Koliku ulogu ima prečnik vagine? - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 76
  1. #46

    Odgovor: Od Zhene Do Zhene,Ili Uvek Isto?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    A ti ulazis i u matericu?
    Ne...Izbegavam grlitje,i kod materica,a i kod flasha...
    Me Bring Da Enlightenment...

  2. #47

    Odgovor: Od Zhene Do Zhene,Ili Uvek Isto?

    Hebote, koji sam ja neobavešten tip. Čuj materica! Te poluplitka, pa srednjeduboka, ili kakva već može sve biti. Zatim, njeno prilagođavanje đoki, po mogućstvu našem, a ne komšijskom... itd....

    Nisam imao pojma da nije ni malo lako živeti sa teretom misli o tako važnom problemu kao što je položaj ženine materice pa shvatam da sam pravi srećnik što nikada nisam na to pomislio niti jedne sekunde svog života.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #48

    Odgovor: Od Zhene Do Zhene,Ili Uvek Isto?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Hebote, koji sam ja neobavešten tip. Čuj materica! Te poluplitka, pa srednjeduboka, ili kakva već može sve biti. Zatim, njeno prilagođavanje đoki, po mogućstvu našem, a ne komšijskom... itd....

    Nisam imao pojma da nije ni malo lako živeti sa teretom misli o tako važnom problemu kao što je položaj ženine materice pa shvatam da sam pravi srećnik što nikada nisam na to pomislio niti jedne sekunde svog života.
    Samo iz dva razloga,chovek mozhe tako da razmislja...Ili ti je mali,ili nisi naleteo na zhenu sa "plitkom matericom"...
    Me Bring Da Enlightenment...

  4. #49

    Odgovor: Od Zhene Do Zhene,Ili Uvek Isto?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    A shta raditi sa suprugom?Da li sve isto kao i pre porodjaja,ili moramo ici "u korak s` vremenom",samim tim se i prilagodjavati? Ili ce se "prilagoditi" komshija?
    A iz kog razloga čovek ovako razmišlja, da mi je znati....
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  5. #50

    Odgovor: Od Zhene Do Zhene,Ili Uvek Isto?

    Citat Cecara kaže: Pogledaj poruku
    A iz kog razloga čovek ovako razmišlja, da mi je znati....
    Odmah stizhe...Kod zhena koje se porode prirodnim putem,dolazi do "proshirenja" polnog organa...A kad dolazi do nekih promena,moraju se i ljudi menjati...
    Me Bring Da Enlightenment...

  6. #51

    Odgovor: Od Zhene Do Zhene,Ili Uvek Isto?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Samo iz dva razloga,chovek mozhe tako da razmislja...Ili ti je mali,ili nisi naleteo na zhenu sa "plitkom matericom"...
    Ne znam da li mi je mali (ali nije nemoguće), a sigurno nisam naleteo na ženu sa "plitkom matericom". Međutim, sreo sam zato mnogo ljudi sa plitkom pameću, neotesane, priglupe i koji ne mogu zbog toga da se prilagode sredini u kojoj (na neki način) egzistiraju. Ali, upravo takvi neretko postaju svojevrsne maskote takvih sredina čiji je ugled ekvivalentan statusu klovnova i komedijaša, samo malo tužniji...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #52

    Odgovor: Od zene do zene, ili uvek isto?

    Dolazim do zaključka da je ovom konstatacijom oko veličine patke, gosn Mrakač u stvari 'teo da, svim muškima koji nisu uterali u uterus, baci rukavicu u lice, te da ga svi turimo na astal, pa da premerimo čiji je veći Moj je introvertan, ne voli javne nastupe
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  8. #53

    Koliku ulogu ima prečnik vagine?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam da li mi je mali (ali nije nemoguće), a sigurno nisam naleteo na ženu sa "plitkom matericom". Međutim, sreo sam zato mnogo ljudi sa plitkom pameću, neotesane, priglupe i koji ne mogu zbog toga da se prilagode sredini u kojoj (na neki način) egzistiraju. Ali, upravo takvi neretko postaju svojevrsne maskote takvih sredina čiji je ugled ekvivalentan statusu klovnova i komedijaša, samo malo tužniji...
    Memento,hvala na komplimentu,pre svega...Hvala shto si jedne stavio na jednu stranu,a mene na drugu,kao neshto posebno...Pa makar bio i klovn...I to mi se svidja,jer klovnovi uveseljavaju ljude...
    Poenta je u tome,da vi stvarno mnogo ozbiljno sve shvatate,ne znate da se igrate...Kao "mrtve patke" ste...Opustite se malo,zezajte se...Gde ste izgubili sebe?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Dolazim do zaključka da je ovom konstatacijom oko veličine patke, gosn Mrakač u stvari 'teo da, svim muškima koji nisu uterali u uterus, baci rukavicu u lice, te da ga svi turimo na astal, pa da premerimo čiji je veći Moj je introvertan, ne voli javne nastupe
    Bazi,kad ne voli javne nastupe,zashto ga onda pominjesh,javno?
    Poruku je izmenio Mish, 29.05.2011 u 19:48 Razlog: uzastopne
    Me Bring Da Enlightenment...

  9. #54

    Odgovor: Od Zhene Do Zhene,Ili Uvek Isto?

    Ja ne verujem, on i dalje insistira na tome da mu je za sex bitna dubina materice
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #55

  11. #56

    Odgovor: Od Zhene Do Zhene,Ili Uvek Isto?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne verujem, on i dalje insistira na tome da mu je za sex bitna dubina materice
    Mnogo je bolje znati,nego verovati...Ili ne verovati...Ako zhelish,mogu da te prosvet(L)im...Da ne kazhem,da ti skinem mrak...
    Me Bring Da Enlightenment...

  12. #57

    Odgovor: Od Zhene Do Zhene,Ili Uvek Isto?

    'Ajde, zivota ti, bas me zivo zanima kako uspevas da ga uguras u matericu, po kojoj li je to anatomiji?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #58

    Odgovor: Od Zhene Do Zhene,Ili Uvek Isto?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    'Ajde, zivota ti, bas me zivo zanima kako uspevas da ga uguras u matericu, po kojoj li je to anatomiji?
    E,to vec ne mogu da ti objasnim...O nekim stvarima se ne pricha,nego se rade...Zato su mi oduvek bile smeshne teme "Sex & Vodjenje Ljubavi" po forumima...
    O tome se ne pricha,to se radi...
    Me Bring Da Enlightenment...

  14. #59

    Odgovor: Od zene do zene, ili uvek isto?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Bazi,kad ne voli javne nastupe,zashto ga onda pominjesh,javno?
    PA nisam rekao da ne voli da se priča o njemu nego da ne voli publiku tako da od merenja ništa, stidljiv je može da se prepa'ne
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #60

    Odgovor: Od zene do zene, ili uvek isto?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    PA nisam rekao da ne voli da se priča o njemu nego da ne voli publiku tako da od merenja ništa, stidljiv je može da se prepa'ne
    Ne "skreci" moju temu na tvo`ega,pokazuj tamo gde treba...A ovde se vrati na zhene i njihove probleme...
    Me Bring Da Enlightenment...

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. SAD je pokazao pravu ulogu svog saveznika
    Autor Kardaxos u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2019, 12:43
  2. Koliku ulogu ima duzina penisa?
    Autor boki2006 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 550
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 11:44
  3. Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
    Autor tonio11 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.04.2012, 20:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •