FARMA: Upoznajte nove VIP seljake - Strana 23
Strana 23 od 43 PrvaPrva ... 13212223242533 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 345 od ukupno 639
  1. #331

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    A maca sinoc, svaka njegova:dze me nadze! rukice gore sa sve punim chashama vode ili necega pa pljus, pljus, pljus, pljus..
    Pa opet pljus.. A loshmi stoji, ne odmice.. I misli.. Aj jos aj jos.. Gledaj narode, ja zrtva, ja mucenik, ja nayebo..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  2. #332

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    vidim ja....nikad ti i ja necemo na zelenu granu.....
    kao i Milos sto se farme tice
    I ovo sto se sada desava na farmi ima veze sa granom zelenom
    Firci svira gitaru ( a kazu bubnjar i dobosar ! )
    Dobro, vise prebira po zicama a slager pevacica Maja ga pita:
    Sta znacu Forest ?
    A Firci , naravno , rece "shuma" (svetski covek a ne ko onaj , samotakosamotako.. )

    E Majo, tebe je znaci Zdravko Colic trazio i zeleo da te uz tisinu reke mirno sanja.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  3. #333

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    vidi kako Maja zaneseno slusa....
    potonula u pustu ceznju und romantiku
    pa ga gleda onako....metni mi ga,metni mi ga.....pa ako mi se ne svidi,lako cu da ga izvadim.....



    oooooooooooo
    sad je i zapevala!!!
    e ,jadna joj majka,da je znala,trebalo je ranije da batali pljuvanje Milosa...dosad bi mozda vec kresnula bubnjara.....blizina,topla majska noc,zvuci gitare,medjusobno opipavanje muzickog ukusa....
    pa samo bi kamen tu ostao nejeban


    izvinte me sto psujem
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  4. #334

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    vidi kako Maja zaneseno slusa....
    potonula u pustu ceznju und romantiku
    pa ga gleda onako....metni mi ga,metni mi ga.....pa ako mi se ne svidi,lako cu da ga izvadim.....



    oooooooooooo
    sad je i zapevala!!!
    e ,jadna joj majka,da je znala,trebalo je ranije da batali pljuvanje Milosa...dosad bi mozda vec kresnula bubnjara.....blizina,topla majska noc,zvuci gitare,medjusobno opipavanje muzickog ukusa....
    pa samo bi kamen tu ostao nejeban


    izvinte me sto psujem

    Pa da ...i to peva na engleskom.....A am sailing..kanda ..otisnula bi se na pucinu sa Fircijem..
    E te plaze..more ...noc....pesma i gitare.....pa ko ne bi.....preplivao Okean...
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  5. #335

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku

    Pa da ...i to peva na engleskom.....A am sailing..kanda ..otisnula bi se na pucinu sa Fircijem..
    E te plaze..more ...noc....pesma i gitare.....pa ko ne bi.....preplivao Okean...
    i tu bi se udavili u vrtlogu strasti,isprepletanih udova,grcajuci te carobne reci "ja,ja,naturlih....ah,ah....jaaaaa! ...."
    i tako....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  6. #336

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    PINK: Izvinjenje gledaocima, kazne farmerima



    Prvi put od početka rijaliti-šoua (a u toku je druga sezona), Pink je svakodnedvne preglede u udarnom terminu u utorak uveče prvi put psovke koje su izrekli takmičari i drugi koji se pojavljuju u emisiji pokrivao takozvanim "bipsom", odnosno visokofrekventnim zvukom.

    Tako su pokrivene uvrede i psovke koje je doživela jedna od učesnica šoua MIlena Ćeranić, inače ovonedeljna Gazdarica imanja, kada je otišla na barajevsku pijacu, a tamo su je dočekali nezadovoljni građani i očigledno ljubitelji ovog programa. Dobacivali su joj da je "loša i nikakva domaćica", vikali su "uaaa", "napolje" i ujedno su pružili podršku Milošu Bojaniću, takođe takmičaru u Farmi.

    Takođe, prvi put je na početku pregleda stajala oznaka 18, odnosno upozorenje da ovaj program nije preporučljiv za gledaoce mlađe od 18 godina.

    "Zbog eskalacije izrečenih uvreda, psovki i međusobnih uvreda farmera TV Pink se izvinjava svim gledaocima koji su time bili uznemireni ili su na bilo koji način povređeni. Produkcija Farme je pokušala u više navrata da ukaže farmerima na negativnu sliku koju o sebi prave u javnosti...", navedeno je u saopštenju Pinka koje je emitovano neposredno pred početak dnevnog pregleda Farme.

    Ujedno, producenti Farme su poručili da će ubuduće biti sankcionisani farmeri, odnosno učesnici rijaliti-šoua koji nastave vulgarno ili nasilno ponašanje.

    Vest o odluci RRA emitovana je i u glavnoj informativnoj emisiji Pinka - "Nacionalni dnevnik", uz izjavu PR Pinka Tatjane Vojtehovske koja je nagovestila mogućnost da oni takmičari koji šire govor mržnje ili budu vulgarni napuste šou.

    Ujedno, TV Pink je obavestila da je Farma i dalje ubedljivo najgledanija emisija u srpskom etru i da je u ponedeljak uveče svaki drugi gledalac(!) u Srbiji, odnosno gotovo tri miliona gledalo taj rijaliti-šou.

    (MONDO)
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  7. #337

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    i tu bi se udavili u vrtlogu strasti,isprepletanih udova,grcajuci te carobne reci "ja,ja,naturlih....ah,ah....jaaaaa! ...."
    i tako....
    ......bi Maja uh samo ah tako ah samo oh tako ah samo....oh tako...sviraj , sviraj ,
    ne zali tamburu.......uh samo ah tako .....slageraski nadahnuta.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  8. #338

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Vec dva dana dumam sta je onomad Raka pitao Milosa
    Mis'im, ako je Milos kupio diplomu mas. faxa, ja nisam...
    I nije mi bas najjasnije
    Ako sam ga dobro razumela (jer je onako zbrzano i nerazgovetno ga upitao, sa ustima punim (pretpostavljam) vestaka i cudnim naglAskom) pitao je:
    Kolika je duzina puta ako je brzina v = sin (ili rece tg) t ?
    E sada razmisljala sam o nekim "visim" mehanikama...ali jedino sto mi je logicno je...
    ...ravnomerno pravolinijsko kretanje..
    v = s x t, tako da je s = v/t...odnosno...s = sin(ili sta vec)t/t...
    ...a to se uci u petom razredu osnovne skole i trebao bi i Gagi da zna

    Druga je stvar da ga je pitao, recimo, prvi zakon termodinamike ili Bernulijevu jednacinu ili princip rada giroskopa...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  9. #339

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    ...ali jedino sto mi je logicno je...
    ...ravnomerno pravolinijsko kretanje..
    v = s x t, tako da je s = v/t...odnosno...s = sin(ili sta vec)t/t...
    ...a to se uci u petom razredu osnovne skole i trebao bi i Gagi da zna
    .
    e vala ne uci se
    da se uci,ja bi to znala onomad
    ali se ne uci
    fizika je u sestom
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  10. #340

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Gledam malopre...... Maca mesi hleb, Zorica mu pokazuje on samo u kombinezonui stavio kecelju....

    Maja sedi na klupi i ogovara Milosa, Dragana trepucka ocima i slusa

    Maja pominje gace, serpicu, kupanje, Milosa, vidi to narod, nije trebao da joj pominje gace da svi cuju....ona je oprala serpicu.........samo nisam skontala jel oprala i gace......
    Nemanja i Milena opet biju neku bitku, jbg ti meni, ja tebi......
    A tek kako su je ispljuvali na pijaci
      Vrh

  11. #341

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake


    Ajde de, peti, sesti, sedmi..
    Da, sada se secam...mi smo fiziku i hemiju dobili u sedmom
    Ali poenta je da Raka njh "hvata" na nejasnocu postavljenog pitanja i ispade on indJinjer
    A tek kada je Maji objasnjavao da se treci koren nekog broja izracunava preko antilogaritma
    Pa bolje da joj je mamu ossov'o.
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  12. #342

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    bas me intersuje sta Bane misli o svemu ovome....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #343

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Net mi više ne radi no što radi a moji dobri drugari iz Telekoma se "ubiše" da ga poprave, ali sam se nekako konektovao da kažem sledeće:


    Dalje, Bojanića bix streljao, ali to sam već više puta rekao.

    Mir u svetu, pravda za Uroša i spasimo pande i koAle, o kraljevskim pingvinama da ne pričam.



    Sajko

    Firči
    Poruku je izmenio Lilith_021, 27.05.2010 u 00:11 Razlog: o titu na drugom mestu, a i o povracki
      Vrh

  14. #344

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Farma je..kako bih se izrazio a da me ne izbace sa foruma..blago receno veliko sranje puno debila, ludaka, kretena i stoke(od ljudi)..ne vidim nista zanimljivo u tome sto grupa nekulturnih ljudi po ceo dan samo psuje i smara..pa to gledaju i deca, zasto trujemo decu takvim bolesnim stvarima...zao mi je sto nam je televizija takva kakva je..zao mi je sto smo sve gori i gori u svakom pogledu..

    Ne znam vise sta da kazem, zgrozen sam..uzas..sve najgore o FARMI!!!
      Vrh

  15. #345

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    jadan ovaj Gagi.....toliko glupog coveka ne mozes ni da prezires...ja gledam i ne verujem....on jadan ne moze da ponovi prosto-prosirenu recenicu...on je ....pa mislim da je neki broj i ispod donje granice inteligencije.....
    Maja se ugodila....bujne kose podigla u vis.....al` za Jovanku,da se ne lazemo ,nije..Jovanka je bila em lepa zena,em je imala gospodsko drzanje...
    Sajko....veruje u idole.....mozda mu Firci zatreba nekad,nije tesko biti fin....
    Raka...raka me je u stvari razocarao....mislila sam da je on jedan od onih matorih,kul sps-ovaca ,koji definitivno postoje,pa cak i poznajem neke od njih ..medjutim...raka je sisa,koliko mogu da vidim...
    Ceranici retardi...odvojena stvarnost....nit znaju ko su,nit znaju gde su,nit mogu da zamisle sta ce ih sacekati napolju


    nego
    hoce li munuti Firci Maji?

    Dragana
    uzmi Gago pare ,pa na put oko sveta !
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

Strana 23 od 43 PrvaPrva ... 13212223242533 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 07:26
  2. Test-upoznajte sebe
    Autor Lillith u forumu Psihologija
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 19.09.2011, 22:20
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 22:17
  4. Upoznajte ženu sa najvećim grudima
    Autor Morpheus u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.05.2010, 19:50
  5. Farma - VIP zivotinjsko carstvo
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 288
    Poslednja poruka: 03.01.2010, 17:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •