Veliki Brat VIP 2010 - Strana 6
Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 157
  1. #76

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Odkud Divna kod ovih siromaha?
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Cudi me Era.
    Proputovao ceo svet a daleko odmakao nije .
    Ni za korak.
    Ustvari , mozda i nije cudno,
    ako su kola u leru, ne rade brisaci za staklo , nema retrovizora, svetla za maglu...
    A AnaBela .Tako zna da bude zabrinuta i brizna....Prava Slatkica....
    Veceras onaj Mladen Maneken ili sta li je vec na pitanje koliko je ABBA imala clanova , kaze Tri.
    Verovatno je jedan clan napustio sastav. Moracu pogledati.

    I meni svaba izgleda kao da ce eksplodirati svakog trenutka.
    Mozda zbog filma ali i pogled , govor.....kao tinjajuci fitilj....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Buran dan među ukućanima „VIP Veliki brat”



    Mladen priznao emocije Anabeli



    Od kada je ušao u kuću „Velikog brata”, Mladen ne krije da mu se dopada pevačica Anabela. Prvih dana ju je gledao preko žice, tokom prve žurke ju je nežno ljubio u glavu, a juče joj je priznao da mu je veoma draga i da će čekati da i kod nje prorade emocije.



    Mladen i Anabela u ispovedaonici


    Sve je počelo kada su Boki, Anabela i Mladen sedeli u dnevnoj sobi i kada je Boki, u želji da ih zbliži, izjavio da se Anabeli sviđa Mladen. Anabela se u tom trenutku zbunila, objasnila da nije ni vreme ni mesto da pričaju i otrčala u spavaću sobu bez objašnjenja. Boki je krenuo za njom i tada je Anabela počela da objašnjava da Mladena ne gleda kao dečka.
    - Pre nego što sam ušla u kuću, bila sam upozorena na njega - otkrila je Anabela koja se posle nekog vremena sastala sa Mladenom u dvorištu.
    - Ti si meni baš draga i ljupka, i pametna i namazana. Baš sam te zgotivio, nemoj da dozvoliš Bokiju da te smori - otkrio joj je Mladen, dok se Anabela nećkala. Mladen je nastavio:
    - Imamo vremena i nigde se ne žurimo. Ovde se ljudi odljube i zaljube za dva dana. Ima vremena za sve, i ja sam džentlmen - pričao je zaljubljeno Mladen, dok je Anabela objašnjavala:
    - U celoj priči me nervira to Bokijevo navaljivanje!
    Mladen ga je branio:
    - Ma on samo želi mene da zaštiti, da ne ispadnem budala. Ovo si suviše ozbiljno shvatila. Ovo je zezanje - pričao je Mladen.
    U tom trenutku, Boki se vratio u dvorište i Anabela je počela da dodiruje Mladena i da doziva Bokija da to vidi. Boki se malo naljutio što su ga uvukli u ovu priču i rekao je da više ne želi da se meša pošto su mu oboje dragi. Inače, Anabela već danima ne može da odluči da li joj Mladenovo udvaranje prija, jer čas priča da joj je baš lepo, a čas da ga ne gleda na „onaj”, specijalan način. U svakom slučaju, svi ukućani je nagovaraju da bude sa Mladenom.



    Trenutak kada je Era poljubio Lepu


    I dok gledaoci iščekuju da li će se u narednim danima odigrati ljubav između Anabele i Mladena, u kući se već desio prvi poljubac. I to između Ere i Lepe Lukić. Neverovatno! Iako se Era i Lepa od početka šoua svađaju i mire, i na sve strane pršte ružne reči, uvrede, napadi, na kraju su čak odlučili i da se sude, Era je prekjuče poljubio Lepu Lukić u usta. Lepa je, naime, u jednom trenutku izašla iz ispovedaonice i nije očekivala da će je Era priviti uz sebe i dotaknuti usnama. Očigledno je da Era i Lepa konstantno prelaze granicu ljubavi i mržnje.
    - Šta si mi gurnuo jezik! - vikala je Lepa na njega, a Era je počeo da se hvali:
    - Ljubio sam se sa Lepom, dajte mi krpu da skinem karmin!
    Lepa je bila u šoku. Ubrzo ih je pozvao Veliki brat koji je tražio objašnjenje situacije.
    - Poljubio me je filmski, ali na prevaru! - kukala je Lepa, a Era je objasnio:
    - To nije istina. Ona me je zadržavala da je ljubim. Njene usne imaju ukus sunđera!
    Na kraju su oboje prasnuli u smeh i objasnili su da su oni već godinama prijatelji i da je ovaj poljubac bio drugarski. Era je napominjao da Lepa nije udata, ali je ona objasnila da ipak jeste:
    - Jesam udata, ali nisam pravila svadbu!







    izvor: blic.rs

    krajnje je vreme da sapunica krene....
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Gledam jutros...Lepa i Era dobili kćerkicu, crnu...nazvali je Milica. Kako diiivno.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Jbt.. svi ocekuju da padne neki seks izmedju mladjarija.. vo-no.. Mladja i Anabela.. Boki i. bilo ko..

    Kad ono.. zajebali ih Era i Lepa..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Boki i. bilo ko..
    Boki i Ervin.

    Sinoć ga je Ervin ispreskakao..pričom ...men' se čini da tu frcaju neke iskre....testosteron na toooooone.

    Kad bi se to desilo...mož' VB u arhivu, nadmašili su sami sebe.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Ćao, Sanja!


    Druga ukućanka koja se oprašta od ekipe koja je snimala "Insomniju", noću uspavljivala bebe i delila luksuz i siromaštvo je crnogorska manekenka Sanja Brnović.


    SMS glasovi publike su nominovali, a ostali ukućani doneli konačnu presudu - Sanja izlazi iz Kuće Velikog Brata VIP. Umesto dvoje, glasovima publike bilo je nominovano troje ukućana - Alden, Ena i Sanja, jer su dvoje sa najmanje glasova imali isti broj SMS poruka.

    Crnogorska lepotica zamerila se staroj muškoj gardi u Kući, pa je najopširniju nominaciju dao Era.

    "Kao svoje dete sam je prihvatio i zavoleo, a ona me je uvredila do bola! Rekla mi je da sam matori konj, zato što se priklonila Lepoj", penio je Era u ispovedaonici, a ta izjava koštala je Sanju i Borinih simpatija, pošto je iz istog razloga nominovao. Za njen izlazak glasali su i Anabela, Švaba i Ervin.

    Ena je, sa dve nominacije, najviše nervirala Švabu, jer "ne zatvara" o svom bogatom iskustvu tokom prethodnog boravka u Kući. Ipak, odabrao je Sanju "zbog odnosa prema svima", a Ena je negativne glasove dobila od Bokija i Mladena.

    Alden je imao tri nominacije, od Tamare zbog pokušaja izbacivanja iz grupe, Divne koja je odlučila da se solidariše sa devojkama, i Lepe "jer mora za nekoga da glasa".

    U obraćanju ukućanima, Sanja je bila vesela i puna optimizma.

    "Dragi moji prijatelji, držite se, uživajte, i nemojte da se nervirate zbog... kako sam ga već nazvala", prozvala je ona Eru poslednji put.

    "Sve što sam mislila, tom čoveku sam i rekla! Sa njim i Borom u društvu niko ne uživa. Vaspitana sam da poštujem starije, sa Divnom i Lepom sam uspostavila normalnu komunikaciju, i nisam mogla više da trpim vulgarnosti njih dvojice", rekla je manekenka, i otkrila šta ju je najviše razbesnelo.

    "Čula sam kada je rekao - nije ona nikakva Crnogorka, ko zna kakvo je to poreklo... Naravno da ću braniti sebe, i čudi me što me niko drugi nije branio. Mislila sam da ne bih sebi dozvolila da uvredim starijeg čoveka, promenila sam mišljenje kada sam videla šta sebi dozvoljava".

    Švabina nominacija ju je pomalo iznenadila ("on zaslužuje pobedu"), a najviše se sprijateljila sa Bokijem.

    "Ženska odeća je njegov posao, ne deo njegove ličnosti. Mislila sam da ću bežati od njega u Kući, ali kada smo ušli, shvatila sam da je super".

    Sanja "nije u toku" što se tiče romanse Anabele i Mladena, ali ne bi im preporučila da se "smuvaju" u Kući.

    "Neka izađu, pa neka sami odluče", zaključila je ona kroz smeh.

    Ostalim ukućanima Veliki Brat je saopštio da je zadatak sa bebama uspeo! Osvojili su 48 sati zajedničkog života u luksuznom delu, duže spavanje i veliku žurku!

    (MONDO)
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Bila sam ubeđena da će Bora i Era biti nominovani, ustvari nadala sam se, ali eto, kao i uvek, Grand čini čuda..... i na kraju svog bala Sanja ispala, a trebala je Ena
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #84

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Ja bih izbacila Anabelu, pa Enu, pa Aldena...pa Eru.

    Eh da se ja pitam.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  10. #85

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    a trebala je Ena
    Slazem se. Skroz.
    Navijam za Ervina. Reshila sam.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  11. #86

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Mislim da ce Ena biti sledeca.
    Danas prica sa Erom i kaze:
    " Ja sam sve pomalo. I pevacica i voditelj i soumen i obican covek.
    Treba biti prirodan i normalan."
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  12. #87

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Ena mi je najodvratnije bice u kuci
    da ne bese onog glupavka Marka s kim se vacarila ispod jorgana ne bi danas bila tu gde jeste
    Era? kreten i jajara
    jedva cekam da ispadnu
    i Anabela,jasta nego da ispadne

    sinoc gledam, Ervina i Bokija
    upisala sam se od smeha
    kakav bi to par bio!!!!
    Boki je mozak za dve trecine ukucana,a Ervin je pokazao da takodje ume da se igra kad je Boki inspiracija
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #88

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Ne mogu da se otmem dojmu koliko Believerka i ja slično razmišljamo, ako ne i identično po pitanju dešavanja u kući.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  14. #89

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    meni je ovaj Strong ovoliki .... pomalo latentan ....




    dodje mi da naviJam za bokiJa ...
      Vrh

  15. #90

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da ce Ena biti sledeca.
    Danas prica sa Erom i kaze:
    " Ja sam sve pomalo. I pevacica i voditelj i soumen i obican covek.
    Treba biti prirodan i normalan."


    Kao pevacica, voditelj i soumen se bas pokazala.
    Toliko da sam odusevljena njenom pojavom i ispadima.
    Nije se snasla, zagrizla je veliki kolac ulaskom,a pitam se koji je biser nju pozvao za Vip.
    Nego, Ena napolje.
    Kad je vidim meni se jednostavno ne gleda VB vise.
    Anabela pokusava da ostavi fin i kulturiska utisak
    Moze i ona zajedno sa Enom u sledecem krugu.
      Vrh

Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •