Red Star Forever - Strana 15
Strana 15 od 18 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 270
  1. #211

  2. #212

    Odgovor: Red Star Forever

    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  3. #213

    Odgovor: Red Star Forever

    Fudbaleri našeg voljenog kluba nek' čuvaju noge i zube u nastavku sezone. U Partizan se vratio bludni sin Saša Ilić, najpodmukliji fudbaler koji je ikad igrao večiti derbi.

  4. #214

    Odgovor: Red Star Forever

    To li isti onaj shto su ga njegovi miljenici gadjali stolicama............?
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  5. #215

    Odgovor: Red Star Forever

    Nisam čuo za taj slučaj, ali ne iznenađuje me. Čovek se nadobijao crvenih kartona na derbi mečevima ne zna im se broj. Igrao za Red Bull amatere u Austriji, sad se vratio jer nema gde drugde, verovatno.

    No, nema veze, Zvezda je izdala novih 10000 kalendara za 2010., jer je prvi kontingent rasprodat u rekordno kratkom roku. Zvezda je život, ostalo su sitnice.

  6. #216

    Odgovor: Red Star Forever

    115 derbi...mada je to josh uvek ne reshiva misterija...Pa kad god neko nema gde on dodje u partizan...

    A malo je to jos 10000...
    MARAKANA SEVER IN MY HEART FOREVER...!!!!
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #217

    Odgovor: Red Star Forever

    Prodati kalendare malim trgovinama ne znaci da ce oni biti prodati.Tako da ne uzimajte to zdravo za gotovo.Ekonomski marketing voli malo da preuvelicava stvari radi bolje prodaje a samim tim i zarade.
    Ovo vam je osnova Ekonomskog marketinga

  8. #218

    Odgovor: Red Star Forever

    Evo prilike da i Amerima pokažemo pravi fudbal, na pomolu spektakl u Čikagu:

    8. februar 2010. | 22:22 | Izvor: B92, Večernje novosti
    Crvena zvezda u maju u Čikagu?
    FK Crvena zvezda dobio je poziv iz Amerike da od 17. do 25. maja ove godine učestvuje na internacionalnom turniru koji organizuje Čikago Fajer, pišu Novosti.


    Dobili smo poziv za učešće na turniru i počastvovani smo u svakom slučaju. Razmotrićemo ponudu, konsultovaćemo se i sa stručnim štabom, ali smo sve bliži odluci da je i prihvatimo. Iako turnir pada u malo nezgodno vreme, po završetku prvenstva, ako prihvatimo poziv, sigurno ćemo opravdati renome, ističe sportski direktor Ivan Adžić.

    Pored domaćina, uglednog člana istočne konferencije profesionalne MLS lige i sve izvesnije Crvene zvezde, planira se da na turniru učestvuje još jedna ugledna ekipa iz Evrope i jedna iz Južne Amerike.

    Uprkos tome što turnir dolazi u jeku odmora i pred Mundijal u Južnoj Africi, na Marakani su bliži stavu da bi učešće više koristilo nego štetilo.

    Sa marketinške strane turnir je dobar i za Čikago i za Zvezdu, kao i za našu dijasporu. Zvezda 20 godina nije bila u Americi, a dobro se zna da u Čikagu i okolini živi 400.000 Srba pa će to biti pravi spektakl, istakao je savetnik predsednika Miodrag Antonijević.

  9. #219

    Odgovor: Red Star Forever

    Zadovoljan sam -
    Rade se sklekovi zbog psovke na treningu / a na groblju opet rasulo
    Sve će gi pogazimo


  10. #220

    Odgovor: Red Star Forever

    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #221

    Odgovor: Red Star Forever

    „Kako ja mogu da pomognem mojoj Zvezdi“ – najčešće pitanje među navijačima najvećeg i najtrofenijeg srpskog kluba. Od danas konačno postoji i odgovor na to pitanje.

    Sa najvećeg srpskog stadiona u sredu 24. februara, krenuo je veliki projekat Zvezdina Fondacija. Šta je Fondacija? Fondacija je način na koji svi oni koji žele finansijski da pomognu FK Crvena zvezda to mogu i da urade.

    Svi zainteresovani novčane donacije mogu da uplate na pet načina: onlajn doniranjem, SMS porukom na broj 2344 (100 dinara za sve mreže), pozivom na telefonski broj 0900 900001, putem žiro računa za Srbiju (245-67666-57) i žiro računa za inostranstvo (00-708-000186), kao i slanjem čeka na FK Crvena zvezda - FONDACIJA, Ljutice Bogdana 1a, 11000 Beograd. Sav prikupljeni novac, odlaziće na projekte koji se tiču prošlosti, sadašnjosti i budućnosti Crvene zvezde. Sve informacije možete pronaći na našem sajtu Fondacije, —везда Фонда†и˜а :: Насловна.

    Na konferenciji za medije na kojoj je javnosti predstavljen projekat Fondacije, govorili su predsednik FK Crvena zvezda Vladan Lukić, njegov savetnik Lazar Labus, predsednik Fondacije Dragoslav Šekularac, kao i veliki Zvezdaši Miroslav Ilić i Leontina Pat. Konferenciji je prisustvovao i 12-ogodišnji Miloje Marković, koji je svojim primerom pokazao kako se voli Crvena zvezda. Svi oni su pred kamerama poslali poruke sa svojih mobilnih telefona i na taj način zvanično označili početak prikupljanja sredstava za našu Crvenu zvezdu.

    Predsednik Fudbalskog kluba Crvena zvezda Vladan Lukić je istakao da je jedan od bitnih podataka da je Zvezdinu Fondaciju podržala i navijačka grupa „Delije Sever“.

    – Velika mi je čast što kao osoba koja obavlja funkciju predsednika Crvene zvezde imam priliku da govorim i učestvujem u radu jedne jako ozbiljne akcije. Ta akcija sigurno nemoguća bez naših navijača, bez naših Delija. Svi ljudi koji su danas ovde, govore da su svi slojevi društva u velikoj većini navijaju za Crvenu zvezdu i to je sigurno činjenica kojom se izuzetno ponosimo. Crvena zvezda je najveća po mnogo čemu. Po trofejima, po broju navijača i najveća zato što uvek prva pokreće najbolje i najorganizovanije akcije, koje će sutra pokazati drugim klubovima kako treba da funkcioniše veliki i moderan klub. Treba istaći da je ovo samo jedna u nizu akcija, ali sigurno jedna od najvećih i najznačajnijih za Crvenu zvezdu. Ova akcija nema kraj, već predstavlja dugogišnji način kojim ćemo pokušati da ne dozvolimo da se ponovo neke greške iz prošlosti – poručio je Vladan Lukić.

    Lazar Labus savetnik predsednika FK Crvene zvezde objasnio je koliko je Fondacija važan projekat za Crvenu zvezdu i na koji način svako ko želi može da se informiše o istoj.

    – Na radost navijača Crvene zvezde kreće Fondacija Crvene zvezde. O Fondaciji se priča jako duga, a poslednja tri meseca smo pripremali ovaj projekat, koji danas kreće. Fondacija predstavlja prikupljanje novca za našu Zvezdu i način na koji će se pomoći našem klubu, koji je u prošlosti imao određenih problema, da se vrati na put na koji treba. Sajt —везда Фонда†и˜а :: Насловна je deo našeg sajta i tu se mogu naći sve informacije, kao što su ciljevi Fondacije i načini doniranja – rekao je Lazar Labus.

    Jedan od najistaknutijih Zvezdaša Miroslav Ilić kaže da se sam uverio koliko su navijači Zvezde želeli da se pokrene projekat kao što je Fondacija.

    – Kako u Srbiji, tako i širom Evrope i sveta sam se uverio koliko Zvezdaši hoće i žele da pomognu Crvenoj zvezdi. Mali Miloje je jedan od primera za to. Kao dugogodišnji provereni Zvezdaš se radujem što klub nekoliko meseci u nazad pokazuje, ne samo ovom, nego nizom akcija nameru da se Crvena zvezda vrati na mesto koje joj pripada. Svom svojom energijom se posvećujem svim akcijama mog omiljenog kluba. Uvek ću biti tu, kao što sam i danas, da podržim projekte kao što je Fondacija. Drago mi je da od danas navijači mogu da pomognu Zvezdi i sigurno da ću svojim primerom pokazati i apelovati na druge da se priključe – istakao je Miroslav Ilić.

    Leontina Pat, jedna od najpoznatijih Zvezdašica je kazala da je upoznata sa činjenicom da se Fondacija pripremala nekoliko poslednjih meseci i da joj veoma drago što je došao dan kada svi koji žele mogu da učestvuju u projektima Crvene zvezde.

    – Svako ozbiljno društvo mora da ima Fondaciju koja se bavi pomaganjem onih kojima je pomoć potrebna. Pre svega tu mislim na mlade talente, ali i na Veterane kojima je potrebna i socijalna pomoć. Ovo je najlepši način, da se mi navijači priključimo i na najjednostavniji način pomognemo. Dovoljno je svaki put kada čujemo ime Crvene zvezde, pa i češće ako treba. Veoma je lepo kada tim gestom možemo da se osećamo kao deo Zvezde. Pridružila bi se rečima Miroslava Ilića, koji kaže da je prosto neverovatno šta Crvena zvezda radi u poslednjih par meseci za svoje navijače i za sam klub. Nikada nisam videla tako brze i ekspeditivne akcije. Putem ovako dobrog marketinga se mladi na najbolji način pozivaju na sport, a u najmanju ruku, ako ne možemo da budemo sportisti, možemo da budemo verni navijači – kazala je Leontina Pat.

    Dragoslav Šekularac predsednik Fondacije FK Crvena zvezda deli mišnjenje svih da je dugo čekao i dočekao današnji dan.

    – Imao sam priliku da se uverim u kakvoj situaciji je bila Crvena zvezda pre izbora Vladana Lukića na mesto predsednika. Mislim da mi je dužnost kao starom članu ovog kluba, da se od srca priključim ovoj akciji i učestvujem zajedno sa svima onima kojima je Crvena zvezda u krvi. Kao predsednik mogu da obećam da će novac ići u poštene ruke, odnosno da se će se trošiti u prave svrhe o kojima će javnost biti upoznata. Sigurno da neki imaju i predrasude o ovakvom vidu prikupljanja novca, ali garantujem u ime Crvene zvezde da će sve biti javno i transparentno. Što više novca bude bilo, to će biti više razloga za sreću i zadovoljstvo mnogih – jasna je druga Zvezdina zvezda.

    Miloje Marković, koji je 26. juna 2009. posetio Marakanu i sazenio sve prisutne svojim gestom, kao i svojim prisustvom zajedno sa Nađom Higl doneo sreću Zvezdi protiv Dinama i danas je imao čast da pred kamerama iznese svoje mišljenje o prikupljanju novca za projekte Crvene zvezde.

    – Kao i danas, tako sam i prošle godine imao želju da pomognem svojoj Crvenoj zvezdi. Tada sam svojim novcem želeo da pomognem koliko mogu Crvenoj zvezdi i da pritom pogledam Muzej. Tog dana sam upoznao predsednika Crvene zvezde Vladana Lukića i trenera Vladimira Petrovića Pižona, kao i Predraga kustosa Muzeja i Marka portparola Zvezde. Sigurno da ova akcija može rešiti mnoge stvari, kao što je želja nekog mladog fudbalera da igra za Crvenu zvezdu. Ukoliko se to pitanje reši i Zvezda može da reši problem stvaranja igrača i „punjenja“ Muzeja – održao je „govor“ mali Miloje, koji je naišao na veliki aplauz svih prisutnih.

    Treba još istaći da je predsednik Fudbalskog kluba Crvena zvezda Vladan Lukić je jedan od prvih koji je izvršio donaciju FK Crvena zvezda, što je potvrdio i uplatnicom u iznosu od 100 hiljada dinara.

    Predstavnici Crvene zvezde su istakli da se sa akcijama ne staje. Svaki dan donosi nešto novo i u to će sigurno navijači Crvene zvezde imati priliku da se uvere. Sledeći veliki projekat je Članstvo FK Crvena zvezda. Radi se možda i o najvećem poduhvatu do sada, koji zahteva najviše vremena i rada, a koji će pored plaćanja godišnje članarine, za uzvrat davati i određen broj beneficija Zvezdinim članovima.


    Posetite —везда Фонда†и˜а :: Насловна i saznajte kako već od danas možete da počnete sa pomaganjem svom klubu.

    Za moju Zvezdu!

    CrvenaZvezdaFK
    ..................
    Ja oću

  12. #222

    Odgovor: Red Star Forever



    Tuzna li si sudbino ciganska !

  13. #223

    Odgovor: Red Star Forever


    A u košarci je tek loše, spominje se gašenje kluba i formiranje novog pravnog subjekta ili Srpska liga
    Aj ustaj Cigo Tri ti boga tvoga

  14. #224

    Odgovor: Red Star Forever

    Lukić:"Ne planirajte bez Zvezde..."
    Predsednik FK Crvena zvezda Vladan Lukić obratio se navijačima 'crveno-belih' pred početak prolećnog dela sezone.


    "Pred nama je teško proleće. Zvezda koja je ponovo moćna poremetila je planove mnogima u srpskom fudbalu koji su bili jaki na našoj slabosti. Već su smišljali decenijske planove o srpskom fudbalu bez Zvezde. Kako naš narod kaže kada nema mačke, miševi kolo vode. Snažna Zvezda im je ove jeseni poremetila namere. Zato su se čitave zime organizovali, spletkarili i pripremali kako da nas zaustave".

    "Neka rade šta hoće. Spremni smo da odgovorimo na njihova podmetanja, spletkarenje, potplaćivanje i prljave kampanje", dodaje Lukić u obraćanju.

    "Na terenu će se boriti igrači kojima je crveno-beli dres svetinja, koji ginu za svoj klub, koji ostavljaju srce na terenu i koji znaju da je privilegija biti igrač najtrofejnijeg srpskog kluba. Takvi su nam igrači ali i svi koji su sa njima - treneri, članovi uprave, zaposleni u klubu...Pozivamo Zvezdaše da budu uz klub ovog proleća. Na našoj Marakani ali i na gostovanjima u Kuli, Kragujevcu, na Banjici, na Karaburmi, u Borči... Hajde da zajedno živimo ovu istorijsku sezonu. Sezonu koja traži samo one koji veruju, koji su hrabri i kojima je srce crveno belo. Jednog dana bićemo ponosni na to šta smo uradili ove sezone. Sada udaramo temelje nove i moćne Zvezdu koju ćemo da ostavimo našoj deci da nastave da je čuvaju i čine još jačom.

    "U ovoj Zvezdinoj godini svi smo važni. Svi imamo svoju ulogu. Igrač na terenu, trener, fizioterapeut, radnik koji održava teren, navijač koji dolazi na utakmice, sponzor mali ili veliki, glumci i pevači koji se okupljaju u Klubu prijatelja, članovi Uprave. Svi dajemo doprinos da Zvezda bude jača i svi smo jedno. Samo tako složni i jaki smo nepobedivi, a Zvezda moćna" rekao je Lukić koji je dodao da je doneo odluku da ulaz na prvi meč u prolećnom delu sezone sa Jagodinom, bude slobodan.

    Utakmica se igra u subotu od 16 sati na stadionu u Ljutice Bogdana.
    Grobarčići, tišina. I posrnuli smo jači nego što će vaš "klub" ikada biti.

  15. #225

    Odgovor: Red Star Forever

    Nije lepo smejati se tudjoj nesreci.A Partizan kao Partizan je za njih institucija i ne treba da se obazire na vapaj i da im pomaze nisu zasluzili.
    Evo primera vaterpola,
    mi im pozajmimo par igraca a oni se uobraze i nece ni da plate i to u pola cene.Cigani ostaju cigani

Strana 15 od 18 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko je star tvoj mozak?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 23.04.2012, 15:02
  2. Star Trek ili Star Wars?
    Autor Galahad u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 04.08.2010, 21:05
  3. All Star svih vremena
    Autor greco u forumu Muzika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.03.2010, 15:17
  4. Nba All-star Weekend 2009 Phoenix
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30.01.2009, 16:07
  5. Recept za viršle star 600 godina
    Autor silvia u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 07.11.2007, 10:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •