FARMA: Upoznajte nove VIP seljake - Strana 8
Strana 8 od 43 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 639
  1. #106

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ja samo cekam da ovo dvoje (Nemanja i Milena) raskinu pa da se farma moze zavrsiti , jer izgleda im je to jedini cilj. Samo ubacuje ljude koji imaju veze sa njih dvoje.
    Everybody Wants to be a Cat
      Vrh

  2. #107

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku

    A meni je Dragane žao...jbte..ja ne bih ušla od sramote...prvo što znam da su njih dvoje unutra....lik je ostavio zbog Milene....i to nedavno...ajde da je ona neka poznata ličnost...nego plesačica u Grandu...
    Zao ti je
    Pa kad ona nema dostojanstvo i ne ceni sebi , sto je ti zalis
    Devojka je ocito zeljna slave, jedino mi je to razumljivo, obzirom da citam po novinama, da joj novac nije prioritet, jer je obezbedjena uz bogate roditelje
    Ili slava ili zeli da se sveti Ceranicima.
    Mada, iskreno,ona ne zna da sastavi jednu prostu recenicu.
    A organizatori su hteli, verovatno jos tenzije,a ona je bila odlican igrac za to.
    Ako nista drugo, tenziju su dobili

    Firci mi je zaista bio favorit i svidjao mi se.
    U poslednjih nekoliko dana,pokazuje i neko svoje drugo lice, opreznost popusta, a mene je razocarao.
    Od ostalih ne vidim pobednika ni na vidiku, osim Mace.
    Mislim da je svesno usao igrajuci pred publikom, na kartu, koja nama do sad nije poznata, navikli da ga gledamo drugacije.
    A tip je i glumac.
    Zna sta radi, lova mu je potrebna i verovatno je usao sa taktikom.
    Na stranu sto je on meni ljigav i nepodnosljiv,ali animira bar malo ovaj sou.
      Vrh

  3. #108

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Zao ti je
    Pa kad ona nema dostojanstvo i ne ceni sebi , sto je ti zalis
    Pa žao mi kad ljudi ne umiju da sami ocjene da će da se osramote pred milionskim gledateljstvom.

    Macu su uvijek pljuvali...i meni je nerijetko smetao njegov način pričanja i pomalo nadmen stav...ali je zanimljiviji i iskreniji od većine koji trenutno na farmi glume paćenike, neshvaćene.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  4. #109

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    ...deco...vidim da ste veoma dokoni,cim pratite shabaneriju......
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  5. #110

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku

    Macu su uvijek pljuvali...i meni je nerijetko smetao njegov način pričanja i pomalo nadmen stav...ali je zanimljiviji i iskreniji od većine koji trenutno na farmi glume paćenike, neshvaćene.
    Maca je ovde pokazao neko sasvim drugo lice.
    Ali mislim da nije iskren.
    Sve je nesto neutralan , ne ulazi u konflikte , testerise , cepa drva ....
    Uz neku iskru duhovitosti i osoben sarm koji poseduje verovatno misli
    da je to dobitna kombinacija. I dobra taktika.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  6. #111

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    definitivno mi se Firci smucio
    nije umeo da bude iznad situacije
    definitivno je ispao seljak bas kao sto je i Nemanja seljak i dzulov
    pih

    reper mi postaje gotivan

    Dejan je mozak u poredjenju sa ostalom mladezi

    Maja...o maj gad......ta zena izgleda ko isluzena kalastura iz bordela.....a tek ono pateticno obracanje u kameru deci...."Vi znate da sam ovde zbog vas..." Blagi Boze...........
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #112

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    definitivno mi se Firci smucio
    nije umeo da bude iznad situacije
    definitivno je ispao seljak bas kao sto je i Nemanja seljak i dzulov
    pih

    reper mi postaje gotivan

    Dejan je mozak u poredjenju sa ostalom mladezi

    Maja...o maj gad......ta zena izgleda ko isluzena kalastura iz bordela.....a tek ono pateticno obracanje u kameru deci...."Vi znate da sam ovde zbog vas..." Blagi Boze...........
    Da ja tebi nešto kažem...nemaš ti pojma o životu.

    Jesi ti ispala seljanka kad si se onomad podsmevala tvom bivšem šefu koji je popio nogu? A?

    Elem:

    obožavam Firčija zato što je "ispao seljak" i nije se "izdigao iznad situacije". Inače, zagovaram stav da se prena govedima treba tako i ponašati, jer ako se prema govedu ponašaš kao prema, recimo, ptici, ono te neće razumeti, nego će da ti obrsti usev, sruši ogradu i pride ti se izbalega po glavi. Tako je i sa Milošem Bojanićem. Da sam Firči, bio bih duplo veći "seljak" prema njemu.

    Uzmimo primer cenjenog Mace koji je našoj salSuanki ipak najgotivnioji lik na farmi: najbolji ortak sa Sajkom, al' ga ipak nominuje (uz pi...nsko "nisam ja" u svakoj epizodi, da se slučajno ne zameri Sajkovim obožavaocima) i dečko izleti napolje (uz komentar velikog filozofa Mace : "Nisam ja...al' ovo će mu biti velika životna škola"). Znači Maca je lik koji na sve načine pokušava da uzme kintu: u prvom VB-u je bio češač svoje ogromne pozadine, vrištavac i imBecil, u drugom napaljena svinja koja iz sve snage muva najbolju ribu, a kad to nije prošlo, sad je budista. Pomiritelj. Unproforac. Kakvo folirantsko đubre.

    Što se Dejana tiče, dečko ima toliko ozbiljnih poremećaja da jedino može da se poredi sa Dragicom iz VB-a. Ja stvarno nisam psihijatar (doduše, onaj ko skoro 20 godina 8 sati dnevno provodi sa različitim ljudima mora da postane delom i to, hteo - ne hteo), ali za onakvo stvorenje i iz aviona može da se vidi da je daleko od iole normalnog. Znači, Dejan je moron u poređenju sa ostalom mladeži i stareži (izuzimajući Minu i Bojanića, oni su još žešći od njega).

    DakleM:

    Firči

    Sečivanovićeva

    A u krajnjem slučaju nek' pobedi seljak i džulov Nemanja ili njegova dJevojčica Milena.
      Vrh

  8. #113

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Mene se sve cini da ce na farmu da padne opasan grupnjak...

    PANTA REI
      Vrh

  9. #114

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    E, imam još par anexa na post od malopre:

    Plavuša - ušla da piokuša da smuva seljaka Nemanju. To je toliko providno da jedino ona veruje u ono što pokušava da kaže. U stvari, ne veruje ni ona.

    Maca _ jao, vidi, imao napad plaĆa, a sve osenčeno senzibilnom muzikicom prOlivera Dragojevića (ako je to on, a verujem da onakve stixiće jedino njegovo pero proizvodi). Naravno, vodio je računa da ga niko ne čuje kad im kaže da su emotivni seljaci. Kasnije se uključio u dŽuskanje. JaraN.

    Mina - a posebno mi ide na živaC njeno pevanje: ručaju, ona peva, peru sudove, ona peva, čuvaju ovce, ona peva, peku rakiju, ona peva...ne bi me iznenadilo da i iz klonje odjeknu zvuci njenog slavujsKog glasa.

    Juice -

    Zorica - konstantni folirant, nešto kao Maca, samo malo drugačije - "kulturo, evE me!!!"

    FankiĐi - slina

    Vlada - Ljiga

    Bojanić - nenormalni bolesnik koji sve vreme ogovara Firčija, ali sve vreme, i onome ko hoće da ga sluša i onome ko neće. Ludak.

    I takooo...

      Vrh

  10. #115

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    @ LH

    ne uzimam ozxbiljno tvoje procene
    ti si ludak
    namerno kenjash,namerno terash inat i namerno provocirash
    dakle
    ti si ludak
    kad bi ushao u kucu VB cela nacija bi imala priliku da se uiveri u to koliki si ti ludak

    aj sad

    Miloshe !!!!!!!!
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  11. #116

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Zamolio bix nadležne (Mishonju, recimo) da zaštite moj mio lik od ove zle žene koja me nemilice vređa.




    (ovako bi reagovao Dejan )
      Vrh

  12. #117

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    apsolutno sam ubedjena da Deki igra svoju igru i da ih jebe ko sanske koze
    apsolutno sam ubedjena da sujeta nadmasuje talenat u slucaju Fircija,sto je steta,prilicna
    da Maja kroz svoju kucu ide i prdi ko krava,podriguje,lozi se na masne viceve i pije leCi za smirenje
    Milos je " ja sam seljak veseljak" ali ja i Firci "sujetan sam,sujetan sam al` volim da zivim"

    Raka me iznenadio danas citiranjem Sekspira ,Rako
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #118

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Je l' mi gledamo istu emisiju?

    U stvari, svi se sećamo da ti nisi gotivila ni Mikija, ni Ajsa, uopšte, uvek si naginjala glodarima i gowedima.

    Firči!!!
      Vrh

  14. #119

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    ahaM
    a za njim gega Maja i pJeva Ja Te Pjesmom Zovem Zeljna Tvoga Milovanja.......

    nego

    Zorice!!!! kraljice!
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  15. #120

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    dakle
    prestacu da gledam ovu glupost zbog Fircija i Maje
    interesantno je to:
    Milos je covek seljak,stoji
    Covek koji peva uglavnom za dijasporu,shteka kintu pa je obrce,voli da se pohvali svojim uspehom
    Ja to mogu da razumem: tesko i siromasno detinjstvo,borba za zivot u sprezi s ambicijom
    Sta je tu loshe?!
    Ali
    ako Firciju najbolji prijatelji preko noci postanu seljacici Ceranici + Zorka+ona tupava manekenka Mirka (ne cuh da je sve ovo vreme sklopila neku slozenu a smislenu recenicu) + tupavko Vlada i glupavko Gagi - elem,ko je onda tu seljak? Ako ta ekipica nocne sate umesto u zezanju provodi u ogovaranju jednog coveka - ko je tu dripac? Ako ne mogu da se suzdrze u zlobnosti - ko je tu olosh?

    Nadjes slabijeg pa ga jebes s ekipom (jer moras da imas ekipu da bi bio jak) - je li to vitestvo,urbano,do jaja?

    i kao u onoj Preverovoj pesmi:
    Cudna su ljudska bica
    padaju,stalno padaju
    padaju kao noc......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

Strana 8 od 43 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 07:26
  2. Test-upoznajte sebe
    Autor Lillith u forumu Psihologija
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 19.09.2011, 22:20
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 22:17
  4. Upoznajte ženu sa najvećim grudima
    Autor Morpheus u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.05.2010, 19:50
  5. Farma - VIP zivotinjsko carstvo
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 288
    Poslednja poruka: 03.01.2010, 17:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •