Žreb za EURO 2012. Ukrajina i Poljska
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Žreb za EURO 2012. Ukrajina i Poljska

    U nedelju 7.2.2010. u Nyonu održava se ždreb za kvalifikacijske skupine za EURO 2012.g. U Ukrajini i Poljskoj. Sve 53 europske reprezentacije podeljene su u 6 jakosnih skupina po rankingu svojih reprezentacija. Prva jakosna skupina: Španjolska,Njemačka, Nizozemska,Italija,Englenska, Hrvatska,Portugal, Francunska i Rusija. Druga jakosna grupa: Grčka,Češka,Švedska,Švicarska,Srbija,Turska,Danska ,Slovačka i Rumunjska. Treča jakosna grupa: Izrael,Bugarska,Finska,Norveška,Republika Irska,Austrija i BIH. Četvrta jakosna grupa: Slovenija,Latvija,MAđarska,Litva,Bjelorusija, Belgija,Wales, Makedonija,Cipar. Peta jakosna grupa: Crna Gora,Albanija,Estonija,Gruzija,Moldavija, Island,Armenija,Kazahstan i Lihenstajn. Šesta jakosna grupa:Azerbejdžan,Luksemburg, Malta,Farski Otoci,Andora,San Marino. Već samim pogledom na ove jakosne skupine vidi se da je moguča tzv. jugoslavenska grupa jer moguče je da čak 5 od 6 jugoslavenskih republika igra u istoj grupi kvalifikacijskog ciklusa za Euro 2012. u Ukrajini i Poljskoj. Naravno šanse su minimalne da se baš tako pomešaju kuglice i donesu jugoslavensku grupu , ali barem možemo maštati o tome. Što mislite da li je poželjno da dobijemo jugoslavensku grupu? Hrvatska i Srbija imaju največe šanse da se plasiraju na EURO 2012 U Ukrajini i Poljskoj jer su u najboljem položaju pri ždrebu jer su u prve dve jakosne grupe. Po meni najlakša grupa za Hrvatsku : Hrvatska,Slovačka,Sjeverna Irska,Wales, Lihenstajn i San Marino. Po meni najlakša grupa za Srbiju: Rusija,Srbija,Austrija,Latvija, Island,Andora. Po meni najlakša grupa za BIH: Nizozemska,Švicarska,BIH,Cipar, Estonija, Farski Otoci. To je moje mišljenje . Ako netko ima drugačije mišljenje neka da svoj komentar i želje skupina kakve želi za kvalifikacije za EURO 2012.U Ukrajini i Poljskoj. Nakon obavljenog ždreba u nedelju dat ču komentar izvučenih skupina za sve jugoslavenske reprezentacije. Sad komentirajte.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Žreb za EURO 2012. Ukrajina i Poljska

    Србија са Италијом и Словенијом за ЕП
    ВАРШАВА Фудбалска репрезентација Србије играће са Италијом, Северном Ирском, Словенијом, Естонијом и Фарским Острвима у групи Ц квалификација за пласман на првенство Европе 2012. године у Пољској и Украјини, одлучено је данас жребом у Варшави.

    Квалификациони циклус почиње 3. септембра ове године и одвијаће се према двокружном бод систему, током којег ће победници девет квалификационих група и најбоља другопласирана репрезентација обезбедити директан пласман на шампионат. Преосталих осам другопласираних националних тимова пролаз на континентално такмичење покушаће да обезбеде кроз бараж.

    Европско првенство у Пољској и Украјини на програму је од 8. јуна до 1. јула 2012. године.
    ...............
    Što znam / bum videli -
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Žreb za EURO 2012. Ukrajina i Poljska

    Obavljen je ždreb za kvalifikacije za EURO 2012. U Ukrajini i Poljskoj . Dobili smo sljedeče skupine. Skupina A : Njemačka,Turska,Austrija,Belgija,Kazahstan,Azerbej džan. Moja prognoza te skupine A favoriti su : Njemačka i Turska 100%. Skupina B : Rusija, Slovačka,Irska,Makedonija,Armenija,Andora. Moja prognoza favoriti skupine B su: Rusija i Irska. Skupina C : Italija,Srbija,Sjeverna Irska,Slovenija,Estonija,Farski Otoci. Moja prognoza te skupine C favoriti su : Italija,Srbija, dark horse Slovenija 100%. Skupina D : Francunska,Rumunjska,BIH,Bjelorusija,Albanija, Luksemburg. Moja prognoza skupine D favoriti su Francunska, BIH. Skupina E : Nizozemska,Švedska,Finska, Mađarska,Moldavija, San Marino. Moja prognoza skupine E favoriti su : Nizozemska,Švedska dark horse Finska. Skupina F : Hrvatska,Grčka,Izrael,Latvija, Gruzija,Malta. Moja prognoza skupine F favoriti su : Hrvatska,Grčka dark horse Izrael. Skupina G : Englenska,Švicarska,Bugarska,Wales,Crna Gora. Moja prognoza skupine G favoriti su : Englenska,Švicarska dark horse Bugarska. Skupina H : Portugal,Danska, Norveška,Cipar,Island. Moja prognoza skupine H favoriti su : Portugal,Danska. Skupina I : Španjolska,Češka,Škotska,Litva,Lihenstajn. Moja prognoza skupine I favoriti su : Španjolska , Češka. Sad malo opširnije o najzanimljivijim skupinama. Skupina C : Italija, Srbija,Sjeverna Irska,Slovenija,Estonija,Farski Otoci. Po meni Srbija bi tu trebala se lagano prošetat do druge pozicije u grupi, a tko zna možda se može nešto bod ,dva izvuč i sa Italijom. Srbiji jedino Slovenija može parirat od ovih drugih reprezentacija u skupini , ali Srbija je jača i od Slovenije, mada morat če igrat ozbiljno sa Slovenijom , jer Slovenija je ipak napredovala u zadnje 2 godine čemu je dokaz i izbacivanje močne Rusije u dodatnom doigravanju za SP U Africi južnoj. Srbija samo treba ozbiljno uč u svaku utakmicu i garant pobeđuje sve pa možda i Italiju u Beogradu. Skupina F : Hrvatska, Grčka,Izrael,Latvija,Gruzija,Malta. Hrvatskoj je to lagana grupa i Hrvatskoj prvu poziciju u toj skupini F može ugrozit samo Grčka, ali Grčka nije više ono što je nekad bila i Hrvatska bi se tu trebala glatko prošetat do prve pozicije u grupi. Grčka jeste u dodatnom baražu tukla Ukrajinu koja je bila ispred Hrvatske u prošlim kvalifikacijama, ali to ne treba zabrinjavat Hrvatsku i Hrvatska ima dobru priliku da se lagano iskupi što propušta SP U Južnoj Africi. Skupina G : Englenska,Švicarska,Bugarska,Wales, Crna Gora je zanimljiva jer je selektor Crne Gore postao Zlatko Kranjčar Cico pa ču prokomentirat i šanse Crne Gore da se plasira na EURO 2012. U Ukrajini i Poljskoj. U toj skupini izraziti favorit je Englenska , a Crna Gora može se ravnopravno borit za drugu poziciju sa Švicarskom i Bugarskom. Trebat će malo sreće i može Crna Gora sa selektorom Zlatkom Kranjčarom da bude pravi hit ovih kvalifikacija kao što su to u prošlim kvalifikacijama bile BIH I Irska. Skupina D : Francunska,Rumunjska,BIH,Bjelorusija,Albanija , Luksemburg. BIH tu definitivno može i mora biti najmanje drugoplasirana , jer BIH je u toj skupini najjača odma do Francunske i sve osim druge pozicije odma iza Francunske bit će veliki debakl i katastrofa za BIH , jer ova grupa je 10.0000 puta lakša od Ćirine s tim da je i Francunska slabija od Španjolske, a ne treba ni govorit koliko je Rumunjska slabija od Turske i Belgije. Eh, da je Miroslav Ćiro Blažević ostao selektor BIH odma bi potpisao drugu poziciju BIH iza Francunske , a ovako tko zna može biti velik uspjeh i obrana druge pozicije u puno lakšoj grupi od Ćirine , a može biti i debakl. Vidjet čemo što donosi budućnost. Eto sad možete komentirat.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Žreb za EURO 2012. Ukrajina i Poljska

    dobili smo odlicnu grupu


    ne bi trebali da imamo problema ni sa jednim timom iz nase takmicarske grupe.
    pokusacu da objasnim zasto....

    1/ severna irska
    tvrda i borbena ekipa koju smo jedva slomili u zadnjem prijateljskom mecu. upamcena je po pobedi nad englezima prije par godina.pored svega skromnih su tehnickih mogucnosti
    i nasoj reprezentaciji ne bi trebali biti prepreka ako igraju na nivou iz 2009
    2/ slovenija
    komsije imaju zavidan bilans na velikim takmicenjima i veoma zilavu i dobru selekciju.
    mislim da je nasa prednost fond igraca koji igraju u najboljim evropskim ligama sto nije
    slucaj sa selekcijom slovenije. podrazumevajuci odgovornu i agresivnu igru dobicemo ih.
    3/ estonija
    estonija li bese ?pokazali smo da se uspesno nosimo sa ekipama iz tog dela evrope
    koje igraju slican fudbal /finska, litvanija etc/. cvrstom i agresivnom igrom bi trebali da
    ih pobedimo bilo gde.
    4/ farska ostrva
    ne bih ovo elaborirao....
    5/ italija
    dolazimo do svetskih prvaka, ekipe sa najvecim respektom u grupi.ne treba posebno
    trositi reci o italijanskoj igri, svi ih odavno poznajemo. cak i kad igraju slabo, kilavo, mogu
    da pobede, sto je nemerljivi kvalitet. oni koji pricaju o njima da su ''gotovi'', ''losi'' etc se
    grdno varaju. slobodno tvrdim da prije mozemo pobediti nemce koji dozvoljavaju igru nego
    italijane koji su majstori u razbijanju igre i koriscenja ''uspavanosti'' i gresaka protivnika .
    ipak, gledajuci unazad ekipe sa prostora ex-yu su uvek pruzale dostojan otpor italijanima
    i oni to znaju.razlog je nas specificni tehnicki doteran stil igre kojem je dodata i naglasena
    fizicka komponenta igre, koja je toliko nedostajala prethodnim selekcijama. mislim da su
    sanse protiv njih 50/50, sto bi bilo dovoljno ako savladamo sve ostale u grupi.



    znaci pravac poljska/ukrajina 2012.
    /sa anticem naravno/...
    Poruku je izmenio rusty nail, 08.02.2010 u 23:10
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Žreb za EURO 2012. Ukrajina i Poljska

    Ne podcenjuj Farske Otoke u prošlim kvalifikacijama ih je Francunska jedva dobila 1:0 u gostima. Farski Otoci su dosta napredovali u zadnje 3 godine i nisu više kanta za napucavanje poput Andore i San Marina , ali naravno slažem se sa tvojom elaboracijom, Srbija je favorit protiv svih u svojoj grupi, uz puni stadion JNA favorit je i za barem remi sa Italijom u Beogradu. Srbija i Hrvatska su u najboljoj poziciji nakon obavljenog ždreba i moraju zaposjest ili 1 ili 2 poziciju u svojim grupama i otič na EURO 2012. U Ukrajinu i Poljsku . Sve ostalo bi bila katastrofa i veliki debakl i za Srbiju i Hrvatsku da ne iskoriste ovu veliku priliku za plasman na EURO 2012.U Ukrajini i Poljskoj.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Žreb za EURO 2012. Ukrajina i Poljska

    Opet Farska Ostrva? Pa ovo, bre, nije normalno. U svakim kvalifikacijama za bilo šta igramo protiv Farana.

    Trebali bi proći ovo, ni Italija nije neki bauk, a sa ostalima smo u najmanju ruku ravnopravni.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Žreb za EURO 2012. Ukrajina i Poljska

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Opet Farska Ostrva? Pa ovo, bre, nije normalno. U svakim kvalifikacijama za bilo šta igramo protiv Farana.

    Trebali bi proći ovo, ni Italija nije neki bauk, a sa ostalima smo u najmanju ruku ravnopravni.
    I Hrvatska je prošle 2 kvalifikacije igrala sa Andorom , sad smo iz posljednjeg bubnja dobili Maltu. Također Hrvatska je nažalost dvaput zaredom u kvalifikacijama igrala i sa močnom Englenskom. Nije ništa čudno kad iste reprezentacije se uzastopno susretnu u 2 kvalifikacijska ciklusa. Naprimjer i Crna Gora je opet dobila Bugarsku kao u prošlom ciklusu. To ti je zakon vjerojatnosti.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Žreb za EURO 2012. Ukrajina i Poljska

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    , uz puni stadion JNA favorit je i za barem remi sa Italijom u Beogradu.
    JNA
    favorit za remi
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Žreb za EURO 2012. Ukrajina i Poljska

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    JNA
    favorit za remi
    A šta je tebi tu smešno. Jer nije stadion Partizana stadion JNA. A za Srbiju je svaki bod u 2 utakmice sa aktualnim svetskim prvakom Italija supervredan. Italiju sad trenira opet stari lisac Marcelo Lippi i on će teško ispuštat bodove. Realno je da se Srbija sa Slovenijom bori za 2 poziciju, no ukaže li se šansa i za prvo mesto u grupi kao u prošlom kvalifikacijskom ciklusu kad je srušena močna Francunska treba ju iskoristit. Ponavljam i za Srbiju i za Hrvatsku bit će katastrofa i veliki debakl ako u
    svojim grupama ne zauzmu prvu ili drugu poziciju u svojim skupinama.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Žreb za EURO 2012. Ukrajina i Poljska

    *Dzoni
    Pa sa Italijom sigurno nećemo igrati na *JNA (stadion Partizana ga trenutno zovu) nego na Marakani (nadam se Rajko Mitić će ga zvati) - najveći stadion našeg najtrofejnijeg kluba..
    A da je neko favorit za remi sam prvi put u životu čuo ... do skoro sam mislio da nam više leže *otvorene ekipe - ali sam razoran igrom protiv daleko od *močne Francuske.
    Ostaje da vidimo može li Ninkov napredovati do reprezentativnog kalibra na desnom beku i čika Bane Ivanović - štoperi Vidić i Subotić u fulu, levo Luković i Kolarov - Stanković, Milijaš def.vezni Kuzmanović, Kačar ofanz. Krasić, Jovanović, Janković, Bambi Tošić po krilima Žigić, Lekinjo ... i gde su Italijani jači? Imamo igrače za više taktika - za 4-4-2 za romb za dva *lažna napadača / jaki u skoku - ubijamo u prekidu - u kontri ma šta oćeš ... nego da prvo osvojimo SveCko


    Poruku je izmenio valter, 10.02.2010 u 09:55
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Žreb za EURO 2012. Ukrajina i Poljska

    Znači ti si jedan od onih koji žele da reprezentacija Srbije igra samo na Marakani , a da FK Partizan nikad ne dobije neku veču reprezentativnu utakmicu. To nije pošteno, uostalom FK Partizan bolje predstavlja srpski klupski fudbal od Crvene Zvezde , jer FK Partizan jedini uz Dinamo od jugoslavenskih klubova igra u grupama Europske lige, što ne bi onda i FK Partizan nekad bio domačin u kvalifikacijama. Volim FK Partizan jer je zajedno sa Dinamom največi pobornik obnove jugo lige i kupa, dok predsednik Crvene Zvezde nešto glumata i nije za jugo ligu i kup.
      Vrh

Slične teme

  1. London 2012 Summer Olympics - Letnje Olimpijske Igre 2012
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 04.07.2012, 09:40
  2. UEFA Euro 2012 / Evropsko Prvenstvo u Fudbalu
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 29.06.2012, 09:18
  3. Euro 2008, 7 - 29. jun Austrija-Švajcarska
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 30.06.2008, 16:02
  4. Kvalifikacije za Euro 2008.
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 104
    Poslednja poruka: 06.12.2007, 20:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •