FARMA: Upoznajte nove VIP seljake - Strana 31
Strana 31 od 43 PrvaPrva ... 21293031323341 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 451 do 465 od ukupno 639
  1. #451

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    nego
    vratimo se na temu
    oce li ih sofisticirani Firci (koji je u svemu dijametralno suprotan Bojanicu) sve maltretirati i nocas?
    malopre ,rece,malo je to izivljavanja
    nedovoljno
    i eto
    a priblizio se kraj
    valjalo bi nekako dovesti do ludila Bojanica pa da se zaleti i udari nekog,i tako bude diskvalifikovan
    mislim,kad vec narod nema mozga a nazalost ima para te salje ko lud glasove za njega
    jer
    maca pocinje polako da se gubi
    i jako mu fale daske sto zivot znace,to se odmah da videti

    nego
    maja....
    imam taj njen jedini album koji je izdala devedesetpete,seste
    jedno vreme sam ga slusala stalno,opet i opet
    odlicne pesme,odlican vokal
    i sad...ogadi mi zena sve te pesme....pa mi mnogo krivo....
    iskreno
    niko ne mozz da te upropasti ko ti sam,i eventualno - familija
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  2. #452

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Drugi finalista je odredjen, Maja za mene i nije veliko iznenađenje mada sam očekivao da će to budi neko drugi. Nebitno . LošMi se raduje i siguran je u svoj prolaz u sledeću takmičasku nedelju i ostanak na Farmi. Sve miriše na njegovu pobedu ali ... da li je baš tako. Kao u svakoj latinoameričkoj seriji tako i ovde postoji veliko ali...u subotu je sve moguće .
    LošMi će sigurno bez obzira na svoje visoko obrazovanje podbaciti u duelu mada ni Maja neće biti bolja jer ju je heklanje maksimalno iscrpelo. Po njenom liku koji je kamera prikazala u krupnom planu, rekao bih da joj nije svejedno. Kao da je videla svog dželata koji je došao da naplati dugove
    Ako sutra veče, glasači koji podržavaju Firčija, Macu, Raku, Zoricu, Sajka svoje glasove ujedine i dodele Maji može lako da se dogodi da lošMi ne prođe dalje. Lako moguće ... Bratstvo na Farmi je jako, to se dokazalo u više navrata.

    Na kraju, samo da dodam. Gledao sam monolog velikog Mace. Briljantno . Tačno se vidi da je vežbao par dana. Nije zalud on glumac. Da nije monologa vladike Danila u Gorskom vjencu pomislio bih da bolje biti ne može. Ovako, sve je otišlo u etar ali će vrlo brzo otići i u zaborav. Ja ću sačekati IPAK dan kada se bude izlazilo sa Farme pa ću komentarisati koga treba biti sramota.
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  3. #453

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    LošMi će sigurno bez obzira na svoje visoko obrazovanje podbaciti u duelu mada ni Maja neće biti bolja jer ju je heklanje maksimalno iscrpelo. Po njenom liku koji je kamera prikazala u krupnom planu, rekao bih da joj nije svejedno.
    :hahahaha:

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    Ako sutra veče, glasači koji podržavaju Firčija, Macu, Raku, Zoricu, Sajka svoje glasove ujedine i dodele Maji može lako da se dogodi da lošMi ne prođe dalje. Lako moguće ... Bratstvo na Farmi je jako, to se dokazalo u više navrata.
    .
    bratstvo je silom prilika koliko-toliko ujedinjeno
    maca se ukenjo da mu ne izmakne 100 iljada
    firci se upinje da pokaze nadmoc u svakom smislu
    ceranici su malo stisali svoju patologiju
    zorka taktizira,oprezno i promucurno
    raka je i takticar i matematicar
    sajko trazi sebi idola....u dobu je kad moze da pije fircijeve i macine price ko vodu
    dakle,nevolja ih sabrala
    ali
    njihovi glasaci su razlicite fele
    i onda
    ako se ujedinjeni Pokret Otpora bude uzasno ponasao u areni,to ce samo da razbesni Milosheve glasace
    ama,nece da zale pare...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  4. #454

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    firci se upinje da pokaze nadmoc u svakom smislu
    Uhhh... Da su bar jednom spavali , možda bi joj bilo lakše da izađe. Da li je kasno večeras za popravni . Mislim da jeste. Nije se ni danas okupala !
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  5. #455

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Jao, rasplakala me Majina kuma.
    Kao da prica o Jovanki Orleanki a ne o...Maji :S

    Nego, al' ih je Milosh izvadio iz takta
    Zavidim mu na konjskim zivcima.
    Losa im taktika da ga izbace iz koloseka
    Cudim se samo kako Raku nije strefio infRakt.
    Lazov, rekao Zorici da nece dati Miloshu stapic...pa porek'o.
    Eh..socijalisti
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  6. #456

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Jao, rasplakala me Majina kuma.
    Kao da prica o Jovanki Orleanki a ne o...Maji :S

    Nego, al' ih je Milosh izvadio iz takta
    Zavidim mu na konjskim zivcima.
    Losa im taktika da ga izbace iz koloseka
    Cudim se samo kako Raku nije strefio infRakt.
    Lazov, rekao Zorici da nece dati Miloshu stapic...pa porek'o.
    Eh..socijalisti
    Bojanić je stoka neopevana.

    Ne mogu da verujem da zavidiš takvom stvorenju na bilo čemu.

    Elem, ispade Maja. Čekam da neko od one trojice stane naspam kreature, pa da glasam.
      Vrh

  7. #457

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Završen je i ovaj duel. Pobeda lošMija u duelu 5:2, a nakon dupliranja glasova lošMijeva pobeda je još ubedljivija. Osvojio je lepih 89,04% glasova. Još jedan poraz klana .

    Ko li će biti taj sretnik da bude novi gazda, a po volji sada već izbačene Maje . Maca...možda .

    P.S. Da ne zaboravim, na galeriji je vladala tišina i duboko razočarenje klana
    Poruku je izmenio Samuraj, 05.06.2010 u 22:28
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  8. #458

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Bojanić je stoka neopevana.

    Ne mogu da verujem da zavidiš takvom stvorenju na bilo čemu.
    Pa sada...da je neopevan bas i nije tako. Pogledaj samo koliko si postova na forumu posvetio upravo njemu.
    Ako niko drugi, ti si ga opevao samo tako
    Da, zavidim mu na stalozenosti. Na to sto ne menja bas tako cesto raspolozenja.
    I ne vidim nista lose u tome...
    To je ipak vrlina vredna postovanja.

    Nego, ostadose bez sekretutke.
    Ali bar ce se gospodja konacno zaprati.
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  9. #459

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Pa sada...da je neopevan bas i nije tako. Pogledaj samo koliko si postova na forumu posvetio upravo njemu.
    Ako niko drugi, ti si ga opevao samo tako
    Da, zavidim mu na stalozenosti. Na to sto ne menja bas tako cesto raspolozenja.
    I ne vidim nista lose u tome...
    To je ipak vrlina vredna postovanja.

    Nego, ostadose bez sekretutke.
    Ali bar ce se gospodja konacno zaprati.
    U mom selu reći nekome da je stoka ne znači da ste ga opevali, nikako. Ne znam kako je u vašem.

    Drugo, staloženost i đon od obraza ne treba da se mešaju, nikako. Staložen je, recimo, Sajko.

    Treće, neverovatno mi je koliko Bojanićeve reči ulaze u uši i postaju mantra. Otkud ti znaš da se žena stvarno ne kupa? Rekao Bojanić nekoliko puta? Svetski prvak u mirišljavosti, kralj pomada, parfema, kremica i ostalih mirišljavih stvarčica. Svašta.
      Vrh

  10. #460

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Milos je opet odneo veci broj glasova.



    Dobro, bilo je ocekivano da ce Maja ispasti, ali nisam mislila da ce sa takvim malim procentom glasova, biti izbacena.
    Nikad nisam glasala ni u jednoj emisiji.
    E ovaj Milos ce me naterati, cini mi se na to

    Zar je moguce da narod ne vidi njegovu, glupost , laz i dvolicnost.
    Slusam juce komentar u nekom jutarnjem programu, gde gost, objasnjava, da se to desava u skoro svim svetskim realiti programima, jedna budala, okrene se protiv svih,nema veze sto je beskrupolozan, glasaci u njemu vide zrtvu i on po pravilu pobedjuje.



    Pa se pitam, da li smo mi toliko blentavi, kao narod da trosimo pare na glasanje za Milosa.
    I citam one poruke ispod sto idu, katastrofa, svaka druga , Milose uz tebe smo
    Mina me toliko nervira sa njenim pametovanjem i ona Dragana sa glumljenjem nevinasceta i dobrice.

    E da su birali, pacijente za Lazu, ciljno, ne bi ih ovako sakupili.
      Vrh

  11. #461

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Milos pobedio.
    To se i dalo ocekivati.
    Narod je uvek znao da nagradi prave vrednosti.
    Onako Barajevski.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  12. #462

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    U mom selu reći nekome da je stoka ne znači da ste ga opevali, nikako. Ne znam kako je u vašem.

    Drugo, staloženost i đon od obraza ne treba da se mešaju, nikako. Staložen je, recimo, Sajko.

    Treće, neverovatno mi je koliko Bojanićeve reči ulaze u uši i postaju mantra. Otkud ti znaš da se žena stvarno ne kupa? Rekao Bojanić nekoliko puta? Svetski prvak u mirišljavosti, kralj pomada, parfema, kremica i ostalih mirišljavih stvarčica. Svašta.
    Mi ovde u gradu (verovatno) retko vidjamo stoku pa zato svoje negodovanje i neslaganje sa necijim likom i delom drugacije manifestujemo. Biramo reci.
    Opevati nekoga (po mom misljenju) je (izmedju ostalog) i primetiti ga, pomno pratiti njegove postupke, te iste analizirati i pretociti u pisanu rec.
    I negativna reklama je...reklama.

    To za Maju...pa recimo i sama je rekla da ne trpi nista hladno, ni sladoled, ni led u casi soka...kako bi onda se okupala sa vodom koja i nije bas kao iz bojlera?

    I da se razumemo, ne branim ja Milosa, niti sam obracala paznju na njega pre ove sarade.
    Nemam ni favorita na farmi.
    Gledam je kao neutralni posmatrac i nikoga niti mrzim tamo, niti volim.
    O nekima sam promenila misljenje (Maja, Firci) u negativu a o nekima u pozitivu (recimo Mina).
    Onog trenutka kada se farma ne emituje...i ne razmisljam ni o joj ni o farmerima.
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  13. #463

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Mi ovde u gradu (verovatno) retko vidjamo stoku pa zato svoje negodovanje i neslaganje sa necijim likom i delom drugacije manifestujemo. Biramo reci.
    Opevati nekoga (po mom misljenju) je (izmedju ostalog) i primetiti ga, pomno pratiti njegove postupke, te iste analizirati i pretociti u pisanu rec.
    I negativna reklama je...reklama.

    To za Maju...pa recimo i sama je rekla da ne trpi nista hladno, ni sladoled, ni led u casi soka...kako bi onda se okupala sa vodom koja i nije bas kao iz bojlera?

    I da se razumemo, ne branim ja Milosa, niti sam obracala paznju na njega pre ove sarade.
    Nemam ni favorita na farmi.
    Gledam je kao neutralni posmatrac i nikoga niti mrzim tamo, niti volim.
    O nekima sam promenila misljenje (Maja, Firci) u negativu a o nekima u pozitivu (recimo Mina).
    Onog trenutka kada se farma ne emituje...i ne razmisljam ni o joj ni o farmerima.
    Jao izvini unproforac (gradSki), nisam te prepoznao .

    Opevati nekoga znači napisati mu pesmu. I da stavimo tačku na značenje tog pojma.

    Napisala si da se maja ne kupa samo zato što je ona kreatura tako rekla, to znamo i ti i ja.

    A ja, inače, po ceo dan razmišljam samo o Bojaniću. Sedim u svojoj zamračenoj sobi analizirajući njega i njegove postupke. Farma polako, ali sigurno postaje moj život. kad se bude završila, ostaju mi dva izbora:

    ritualno japansko samoubistvo - sepuku (ili xarikiri, izabraću nešto od ta dva)

    ili

    ladna Morava.




    (ako je nešto neiskreno na ovom svetu, to je pokušaj da se predstaviite kao "neutralni")
      Vrh

  14. #464

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    mnogo mi je drago da je ispala Maja
    ali mnogo
    ta zenturaca mi je odvratna
    i ranije mi je bila odvratna kad sam je gledala kako peva a sad pogotovo
    zeni njenih godina ne pristaje onolika kosurdaca,pogotovu ako si metar i zilet ,a siroka u struku
    vulgarna je,neotesana,prosta,prenaglasena
    pravi previse grimasa dok govori,deluje prostacki i vulgarno
    sve i da se kupa triput svaki dan,deluje neuredno i zapusteno

    merak mi je da je izletela napolje
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  15. #465

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    mnogo mi je drago da je ispala Maja
    ali mnogo
    ta zenturaca mi je odvratna
    i ranije mi je bila odvratna kad sam je gledala kako peva a sad pogotovo
    zeni njenih godina ne pristaje onolika kosurdaca,pogotovu ako si metar i zilet ,a siroka u struku
    vulgarna je,neotesana,prosta,prenaglasena
    pravi previse grimasa dok govori,deluje prostacki i vulgarno
    sve i da se kupa triput svaki dan,deluje neuredno i zapusteno

    merak mi je da je izletela napolje
    Jok, nego treba da ima ladnu trajnu.

      Vrh

Strana 31 od 43 PrvaPrva ... 21293031323341 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 07:26
  2. Test-upoznajte sebe
    Autor Lillith u forumu Psihologija
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 19.09.2011, 22:20
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 22:17
  4. Upoznajte ženu sa najvećim grudima
    Autor Morpheus u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.05.2010, 19:50
  5. Farma - VIP zivotinjsko carstvo
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 288
    Poslednja poruka: 03.01.2010, 17:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •