ATP turniri - sezona 2010. - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 83
  1. #46

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Za manje od sat vremena na centralni stadion teniskog kompleksa u Majamiju na teren izlazi, od pre par nedelja, osamnaest godišnji somborac Filip Krajinović. Trenutno 331. na ATP listi. To će biti njegovo vatreno krštenje na masters turnirima.

    Iako mu je Majami druga kuće, pošto je učenik legendarnog Boletijerija, otežavajuća okolnost će mu biti pun stadion neprijateljskih navijača, jer za protivnika ima, bivšeg broja 4 na listi, Džejmsa Blejka.

    Na žalost neće biti TV prenosa, kao ni lajv stiminga.



    Srećno Fićo.

    Fića dobio prvi set u tajbrejku!!!!!!
    Poruku je izmenio AdrijanKronauer, 25.03.2010 u 00:04

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Na žalost Fića je izgubio.

    7:6, 4:6, 4:6

    Ali mora mu se ipak odati priznanje. I iz rezultata se vidi da je pružio dostojan otpor.
    U svakom slučaju ovo mu je ogromno iskustvo.

    Bravo mali.

    A dogodine, sme li neko da se kladi?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Odlični Novak u trećem kolu
    Srpski teniser Novak Đoković lako se plasirao u treću rundu Masters turnira u Monte Karlu pobedom nad Francuzom Floranom Serom u dva seta, 6:2, 6:3

    Đoković nije imao problema protiv Francuza, kojeg je u ukupno četiri susreta savladao tri puta. Iako je Sera na momente pokazivao odličnu igru, srpski predstavnik je uz mnogo vinera i stabilnu razmenu udaraca sa osnovne linije došao do trijumfa. Protivnik Đokovića u borbi za četvrtfinale biće 13. nosilac Stanislas Vavrinka, koji je pobedio Ernestsa Gulbisa 6:1, 6:4. . . .

    izvor:B92

    A evo ih i ostali rezultati...s tim da bih dodala da je Nalbandian pobijedio Južnog...igrali su u tri seta. Prvi je dobio Južni 6:4..drugi je pripao Nalbandianu 3:6...i u trećem se igrao tie break koji je dobio Nalbandian. Odličan meč je bio!!!





    A što mi drago što je Marej izgubio.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Odličan meč je bio!!!
    Uključila sam se na sam početak ovog meča, tako da nisam gledala Novaka, samo sam čula rezultat
    U ovom meču sam naravno, navijala za Južnog, ali je dotični Nalbandian bio danas nijansu bolji...žao mi je Rusa, što bi rekao moj Stefan : Mama, mi svi navijamo za našeg brata, a on ipak izgubio !

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    A što mi drago što je Marej izgubio.
    A za ovu pobedu Kohlschreibera - šta reći, sem - skidam kapu
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    MK: Đoković - Nalbandijan (15h)


    Četvrtfinalni meč turnira u Monte Karlu između Novaka Đokovića i Davida Nalbandijana treći je po redu na Centralnom terenu i trebalo bi da počne oko 15 sati.
    U četvrtfinalu turnira Masters serije igraju petorica Španaca i po jedan Srbin, Argentinac i Nemac. Program od 10.30 časova otvaraju David Ferer i Filip Kolšrajber. Posle njih na teren izlaze Huan Karlos Ferero i Rafael Nadal, koji je u Monte Karlu izgubio samo dva gema. U četvrtom četvrtfinalu sastaju se Albert Montanjes i Fernando Verdasko.

    U petak su na programu i četvrtfinalni dueli u konkurenciji parova, a samo jedan meč igra se na Centralnom terenu. Nenad Zimonjić i Kanađanin Danijel Nestor sastaju se sa Francuzima Rišarom Gaskeom i Žoom Vilfridom Congom.
    Nagradni fond turnira u Monte Karlu iznosi 2.227.500 evra.

    b92

      Vrh

  6. #51

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Sjajni Novak sigurno do polufinala


    Novak Đoković je uz veoma sigurnu igru savladao Davida Nalbandijana rezultatom 6:2, 6:3 i plasirao se u polufinale Mastersa u Monte Karlu gde čeka Fernanda Verdaska.

    Novak je fantastično započeo susret protiv Argentinca, a u istom ritmu je igrao praktično do samog kraja. Odmah je napravio brejk i to sa nulom, a prvi poen je prepustio svom rivalu tek pri rezultatu 0:40 u trećem gemu. Nalbandijan se upisao, ali mu je bilo potrebno još malo vremena da prekine Đokovićevu seriju.
    Na semaforu se posle samo osam minuta i 35 sekundi igre ispisalo 3:0, posle čega je Argentinac uspeo da podigne nivo igre, vrati jedan brejk i najavi veću borbu - 3:1. Potvrda da se Nalbandijan vraća u meč stigla je u narednom gemu, kada je prilično sigurno sačuvao svoj servis.
    Međutim, gas je dodao i Novak, koji je napravio novi brejk sa nulom i iskoristio dvostruku grešku Nalbandijana da priđe na korak od prvog seta. Najbolji teniser Srbije je zatim odservirao za vođstvo od 1:0 posle 31 minuta igre.
    Đoković je odlično otvorio i drugi set i sigurnom i preciznom igrom je lako iskoristio greške svog rivala. Nalbandijan nikako nije mogao da pronađe ritam, pa je usledio novi brejk - 1:0.
    Novak svoju prednost sigurno čuvao do osmog gema kada je sjajno odreagovao na brejk lopte, a zatim je završio posao tako što je lepim poenom još jednom oduzeo servis rivalu - 6:3 posle ukupno sat i 19 minuta igre.
    Ranije danas, plasman u polufinale su obezbedili Rafael Nadal i David Ferer.

    Turnir u Monte Karlu se igra za nagradni fond od 2.227.500 evra.

    ****

    Zimonjić i Nestor u polufinalu


    Srpsko-kanadski par Nenad Zimonjić i Danijel Nestor plasirali su se u polufinale teniskog turnira u Monte Karlu savladavši Bruna Soareša iz Brazila i Marka Noulsa sa Bahama sa 2:1, po setovima 6:2, 6:7, 10:6.
    Srpsko-kanadski dubl je u januaru u Sidneju osvojio svoju 17. titulu u karijeri, potom odbranio trofej u Roterdamu i dospeo na prvo mesto na ATP listi teniskih parova.
    Zimonjić i Nestor u polufinalu igraju protiv Dika Normana iz Belgije i Veslija Mudija iz Južne Afrike koji su na putu do polufinala ranije eliminisali Novaka Đokovića i Viktora Troickog.
    Nagradni fond turnira u Monte Karlu je 2.543.750 evra.


    b92


    Nole je stvarno danas igrao dobro, odavno nije igrao ovako, navikli smo da ga gledamo kako dobija mečeve u dramatičnim završnicama, a ovo je bilo za
    Posle sam gledala Verdaska koji se malo mučio ali je na kraju dobio meč...sutra navijamo...
    Poruku je izmenio Sokica, 16.04.2010 u 21:31
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Sjajni Novak sigurno do polufinala

    Nole je stvarno danas igrao dobro, odavno nije igrao ovako, navikli smo da ga gledamo kako dobija mečeve u dramatičnim završnicama, a ovo je bilo za
    Posle sam gledala Verdaska koji se malo mučio ali je na kraju dobio meč...sutra navijamo...


    Ako nastavi sa ovakvom igrom osvaja turnir sigurno
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Bravo Fićo!!!

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Đoković se sa Jonatanom Erlihom (Izraelac, bez trenutnog plasmana na ATP listi, a onomad mu najbolji plasman bio 292. mesto!!!) upravo plasirao u finale dublova AEGON turnira u Londonu!!!

    Zimonjić i Nestor su započeli njihov polufinalni meč, tako da sutra možemo očekivati srpsko finale dublova u Kvinsu!!!

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Da, da.. ispao pre neki dan u singlu od Majera Al' zato dere u dublu. Iskreno, ne navijam za njega u ovoj kombinaciji. Dos'o da uzima 'leb onima koji dubl igraju profi
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Na žalost ništa od srpskog finala.

    A inače, Zvezdana, mislim da on nije došao da nekome uzima pare, no da što više oseti travu pod nogama, pred Vimbldon.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Đoković osvojio Kvins u dublu

    Novak Đoković i Izraelac Jonatan Erlih trijumfovali su na Kvinsu u dublu savladavši Slovaka Karola Beka i Čeha Davida Skoha sa 6:7 (6:8 ), 6:2, 10:3.

    Posle "tesno" izgubljenog prvog seta, ubedljivo su dobili drugi, da bi u produženom taj brejku bili sigurniji i precizniji, pa su zasluženo trijumfovali.
    Osvajanjem trofeja u dublu Đoković je "kompenzovao" preranu eliminaciju na Kvinsu u singl konkurenciji, gde je izgubio u osmini finala od Belgijanca Ksavijera Malisa.

    Nema sumnje da će ovaj uspeh mnogo značiti za našeg najboljeg tenisera pred nastavak sezone na travnatim terenima, posebno uoči učešća na Vimbldonu.

    Đokoviću je finale na Kvinsu bilo tek drugo u karijeri u konkurenciji ATP dublova, a prvi put je trijumfovao, uz značajnu pomoć Erliha. Prethodni put je u paru sa Čehom Radekom Štepanekom igrao pre tri godine u Adelejdu, gde su ih pobedili Južnoafrikanac Vesli Mudi i Australijanac Tod Peri.

    Na turniru u Londonu, koji je igran za ukupan nagradni fond od 713.000 evra, u singlu je trijumfovao Amerinkanac Sem Kveri savladavši u finalu zemljaka Mardija Fiša sa 7:6 (7:3), 7:5.

    ***
    Hjuit konačno pobedio Federera

    Lejton Hjuit trijumfovao je na turniru u nemačkom Haleu, pošto je bio bolji od prvog tenisera sveta Rodžera Federera sa 2:1, po setovima 3:6, 7:6, 6:4.

    To je bio prvo finale za Hjuita ove sezone, ali i prva pobeda nad Federerom još od 2003. godine i 15 uzastopnih poraza.
    "Ovo je fantastično. Rodžer je paklen protivnik i svi znaju koliko je dobar na travnatim terenima. Njegov rekord sve govori", rekao je Hjuit, podsetivši na 29 uzastopnih pobeda Federera na turniru u Haleu.
    Federer, koji je do finala došao bez izgubljenog seta, nije uspeo da šesti put trijumfuje u Haleu.

    "Na žalost nisam uspeo da pobedim, ali me ovaj poraz nije zabrinuo. Mislim da sam dobro igrao na turniru i moram da izvučem pouke pred početak takmičenja na Vimbldonu", rekao je Federer.

    Takmičenje na Vimbldonu počinje 21. juna, a Federer će tamo pokušati da osvoji sedmi trofej. Da li će uspeti u tome moći ćete da pratite na televiziji B92.

    ***
    Adrijane, to je vise bila tragicna komparacija. Ono, ispao u singlu gde treba da se trudi, jer nece verovatno igrati Vimbi u dublu, a ovako, vezbao je servis i voleje sa jednim odlicnim dubl igracem i napravio sebi odlicnu pripremu za GS.
    Inace, Novak je sad izjednacen sa preostalom trojicom iz prve cetvorke, i ima titulu i u dublu. Doduse, na ovaj nacin su ubijene dve muve istim udarcem. I titula u dublu i titula na travi, pa sad ima titule na svim podlogama.
    Bravo Nole.





    Slidze posle pobede
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Đoković protiv Ferera u finalu turnira u Pekingu!

    Sutra u 10.00 navijamo

    Danas sam odgledala i jedno i drugo polufinale...i bilo je odlično...Nole je igrao dobro i nadam se da će sutra odbraniti titulu...

    "Imao sam dosta prilika tokom meča i koristio sam ih onda kada je bilo najpotrebnije. Vrlo sam srećan što sam u finalu. Znao sam kako da pobedim Iznera. Bilo je potrebno da mu samo dobro vraćam lopte posle servisa, kao i da mu šaljem dubinske. Imam dovoljno energije za finale, kao i za sledeću nedelju u Šangaju. Osećam se sjajno, u formi sam i želim samo tako i da nastavim", rekao je Novak okupljenim novinarima u Pekingu.


    Nole!!!
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Svaka cast za igru..... Nole
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Đoković protiv Ferera u finalu turnira u Pekingu!

    Sutra u 10.00 navijamo
    I ja sam gledala...samo mi eto malkice žao što Ljuba nije prošao. Ali dobro...

    Nole do nove titule!


    I Troicki je za dlaku juče od Nadala izgubio.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. WTA turniri - sezona 2010.
    Autor starsica u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 07.11.2010, 12:04
  2. ATP turniri - sezona 2009.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 17.11.2009, 14:04
  3. WTA turniri - sezona 2009.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 00:01
  4. WTA turniri sezona 2008
    Autor Arthur Dent u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 20:12
  5. WTA turniri sezona 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 05.12.2007, 04:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •