirana kluba u ligi.

    Primetićeš da nema težnje ka uspehu u Evropi. Nema, jer je to nerealno očekivati od skrpljenog tima u dugu od 24 miliona evra. Zato, očekujem spasavanje obraza, odnosno pobedu u BG. Da li će ta pobeda biti dovoljna za prolaz, to pitaj vidovitog Milana. Ono što ja znam bez vidovitosti je da FC CrnoNamSePišeOdOsnivanja, popularno nazvan FC Partizan, nema šanse za prolaz dalje.
    ...o ckode,hvala ti sto me poistovecujes sa vecinom navijaca partizana...tako i treba,puno sam dao tom klubu...
    ...odmah da razjasnimo...govorim u svoje ime...sta cete vi da uradite i da li ce biti katanac,ili ce mozda predsednik vaseg kluba da se opet smuva sa Cecom...mene bas boli tuki...jedino sto me interesuje kada ste vi u pitanju,je da smo ispred vas...nista vise......drugo...da li mi imamo sanse ili ne...tek to me ne interesuje,da cujem misljenje od onih koji navijaju za protivnicki klub.....i na kraju...vas obraz,vasa stvar...da ga imas i malo...ne bi kenjao posle one prozivke,a igrali ste 15 puta "leprsavije" od nas...ali ti ja to ne zameram...pripisujem mladosti i nesrecnom detinjstvu...izgleda da te cale vodio na pogresan stadion...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #148

    Odgovor: Red Star Forever

    Anguse dragi

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku



  14. #149

    Odgovor: Red Star Forever

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...o ckode,hvala ti sto me poistovecujes sa vecinom navijaca partizana...tako i treba,puno sam dao tom klubu...
    ...odmah da razjasnimo...govorim u svoje ime...sta cete vi da uradite i da li ce biti katanac,ili ce mozda predsednik vaseg kluba da se opet smuva sa Cecom...mene bas boli tuki...jedino sto me interesuje kada ste vi u pitanju,je da smo ispred vas...nista vise......drugo...da li mi imamo sanse ili ne...tek to me ne interesuje,da cujem misljenje od onih koji navijaju za protivnicki klub.....i na kraju...vas obraz,vasa stvar...da ga imas i malo...ne bi kenjao posle one prozivke,a igrali ste 15 puta "leprsavije" od nas...ali ti ja to ne zameram...pripisujem mladosti i nesrecnom detinjstvu...izgleda da te cale vodio na pogresan stadion...
    Ja nigde ne videh da sam prozivao bilo koga. Na utakmici između Partizana i Apoela sam navijao za Apoel. Zašto sam navijao za Apoel? Zato što iz protivničkog tabora ne vidim ni trunku poštovanja prema mom klubu, uzvraćam istom merom. Crvena Zvezda je sistematski uništena zarad interesa pojedinaca, mislim da svi znamo ko su oni. Partizan je u procesu sistematskog uništavanja zarad interesa pojedinaca. Mislim da svi znamo ko su oni. Bojim se da zarad interesa tih i takvih pojedinaca ni ja ni ti sutra nećemo sutra imati za koga, a ni protiv koga da navijamo. Ko je kako igrao, ne interesuje me, u današnjem fudbalu važan je rezultat. Klubovi iz naše nameštene lige ostvariše rezultat, fantastičan Vi nikad nećete biti ispred nas, zato što ste mali u srcu, više mrzite Zvezdu nego što volite Partizan.

    P.S. Otac me nije vodio na stadion, bio je mrtav mnogo pre nego što je bio u mogućnosti da to uradi.

    P.P.S Mlad jesam, a o iskustvu ne želim da raspravljam sa osobom koja na ovaj način replicira na forumu kakav je ovaj. Ostaj mi star i iskusan

    Dobar dan

  15. #150

    Odgovor: Red Star Forever

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ja nigde ne videh da sam prozivao bilo koga. Na utakmici između Partizana i Apoela sam navijao za Apoel. Zašto sam navijao za Apoel? Zato što iz protivničkog tabora ne vidim ni trunku poštovanja prema mom klubu, uzvraćam istom merom. Crvena Zvezda je sistematski uništena zarad interesa pojedinaca, mislim da svi znamo ko su oni. Partizan je u procesu sistematskog uništavanja zarad interesa pojedinaca. Mislim da svi znamo ko su oni. Bojim se da zarad interesa tih i takvih pojedinaca ni ja ni ti sutra nećemo sutra imati za koga, a ni protiv koga da navijamo. Ko je kako igrao, ne interesuje me, u današnjem fudbalu važan je rezultat. Klubovi iz naše nameštene lige ostvariše rezultat, fantastičan Vi nikad nećete biti ispred nas, zato što ste mali u srcu, više mrzite Zvezdu nego što volite Partizan.

    P.S. Otac me nije vodio na stadion, bio je mrtav mnogo pre nego što je bio u mogućnosti da to uradi.

    P.P.S Mlad jesam, a o iskustvu ne želim da raspravljam sa osobom koja na ovaj način replicira na forumu kakav je ovaj. Ostaj mi star i iskusan

    Dobar dan
    ...opet se bavis nama...rekoh ti...uopste me ne interesujete...
    ...ja ti se izvinjavam,ali ne znam kako bih drugacije trebao da ti repliciram dok ti pljujes moj voljeni klub...da ti posaljem cvece?...namestim nesto da karas?......samo reci...tvoj matori kolega ce uciniti sve da spase jednu usijanu,mladu glavu...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 10 od 18 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko je star tvoj mozak?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 23.04.2012, 14:02
  2. Star Trek ili Star Wars?
    Autor Galahad u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 04.08.2010, 20:05
  3. All Star svih vremena
    Autor greco u forumu Muzika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.03.2010, 14:17
  4. Nba All-star Weekend 2009 Phoenix
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30.01.2009, 15:07
  5. Recept za viršle star 600 godina
    Autor silvia u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 07.11.2007, 09:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •