Najludji Facebook statusi
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Najludji Facebook statusi

    Bas smo duhovit narod...


    01. N.N.: je fascinirana osobama koje moraju da svoj status updateuju svakih 5 minuta kako mi ne bismo slucajno bili uskraceni saznanjima tipa: Jedem, Serem, Gledam u plafon, Serem opet.

    02. N.N.: doooooobroo jutro, narode! da vidimo sta danas od statusa imamo za hejtovanje....

    03. N.N.: ovde nije sex and city ovde je village and masturbation ...

    04. N.N.: Seo na wc solju i odradio prison break...

    05. N.N.: Da li babasera sere na radnom mestu?

    06. N.N.: Sinoc JELEN, danas k`o je*eN !!!!

    07. N.N.: I think I should include Facebook on my CV...

    08. N.N.: e neki ljudi me smaraju pa cu biti malo offline da ih iskuliram,pa se vracam

    09. N.N.: Nismo imali struje u zgradi. Milica se zaglavila u liftu sa dostavljacem hrane, i kolegom sa 12. sprata. Veca i ja smo krenule peske da spasavamo zaglavljene u liftu Veca kaze da se oseca kao da gubimo cas. Masa nas je slikala, Boki kaze da je napolju pakao. Struja je stigla i sve je kao i pre...

    10. N.N.: "Dođite da se luuuuuudo zabavljamo na Kališu", zovu vas i vole Vaši komarci!
    Poruku je izmenio Cecara, 29.01.2015 u 11:14

  2. #2

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    11. N.N.: je pojeo kod iz kesice

    12. N.N.: s jedne strane pogled, s druge strane sluh... s jedne strane čovek, s druge strane vuk...

    13. N.N.: gde ste ribe... stigla plata!!!

    14. N.N.: "Brate bices moja desna ruka", "Neka neka, znam ja sta ti radis sa svojom desnom rukom"

    15. N.N.: bez tebe muzika je stala i sve je crno......vrati mi se strujo!!!!

    16. N.N.: komsije treba da mi budu zahvalne sto im obrisem stepenice dok se dovucem do kuce svaku noc kad dodjem iz grada "malo" pijan...

    17. N.N.: Puno je tuge u svijetu... Upravo sada, dok ovo čitaš, 7 miliona ljudi VODI LJUBAV!!! A ti si na kompjuteru... TO JE TAKO TUŽNO...

    18. N.N.: Ajde ko je imao peticu iz gramatike... Koje je vreme upotrebljeno u "Jebo sam te kad te stignem!"
    ))

    19. N.N.: Moj drug je toliko bogat, da kada otvori eurokrem ne oliže poklopac

    20. N.N.: Majkl Džekson neće biti kremiran, pošto je 86% njegovog tela sada od plastike. Umesto toga, biće recikliran u fabrici LEGO, tako da će i dalje moći da se igra sa decom...

  3. #3

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Status druga...neki će ga prepoznati

    "Majmun je sišao sa drveta i rekao: Ovo je mali korak za mene, ali veliki za covecanstvo!"


    Srđan Dinčić: "Mislio sam da je dovoljno da ne prebacujem na Pink da bih bio postedjen,a onda odem 15000 kilometara od kuce, na drugi kraj sveta i sta se desi..." (na pojavu Seke Aleksić u Survivoru )
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #4

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    21. N.N.: ujutru ne jedem - na facebooku sam, popodne ne rucam - na facebooku sam, navece ne veceram - na facebooku sam...nocu ne spavam - gladna sam..,

    22. N.N.: Ako su FB statusi odraz trenutnog dushevnog stanja ja sam definitivno dushevni bolesnik!

    23. N.N.: Да волонтирам? Може само ако ми платиш!!!

    24. N.N.: decko mi kaze :" imam ribu"...heh imam i ja rolere pa vozim bicikl ))))

    25. N.N.: Ljubav je izmishljena da bi se ZENE lakshe skinule!

    26. N.N.: Koje su bile poslednje reci Majkl Dzeksona na putu do bolnice?? Na decije, na decije....

    27. N.N.: .super kupio sam minut pire, sad mi treba samo jos MINUT PILE

    28. N.N.: Da nije bilo nas, mi ne bismo pobedili !

    29. N.N.: Počnite dijetu: Prestanite piti,pušiti i prejedati se . Već za 14 dana izgubićete dve nedelje.

    30. N.N.: Lesi se vraća kući, bernardinac spašava ljude, labrador je vodič slepih, poenter lovi, nemački ovčar radi u policiji, a šta ti džukelo radiš?

  5. #5

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Kad si ti u pitanju, prvo lajkujem pa tek onda citam !!



    Od kako su bluetooth bežične slušalice ušle u upotrebu, više ne znaš ko je lud ili ko priča na telefon….?!
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Kako je zeznuto kada se ne koriste YU fontovi i kada iznad nekih slova nema kukica, pa pojedine reci promene znacenje. Sada sam prosao pored frizerskog salona na kom pise "Sisanje i satiranje". E, pa ko shvati, shvatio je!
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  7. #7

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #8

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Hajde da se igramo širenja panike i dezinformacija!
    Napišete bilo šta što vam je o vodi, poplavama, struji... (ili bilo čemu) rekao vodoinstalater koji je u nedostatku mušterija na taksiju krečio kod komšije, a mi onda šerujemo.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #9

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    "Neka neko ubaci Tomu Nikolica na onaj sajt za nestale osobe"
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #10

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Kad čuveni Пујо Шотка pomisli na decu...

    https://www.facebook.com/pujo.jebe

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #11

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Ukidanje vojne obaveze, kao i mogućnost civilnog služenja vojnog roka prilično su obesmislile neke lepe pop i rok pesme.

    Npr. Kaži, ko te ljubi dok sam ja u akciji raznošenja pošte u sklopu civilnog odsluženja vojnog roka.mp3
    A u obdaništu u kome sam civilno služio sam stekao druga do groba i hroničnu upalu zgloba, suvenir na pelene prane.mp3

    (Moje velike nostalgično-militantne misli, vol. 1)

    Ognjen Šestić
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Slične teme

  1. Facebook, Myspace...imate li profil na njima?
    Autor Savannah u forumu WWW
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 29.01.2014, 18:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •