WTA turniri - sezona 2010.
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 56
  1. #1

    WTA turniri - sezona 2010.

    Ivanović-Dokić na startu Brizbejna

    Ana Ivanović sastaće se sa Jelenom Dokić u prvom kolu turnira u Brizbejnu i svom prvom meču u 2010. godini.

    22-godišnja srpska teniserska postavljena je za trećeg nosioca. Osim meča Ivanovićeve i Dokićeve, prvo kolo obeležiće i susret između sedmostruke Gren slem šampionke Žistin Enan i Nađe Petrove, s obzirom da će to biti prvi zvanični meč Belgijanke od povratka profesionalnom tenisu.

    Ivanovićeva nikada ranije nije igrala sa Dokićevom, koja trenutno zauzima 56. poziciju na WTA listi. Ukoliko prođe u narednu fazu, Anina protivnica biće Timea Baščinski ili kvalifikantkinja. Ruskinja Alisa Klejbanova, koja je srpsku teniserku eliminisala u Melburnu na Otvorenom prvenstvu Australije, nalazi se u istom delu žreba i potecijalna je rivalka u četvrtfinalu.

    Nagradni fond turnira u Brizbejnu iznosi 220.000 dolara. Prvi nosilac je Belgijanka Kim Klajsters, drugi Ruskinja Nađa Petrova, a treći Ana Ivanović.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    Ana pobedila Jelenu




    Ana Ivanović otvorila je novo poglavlje karijere. U nadi da će što pre zaboraviti 2009, u kojoj nije osvojila nijedan turnir, i u 2010. se vratiti u svetski teniski vrh, startovala je u Brizbejnu. I pobedila.
    U prvom kolu, na Patrik Rafter areni, savladala je Jelenu Dokić - 7:5, 1:6, 6:3.
    "Odlično sam se spremila za novu sezoni i imam samopouzdanje", izjavila je Ivanovićeva posle meča.Ani je to bio prvi izlazak na teren posle tri meseca pauze.
    "Mnogo bolje serviram i bolje se krećem nego u poslednjem meču prošle godine. A od tada je prošlo dosta vremena".Međutim, drugoj teniserki Srbije je u drugom setu u potpunosti pala koncentracija što je Jelena Dokić iskoristila i ubedljivo ga dobila.
    "Povukla sam se i izgubila na intenzitetu, bespotrebno sam igrala defanzivno. Trener Sven (Greneveld) mi je tada rekao da moram da krenem napred i pokušam da dominiram. Zadovoljna sam rezultatom".
    Ana Ivanović je napravila prvi korak na dugom putu."Cilj mi je da se vratim među deset najboljih teniserki sveta i da na kraju sezone igram na završnom turniru", dodala je trenutno 21. teniserka sa WTA liste.
    "Prošla godina mi je bila izuzetno teška, ali i poučna, jer sam naučila mnogo i postala mentalno jača", zaključila je Ana Ivanović, koju je sa tribina bodrio dečko, golfer Adam Skot.
    Ona će, kao treći nosilac, u drugom kolu igrati protiv Švajcrakinje Timee Baščinski (53).



    Enan kao nekad




    I Žistin Enan je pobedila u Brizbejnu. Belgijanka je bila bolja od Ruskinje Nađe Petrove 7:5, 7:5. Enan, sedmostruka osvajačica gren slem titula, u maju 2008. godine se povukla iz tenisa, posle 117 nedelja na prvom mestu WTA liste. Osvojila je 41 turnir, dva puta je trijumfovala na završnim turnirima, a osvojila je i zlatnu olimpijsku medalju 2004. godine.
    U septembru je saopštila da se vraća na teren, a organizatori Australijan opena, na kojem je trijumfovala 2004. godine ubrzo su joj poslali "vajld kard".
    Nagradni fond turnira je 220.000 dolara.

    Venus Vilijams i Marija Šarapova pozdravile su povratak na teren Žistin Enan."Ona je i ranije bila velika igračica, pet puta je osvojila Vimbldon. Žistin sigurno ponovo može da igra vrhunski tenis", izjavila je Venus Vilijams, koja se trenutno nalazi na humanitarnom turniru u Hongkongu. Marija Šarapova ocenila je da je povratak Enen dobar za ženski tenis i navijače.
    "Njen i povratak Kim Klajsters daju dodatni kvalitet ženskom tenisu. Velika je stvar kada se, posle određene pauze, vratite onome što najviše volite na svetu", kazala je Šarapova.

    (MONDO)
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    Ivanovićeva u četvrtfinalu

    Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u četvrtfinale međunarodnog tunira u Brizbejnu pobedom nad Timeom Baščinski sa 2:1, po setovima 6:2, 2:6, 6:4.

    Meč između Ivanovićeve i Švajcarske teniserke trajao je sat i 42 minuta. Protivnica srpske teniserke biće bolja iz duela Vinči - Pavljučenkova. Turnir u Brizbejnu igra se za nagradni fond od 220.000 dolara.

    Srpska teniserka dosta se mučila protiv 53. igračice sveta i kao u prvom kolu protiv Jelene Dokić imala je mnogo padova u igri. Posle dosta lako dobijenog prvog seta, u drugom je jednostavno prestala da igra i dozvolila 20-godišnjoj protivnici da izjednači.

    U trećem setu obe teniserke su bile dosta nervozne i imale veliki broj grešaka, ali je Ivanovićeva stalno bila bliža brejku. Na kraju ga je napravila u osmom gemu i povela 5:3, ali je potom propustila da na svoj servis završi meč.

    Sve je, ipak, rešeno bez velike drame, jer je već u narednom gemu reprezentativka Srbije sa tri sjajna udarca stigla do tri vezane meč lopte, a iskoristila je drugu.

    Tako je Ivanovićeva uspela da veže dve pobede, što će joj sigurno omogućiti da polako počne da vraća veoma poljuljano samopouzdanje. Nakon serije poraza u prvim kolima protekle sezone, plasman u četvrtfinale ovog turnira mnogo će značiti svojevremeno prvoj teniserki sveta, uoči gren slema u Melburnu.

    Ivanovićeva će u četvrtfinalu igrati protiv uspešnije iz duela u kome se sutra sastaju Ruskinja Anastasija Pavljučenkova i Italijanka Roberta Vinči. Protiv obe tenserke Ana ima pozitivan skor.

    U duelima protiv Vinči Ivanović vodi 3:0, a poslednji put je 26-godišnju Italijanku dobila lane upravo u Brizbejnu. Sa Pavljučenkovom je Ana odigrala samo jedan meč i dobila ga je prošle godine u Indijan Velsu.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    Ana u polufinalu Brizbejna!

    Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u polufinale turnira u Brizbejnu pošto je u 3. kolu savladala Ruskinju Anastasiju Pavljučenkovu sa 6:2, 7:6 (6).

    Ivanovićeva se namučila i u trećem meču na turniru, iako je slavila sa 2:0 u setovima, za razliku od prva dva meča gde su se igrala po tri seta. Pavljučenkova je uspela da se pri rezultatu 0:4 u drugom setu izbori za taj-brejk u kome je Ivanovićeva ipak bila uspešnija, posle ukupno 87 minuta igre. Ivanovićeva će se za plasman u finale boriti protiv Žistin Enan.

    Srpska teniserka je napravila brejk u šestom gemu prvog seta za vođstvo od 4:2, posle čega je delovalo da će meč rutinski privesti kraju. Nakon što je prvi set završen posle pola sata igre, 22-godišnja Ivanovićeva je osvojila ukupno sedam uzastopnih gemova, za vođstvo od 4:0 u drugom setu. Ipak, 18-godišnja Ruskinja je uspela da uzvrati na najbolji mogući način i da sa čak tri brejka dođe do prednosti od 6:5 i prilike da na svoj servis osvoji set.

    Ivanovićeva je uspela da povrati koncentraciju i da se izbori za taj-brejk, koji, opet, nije dobro počeo za srpsku teniserku. Pavljučenkova je prvo povela sa 4:1, a zatim je imala i set poen pri vođstvu od 6:5. Ipak, uz podršku publike, Ivanovićeva je uspela da slomi mladu Ruskinju i da dođe do svoje prve pobede bez izgubljenog seta na turniru u Brizbejnu.

    Ivanovićeva je posle meča istakla da joj je bila bitna podrška domaćeg golfera, Adama Skota, sa kojim se srpska teniserka zabavlja.

    Bilo je sjajno videti Skotovo mirno lice u publici. U toku meča puno emocija prolazi kroz vas i bilo je dobro videti nekoga ko vas smireno podržava, bez obzira na rezultat. To je sjajno i zaista sam uživala u tome, rekla je Ivanovićeva.

    Ivanovićevu u polufinalu turnira očekuje težak posao, pošto će se sastati sa bivšom najboljom teniserkom sveta, Belgijankom Žistin Enan. Enanova je u četvrtfinalu savladala Melindu Čink iz Mađarske sa 6:2, 3:6, 7:6 (5).

    Turnir u Brizbejnu igra se za nagradni fond od 220.000 dolara.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    Kim Klajsters osvojila Brizbejn

    Belgijanka Kim Klajsters osvojila je teniski turnir u Brizbejnu pošto je u uzbudljivom finalu savladala sunarodnicu Žistin Enan sa 6:3, 4:6, 7:6 (6).

    Klajstersova je dominirala u prvoj polovini meča, kada je lako osvojila prvi set, a zatim na početku drugog povela sa 4:1. Ipak, Enanova se vratila u meč, osvojivši pet gemova za redom, samim tim i drugi set. U trećem setu, koji je trajao sat vremena, viđena je velika borba sa puno preokreta, nakon čega je Klajstersova ipak došla do svoje 39. titule u karijeri.
    Klajstersova je prvi set dobila brzo, posle 39 minuta igre. Posle dva brejka u drugom setu, delovalo je da će Klajstersova lako doći do pobede u meču pri prednosti od 4:1, ali je usledio veliki preokret. Enanova se vratila u igru na najbolji mogući način, tako što je osvojila pet uzastopnih gemova i došla do izjednačenja u setovima (6:4).

    U trećem setu Enanova je vrlo brzo došla do nova tri uzastopna gema i prednosti od 3:0. Ipak Klajstersova je prvo osvojila poen na sopstveni servis, a zatim napravila brejk i odmah potom ponovo uzela poen na svoj servis za izjednačenje na 3:3. Enanova se posle izjednačenja vraća, osvaja dva gema i dolazi u prednost od 5:3.

    U tim momentima usledila je prava drama. Enanova je prvo propustila tri meč lopte, ali joj se njena zemljakinja ubrzo revanširala na identičan način. U taj-brejku više nerava imala je Klajstersova, pobedivši sa 8:6 posle sat vremena borbe u trećem setu.

    Pobednici je pripalo 37.000 dolara, dok je poražena Enan zaradila 19.000.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    Gledala sam zadnji set ovog meča. Pomrsit će njih dvije račune trenutnim vodećim, morat će malo bolji tenis da zaigraju...ove dvije se ne šale.
    Iako Henin ne mogu očima smisliti...ipak se spremila, vrhunska teniserka, nema šta.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    JJ sezonu počela porazom

    Najbolja srpska teniserka Jelena Janković poražena je u prvom kolu medjunarodnog turnira u Sidneju.

    Jankovićevu je pobedila Mađarica Agnes Savaj sa 2:1, po setovima 5-7, 6-1, 7-5. Na turniru u Sidneju Jelena Janković je bila postavljena za sedmog nosioca i to je bila poslednja prilika za odmeravanje snaga uoči Otvorenog prvenstva Australije, koje počinje 18.januara.

    Pored najbolje rangirane srpske teniserke Srbiju će u Sidneju Viktor Troicki u singlu, kao i Nenad Zimonjić u dublu.

    Izuzetno slab servis koštao je Jelenu Janković plasmana u drugo kolo. U meču protiv Madjarice Agneš Savaj najbolja srpska teniserka čak deset puta izgubila je gem na svoj servis!

    Savaj je posle dva ipo sata igre dobila duel sa 5-7, 6-1, 7-5, iako je Janković u 10. gemu 3. seta servirala za meč.
    Kuriozitet je svakako da je srpska tenisera u poslednjem setu osvojila samo jedan gem na svoj servis, a servirala je šest puta.

    "Ovo je bio moj prvi meč sezone, pa sam bila malo nervozna. Nisam se takmičila dva meseca, a i dugo nisam igrala protiv Agneš", kazala je Jankovićeva, koju poraz na startu sezone nije previše uznemirio.


    "Neke stvari ću morati da raščistim. Moram da ostanem pozitivna i nadam se da ću biti spremna za Melburn i početak Otvorenog prvenstva Australije", dodala je Jankovićeva.

    Pored Jelene Janković, koja je bila odredjena za 7. nosioca, prvo kolo turnira u Sidneju bilo je poslednje i za 4. nosioca Karolinu Vozniacki iz Danske, odnosno Ruskinju Veru Zvonarjevu koja je bila postavljena za 8. nosioca.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    JJ teško do trećeg kola Dubaija

    Srpska teniserka Jelena Janković plasirala se u osminu finala turnira u Dubaiju pobedom nad Francuskinjom Aravan Rezai u tri seta 4.6, 6:4, 7.5.

    Jankovićeva, koja je u prvom kolu bila slobodna, uz mnogo muke je došla do trijumfa posle tri napeta seta i dva sata i 16 minuta igre. Srpkinja će u trećem kolu igrati protiv Vere Zvonarjeve, koja je ponizila Belgijanku Kirsten Flipkens 6:0, 6:0.

    U prvom setu Rezai je startovala silovito, i posle tri gema je već napravila dva brejka za veliku prednost od 3:0. Jankovićeva je igrala veoma slabo, i uprkos tome što je vratila jedan brejk, nije mogla da se odupre Francuskinji, koja dolazi do 6:4 i vođstva od 1:0 u setovima.

    Situacija se u nastavku meča drastično promenila, te je JJ prikazala mnogo bolju igru i veću sigurnost pri servisu i razmeni udaraca u drugim poenima. Posle velike borbe, Srpkinja stiže do 6:4 i izjednačenja u setovima, a završnica meča donela je mnogo uzbuđenja.

    Posle izjednačene igre dve teniserke, pre rezultatu od 5:4 za Jankovićevu, Rezai servira i odličnom igrom lako dolazi do 40:0. Jankovićeva nastavlja da pruža otpor i pri rezultatu 40:30 činilo se da će možda doći i do šanse za brejk, ali Rezai dolazi do 5:5. U 11. gemu JJ postustaje, a Francuskinja stiže do 0:30, a potom i dve brejk lopte.

    Sledi desetominutna borba, u kojoj je posle nekoliko izjednaćenja Srpkinja ipak došla do bitnog gema, dok je Francuksinja bila primorana da servira za ostanak u meču.

    U poslednjem gemu Jankovićeva demonstrira fantastičnu odbranu, dolazi do 0:40 na servis Rezai i potom odličnim riternom koristi treću meč loptu za konačnih 2:1 u setovima.

    "U početku mi je bilo teško, nisam mogla da uđem u ritam, ona je bila bolja teniserka, ali sam u trećem setu uspela da se potpuno vratim u meč i pobedim, i zato sam sada veoma srećna. Danas je bilo veoma vruće i sunce mi je smetalo, pošto sam došla iz Srbije, gde je sada veoma hladno. Treba mi malo vremena da se priviknem na igru po ovakvom vremenu, ali sada je već bolje i ulazim u ritam", rekla je Jankovićeva posle meča.

    Turnir u Dubaiju igra se za nagradni fond od dva miliona dolara.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    Nevjerovatno je to sto je Serena W opet pocela da kulira wta turnire.maltene ne odigra ih ni 5 u toku godine,ne racunajuci gren_slemove..
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    Jankovićeva izgubila u Dubaiju

    Srpska teniserka Jelena Janković izgubila je od Ruskinje Vere Zvonarjeve sa 6:3, 6:2 u trećem kolu turnira u Dubaiju.

    Meč je trajao jedan čas i 17 minuta, a Ruskinja je bila bolja tokom celog meča i zasluženo se plasirala u četvrtfinale. Naredna rivalka ruske igračice biće Viktorija Azarenka iz Belorusije, koja je pobedila Ana-Lenu Grenefeld iz Nemačke sa 6:1, 4:6, 6:3.

    U duelu sa Zvonarjevom Jankovićeva je iskoristila dve od sedam brejk lopti, a njena rivalka je realizovala pet od deset brejk šansi. Bio je to 11. međusobni okršaj Zvonarjeve i Jankovićeve, a Ruskinji je ovo peti trijumf.

    Nagradni fond turnira u Dubaiju je 2.000.000 dolara, a pobednici će pripasti 350 hiljada i 900 WTA bodova.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    Marija Šarapova najbolja u Memfisu

    Ruska teniserka Marija Šarapova osvojila je 21. trofej u karijeri, pošto je u finalu turnira u Memfisu pobedila Sofiju Arvidson sa 6:2, 6:1.

    Osećam se divno. Došla sam ovde da bih odigrala što više mečeva, a nanizala sam pet pobeda, tako da je iza mene dobra sedmica. Dobro sam servirala i riternirala, što su dva vrlo bitna segmenta za igru u dvorani, izjavila je Šarapova. Trijumfom u Memfisu Ruskinja će se popeti na 13. mesto na WTA listi.

    Protiv Sofije sam radila tačno ono što je trebalo. Vredno sam trenirala posle Australijan opena i malo po malo sve dolazi na svoje, dodala je Ruskinja, koja je u prvoj rundi Ozi opena zemljakinje Marije Kirilenko.

    Povreda ramena omela je Šarapovu da ostvari još bolje rezultata, a takođe je uzrokovala i promene u igri, pre svega na tehnici servisa.

    Što više mečeva igram, to imam više samopouzdanja. Kada to dođe na svoje, krenuće i ostalo, a vratiće mi se i instinkt.


    ***



    Venus odbranila trofej u Dubaiju

    Američka teniserka Venus Vilijams odbranila je titulu na WTA turniru u Dubaiju,

    Starija sestra Vilijams je u finalu pobedila Beloruskinju Viktoriju Azarenku sa 2:0, po setovima 6:3, 7:5. To je bio 42. trofej u karijeri VenusVilijams, čime je izbila na čelo najuspešnijih po broju titula među aktivnim teniserkama, ispred Belgijanke Žistin Enan.

    Ključni detalj meča dogodio se u 11. gemu drugog seta kada je Venus treći put na meču oduzela servis Beloruskinji, a zatim je bez većih problema odservirala za pobedu.

    Venus Vilijams je tako do trofeja u Dubaiju došla bez izgubljenog seta, a u finalu je samo jednom izgubila svoj servis.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    Prva WTA pobeda Bojane Jovanovske

    Srpska teniserka Bojana Jovanovska ostvarila je pobedu u prvom kolu WTA turnira koji se igra u glavnom gradu Malezije, Kuala Lumpuru.

    Jovanovska je pobedila Vitaliju Djačenko rezultatom 6:3, 6:1. Meč je trajao jedan čas i 18 minuta, a naša teniserka iskoristila je četiri prilike za brejk i sačuvala svoj servis u jednoj jedinoj situaciji kada je do brejka mogla Ruskinja. U drugom kolu naša teniserka igraće sa boljom iz duela dve Ruskinje, Jelene Dementijeve i Jekaterine Bičkove.

    Jovanvoska je rođena 31. decembra 1991. godine a pobeda u Kuala Lumpuru joj je prva u karijeri na WTA turnirima.

    Turnir u Maleziji igra se za nagradni fond od 220.000 dolara.


    ***

    Bravo za Jovanu, bas mi je drago Iako joj je sledeci mec verovatno sa Dementijevom, bez obzira na rezultat, moze da izvuce veliku pouku iz tog meca.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    Dementijeva bolja od Jovanovske

    Mlada srpska teniserka Bojana Jovanovska poražena je u drugom kolu WTA turnira u Kuala Lumpuru od Ruskinje Jelene Dementijeve.

    Dementijeva, koja je postavljena za prvu nositeljku na turniru, slavila je posle jednog časa i 12 minuta igre rezultatom 2:0, po setovima 6:2, 6:3. Ruskinja će u četvrtfinalu igrati sa pobednicom meča između Slovakinje Magdalene Ribarikove i Tajlanđanke Nopavan Lerthevakarn.

    Jovanovska, koja je rođena 31. decembra 1991. godine, u prvom kolu turnira koji se igra u glavnom gradu Malezije eliminisala je Ruskinju Vitaliju Djačenko i tako ostvarila prvu pobedu karijeri na WTA turnirima.

    Turnir u Kuala Lumpuru igra se za ukupni nagradni fond od 220.000 dolara.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    Jankovićeva eliminisana u Montereju

    Srpska teniserka Jelena Janković eliminisana je sa WTA turnira u Montereju pošto je u prvom kolu poražena od Letonke Anastasije Sevastove sa 7.5, 4:6, 4:6.

    JJ, koja je na turniru u meksičkom gradu bila postavljena za prvu nositeljku poražena je od 72. igračice sveta, posle dva i po sata borbe. Srpska teniserka je uzela prvi set 19-godišnjoj Sevastovoj, ali je zatim izgubila naredna dva. Jankovićeva je napravila osam dvostrukih servis grešaka i samo jedan as, naspram četiri asa i dve duple greške Sevastove.

    Jankovićeva je tako nastavila sa lošom formom ove sezone pošto ni na jednom od dosadašnja četiri turnira nije uspela da stigne do četvrtfinala.

    Treća nositeljka Anastasija Pavljučenkova nije imala problema protiv Gruzijke Ane Tatišvili - 6:1, 6:2.

    Slovakinja Dominika Cibulkova (4), prošla je u drugo kolo sa pobedom od 6:4, 6:3 nad Italijankom Robertom Vinči, dok je Agnješ Šavaj (5) tek u trećem setu savladala Nemicu Juliju Gerges - 6:3, 3:6, 6:3.

    Čehinja Iveta Benešova izgubila je prvi set od Amerikanke Džil Krejbas, ali je u naredna dva znatno popravila svoju igru i trijumfovala (3:6, 6:2, 6:1).
    Francuskinja Aliz Korne, Nemica Ana-Lena Grenefeld, Estonka Kaja Kanepi i Italijanka Sara Erani su prošle u drugu rundu sa pobedama od 2:0 u setovima.

    Nagradni fond turnira je 220.000 dolara, dok će pobednici pripasti 37.000.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: WTA turniri - sezona 2010.

    Uopšte nisam iznenadjen... čak ni razočaran
    to mi je samo potvrda da je JJ u FED kupu daje 100% sebe, i da su joj važniji mečevi za nacionalni tim nego mečevi u wta turu

    Doduše, para je već prilično zaradila, pa može sebi da priušti takav luksuz
    mada, postoji tu i ona izreka "para nikad dosta"

    Biće bolje sledeći put
      Vrh

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. ATP turniri - sezona 2010.
    Autor starsica u forumu Spomenar
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 27.11.2010, 23:47
  2. ATP turniri - sezona 2009.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 17.11.2009, 15:04
  3. WTA turniri - sezona 2009.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 01:01
  4. WTA turniri sezona 2008
    Autor Arthur Dent u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 21:12
  5. WTA turniri sezona 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 05.12.2007, 05:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •