Dizajn cvetnih aranžmana
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Dizajn cvetnih aranžmana

    Đorđe Varda, koga su gledaoci imali priliku da upoznaju kao najboljeg dizajnera cvetnih aranžmana u Evropi, ponovio je uspeh i proglašen je u Parizu po drugi put za najkreativnijeg i najmaštovitijeg umetnika u Evropi kada je cveće u pitanju.

    To je bio i razlog da ga posetim u pariskom "Ricu", gde sam ga i prvi put srela, i pogledam novogodišnje aranžmane koji su mu doneli svetsku slavu.

    Njegov novi prostor u Parizu privlači pažnju Parižana, a od nedavno isti takav atelje nikao je i u Beogradu, gde Varda sa svojim pariskim saradnicima pravi najmaštovitije cvetne skulpture.

    Želja Đorđa Varde je da svoje umeće pokaže i Beograđanima cvetnim aranžmanima koji se retko viđaju i cvećem koje po njegovom izboru dolazi iz Holandije svakog četvrtaka.

    Neobična orhideja ljubičaste boje po imenu vanda omiljeni je cvet Đorđa Varde i prvi put se može videti u Beogardu.



    Adanja - Polak
    Poruku je izmenio Cecara, 01.03.2015 u 09:53

  2. #2

  3. #3

    Odgovor: Dizajn cvetnih aranžmana


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  4. #4

  5. #5

Slične teme

  1. Katja Man, žena Tomasa Mana
    Autor GlorijaDruga u forumu Književnici
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.08.2012, 11:18
  2. Za mene mana, a za tebe vrlina
    Autor starsica u forumu Ljubav
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 06.05.2010, 11:58
  3. Skromnost - vrlina ili mana?
    Autor Lady S u forumu Filozofija
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 19.11.2009, 17:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •