Veliki Brat VIP 2010 - Strana 11
Strana 11 od 11 PrvaPrva ... 91011
Prikaz rezultata 151 do 157 od ukupno 157
  1. #151

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    I ljupka AnaBela nije pobedila!!
    E bas mi je Ljupko em Milo em Drago.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  2. #152

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Moj favorit je pobednik.....
      Vrh

  3. #153

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Veliki Brat: Švaba je pobednik!


    Milan Marić, koji je pre 12 godina ostvario kultnu ulogu Švabe u filmu "Rane", pobednik je četvrtog VIP serijala Velikog Brata!


    Pre 12 godina govorio je "šta je bilo, miševi" u kultnom filmu "Rane", a sada Milan Marić može istu prozivku da uputi svim VIP ličnostima u Kući - pobedio je u četvrtom izdanju Velikog Brata sa poznatima!

    Četiri nedelje bili su bogati, siromašni, zaljubljeni, posvađani, na ledu... Ovo je bio najgledaniji VIP serijal Velikog Brata ikada.

    Kao i prethodne večeri, kada je izletelo petoro finalista, izbacivanja su bila brzinska. Batler koji je svima zagorčavao život, Era Ojdanić, prvi je izbačen u velikom finalu!

    Voditelj Maca bukvalno ga je izvukao na "prepad", tako da je pevač stigao samo da par puta vikne "jakna, jakna"!

    "Ljubi vas vaš Era", pozdravio je publiku pre nego što se izgrlio sa "ratnikom" Borom, Maci ponudio sve gratis ako se bude ženio kod njega u motelu, a "Tamarici i Sanji" se izvinio za sve gluposti.

    Sledeći je ispao Ervin, koji se mirno i tiho pokupio iz Kuće, isto kao što je u njoj i boravio. Rekao je da mu je najviše falila njegova Marija, najteže palo pevanje u zadacima, a sa svima u Kući se lepo složio.

    Uz zvuke "Srce je moje violina" ispala je "Miličina mama" Lepa Lukić, koja se izljubila sa svima.

    Držala se damski, nije joj bilo teško da bude sluškinja, ali nije htela da otkrije da li će prijateljstvo sa Ojdanićem nastaviti ili ne. Za Bokija, uprkos pitanju "gde spava mlada", Lepa je imala "samo najbolje reči", iako se smejao "kao lud na brašno".

    Pevačica koja nikada nije krila da joj je jedna od najvećih patnji činjenica da nema potomstvo otkrila je i jednu od najemotivnijih tajni svoje ličnosti, i boravka u Kući - vezivanje za Milicu.

    "Nikada nisam htela da usvojim dete, zbog posla nisam tu po pet meseci, pravo dete me ne bi ni prepoznalo kada bi me videlo nakon toliko vremena", rekla je diva narodne muzike.

    Četvrti izbačeni superfinalista bio je makedonski voditelj Boki13, koji je izašao uz pesmu "Slatka mala" JK i burno negodovanje publike, kojoj je njegov stajling očigledno bio previše, a nikakva objašnjenja da je "sve to šoubiznis" nisu pomogla.

    "Ovakvo iskustvo nisam mislio da ću ikada doživeti. Publika je možda mogla da vidi ko je stvarno Boki13, bio sam zabavan. Ništa ne bih promenio, ni u Velikom Bratu ni u svom životu. Za mene, ovo je pobeda", rekao je najkontraverzniji ukućanin četvrtog VIP VB. Ipak je, kao i Lepa, rekao da verovatno neće nastaviti druženje sa Erom.

    "I on se šminkao, i tražio da od mene pozajmi četkicu za rumenilo i puder", otkrio je Boki.

    Što se tiče devojaka, Bebićka "ima dobre noge", Sanja je prelepa, Tamara je "onako", a tu se našla i "Aldenka".

    Poslednji finalista koji je ispao bila je Anabela, bivša lepša polovina Funky G, što je značilo da je Švaba pobednik! Anabela se u suzama izljubila sa ćerkama Lunom i Ninom, ali i Mladenom!

    "Zaljubila sam se! Ako ste mogli da me gledate kako jedem i spavam, možete da me gledate i kako volim", rekla je pevačica.

    Pobednik je bio u šoku, kao svojevremeno i Ivan Ljuba. Prelazio je rukama preko lica, jedva disao, smejao se, nije ni sam znao šta da radi sa sobom!

    Za izlazak pustili su mu pesmu "Ja u životu imam sve" Beogradskog Sindikata, najglasnija podrška bio mu je Era, koji je odmah otvorio šampanjac, i publika, koja mu je dala majicu sa Švabinim likom!

    "Ne znam, emocije rade, samo hvala", bio je skroman Milan.

    U okviru "normalnih" izbacivanja, Kuću su napuštale samo devojke - pevačica Ana Bebić, i manekenke Sanja Brnović i Tamara Simić. Ispred Kuće bili su i finalisti izbačeni u petak, od kojih je maneken Mladen izazvao najviše povika podrške, ali i uvreda od okupljene publike.

    U toku finala, nastupe su imale Jelena Karleuša i ukućanima dobro poznata "buji, paji" pesma - "Insomnija", kao i panonska barbika Nataša Bekvalac sa novom pesmom "Dve u meni".

    U prvom izdanju VIP VB pobedio je fudbaler Saša Ćurčić Đani, u drugom crnogorska kreatorka Mimi, odnosno Mirjana Đurović, a u prošlogodišnjem VB All Stars pobedio je Miki Đuričić, poznatiji i kao "inventar" Kuće.

    (MONDO)
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  4. #154

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    ih,ne gledah sinoc!
    da li ima reprize danas ili jok?

    inace,ne mogu da verujem da je Anabela bila do kraja...moj mozak to ne moze da sVati.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #155

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    inace,ne mogu da verujem da je Anabela bila do kraja...moj mozak to ne moze da sVati.....
    Ne može ni moj.

    Najjača mi majka moja...koja istom mjerom pljuvaŠe Anabelu kao i ja kad reče "ma to njena mati došla iz Švedske i kupila sve raspoložive kartice i glasala "


    Inače, drago mi zbog Milana, samo, previše mi je nekako miran, što reče Boki, neki psihički problemi. Al' sretno mu sa voćarstvom!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  6. #156

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Ne gledam te emisije pa ne mogu ni komentarisati o tome.....cujem okolo neke komentare ko je pobedio a ko ispao obicno u posti ili u banci.....imam neka sasvim drugacija interesovanja u zivotu ali ko voli nemam nista protiv jer svako bira ono sto ga interesuje
      Vrh

  7. #157

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    bravo za shvabu...zasluzeno...svaka mu chast,momchina! ali Anabela je bila odlichna takodje slatkica mava ...Anabelice,mogu da te mrze koliko ocesh..boli te patka samo mani se onog glodara Mladena,majke ti jos jednom,ljubim te u poljubac
      Vrh

Strana 11 od 11 PrvaPrva ... 91011

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •