10 okrutnih stvari koje žene rade muškarcima
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    10 okrutnih stvari koje žene rade muškarcima

    1. Flertuju kako bi podstakle ljubomoru - možda se oseća zapostavljeno, možda ste se posvađali, a možda jednostavno uživa gledati vaše izmučeno lice. Bilo kako bilo, devoke i žene koje flertuju s drugim momcima ispred vas su nezrele i manipulativne.

    2. Testiraju svoje muškarce - već ste isplanirali izlazak s prijateljima, kada vas devojka nazove i zamoli da promenite plan jer želi da veče provedete sa njom. Zapravo i nema nekih posebnih razloga za to, samo vas želi videti. Zna da ste već imali planove za izlazak s prijateljima, no ako je zaista volite, doćićete kod nje. Ako njen zahtev dolazi sa takvim uslovljavanjem, onda znate da se radi o testu. Ovakvo testiranje u vezi je samo okrutno i jadno.

    3. Uskraćuju seks - ovo je česta stvar koju okrutne žene čine muškarcima. Muškarcima je seks zaista bitna stvar u vezi, stoga je uskraćivanje kako bi dobila nešto što želi, ili jednostavno da kazni muškarca zbog nečega što joj se nije svidelo, prilično ružna stvar, premda efektna.

    4. Ne otkrivaju da li su u vezi - povukli ste sve svoje najbolje poteze i smatrate kako se razgovor sa devojkom koja vas privlači razvija vrlo dobro. Taman ste došli do tačke kada ste je spremni pitati za broj telefona a ona ispaljuje: ˝Imam dečka.˝ Tu informaciju je uredno mogla reći i na početku razgovora. To nije najgora stvar koju žena može učiniti muškarcu, ali zna biti iritantno kada vas navede na krivi put i samo uživa u vašem laskanju i flertu.

    5. Kritikuju muškarca u javnosti - neke okrutne pripadnice nežnijeg pola vole koristiti upravo ovu metodu. I mogu se izvući na način na koji muškarcima nikad ne bi uspelo. Kada žena ismeva svog muškarca u društvu, grupa će se pre nasmejati nego zaprepastiti njenim komentarima.

    6. Koriste fizičko nasilje - muškarci su uglavnom vaspitani tako da nasilje prema ženama smatraju znakom slabosti. No neke žene iskoristiće ovaj deo karaktera muškarca kako bi nad njim dobile kontrolu. Znajući da joj nikad neće vratiti, ovakav tip žene koristi fizičku bol bez straha od odmazde. I muškarci retko kad pričaju o ovakvom tipu nasilja kako ne bi ispali slabići.

    7. Emocionalno manipulišu muškarcima - muškarci ne vole da vide tužnu ženu, i neke okrutne pripadnice lepšeg pola koriste ovu metodu kako bi dobile ono što žele.

    8. Služite im kao prolazna zabava dok ne naiđe neko bolji - možda ste neko vreme u vezi, no primećujete kako vaša izabranica polako gubi interes. Ako je pristojna otvoreno će raskinuti sa vama, no ako je okrutna manipuliraće s vašom slabošću sve dok ne naiđe neko bolji. Takve žene ne vole biti same i izvan veze, i tako umesto da odmah završi vašu muku, vrteće vas oko malog prsta dok ne upoznaju nekog s kim vas mogu zameniti. Ako je zaista okrutna započeće vezu s njim dok ne vidi ko joj više odgovara i onda raskinuti sa vama.

    9. Koriste muškarce za besplatno piće - neke žene izlaze bez najmanje namere da potroše sopstvene prihode na zabavu. Umesto toga oslanjaju se na svoj izgled i šarm kako bi uverile muškarce da ih počaste pićem. U principu nemaju većih ambicija od malog flerta i besplatnog pića. Kada joj dosadite brzo će pronaći novu žrtvu.

    10. Ne javljaju se na telefon - uverili ste je da vam da svoj broj telefona i osećate kako vam samopouzdanje raste. Vaš šarm i dobar izgled zasigurno su ostavili utisak na nju. Nažalost, kada pokušate nazvati, ona se ne javlja, ili još gore, dala vam je pogrešan broj. Neke žene će vam dati broj jer im je to lakši način da vas se reše. Ipak, to vam je dobar znak da se više oko nje ne trudite.



    tekst preuzet sa neta



    Drage dame, ima li istine u ovome?

    Da li ste se ikada poslužile nekom od gore navedenih stvari? Ili možda poznajete nekog ko jeste?

    Da li se ovoj listi može dodati još nešto?

    I koliko je zapravo ovo okrutno? Da li postoji adekvatnija reč za ove primere?
    Poruku je izmenio makilli, 11.02.2010 u 13:02
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: 10 okrutnih stvari koje žene rade muškarcima

    sve je kristalno jasno,i tacno.svaka cast

  3. #3

    Odgovor: 10 okrutnih stvari koje žene rade muškarcima

    Za sve te bezazlene stvari koje zhene rade mushkarcima postoji jedan preduslov...
    - da je dotichni pacijent papan

    Medjutim postoje i neke stvari koje zhene rade nesvesno...ni ne shvatajuchi koliko su
    ti postupci strashni i nepodnoshljivi mushkom rodu.

    Ako neko misli da je bolno i ponizhavajuche kada mu partnerka flertuje sa drugim
    mushkarcem, taj zasigurno josh nije dozhiveo horror kada zhena pospremi alat u radionici.
    Ubedjena je da je uchinila dobro delo i ne postoji taj filozof na svetu koji mozhe da joj dokazhe
    da je njen postupak u stvari fatalan. Zhene u spremanju predmeta koje ne poznaju primenjuju
    logiku koja je u apsolutnoj diametralnoj suprotnosti sa zdravim razumom.
    Shrafovi i ekseri mozhda jesu slichni, ali ako se nadju u istoj kutijici dolazimo do paradoksa,
    da trud koji treba da ulozhimo u njihovo razdvajanje premashuje njihovu vrednost.
    Drugim rechima mozhemo ih baciti zajedno sa kutijicom.
    Ruchni alati che biti poslagani po boji a ne po funkciji...
    testera i lemilica su crvene - zato idu zajedno
    flex i detektor metala imaju narandzastu dugmad zato se lepo slazhu na polici...
    Da ne nabrajam dalje jer sam se vech iznervirao...
    Makili nabraja: Zhene uskrachuju sex ... da se ne userem od straha!
    Pa uskrachuju ga i sebi a ja josh uvek imam x-box i mogu da igram pro street.
    Ali stvari postaju ozbiljne i deprimirajuche kada se sa partnerkom nadjete u restoranu.
    Sat vremena che blenuti u jelovnik dok vama krche creva i vech biste vrishtali konobaru
    da donese sve shto ima u kuhinji i kanti za djubre.
    Lepsha polovina che birati jelo kao da donosi najznachajniju odluku u svom zhivotu,
    da bi na kraju loshe odluchila jer che naravno hteti da proba neshto shto josh nije jela.
    Samo za obaveshtenje svim zhenama "sva ta jela koja josh niste jele - su uglavnom
    pomije i shto im je ime egzotichnije, to se vecha splachina krije iza kitnjaste etikete."
    Najzad 30 sec. pred delirijum konobar donosi porciju bechke shnicle sa krompirom
    mushkarcu i porciju mariniranih tapirovih ushiju sa pistacijama, ananasom, bambusovim
    korenjem prelivenim punchom i topljenom pastom za cipele - zheni.
    Mushkarac pochne da guta meso i krompir u meditativnom transu a zhena gurka
    ono smeche viljushkom levo desno po tanjiru. I tada dolazi onaj trenutak koji se ne mozhe
    opisati ljudskim jezikom jer je toliko strashan... " jel mogu da probam malo od shnicle?"



    Ali zashto nam to radite ?
    Imale ste slobodu izbora i zdrav razum na raspolaganju a opet ste donele loshu odluku.
    Zashto onda da mi ispashtamo zbog toga
    Shto je najgora od svega, nishta nikada ne nauchite iz takvih situacija.
    Sledechom prilikom che vas opet zavesti chudne rechi u jelovniku i opet chete
    nam krasti iz tanjira dragocene krompiriche.
    Makili veli : Koriste fizichko nasilje.... pa nekome se to i svidja...malko blagog
    shibanja, grebanja dugim lakiranim noktima, par otisaka na ledjima od duge hromirane shtikle... ....oprostite malko su mi odlutale misli.
    Psihichko maltretiranje je puno gore.
    Zhena je u stanju da stavi nov chisti stolnjak neposredno pre nego shto che posluzhiti
    riblju chorbu ili dobar masni paprikash. Strogim pogledom che pratiti put svakog zalogaja
    od tanjira do usta i svaka mrvica hleba koja padne na sto, izazvache trzaj na njenom licu.
    Jeshchete paprikash u znoju lica svoga i neprekidnom strahu da che svakog trenutka
    neshto strashno da se desi.
    Setichu se ja josh ...bez brige.

  4. #4

    Odgovor: 10 okrutnih stvari koje žene rade muškarcima

    Ne koristim fizičku silu, i ne kritikujem u javnosti. Prvo mi je bezze, a i bojim se feedback-a ...drugo je skroz lame.


    Ali trep trep, malo testiranja...nejavljanja na telefon ...manipulacije, flertovanja, bezazlenog. Ta nije to tako loše. Love is a game.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #5

    Odgovor: 10 okrutnih stvari koje žene rade muškarcima

    Ja uglavnom "pretim" da cu da se ubijem...
    Pa neka me nosi na savesti citav zivot
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #6

    Odgovor: 10 okrutnih stvari koje žene rade muškarcima

    Hm? ..... stvarno bi trebalo da prosire listu - sta je 10 ???........ malo je


    Ponudjenih 10 sam davno prevazisla, sada ga mucim daleko sofisticiranije:

    - Ne operem mu carape!
    (15 godina se mucim da ga naucim da se prljave carape ubacuju u korpu, ali srculence misli da se korpa nalazi u "kriticnoj stambenoj zoni", i da iz ciste ljudske humanosti treba da ih ostavlja na drugom kraju....recimo predsoblju.
    OK - "on u klin, ja u plocu"...... "samo zaboravim" da ih ubacim u ves masinu, i eto drame kad se fioka sa cistim isprazni).
    Okrutno? ...... Na volseban nacin se carape za sledecu turu - nadju na gomili!!!

    - Optuzim ga za prevaru!
    (Nisam ja ljubomorna, niti mi on da povoda...... ali stalno citam po netu kako NE postoji veran muskarac!!! Onda ja njega lepo "ispreskacem":-"Znam da jesi, znam.... ali ne znam kad i s kim, pa mi lepo priznaj". /Gebels bi mi pozavideo na metodi./
    Tako ga izludim....... i u onom momentu kad vidim da mu "para na ushi izlazi" - ja se blazeno smirim ...... i onda sam mirna do sledece godine )

  7. #7

    Odgovor: 10 okrutnih stvari koje žene rade muškarcima

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku



    Drage dame, ima li istine u ovome?

    Da li ste se ikada poslužile nekom od gore navedenih stvari? Ili možda poznajete nekog ko jeste?

    Da li se ovoj listi može dodati još nešto?

    I koliko je zapravo ovo okrutno? Da li postoji adekvatnija reč za ove primere?
    Samo se trudite.Vreme se menja i lako je naci zamenu.Ako se ajde posto ste vi neki ovde vec na robiji u braku mislim,znaci ako se ne buni onda budite sigurni da ima nekog ko ce mu to odraditi ili majku ili svalerku sto je danas normalana stvar u 50% slucaja.
    E vidite ja mojoj devojci ne zameram nista jer ona to meni nikad ali nikad nije na pakostila jer ona to ne ume niti ce.Zato je ona jedna i jedina i ja sam prema njoj takav za nju jedan i jedini.Ma sta pricali o meni svaler ovo ono ali uvek sam njen i uvek uz nju i za nju

  8. #8

    Odgovor: 10 okrutnih stvari koje žene rade muškarcima

    Ehhhh sad!
    Pa kao da oni nama baš nikad ne serviraju na tanjiru fine reš pečene male pakosti

    Pa što da ne, imamo i mi pravo nekad malkice da se poigramo .Ljubav je igra u kojoj nema pravila tako da...

    -ja recimo najviše volim onaj izraz lica kad dodje kući i vidi da za ručak ima boraniju koju će naravno pojesti iz poštovanja prema meni i ako je mrzi iz dna duše.
    -potrošim bar jednom godišnje svu toplu vodu a ne prijavim to
    -sredim njegov radni prostor u kome vlada kreativni nered pa on ne može da se snadje što ga izludjuje
    -nagovorim ga da odemo zajedno po komad garderobe koji sam gledala već

    Ima tu još mnogo sitnih stvarčica koje mom muškarcu i ne prijaju previše ,ali niko nije savršen pa ni ja.A one žene koje tvrde da ne čine svojim muškarcima male gadosti koje zivot čine šarenim baš mnooogo lažu.Mi žene smo prosto takve ,dobroćudne ludice.

  9. #9

    Odgovor: 10 okrutnih stvari koje žene rade muškarcima

    3. Uskraćuju seks - ovo je česta stvar koju okrutne žene čine muškarcima. Muškarcima je seks zaista bitna stvar u vezi, stoga je uskraćivanje kako bi dobila nešto što želi, ili jednostavno da kazni muškarca zbog nečega što joj se nije svidelo, prilično ružna stvar, premda efektna.
    To samo mazohisti rade

    5. Kritikuju muškarca u javnosti - neke okrutne pripadnice nežnijeg pola vole koristiti upravo ovu metodu. I mogu se izvući na način na koji muškarcima nikad ne bi uspelo. Kada žena ismeva svog muškarca u društvu, grupa će se pre nasmejati nego zaprepastiti njenim komentarima.
    Ako me išta odbija od žene to je takav nastup.

    8. Služite im kao prolazna zabava dok ne naiđe neko bolji - možda ste neko vreme u vezi, no primećujete kako vaša izabranica polako gubi interes. Ako je pristojna otvoreno će raskinuti sa vama, no ako je okrutna manipuliraće s vašom slabošću sve dok ne naiđe neko bolji. Takve žene ne vole biti same i izvan veze, i tako umesto da odmah završi vašu muku, vrteće vas oko malog prsta dok ne upoznaju nekog s kim vas mogu zameniti. Ako je zaista okrutna započeće vezu s njim dok ne vidi ko joj više odgovara i onda raskinuti sa vama.
    Jebiga, dešava se. Mislim da treba da bude žešća jajara da tako nešto uradi.


    10. Ne javljaju se na telefon - uverili ste je da vam da svoj broj telefona i osećate kako vam samopouzdanje raste. Vaš šarm i dobar izgled zasigurno su ostavili utisak na nju. Nažalost, kada pokušate nazvati, ona se ne javlja, ili još gore, dala vam je pogrešan broj. Neke žene će vam dati broj jer im je to lakši način da vas se reše. Ipak, to vam je dobar znak da se više oko nje ne trudite.
    A kako da se trudim ako mi da pogrešan broj ili ako neće da se javi?
    Dobar način da nekog odjebete je da mu date pogrešan broj, to rade i muškarci.

Slične teme

  1. Stvari koje smo voleli, a vise ih nema
    Autor swba u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 23.09.2018, 14:22
  2. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  3. 10 stvari koje možete (u)raditi u ili na...
    Autor PersonaGrata u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 174
    Poslednja poruka: 04.08.2010, 00:33
  4. 10 stvari koje žene ne žele da znate o njima
    Autor Crazy Angel u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.12.2007, 09:59
  5. 99 stvari koje možete da radite sa golim muškarcem...
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 02.04.2007, 15:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •