Dr. Love
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 90

Tema: Dr. Love

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Dr. Love

    Vidim, svi imate nekih (ne)rešivih problema, recesija uzela maha, depresivna postnovogodišnja stanja kulminiraju, finansijska situacija alarmantNa, a da ne pričam o ljubavnim očekivanjima, iščekivanjima i razočarenjima.

    Eto, ja mogu da vam pomognem.

    Ne okolišite da mi se obratite, i budite sigurni da će stručna analiza vašeg problema biti kompletna.

    Širenje horizonata garantovano.

    Kosultacija i saradnja sa stručnjacima u određenim oblastima se podrazumeva.

    Otvorite svoju dušu, a ja ću popraviti sve što u njoj ne valja.

    Čekam vas.



  2. #2

    Odgovor: Dr. Love

    Ja bih volela da budem bolja ali ne znam kako...pomozite mi doktore

  3. #3

    Odgovor: Dr. Love

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih volela da budem bolja ali ne znam kako...pomozite mi doktore
    Draga gospođo, lezite na otomaN i raskomotite se...slobodno otkopčajte prva 4 dugmeta košulje...a sad mi kažite, zašto uopšte mislite da niste dobri? Trauma iz detinjstva ili...?

    (koncentracija kroz vez)

  4. #4

    Odgovor: Dr. Love

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    zašto uopšte mislite da niste dobri? Trauma iz detinjstva ili...?
    Znate doktore drugi mi stalno govore da ništa ne valjam i da sam najgora a verujte mi da se zaista trudim da im objasnim da to nije tako. Ubedili su me doktore...šta da radim?

    Što je ovde kod vas vruće!

  5. #5

    Odgovor: Dr. Love

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Znate doktore drugi mi stalno govore da ništa ne valjam i da sam najgora a verujte mi da se zaista trudim da im objasnim da to nije tako. Ubedili su me doktore...šta da radim?

    Što je ovde kod vas vruće!
    Evo, pomoći ću Vam da se rešite tih nepotrebnih delova garderobe...

    ...znate, u pitanju je zavist. Oni jednostavno ne mogu da podnesu da ste nekoliko kopalja iznad njih, i to manifestuju srozavanjem vašeg lika u javnosti. Vidim da su uspeli da trajno utisnu taj žig u Vašu psihu.

    Dopustite da moje bioenergetske ruke urade šta se uraditi da...


  6. #6

    Odgovor: Dr. Love

    Ti da budes doktor ljubavi?
    Pa to ne moze preko mene kako ti to mislis kad si imao sve u svemu 3-ipo devojke?

    Ali ajde ako naidjes na neki ne resivi problem obrati se meni posebno oko musko-zenskih odnosa ili ti ljubavi

  7. #7

    Odgovor: Dr. Love

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku

    Ali ajde ako naidjes na neki ne resivi problem obrati se meni posebno oko musko-zenskih odnosa ili ti ljubavi
    Ti mu budi asistent idila ...

  8. #8

    Odgovor: Dr. Love

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ti da budes doktor ljubavi?
    Pa to ne moze preko mene kako ti to mislis kad si imao sve u svemu 3-ipo devojke?
    Dragi BecarU. ....mi nismo sigurne ni di si ti praksu obavljao, a tek da ti vjerujemo u diplomu.
    S druge strane, Dr. Love ima takav renome, da nam prosto pucaju dugmići na bluzama kada mu dođemo blizu.

    Ne bih ja tu ništa mijenj'o.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #9

    Odgovor: Dr. Love

    Molim odgovor sto pre...
    Ovako...
    Sinoc sam imala bliski kontakt (nemam pojAm koje vrste) sa osobom suprotnogA spola
    Ne znam sta je krenulo "po zlu" ali taj kukavaC je u sred naseg kontakta "otegnuo papke" (ili sto bi se reklo, cuka mu prestala da kuca).
    Evo ga, i sada lezi na mom krevetu beo i poprilicno umrtvljen
    Prijavila bih ja ceo slucaj ali....
    Sta da me optuze za zlocin? Sta ako zavrsim u bajbokanu?
    A nisam kriva, majke mi....
    Molim za savet...sta mi je cinit'?
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #10

    Odgovor: Dr. Love

    Draga gospođo, lezite na kauč, otkopčajte prva tri dugmeta košulje i opustite se...

    ...savet za ubuduće: pokušajte da izbegavate penziJonere, vidite šta sve može da Vas snađe.

    U konkretnom slučaju, da niste vratili zeca u pet shop, mogli ste da ga nahranite dotičnim gospodinom. Ovako, imate tri varijante:

    najlakša - izbacite telo kroz prozor, pa šta mu Bog da;

    pravite se i Vi goli i mrtvi, pa kad hitna dođe, u jednom trenutku oživite i pravdajte se kako ste otegli papke pre njega, ali ste šarmirali sv. Petra i on Vas je vratio natrag;

    i treća, ona koju bih najToplije preporučio - dr. Valterama - brz, prodoran i efikasan.

    Poruku je izmenio Sunflower, 15.03.2010 u 19:16

  11. #11

    Odgovor: Dr. Love

    Treba mi detaljno uputstvo za to kako postati kucka..


    Dusa otvorena, cekam intervenciju..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  12. #12

    Odgovor: Dr. Love

    Ja imam jednu prijateljicu koja mi se zamjerila debelo...a sada me njen dečko pohotno gleda...da li da joj vratim pakost i iskoristim ga ili da budem vjerna svome...budem divna, krasna, prekrasna kao i do sada?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #13

    Odgovor: Dr. Love

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ja imam jednu prijateljicu koja mi se zamjerila debelo...a sada me njen dečko pohotno gleda...da li da joj vratim pakost i iskoristim ga ili da budem vjerna svome...budem divna, krasna, prekrasna kao i do sada?
    Draga gospođice, lezite na otomaN i raskomotite se...slobodno otkopčajte prva 4 dugmeta košulje...

    ...mislim da nije u skladu sa Vašom ličnošću da na pakost i, naročito, pohotnosT odgovarate istom merom. Koliko sam dosad uspeo da razaberem (iz mnogobrojnih tajnih seansi koje smo imali), Vama je ta sexualna strana još uvek nedovoljno istražena, čak mi se čini da lutate u potrazi za svojim bićem. Rado ću vam pomoći da ga pronađete, i biću istrajan u tome.

    Savet za konkretnu situaciju: ne, nikaKo.


  14. #14

    Odgovor: Dr. Love

    Doktore,pomagajte
    u poslednje vreme mi nije do sexa
    sta da radim?
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  15. #15

    Odgovor: Dr. Love

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Doktore,pomagajte
    u poslednje vreme mi nije do sexa
    sta da radim?
    Draga gospođo, lezite na otomaN i raskomotite se...slobodno otkopčajte prva 4 dugmeta košulje...

    ...ja ću Vam pomoći da skinete sve ostalo...


    ...i rešićemo problem.


Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Berač zvezda - love hunter
    Autor DrinChe u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 345
    Poslednja poruka: 22.05.2013, 22:30
  2. Love Hunters
    Autor HLEBmaster u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 27.08.2007, 14:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •