Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010 - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 59 od ukupno 59
  1. #46

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    Zimonjić i Nestor u finalu

    Srpski teniser Nenad Zimonjić i njegov partner Danijel Nestor plasirali su se u finale Australijan open u konkurenciji dublova.
    Oni su savladali Iva Karlovića i Dušana Vemića sa 6:4, 6:4 za nešto vie od jednog časa igre. U oba set odlučio je po jedan bretjk koji su drugi nosioci napravili na Vemićev servis. Srpsko-kanadska kombinacija će u okršaju za trofej igrati sa pobednicima iz duela prvih nosilaca Boba i Majka Brajena prtov Mihaela Kolmana iz Nemačke i Finca Jarka Nieminena.
    Ovo je Zimonjićev ubedljivo najbolji rezultat na Ozi openu do sada – prošle godine je igrao u četvrtfinalu, a pre toga je isti rezultat ponovio jedino još 2006. godine. Nestor i on na putu do finala izgubili su samo jedan set – u polufinalu od Klemona i Erliha, a tada su bili prinuđeni i da spasavaju meč loptu.
    Dušan Vemić je sada sa Karlovićem ponovio uspeh sa Rolan Garosa 2008. godine, kada je sa Brunom Soarešom takođe igrao polufinale. Ovaj rezultat trebalo bi da srpskog tenisera sa sadašnje 88. pozicije digne na Top 50 već od sledećeg ponedeljka.

    B92
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    Serena Williams i Henin u finalu



    Najbolja svjetska teniserka, Amerikanka Serena Williams, igrat će u finalu Australian Opena protiv belgijske povratnice Justine Henin.

    Kina je po prvi puta u historiji imala dvije igračice u polufinalu jednog Grand Slam turnira, Na Li i Jie Zheng, ali nijedna od njih nije uspjela izboriti prvi finale u historiji za Kinu na jednom od četiri najveća svjetska turnira.

    Serena Williams, braniteljica naslova i četverostruka pobjednica u Melbourneu, savladala je u prvom polufinalu Na Li 7-6(4), 7-6(1) nakon dva sata i dvije minute igre, a potom je Justine Henin puno lakše i brže pobijedila Jie Zheng, 6-1, 6-0 za samo 51 minutu igre!

    ...

    Justine Henin odigrala je najbolji meč nakon povratka tenisu, te je deklasirala Jie Zheng uz samo jedan izgubljeni gem u prvom setu. Sićušna 27-godišnja Belgijanka zavladala je terenom od prvog poena. Imala je 23 izravna poena i samo 14 neforsiranih grešaka, a Zheng tek tri izravna poena i 15 grešaka. Henin je osvojila 54 poena u meču, Zheng 30 manje...

    Serena Williams dosad je četiri puta igrala u finalu Australian Opena, svaki put u neparnim godinama, 2003., 2005., 2007. i prošle godine. Uvijek je pobjeđivala u finalima u Melbourneu. U subotu će se boriti za svoj 12. Grand Slam naslov u pojedinačnoj konkurenciji. Uz četiri Australian Opena, osvojila je još po tri puta Wimbledon i US Open, te Roland Garros 2002. godine.

    Justine Henin, kojoj je ovo tek drugi turnir nakon 18-mjesečne pauze, osvojila je ovaj turnir 2004. godine, a dvije godine kasnije izgubila u finalu. Ukupno na svom kontu ima sedam Grand Slam naslova. Četiri puta slavila je u Roland Garrosu, dva puta u New Yorku. U kolekciji joj nedostaje Wimbledon, iako je dva puta igrala u finalu, 2001. i 2006. godine. Kada je objavila povratak tenisu, najavila je da joj je osvajanje Wimbledona najveći motiv.

    Serena Williams i Justine Henin dosad su odigrale 13 međusobnih dvoboja. Amerikanka ima 7-6 u pobjedama. Zanimljivo da nikada nisu igrale jedna protiv druge u Melbourneu...



    Sarajevo-x
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    Svaka čast Federeru. Opet su bile suze...ovaj puta Murray-eve.


    Navijala sam da se odigra bar još jedan set..Murray nije znao da završi set, ili mu Federer nije dopustio?



    Lijep tenis...lijepe novčane nagrade ...odvratna Mirka Federer.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    Šta fali Mirki? Ti ne bi volela da zatežeš strune Federeru?
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    Poraz Zimonjića i Nestora

    Nenad Zimonjić i Danijel Nestor poraženi su u finalu Australijan Opena od Amerikanaca Boba i Majka Brajana sa 2:1 - po setovima 6:3, 6:7(5:7), 6:3.

    Branioci titule braća Brajan su tako ponovo oživeli rivalitet sa Zimonjićem i Nestorom na startu nove sezone. Oba dubla su do finala stigla sa laganim pobedama u polufinalu Zimonjić i Nestor protiv Karlovića i Vemića 6:4, 6:4, a braća Brajan protiv Kolmana i Nieminena 6:1, 6:4.


    31-godišnji Brajani su igrali svoje šesto finale u Melburnu u poslednjih sedam godina. Pošto su 2004. i 2005. godine gubili u finalu, pobeđivali su 2006, 2007. i 2009. godine. Nestoru je ovo bilo četvrto finale, a jedno je sa Markom Noulsom dobio 2002. godine. 33-godišnji Zimonjić je prvi put igrao finale u Melburnu. On je međutim osvojio dve titule u Melburnu, ali u miksu 2004.(Elena Bovina) i 2008. godine(Sun Tijantijan).

    Nestor i Zimonjić su do ovog meča imali 8-3 vođstvo u duelima protiv braće Brajan, a svi dueli igrani su u finalima turnira. Srpsko-kanadska kombinacija dobila je pet poslednjih duela poslednji u Bazelu prošle jeseni.

    Posle poraza na startu Katar Opena u Dohi, Nestor i Zimonjić su dobili devet vezanih duela, kao i njihovu 17. zajedničku titulu na turniru u Sidneju. Ova kombinacija je u 2009. osvojila devet titula, a najznačajnija je stigla u Vimbldonu.

    Brajani su osvojili osmu gren slem titulu i 57. ukupno, pa su tako stigli veoma blizu rekordera popularnih Drvenih Marka Vudforda i Toda Vudbridža koji su osvojili 61 trofej. Oni su u svakoj od prethodnih osam sezona osvajali više od pet turnira, a u 2009. su uzeli sedam.

    Pored pehara Amerikancima je pripao i ček na 450.000 dolara.


    ***


    Serena osvojila Ozi Open

    Amerikanka Serena Vilijams osvojila je prvi ovosezonski Gren slem.

    Ona je u finalu Australijan Opena sa 2:1 po setovima 6:4, 3:6, 6:2 pobedila Belgijanku Žistin Enan posle dva časa i sedam minuta velike i iscrpljujuće borbe. Vilijamsova je uspešno odbranila trofej u Melburnu i pokupila svoju ukupno 12. Gren Slem titulu na Rod Lejver Areni, čime se izjednačila sa legendarnom zemljakinjom Bili Džin King.


    28-godišnja Amerikanka je svoje prethodne četiri titule u Australiji osvojila svake neparne godine od 2003. godine. Enanovoj je ovo bio tek drugi turnir od povratka tenisu i prvi veliki od Australijan Opena 2008. godine. Ona u svojoj riznici ima sedam Gren Slem titula.

    Vilijamsova je prvi set dobila sa 6:4 posle 51 minut. Amerikanka je prvi poen na meču dobila posle asa, ali se borila da zadrži svoj servis, sačuvavši dve brejk lopte. Obe igračice bile su dosta nervozne na startu. Pravile su greške koje im nisu svojstvene (rutinski fornend Vilijamsove u mrežu ili divlji ritern Enanove u nebo). Enanova je bila mnogo opuštenija u svom prvom servisu, koji je lagano dobila, a Vilijamsova je opet uz dosta problema uspela da povede sa 2:1.

    Brejk je usledio u četvrtom gemu, pošto je na poslednjem poenu Belgijanka poslala forhend u aut. Naredna tri gema igračice su čuvale svoje servise, da bi onda usledio brejk Enanove za 4:4. Ipak dva naredna gema osvaja Vilijamsova pa tako i prvi set.


    Enanova je drugi set dobila sa 6:3 posle 40 minuta i tako poslala meč u odlučujući treći set. Vilijamsova je prethodnog dana igrala dubl sa sestrom Venus, pa je počela da pokazuje znake umora. Enanova je brejk napravila u trećem gemu, kada je Amerikanka odigrala veoma loš volej. Vilijamsova je odmah uzvratila brejkom i dobila svoj naredni servis, ali je naredna četiri gema Enanova rešila u svoju koristi. Njoj je pripalo poslednjih devet poena u setu uključujući i onaj kada je Vilijamsova raspalila po mreži.

    U odlučujućem, trećem setu Amerikanka je iskoristila sve tri brejk lopte i pošto je gubila sa 2:1, "vezala" pet gemova i došla do pobede i pehara.

    Na turniru u Melburnu Enanova je pobedila 2004, a ovo joj je drugo izgubljeno finale. U karijeri ima četiri osvojena Rolan Garosa i dva US Opena.

    Serena Vilijams i Žistin Enan odigrale su do sada ukupno 14 mečeva, a trenutni rezultat je 8:6 za Amerikanku.

    Pobeda u Melburnu donela je američkoj teniserki ček na milion i 350.000 evra, dok je poražena Enan inkasirala 670.000.

    ***



    Federer impresivno do 16. titule!

    Najbolji teniser sveta Rodžer Federer osvojio je 16. Gren Slem titulu u karijeri pobedom nad Endijem Marijem u finalu Australijan Opena sa 6:4, 6:3, 7:6 (11).

    Prva dva seta pripala su Švajcarcu posle nepunih sat i po igre, možda lakše nego što se očekivalo. Britanac se probudio u trećem setu koji je posle velike borbe i 6:6 ušao u, ispostaviće se, još uzbudljiviji taj-brejk. Mari je u taj-brejku imao ukupno čak pet set lopti koje nije uspeo da iskoristi, a Federer je do 16. GS titule došao posle treće meč lopte.


    Federer nakon lošeg starta, ipak dolazi do prvog gema. Sjajnim forhendom pri rezultatu 40:15, Švajcarac zatim pravi brejk u drugom gemu, koji je lakše osvojio nego prethodni na sopstveni servis. Ipak, Britanac je već u narednom gemu uspeo da anulira Federerov brejk, oduzevši Švajcarcu servis i smanjivši na 1:2. Odmah zatim, Mari je na sopstveni servis uzeo gem za izjednačenje. U petom gemu Mari je pri prednosti od 40:15 imao dve brejk lopte i priliku da osvoji i treći uzastopni gem, ali koju nije iskoristio. Britanac je došao i do treće šanse da povede u gemovima, ali je Federer asom ipak došao do 3:2 u prvom setu.


    Naredna dva gema oba rivala su osvajala poene na sopstveni servis pa se u osmi gem ušlo rezultatom 4:3 za Federera. Švajcarac je agresivno odigrao osmi gem u kome je iskoristio prvu priliku za novi brejk i prednost od 5:3, tako da je u devetom gemu servirao za prvi set. Predstojeći gem bio je gotovo formalnost za najboljeg tenisera sveta koji je odličnom dijagonalom, na koju Mari nije mogao da odgovori, iskoristio prvu od dve set lopte.

    Prvo vođstvo u meču Mari je imao na početku drugog seta kada je osvojio gem na svoj servis. Federer je izjednačio, a odmah zatim sjajnim napadom dolazi do prilike za tri brejk lopte u trećem gemu, koje prvi teniser sveta nije ispustio, došavši do prednosti od 2:1. Odmah zatim, na efektan način Federer dolazi i do 3:1. U petom gemu Federer je došao do dve prilike za brejk, ali je Mari prikazao psihičku stabilnost i umesto zaostatka od 1:4 i gotovo izgubljenog seta, Britanac se vratio u igru i smanjio na 2:3. Nakon osvajanja šestog gema, Federer ne uspeva da iskoristi tri brejk lopte i posle velike borbe Mari smanjuje na 3:4. Nakon dva gema gde nisu viđeni brejkovi, Federer u desetom gemu iskorišćava drugu set loptu i dolazi do velike prednosti od 2:0 u setovima, za 46 minuta igre.




    Treći set ponovo je počeo poenom Marija na sopstveni servis. U drugom gemu Britanac je imao jednu priliku za brejk, ali je umesto bekhenda uz liniju, lopta preletela istu na vidno razočarenje Marija. Odmah zatim, Federer izjednačuje na 1:1. Frustracija zbog neiskorišćene brejk prilike nije ostavila posledice na Marija koji je asom došao do prednosti od 2:1. Britanac nije dugo bio u prednosti, pošto je Federer ubrzo došao do 2:2, a u tim momentima Mari je počeo da oseća bolove u desnoj nozi. Ipak, uprkos manjim problemima, Mari dolazi do nove prednosti 3:2. Posle serije grešaka koje je Federer napravio, Mari dolazi do čak tri brejk lopte u šestom gemu. Britanac iskorišćava treću, posle serije razmenjenih voleja na mreži i dolazi do prve iole osetnije prednosti na meču od 4:2.

    Oduzet servis protivniku doneo je Mariju samopouzdanje i u sedmom gemu dolazi do tri prilike za brejk i do vođstva od 5:2, dolazi sjajnim as udarcem. Ipak, Federer nije dozvolio svom rivalu da lako dođe do svog prvog seta na meču. Prvo je Švajcarac u osmom gemu počistio protivnika, a zatim je u devetom i oduzeo servis Britancu, nakon što ga je naterao da napravi dve uzaopstne greške u momentu kada je Mari imao prednost. Deseti gem Federer uzima na sopstveni servis i izjednačuje na 5:5. U narednom gemu Mari je znatno popravio servis i poveo sa 40:15, ali je Federer došao do 40:40. Posle drugog izjednačenja, Britanac sjajnim volej udarcem dolazi do prednosti, a zahvaljujući video čelendžu, Marijev aut postaje as za prednost od 6:5. Federer zatim osvaja lako dvanaesti gem pa se ušlo u taj-brejk.

    Oduzet servis protivniku doneo je Mariju samopouzdanje i u sedmom gemu dolazi do tri prilike za brejk i do vođstva od 5:2, dolazi sjajnim as udarcem. Ipak, Federer nije dozvolio svom rivalu da lako dođe do svog prvog seta na meču. Prvo je Švajcarac u osmom gemu počistio protivnika, a zatim je u devetom i oduzeo servis Britancu, nakon što ga je naterao da napravi dve uzaopstne greške u momentu kada je Mari imao prednost. Deseti gem Federer uzima na sopstveni servis i izjednačuje na 5:5. U narednom gemu Mari je znatno popravio servis i poveo sa 40:15, ali je Federer došao do 40:40. Posle drugog izjednačenja, Britanac sjajnim volej udarcem dolazi do prednosti, a zahvaljujući video čelendžu, Marijev aut postaje as za prednost od 6:5. Federer zatim osvaja lako dvanaesti gem pa se ušlo u taj-brejk.

    Taj-brejk je počeo asom Marija, a odmah zatim dugačkim forhendom Britanac pravi mini-brejk. Federer smanjuje na 2:1 posle greške protivnika, ali Mari odmah uzvraća za 3:1. Federer potom izjednačuje na 3:3, a zatim neiznđenom greškom Marija dolazi i do 4:3. Iako je izgledalo da će izgubiti poen, Mari izjednačuje, a ubrzo zatim asom i forhendom dolazi do prve set lopte, koju ne iskorišćava, kao ni drugu kada je iz čistog forhenda pogodio mrežu za 6:6. Federer zatim poklanja protivniku novu set loptu, koju Mari opet ne iskorišćava posle iscrpljujućeg poena. Odmah zatim, novim asom Federer dolazi do prve meč lopte. Mari pogađa sam ugao polja i Federer promašuje loptu za par milimetara. Slabim bekhendom koji pogađa mrežu, Švajcarac je poklonio novu set loptu svom protivniku, koju ovaj opet ne iskorišćava. Federer potom dolazi do nove meč lopte, ali Mari na fenomenalan način spašava gotovo siguran poen protivnika. Odmah zatim Mari ponovo dolazi do set lopte, pete po redu, ali Federer servisom spašava set. Najbolji teniser sveta je zatim uhvatio protivnika na pogrešnoj nozi, a odmah zatim Marijev pokušaj pasing šota pogađa mrežu i Federer dolazi do rekordne 16. Gren Slem titule posle 161 minuta igre.

    Švajcarac je tako došao do svoje četvrte titule na Otvorenom prvenstvu Australije, a pored trofeja, Federer je zaradio i 1.85 miliona dolara, kao i 2.000 ATP poena. Sa druge strane, Mari tako ni posle 74 godine nije uspeo da donese titulu Velikoj Britaniji, propustivši i priliku da preuzme drugu poziciju na ATP listi od Novaka Đokovića. Mariju je pripao ček na 925.000 dolara.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    Dakle.. suma sumarum turnira.

    Ono sto je za srpski tenis u muskoj konkurenciji najveci highlight je Djokovicevo drugo mesto na ATP listi i Zimonjicevo prvo na listi dublova.

    Djokovic se napokon popeo na to famozno drugo mesto, iako ovaj put, ne svojom zaslugom. Donekle zasluga jeste njegova, jer je odbranio poene iz cetvrtfinala od prosle godine, ali zahvaljujuci povredjenom Nadalu i jos uvek mentalno nedoraslom Mareju, dolazi do njega. Prosle godine kad je imao priliku da svojim trudom dodje do drugog mesta, gubio je od losijih tenisera od sebe (od Gulbisa i Nieminena). U svakom slucaju, svaka mu cast, drugo mesto jeste zasluzeno, jer je trenutno jedan od najkompletnijih igraca na turu. Ne mislim da je cetvrtfinale mali uspeh, posebno zato sto ga je virus omeo da postigne neki zapazeniji rezultat, ali, kad se setim njegove igre iz treceg seta protiv Conge, hrabro me za dalji nastavak sezone.

    Federer je dokazao da i dalje ima stofa kad su u pitanju Grend Slemovi. Iskreno, posle proslogodisnjeg poraza od Nadala na istom turniru, mislila sam da nece imati volje za dalje. Demantovao me je i iako nisam njegov fan, moram da priznam daje zaista najbolji igrac. Kao da je sa osvojenim RG-om probio barijeru. Ucvrstio je poziciju, i barem do Pariza u maju, mislim da ce suvereno vladati prvim mestom.

    Nadal je predao mec Mareju zbog povrede kolena, ali, koliko sam citala, to nije stara povreda, nego nesto novo i nece ga biti mesec-dva na turu. Pretpostavljam da ce nastavak sezone zrtvovati do RG-a, kad ce pucati na titulu a do tada moze da padne na, mislim, peto mesto ATP liste. Velika steta za njega, posto mi je jedan od omiljenih igraca i nadam se da ce ubrzo zaleciti rane.

    Marej je dokazao da ima igru za trofej, ali nema mentalnu stabilnost. Kad je bilo najbitnije, zakazao je. Morao je mec produziti za bar jedan set, i onaj trece jucerasnji, u finalu, zavrsiti kad je servirao za 6:4, ili ostati 'ladne glave i zavrsiti ga u taj-brejku. Zvuci lako, znam ja da nije, ali zato je on na vrhu liste, a ne ja. Marej je igrac koji dokazuje da ce biti jak protivnik narednih godina, i ne sumnjam da ce imati makar jednu GS titulu u svom dzepu.

    Del Potro i Davidenko mozda jesu razocarali, ali oboje pokazuju svoju odlicnu formu, posebno Davidenko. Del Potro kao da je u nekom lutanju od svoje poslednje GS titule, na US Openu, ali i dalje ostaje the man to beat. Davidenko dokazuje da je u tim godinama na uzlaznoj putanji po pitanju forme, sto mi je veoma drago. Mislim da je on jedan od najzanemarenijih TOP igraca.

    Cilic je veliko iznenadjenje. Doduse, ne toliko veliko, koliko nisam ocekivala da ce doci do polufinala. Nadam se da ce nastaviti sa dobrim igrama i mrsiti konce vrhu. Doduse, i sam je u vrhu Bravo Mrnja.
    Poruku je izmenio starsica, 01.02.2010 u 18:25
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    Sa druge, zenske igracke strane, imamo razocarenje, koje, plasim se, postace trend u nasem tenisu.

    Ana Ivanovic je ostala ista Dok ne vrati samopouzdanje i popravi servis nece joj se vratiti ni igra, cenim. Drago mi je sto protiv Dulko nije pustil treci set sa jednim osvojenim gemom, nego je osvojila jos dva (ili tri, ne secam se) i pored poraza, tesi me da moze ove sezone da se popravi. Nadam se da ne gresim.

    Jelena Jankovic bar moje ocekivanje nije opravdala, jer sam mislila da moze vise. Evidentno je smrsala, sto je odnelo snagu udarcu, ali odrzalo kretanje. Fali jo masa. I najosnovnije, imam utisak da je u meceve uletela bez game plana, samo da je prebacivala lopticu. Doduse, bar se oko Jelene ne sekiram, jer je ona tip igracice koja se vraca iz mrtvih.. ali i gubi ono sto vecina vidi vec kao osvojeno.

    Sam turnir je prizma "veteranki". Sestre Vilijams, Enan, Li i Zeng su polufinalistkinje turnira, sto je za pohvalu jer su bolje od nadolazecih "mladih nada" tenisa. Serena i Enan su prikazale dobru igru u finalu, a koliko dobru pokazuje samo da je Enan terala Serenu da igra teze udarce nego na citavom turniru. Ne umanjujem time igru Sereninih protivnica, nego pokazujem njenu moc koju i dalje ima kao igracica. Enan mi nije bila i nece biti igracica za koju navijam, ali skidam kapu za rezultat i skalpove koje je skinula na putu do finala.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    Meni i dalje upitnik iznad glave..kako je Clijsters mogla tako lako da izgubi od Petrove?

    Mislim, drago mi je da se Petrova vraća...kvalitetna je igračica, ali da Kim tako nisko u toku takmičenja ispadne, to mi nije jasno.

    S druge strane, Justin H. kao da nije ni prekidala sa igrom. Ne bih nazvala ovaj njen uspjeh povratničkom srećom, ona je otišla kada je bila top rangirana, i samo je nastavila gdje je stala...i dok malo poradi na kondiciji, dok još koji meč ostavi iza sebe, mislim da će biti nezaustavljiva.

    Serena je sada, a to i ranking pokazuje, najbolja teniserka, najpostojanija.

    Safina će uskoro da krene za bracom, šteta...jer je, iako je mnogo oscilirala, dosta dobra teniserka.

    Dosta teniserki koje su prošle godine vladale...Peneta, Azarenka, sestre Bondarenko...Kuznjecova, Ana i Jelena, Bartoli...kao da su ispuhale početkom ove godine. Dok im se zahuktaju mašine, odoše poeni...


    ****

    Što se muškog dijela tiče...

    Federer ostaje na tronu. Nisam happy, ali skidam kapu.
    Noleta će krenuti, možda se malo duže odmarao...ali bih voljela da ne gubi od nekoga poput Tsonge koji dobija mečeve samo onda kada dobije krila...inače, možeš s njim pod da meteš.

    Marej...u finalu kao da je igrala neka njegova blijeda kopija. Kao da se prepao Federera...i onog momenta kada je počeo da se budi...ponašao se kao neki neiskusan dječarac, toliko je šansi propustio da sam ja u jednom momentu poželjela da ga Roger što prije makne sa terena. Ima dosta iskustva u reketu, ali još uvijek nema u glavi. Mislim da je na tom polju Nole doosta jači od njega.


    E da, što se opreme tiče.
    Nadal i Federer ušminkani, kao i uvijek.

    Noletova oprema mi se ne sviđa, djeluje jako sintetički ...jedino ona out of court varijanta koju je koristio na onom meču za pomoć žrtvama zemljotresa...

    Marej se konačno izvukao iz varijante za krečenje stana...one bijele gadosti koju je do sada nosio. Promjena na bolje.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    Meni takodje Noletova oprema izgleda skroz sinteticki. Ali, da su takve, ne verujem da bi bio u Takiniju. Mareju kad bi obukao bilo sta, ne bi mu stajalo, a skroz je obrnuta stvar sa Fedom. Da mu navuces dzak i gumene cizme, dobro bi izgledao.
    Novak ima srpsku zastavicu u srcu na majci, dok mu na sorcu (na guzici) pise Nole. Taj deo je bar originalan, iako su oni plamenovi Previse ih je

    Od zena, Petrova mi je licila na veliku pink secerlemu Dopala mi se Anina haljinica i haljina koju je nosila Venus
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku

    Od zena, Petrova mi je licila na veliku pink secerlemu



    Štooo..baš je slatka. Ono što mene zabrinjava je da je ona visoka 1.78cm i teška 65 kg...a izgleda kao trut. Kad neko nije skladno građen.


    Slažem se za Federera..on je baš gospodin na terenu, i sve mu dobro stoji.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    Ma gde 65, nemoguce.
    Isto ima i Serena kilograma, sto nije moguce. Kontam ja da kamera dodaje, ali brrrrate.. Ako ona ima 65 kila, ja se prijavljujem za miss bikini.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    I ja se prijavljujem!

    Tako piše na profilima djevojaka...ne vjerujem da lažu...koliko onda imaju one koje izgledaju jako mršavo... po 25-30 kg?

    Uostalom, kako može kamera da im doda da izgledaju onako debelo?



    E da, počevši od ovog turnira...pa nadalje..nema medicinskog tajm-auta. Ne znam koliko je to dobro, mada, dešavalo se da se igrač dijeli s dušom, pa jedan tajm-aut...pa drugi, masaža, ovo-ono, pa se iz mrtvih vrati, a onaj drugi se ohladi, pa se desi preokret. Sada valjda ili si spreman ili nisi. Ako nisi,
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    Skontala sam da nema MTO za grceve, valjda Moracu da proverim.

    Pa, malo mi sci-fi da Serena ima 65 (pardon, na zvanicnom sajtu pise 6 a Jelena 59 kila
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: Otvoreno prvenstvo Australije - AO 2010

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Skontala sam da nema MTO za grceve, valjda Moracu da proverim.

    Pa, malo mi sci-fi da Serena ima 65 (pardon, na zvanicnom sajtu pise 6 a Jelena 59 kila

    Provjeri.

    Ako su one tako "lagane" ..onda bih ja voljela da se moj niti jedan meč ne prenosi. , jer ne bih stala u objektiv kamere.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Roditelji nisu savršeni - sasvim otvoreno
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.03.2015, 09:58
  2. E-Tvrdjava Festival 2010 - 31-08/04-09-2010 Nis
    Autor e-tvrdjava u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.09.2010, 00:26
  3. Održan žreb za Svetsko prvenstvo 2010.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.03.2009, 19:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •