Top Gear
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8

Tema: Top Gear

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Top Gear



    14 sezona
    samo do sada 650 epizoda (biće ih još)
    Testovi, komparacije, čelendži, gosti u studiju, i za volanom.
    + engleski humor

    Džeremi Klarkson (Jeremy Clarkson), Ričard Hamond (Richard Hammond), Džejms Mej (James May)


    i naravno
    STIG


    Dobro! Ponekada "malo" preteraju, al' se da pogledati, bez obzira što kod nas prikazuju već bajate epizode sa zastarelim modelima automobila.

    Pratite li ih, ili odmah prebacujete na neki drugi kanal, jer vam se takva vrsta humora ne svidja?

    Moja prva reakcija je bila: "kakve su ovo budalaštine" - bila ona epizoda kada je Klarkson razbucao jugića jer ovaj ne moze da izvuče 60 na sat.
    Sada ih pratim kada naletim na nekom od programa na njih
    Baš me zanima kako će Šumaher sada da izveze krug, i da li će i njemu Stig da drzi lekcije iz voznje

  2. #2

    Odgovor: Top Gear

    Odlicna emisija

    Ne pratim je redovno ali s vremena na vreme recimo skinem sa net-a par epizoda i pogledam.

  3. #3

    Odgovor: Top Gear

    Odlicni su.

    Pre neki dan sam naletela na epizodu u kojoj su se bavili paljenjem.
    Doba pre kurble, doba kurble i, datakokazem, postkurblovsko doba.
    Nisam popamtila bas detalje ali secam se da je Ford napravio revoluciju u toj oblasti. Nacin na koji prezentuju sve te podatke te zadrzi da odgledas celu emisiju.

    Svidja mi se i odnos prema gostima.. Kao sedi da probamo za ovih par minuta da ti urushimo godinama i mukotrpno gradjenu karijeru.
    Skoro kao Kesic, samo malo bolje.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #4

    Odgovor: Top Gear

    Jednom sam sam onako...jednim uvom slushao shta brblja tv.
    kad mi do svesti dopre rechenica Jeremy Clarkson-a
    - Alfa romeo je jedna kukavna gomila djubreta i svako ko kupi Alfa romea,
    je najobichnija budala! ....

    od tada redovno gledam Top Gear...na tv-u, na internetu...
    Ko na tv-u izgovori jednu tako ochiglednu istinu - na tako neposredan nachin,
    taj zasluzhuje da bude gledan i poshtovan.
    Poruku je izmenio Uriel, 16.07.2010 u 01:15 Razlog: chudni su putevi gospodnji...

  5. #5

    Odgovor: Top Gear

    Sikter, veli Stig, sacu skinem kazzigu. Hocu svoj deo. I necete me prevariti.

    Stig u sukobu sa šefovina BBC-a zbog najave autobiografije



    Stig, misteriozni lik iz BBC-ove auto emisije Top Gear najavio je da će napisati svoju autobiografiju, u kojoj će navodno otkriti svoj identitet.

    Naravno, šefovi ove televizijske kuće se nikako ne slažu s takvom najavom i pozivaju se na ugovor koji su međusobno potpisali.

    Identitet osobe koja se skriva iza belog trkačkog odela i kacige je strogo čuvana tajna. Jedne britanske novine su prošle godine objavile da se iza belog odela krije poznati britanski vozač Ben Collins. Ipak, veruje se da taj "posao" odrađuje više od jedne osobe, a pominju se i Andy Willman, kao i Heikki Kovalainen, vozač Formule 1.

    Navodno je problem u tome što Stig zarađuje daleko manje u odnosu na voditelje, a uopšte ne zarađuje od marketinških aktivnosti njegovog lika pa se veruje da je to uzrok negodovanja.

    Izvor : Automoto-portal.hr
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #6

    Odgovor: Top Gear

    Stig je navodno neki SAS-ov bivši instruktor vožnje. E a emisiju sam pogledao možda jedared ili dva puta, nijednom u celosti da je mogla da ostavi neki utisak na mene.



  7. #7

    Odgovor: Top Gear

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku

    Dobro! Ponekada "malo" preteraju, al' se da pogledati, bez obzira što kod nas prikazuju već bajate epizode sa zastarelim modelima automobila.
    Pre par dana.. Uporedni test savremenika koji je imao predstavnike zapadnog drustva i sa druge strane predstavnike istocnih ili komunistickih zemalja..
    Ne secam se kada se neko sarkasticnije nakezio u brk ladi (za koju Klarkson ustvrdi da ima amortizere koji su sluzili i kao federi za hemijsku olovku u nekim normalnim drzavama), volZi, moskvichu, ZIL-u..
    Dovezoshe rovera da izvlachi nivu iz nekog blata.. I taman su se toliko osilili da sazluze sav moj prezir, uocljivo i nimalo politicki korektno favorizujuci tamo njine, proglasise pobednika. Nako ukupno.

    Laureat:

    ЧAИKA


    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •