FARMA: Upoznajte nove VIP seljake - Strana 18
Strana 18 od 43 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 639
  1. #256

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ja gledam
    Su oni pijani ili sta je BRE ovo
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  2. #257

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake



    Još me drma ovaj zarazni filinG...ali bih ipak voleo da je Bojanić ispao, i da nikad više ne vidim njegov mio lik, niti čujem za njega...



    ...i nikad neću da razumem sve vas koji na bilo koji način podržavate, pokušavate da razumete ili čak i poredite to sa ljudskim rodom...

      Vrh

  3. #258

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Frka, frka !!
    Djus samo sto ga ne udari.
    Mislim Milosa. Milosa Bojanica.
    Go Djus Go !!
    Ode Milos u noc dok ga prate Djusove slatkorecive reci....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  4. #259

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    uopste nije poenta u tome da li je Milos ovakav iliu onakav
    jer jeste
    mene bi takav covek smarao nevidjeno
    ali
    oni su poceli
    zapravo,pocela je Zorica ,i to vrlo perfidno
    nastavio Firci
    pa su izmanipulisali ostale
    e zbog toga sam da ih Milos izbaci jednog po jednog
    i Zoricu i Fircija i Maju
    ostalo kako bude
    Firci se bas sekira
    nocima ne spava,svemujebem...i mene cudi.,...ono.,,...gradsko dete...urban cova...njujork...sito i reseto.....a ovamo glas mu drhti na Milosa....
    mnogo volim te sto se nazivaju urbanima
    a zorka (s dva fakulteta,kako Tanjug javlja )...pa....bila je ubedjena u startu da je favorit....sad joj u nade klecaju kolena....pocela je da gubi kompas....puca Zorka....

    sledeci?
    hm...
    mozda neko od Ceranica?

    nego
    bilo bi kul da uvedu nekog novog
    recimo...Marinu Perazic
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #260

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    uopste nije poenta u tome da li je Milos ovakav iliu onakav
    jer jeste
    mene bi takav covek smarao nevidjeno
    ali
    oni su poceli
    zapravo,pocela je Zorica ,i to vrlo perfidno
    nastavio Firci
    pa su izmanipulisali ostale
    e zbog toga sam da ih Milos izbaci jednog po jednog
    i Zoricu i Fircija i Maju
    ostalo kako bude
    Firci se bas sekira
    nocima ne spava,svemujebem...i mene cudi.,...ono.,,...gradsko dete...urban cova...njujork...sito i reseto.....a ovamo glas mu drhti na Milosa....
    mnogo volim te sto se nazivaju urbanima
    a zorka (s dva fakulteta,kako Tanjug javlja )...pa....bila je ubedjena u startu da je favorit....sad joj u nade klecaju kolena....pocela je da gubi kompas....puca Zorka....

    sledeci?
    hm...
    mozda neko od Ceranica?

    nego
    bilo bi kul da uvedu nekog novog
    recimo...Marinu Perazic
    E, ajde ne lupaj majke ti. Ti i ja kao da ne gledamo istu emisiju, barem što se Firčija tiče.

    DakleM, ovako:

    Sajko

    Firči

    Juice

    a Believerki želim da se uda za Bojanića.

    Kad smo kod toga, sadašnja žena mu je baš onakava kakvu sam je zamišljao.

      Vrh

  6. #261

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Losmiju su 'ebali kevu!!! Zamalo da primi tuki...nazalost,dobio je samo prstic.
    Juice izbacen zbog maltretiranja i napada na losmija.
    Losmi je ovu igru shvatio preozbiljno,desice mu se nesto,garant.
    Sada vise nemam favorita.

    PANTA REI
      Vrh

  7. #262

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Katastofa....od kada prativ TV program ne pamtim da sam gledao nešto ovako ... Ljudi u čoporu, pena udarila na usta, mrak pao na oči, a u glavi udara osećaj da im 100 000 evra lagano ali sigurno klizi iz ruku. Eto novca zbog kojih bi se neki prodali... Ne preza se ni od seksualnog maltretiranja. Potetne muškarčine bez trunka mozga. Reči proste, vulgarne i teške kao olovo pljušte na sve strane. Građanin Njujorka i belosvetski putnik je van sebe...od nemoći, iživljava se i preti starcu. Strašan favorit. Prija mu činjenica da njegovo ponašanje i rečnik mogu videti njegove ćerke. Propada mu još jedna šansa u nizu da dodje do para, a da ih ne zaradi pošteno.
    Divlja Maca nije na vreme pelcovana protiv besnila, iživljava se. Možda ga i razumem, ostaće opet praznih šaka. Bolno je biti nekada gubittnik ali uvek?! Razumem ga....
    Bilo bi baš zgodno da nedonošče Sajko pod uticajem moćnog društva narasete 2 cm, bar bi tako ličio na muškarca. Još uvek je za čvegere. Bio bi to lep primer da na farmu udje tele, a izadje bik.
    Đus, kako je počeo, tako je i završio. Prepotentno, nadmeno. Divan uzor ovde za mnoge.
    Za sve odigrano u ranim jutarnjim časovima možda i nije kriv toliko alkohol već samo ono što ljudi nose u glavama.

    Šteta što nisu u toku noći zatvorili farmu. Pink televizija je mogla jednostavno izdati saopštenje da je na farmi zavladalo kravlje ludilo. javnost bi to proguala. Vuci siti, a ovce na broju. Uz pomoć vodenih šmrkova sve rasterati kućama. Doduše ni voda ne može saprati baš sve....Valjde neki imaju gde da se vrate.
    Poruku je izmenio Samuraj, 23.05.2010 u 10:57 Razlog: slovce
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  8. #263

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Farma: Izbačen Đus!


    Ivan Ivanović Đus zbog fizičkog kontakta odlukom produkcije izbačen sa imanja u Lisoviću!


    U "pola noći" sa imanja izbačen hiphoper Đus, i to zbog njegovog "braćale" Miloša Bojanića. Milošev povratak u igru, nakon duela sa izbačenom Mirjanom, Đus je rešio da proslavi sa folkerom uz rakiju i par korisnih saveta. Kako je odmicalo veče, tako su korisni saveti prerasli u "prepucavanje".

    Na kraju je ipak palo i pomirenje, i to poljupcima - Miloš j poljubio Gagija, a potom i Đusa. "Pa gde u usta!?", rekao je Đus u jednom trenutku nakon čega su stvari ponovo krenule nizbrdo. Bojanić je rekao kako će "dokazati kad izađe da je Đus homoseksualac", što je pokrenulo događaje koje će Đusa dovesti do eliminacije.





    Nakon što je sa gazdom Gagijem koji celu nedelju nije spavao od folkera, pokušavao da probudi Bojanića, Đus je prišao Miloševom krevetu, otkrio ga i uhvatio ga za zadnjicu.

    "Evo da dokažem da sam homić, uhvatiću ga za bulju", rekao je pripiti Đus nakon čega su "ćelavi momci iz obezbeđenja" došli po njega. Razlog? Navodno "seksualno uznemiravanje".





    Farmeri su bili šokirali ovakvom odlukom produkcije a Đus je imao pet minuta da se spakuje i napusti imanje. Najviše se iznervirao Gagi koji je nastavio da vređa Bojanića i optužio ga da je zaštićen.

    (MONDO)
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  9. #264

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Gagi: "Ja sam gazda do 2 ujutru popodne."



    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  10. #265

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Raka bas nesto nije potresen DJusovim odlaskom.
    Nista solidarnost.
    U svoj toj frci i odlaskom Djusovim sa farme Raka sedi i
    kaze:" Ubi me muva. Dragance , uzmi noz jedan i odsechi jednu zavesu,
    moram da stavim preko lica, ocu da poludim.

    Ode Djus...osta Milos.
    ..........i farmeri. Ali svi su oni sada DJus.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  11. #266

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Parola iz vremena "Svi smo mi Seve".
    Ajde de...
    Nego Maja mi se toliko gadi da nemam reci...strokava kravetina kojoj ona stvar viri iz ociju.
    Ali ako vec ima problem nejebice..za 50 e se u BG lako moze naci zigolo (za produzeni vikend).
    Nju ne bih volela da imam ni u komsiluku...
    Jedino, mozda, da je tik ispod mene pa da u sred noci (kao ona baba iz filma duplex) igram Riverdance
    A sa njom i gospo'n JamerikanaC...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  12. #267

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    Katastofa....od kada prativ TV program ne pamtim da sam gledao nešto ovako ... Ljudi u čoporu, pena udarila na usta, mrak pao na oči, a u glavi udara osećaj da im 100 000 evra lagano ali sigurno klizi iz ruku. Eto novca zbog kojih bi se neki prodali... Ne preza se ni od seksualnog maltretiranja. Potetne muškarčine bez trunka mozga. Reči proste, vulgarne i teške kao olovo pljušte na sve strane. Građanin Njujorka i belosvetski putnik je van sebe...od nemoći, iživljava se i preti starcu. Strašan favorit. Prija mu činjenica da njegovo ponašanje i rečnik mogu videti njegove ćerke. Propada mu još jedna šansa u nizu da dodje do para, a da ih ne zaradi pošteno.
    Divlja Maca nije na vreme pelcovana protiv besnila, iživljava se. Možda ga i razumem, ostaće opet praznih šaka. Bolno je biti nekada gubittnik ali uvek?! Razumem ga....
    Bilo bi baš zgodno da nedonošče Sajko pod uticajem moćnog društva narasete 2 cm, bar bi tako ličio na muškarca. Još uvek je za čvegere. Bio bi to lep primer da na farmu udje tele, a izadje bik.
    Đus, kako je počeo, tako je i završio. Prepotentno, nadmeno. Divan uzor ovde za mnoge.
    Za sve odigrano u ranim jutarnjim časovima možda i nije kriv toliko alkohol već samo ono što ljudi nose u glavama.

    Šteta što nisu u toku noći zatvorili farmu. Pink televizija je mogla jednostavno izdati saopštenje da je na farmi zavladalo kravlje ludilo. javnost bi to proguala. Vuci siti, a ovce na broju. Uz pomoć vodenih šmrkova sve rasterati kućama. Doduše ni voda ne može saprati baš sve....Valjde neki imaju gde da se vrate.


    inace...nocas sam gledala nesto malo....i kad je u neko doba pocelo iziljavanje za stolom..i kad je onaj tupavi glupavi Gagi (Boze,ja ne mogu da nadjem odgovarajucu rec za karakter i intelekt tog igraca ) ,poceo onako nedefinisano da se smejulji i da pokusava da se postavi nadmocno i sveznajuce ( )ja prebacih na neki film...nemam zivce za akciju "svi na jednog"
    volim sto Firci pizdi
    ali bas volim
    on je totalna kretencina,a odaje mi i utisak istinskog zenomrsca i koristoljubivog nikogovica

    btw....Djus bi u duelu bio prva prava pretnja Bojanicu
    steta sto je nije imao dovoljno mozga nego je sam sebe izbacio....
    licno,mislim da Djus nema zlu crtu u sebi ( za razliku od Firvcija,recimo)..nekako imam utisak da nije losh,samo je neko koga rakija mnogo lose vozi,i ko ne ume da koci kad kola krenu nizbrdo..steta....
    Poruku je izmenio believer, 23.05.2010 u 16:03
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #268

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ma ono sinoc me podsecalo na ...deda za repu, baba za dedu...itd....
    Gagi i Milosh se (kao fol) izmire..
    Izvinuli se jedan drugom za uvrede..
    Djusu se to nimalo ne svidZa...rakija, rakija ga uzima "pod svoje" te uvodi u pricu sve Rome (cigane) pa cak i Muharema SerbezovskoG
    Onda Djus pravi kajganu Miloshu, cak se i pobrine oko zumanaca i holesterola (ma idila)...
    I dok se jaja przila...obrt situacije....
    Djus pujda Gagija (a njega nije tesko napujdati)....
    Uvlace u celu pricu neku mamu (slamu)....
    Gagi ..."Ja sam gazda jos uvek...ima da ga budim"
    Djus..."tako je bRate, budi ga..."
    Ostali iz chopora (hijena) pale Djusa...a Djus Gagija....
    Rezultat...Djus na*ebao....i neka je....(vise srece u sledecem izvlacenju).
    jedino sto Miloshu zameram je sto je poHasao onu (hebenu) kajganu...ja ne bih
    Pa nek crknu dushmani...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  14. #269

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Bljak. Farma fakat treba da prestane da se emituje...da nam jave da su se izboli vilama..zatukli lopatama. I da stane.

    Miloš je najogvanije, ljigavo stvorenje...neandertalac jedan. Fuj.
    Piiii*ka jedna leži...što nije ustao kad ga je Juice sexualno zlostavljao? Nego se pretvara da je mrtav...

    Ja fakat nisam vidjela gore stvorenje nikada.
    Ovi što su ostali su budale...dopuštaju da ih drže tu zbog para...ja bih odmah izašla na vrata...makar hljeba da nemam da jedem....jbte..koja bolest.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  15. #270

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ebo mamu, sutra cu dizem kredit i ima da ih zaspem sms porukama i glasam za Milosha....
    Koji su ovo kreteni....
    Firchi?! Sramota za Vojvodinu...
    Gagi...nemam reci...to bice ne treba da biTsvuje...
    Maja....vec sam rekla....kupler mama joj nije ravna....

    p.s.koji qraC ja sve to gledam???
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

Strana 18 od 43 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 07:26
  2. Test-upoznajte sebe
    Autor Lillith u forumu Psihologija
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 19.09.2011, 22:20
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 22:17
  4. Upoznajte ženu sa najvećim grudima
    Autor Morpheus u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.05.2010, 19:50
  5. Farma - VIP zivotinjsko carstvo
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 288
    Poslednja poruka: 03.01.2010, 17:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •