Veliki Brat VIP 2010 - Strana 9
Strana 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 157
  1. #121

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    I meni se čini da Milan mož' da prsne svakog momenta...mada, kada se desilo ono sa šeširom, kad ga je našao na podu...mogao je 'ladno Mladena da isječe pogledom, ali se skulirao i vidim da baš nema kratak fitilj...pametan lik.

    Meni je toliko bilo smiješno ono pjevanje sluga, ujutro...kada dođe Era sa svojim nebuloznim pjesmama, da budi....Taaaaamaraaaa, najljepša si žena tiiiii.... ... a onda zapjeva Lepa kao slavuj....šteta što ne pjeva češće..da ućutka Eru i Boru.

    Elem, htjedoh reći, Milan me iznenadio kada je počeo da pjeva Sve što želim u ovom trenutkuuuu.... ...



    Nego, hoće li mi neko pokušati protumačiti tajnu Ervinovog naglaska? Već sam jednom pitala...Subotica, pa govori onako..meni se čini ili je on gipsy?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  2. #122

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nego, hoće li mi neko pokušati protumačiti tajnu Ervinovog naglaska? Već sam jednom pitala...Subotica, pa govori onako..meni se čini ili je on gipsy?
    pa covek je Madjar
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  3. #123

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    pa covek je Madjar
    Pa tako mi recite. Već sam jednom pitala, neće niko da mi kaže. Morala sam sama da donosim zaključke.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  4. #124

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    mislim da o vrednostima nema isto misljenje sa ostalim ukucanima
    njegova zelja da radi na filmu nije nekako zedj za slavom,pre je zelja za nekom vrstom sigurnosti,izvesnosti,resenja materijalnih problema
    Da.. Mislim da Milan, za razliku od vecine ukucana, ima taj problem sa egzistencijom i to se vidi. I stalo mu je da bude glumac.. Tu vec nisam sigurna..
    Plasim je da je Svaba u Ranama njegov vr' i plafon..
    Ne mislim da ce da pukne.. Suvise slusa, suvise je pomirljiv i suvise mu se svidja Ena za nekog iz koga bi trebalo da izbiva kreacija potrebna da se bude glumac..

    Dobar je decko ali to je sve.

    Citam one sms poruke sto idu za vreme emitovanja i kapiram da se opet VB emituje i u tvorza posto je svaka druga tipa: "dragi tajitaj, ono smo sredili, puno nam nedostajes i jedva cekamo da izadjes" "

    Inace.. Ervin do finala..
    Poruku je izmenio Lilith_021, 23.02.2010 u 16:43
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  5. #125

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Pa tako mi recite. Već sam jednom pitala, neće niko da mi kaže. Morala sam sama da donosim zaključke.
    Nisam bila sigurna da li ej Madjar, pa nisam htela da lupetam A, naglasak mu je takav jer je iz Subotice i Madjar je koji prica srpski Suboticani i okolina i inace imaju drugaciji naglasak od ostalog dela Vojvodina, pa jos kad se to spoji sa madjarskim naglaskom, dobijes Katonu. Meni je to simpa
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #126

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Meni je to simpa
    Pa i meni je...meni je on sav simpa....sa svim mišićima.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  7. #127

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Pa i ja da kažem jedan reč hehe

    Ervin- do finala.. tako je ljubak!

    Ena- Fuj!

    Milan- Lele... (mukica)

    Era i Bora - Dva mapetovca

    Lepa- Ništa novo (mada je cool)

    Divna- je Divna! Iznenađenje godine

    Bokica- Srce malo razmaženo

    Anabela i maneken - FUJ! Oboje!!!
      Vrh

  8. #128

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Mladen-znaci MLADEN koliko nafoliran peshkir,zlo..ali kvarno ono,poodmuklo..nidje stila,nista...ono neko ponasanje iritantno,dok pricha takodje..prostachina nafurana,uh kako nisam tamo...kako bi ga 'sjeo'...
      Vrh

  9. #129

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    e pa dok vidim Anabelu ja se iznerviram
    slusam malocas
    citava drama
    i onda shvatim nekako da ja nikako nisam normalna zena
    da ja nikad nisam bila normalna zena
    u ispovedaonici,citav dan boravi,svejojjebem
    parafraziram:
    - Mladen....prija mi..racunala sam imam nekog da mi cuva ledja dok sam u kuci....

    (?!?? molim?!??! ja se toga nikad nisam setila.Vazda sam sama sebi cuvala ledja.Od cega se cuvaju ledja jednoj zeni? Od racuna za struju? Od kese u kojoj je pet kila mesa ? Od komsijskih pogleda? Nem` pojma.U cudu sam.)
    dalje

    Izneverio me.On i Boki su ostali okej.On i ja smo okej.Jedino moj odnos s Bokijem nije okej. Trebalo je da stane na moju stranu.
    (aha! sad mi je malo jasnije....moj muskarac treba da ubije svakog ko me popreko gleda,i da pocisti sve sto ja kenjam,i da baci rukavicu u lice celom svetu ako meni nije nesto potaman.)

    vrhunac
    cmizdri...suza suzu stize......zali se ukucanima....previse je emotivna...ide srcem...greska.....

    i manipulisanje ide dotle da je Lepa tesi i obecavba da ce da je brani kod novinara (!!!!!)

    uzasssssss
    eto zene koja ne ume sama da funcionise.....i onda naravno,nije to nesposobnost nego emotivnost cista......


    :gde je onaj smajli koji povraca gdegod stigne? :
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  10. #130

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Jest mi drago kad se još nekome povraća na Anabelu.... srce mi odmah puno.

    Plachipichka jedna...sjećam se kad je bilo objavljeno da se ona i Gagi rastaju, meni nešto bilo žao, nekako sam imala sliku da su idealan par. Auuuuu kako sam se prevarila...hahhahaha...dobro je i izdržao.

    Zna li neko zašto je Boki danas plakao???
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  11. #131

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku


    Zna li neko zašto je Boki danas plakao???
    ma pusti...Lepa ga pojede.....

    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  12. #132

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Finiš serijala „VIP Veliki brat”


    Anabela: Sve mi se smučilo



    Pevačica Anabela, koja se od početka „Velikog brata” „druži” sa manekenom Mladenom Radulovićem, bivšim dečkom pevačice Seke Aleksić, konačno je priznala svoje emocije i strahove. Ona se sa jedne strane plaši šta će biti kada izađe iz kuće, a sa druge strane se pribojava da ju je Mladen „smuvao” samo zbog reputacije.


    Pevačica se prilično razočarala u Mladena

    - Sve mi se više smučilo, ide mi se kući - počela je razgovor Anabela koja se, kako je objasnila, plaši na kakve će reakcije naići kada bude izašla iz kuće, i šta će uopšte biti s njima. Maneken ju je smirivao.
    - Ma videćeš, sve će biti opušteno i isto kada izađemo. Ja sam se samo malo opustio ovde i počeo sam da psujem - objasnio je Mladen, a Anabela je ljutito prokomentarisala:
    - Ti si se možda opustio zato što si izvršio zadatak! Smuvao si pevačicu u kući!
    Mladen se pomalo zbunio i objasnio da je uradio ono što je želeo. Anabela se složila da je on uspeo da je osvoji, iz kojih god razloga da je to učinio.
    - Ne znam da li si hteo, morao, ili nešto slično, ali si uspeo.
    Posle razgovora, Anabela je ceo dan bila tužna. Sve vreme je ležala u krevetu i nije htela da se trudi oko ovonedeljnog zadatka. Svi su primetili da joj ništa nije po volji, a Mladen je Divni prepričao njihov razgovor i požalio se na njene strahove.
    - Anabela je smorena. Ne želim da vršim pritisak na nju - pričao je Mladen, a Divna ga je posavetovala da bi trebalo da bude nežniji prema Anabeli. Ipak, Mladen se kolebao:
    - Mislim da je ovo dosta emocija. Kada budemo bili napolju, biće svega. Ne želim da ovde pravim špansku seriju!





    blic.rs
    Drama se nastavlja
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  13. #133

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    ...a Divna ga je posavetovala...


    Velika, debela, sestra ga je posavjetovala.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  14. #134

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Mozda ne bi trebalo reci ali po svim anketama ce Svaba pobediti.
    Mislim da niko ne racuna na njega i da ce to biti iznenadjenje za sve.
    I celo vreme imaju neki pot(d)cenjivacki odnos prema njemu.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  15. #135

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Veliki Brat: "Čistka" u Kući Velikog Brata


    Veliki Brat polako "otkazuje" gostoprimstvo svojim VIP ukućanima...Izbačeni Bora, Divna, Ena, Mladen i Alden.


    Mesec dana u Kući Velikog Brata se privodi kraju i to kako!

    U petak veče organizovana je polufinalna "čistka" među VIP stanarima, a prvi koji je stradao od malog broja glasova publike i tako izgubio šansu da osvoji 50.000 evra bio je Borislav Bora Drljača. Za njim je "izletela" i Divna Karleuša!

    Iako je u prvi mah Bora mislio da se voditelj šali sa njim kada mu je saopštio da ima samo trideset sekundi da napusti Kuću ("ja ne mogu ni da ustanem za 30 sekundi"), ubrzo se oglasio i sam Veliki Brat.

    "Što me ostavljaš ratniče!", zavapio je Era za "starim vukom". Ipak, Drljača nije bio tužan poput svog drugara pa je odmah po izlasku i zapevao: "Crnooka postaće ti vruće ako ti se Drljača privuče...".


    "Osećam se odlično! Ne znam šta je to da su do sada samo žene ispadale, ja bih izbacio sve muškarce!", rekao ukućanin koji će ostati upamćen u ovom serijalu kao neko ko je "otplakao" svako izbacivanje.

    Bora je otkrio da "podržava ljubav između Mladena i Anabele", kao i da je Era njegov favorit.

    Nekoliko minuta kasnije, pridružila mu se i Divna Karleuša...koju je jedva iz naručja pustio uplakani Boki

    "Bilo mi je divno u Kući, pamtiću ovaj boravak po novim prijateljstvima i gubitku jednog starog...mislim na Eru". Favorit joj je Boki...i Ervin...i Mladen...

    Sledeća je Kuću napustila "stara ukućanka" Ena Popov koja je objasnila "prirodu odnosa" između nje i Švabe.

    "Ja nisam jedna od onih koja digne nos kada joj neko iskaže simpatiju, ali on i ja se ne razumemo, energije nam se ne poklapaju. Cenim njegovu iskrenost i hrabrost da izjavi tako nešto, ali...".

    Sledeći izbačeni ukućanin ušao je u Kuću Velikog Brata uz pesmu "Aspirin" Seke Aleksić, a izašao uz "Nevaljalu" koju peva Anabela. "Bolja je ova pesma od one prve", rekao je maneken iz Negotina.

    O Anabeli..."Biće tu svačega! Zaljubio sam se!", otkrio je Mladen svoja osećanja i dodao da mu "ne smeta što je Anabela starija i ima dvoje dece".

    Poslednji polufinalista koji se oprostio od nagrade je Alden Hadžikarić, odnosno Bokijeva "Aldenka" i jedan od učesnika rijalitija koji je već prve večeri zajedno sa Erom izbačen iz Kuće - u siromašni deo Kuće.

    Aldenov favorit je Lepa Lukić, a ne Ena kako su svi mislili...

    "Ena mi se stvarno dopala, ona je kompletna, lepa i simpatična devojka...Kasnije mi se dopala Divna, a poslednja dva dana Lepa...", našalio se Alden i dodao da ga "napolju" čeka "samo jedna" prava devojka.


    Najemotivniji trenutak večeri ipak nisu bile suze ukućana na rastanku, već poklon Lepog Brata za Lepu Lukić. Svi pamtimo koliko se Lepa vezala za bebu igračku u zadatku. Bebu Milicu je na kraju zadatka "isplakala" i zatražila od Velikog Brata da joj se "smiluje" i pokloni joj je na kraju serijala.

    Naravno, rečeno - učinjeno! Lepa je u ispovedaonici sa Bokijem i Ervinom saznala da će se u stvarni svet vratiti sa Milicom.

    "Joj, Brate, ovo mi je najveća nagrada u karijeri!", plakala je Lepa od sreće. "Samo molim te, izvadi joj baterije da ne plače svaku noć!".

    Kasnije nakon izlaska iz ispovedaonice Lepa je sa ostalim ukućanima podelila radosne vesti i... sve ih rasplakala. Plakao je Bora i ljubio Lepu, grcao je i Boki....

    Pogledajte kratak intervju sa Enom Popov, a onda i najemotivniji trenutak u Kući Velikog Brata.

    Polufinalno veče je završeno. U Kući je ostalo šest superfinalista - Boki, Milan, Ervin, Era, Lepa i Anabela. Pobednik četvrtog serijala VIP Velikog Brata će biti poznat za manje od 24h!

    MONDO

    Ervin..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

Strana 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •