FARMA: Upoznajte nove VIP seljake - Strana 36
Strana 36 od 43 PrvaPrva ... 263435363738 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 526 do 540 od ukupno 639
  1. #526

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ja pogodiJo da ce Rakisha da ispadne (imam i svedoka ).
    Nego, joooooj...al' bi bio fazon da Nemanja ispadne a Milena mu ostane
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  2. #527

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Jedina satisfakcija sada bi mi bila da pobjedi ili Mina ili Dragana.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  3. #528

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ja bih rado dao Mini....mislim pobedu
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  4. #529

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ja pogodiJo da ce Rakisha da ispadne (imam i svedoka ).
    Pa da, i prošli put je on imao najmanje glasova publike, tako da je bilo očekivano, nego, sad mi je već mindeđ ko će pobediti, naravno, samo da to ne bude Bojanić a ni Dragana, i ona me nervira
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #530

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Maco, ljudino, voljela sam te, a poslije ovakvog očitavanja bukvice ovom goveđem nacisti od 'Gavrilovića je', pardon Bojanića, još si veći u mojim očima..OBOŽAVAM TE..
    i goveđe mukanje :
    - NE, NE, NEMCI SU BILI FAŠISTI, NE
    i Macina faca poslije ovakve konstatacije...
    Maco, zbog takvih kao ti ima nade u bolje sjutra na ovom zatrovanom Balkanu kojeg su israli ovakva goveda kao Bojanić i krdo mu...
    YouTube - FARMA 2, 2010: MACA-SRBOMRZAC: »SVI STE VI SRBI FA*ISTI I ĐUKELE«-BEZ CENZURE.flv!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  6. #531

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ako nekoga interesuje, može na ovim klipovima videti sastanak sa producentom Predragom Pavlovićem i farmerima, u vezi Mace, Bojanića a i ostalog. A posebno obratite pažnju na uvodni text

    YouTube - Farma2010Srbija's Channel

    YouTube - Farma2010Srbija's Channel

    YouTube - Farma2010Srbija's Channel

    YouTube - Farma2010Srbija's Channel
    Poruku je izmenio silvia, 22.06.2010 u 13:21
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #532

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    daklem...ne zna se kome je vise zinulo dupo za pare
    glasam da kintu podele Dragana i Mina
    znam,znam...Maca ima dete i trudnu zenu...ta gluma mu ne ide bas....voditeljski posao je nesiguran....dobrodosla bi u kinta
    pa ipak
    jok
    nek` sljaka....ionako kaze da nije sve u kinti...
    Firci....Firci je olosh od coveka...nista manji od Milosha...mozda jos namazaniji i prefriganiji....ovoliko koriscenje Milana Mladenovica sve ovo vreme nije slucajno....jedino kreten ne vidi tu namazanost....usao je u farmu iz dosade,kaze? pa fino...znaci,kinta mu nije motiv....lako ce bez nje...
    dakle,Firci i Debeli napolje!
    neko ko je se izdaje za evropejca,savremenog,urbanog,open mind.itd.,vrlo lako pokazuje krajnju netrpeljivost prema nekome ko je drukciji od njega
    i po cemu je onda Firci bolji od milosha?
    a Maca?
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #533

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    daklem...ne zna se kome je vise zinulo dupo za pare
    glasam da kintu podele Dragana i Mina
    znam,znam...Maca ima dete i trudnu zenu...ta gluma mu ne ide bas....voditeljski posao je nesiguran....dobrodosla bi u kinta
    pa ipak
    jok
    nek` sljaka....ionako kaze da nije sve u kinti...
    Firci....Firci je olosh od coveka...nista manji od Milosha...mozda jos namazaniji i prefriganiji....ovoliko koriscenje Milana Mladenovica sve ovo vreme nije slucajno....jedino kreten ne vidi tu namazanost....usao je u farmu iz dosade,kaze? pa fino...znaci,kinta mu nije motiv....lako ce bez nje...
    dakle,Firci i Debeli napolje!
    neko ko je se izdaje za evropejca,savremenog,urbanog,open mind.itd.,vrlo lako pokazuje krajnju netrpeljivost prema nekome ko je drukciji od njega
    i po cemu je onda Firci bolji od milosha?
    a Maca?
    A što ti lepo ne dovedeš Draganu i Minu kući? Sa sve Bojanićem.

    Dakle, ovako:

    Dragana - neinteresantno, isfolirano, njanjavo, dosadno, iritantno do bola stvorenje. I da postavim ono čuveno pitanje:odakle ona u VIP serijalu?

    Mina - ovoliku količinu iskomplekiranosti ne videH davno. Plitka, površna, lažno nadrndana, non-stop isforsirano peva, u stvari sva je fejk osim kad čisti i kuva. To joj baš leži.

    Firči & Maca - dva koplja iznad ostalih, minimum. Meni je bez veze da ih poredim sa ostalim farmerskim polusvetom.

    neko ko je se izdaje za evropejca,savremenog,urbanog,open mind.itd.,vrlo lako pokazuje krajnju netrpeljivost prema nekome ko je drukciji od njega
    i po cemu je onda Firci bolji od milosha?


    Shvatiću ovo kao šalu.
      Vrh

  9. #534

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    daklem...
    evo pogledah ove linkove s youtube sto je ova mala Lilith preporucila....
    ovog Nemanju ja bi istukla govnjivom motkom...
    klasican primer klinca-nercvika koji smatra da je iskrenopst kad saspes bujicu vulgarnosti nekom u lice
    kao,nisam licemeran nego iskren pa cu da te natovarim....
    takvi idioti idu i na stadione,takvi idioti biju strance,takvi idioti simuliraju ludilo da izbegnu vojsku
    fuj

    nego
    setih se neceg
    sita sam se ismejala onomad kad ona ludaca Zorica Markovic u emisiji kod Sase rece :
    mi u nasem selu nikad nismo imali nista protiv Cigana ali ja bi Zoricom obrisala Farmu...


    ne znam sto...kad se Zorka i Kemis kunu da su belci.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  10. #535

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Још само пар дана па ће крај и овој Фарми. Одахнуће фармери али и ми

    Вечерас ће највероватније Немања напоље, зато му Милена и помаже у паковању. Заслужио је излазак и раније али ни вечерас није касно. Интересантно ми је било док сам гледао како Рака излази. На стотине маски му је пало у тих пар тренутака, лице му се мењало брже него боје на семафору али бар он нема за чим да жали. Угојио се. То му је сасвим довољно (хонорар не спомињем мада је већи од наше годишње плате ).

    Ни Фирчи није бољи. Глуми смиреност и равнодушност али је више него очгледно да је на врховима прстију ишчекујући да неко другу напусти фарму, а не он сам. Глумац је добар, бољи од Маце сигурно али у њему нема смирености ни колико црног под ноктом.

    Милош ми је нагло подбацио. Извињава се и објашњава своју игру онима који не заслужују ни да их погледа. Аска је играла до краја, зато је вук није ни појео. Милош заборавља да је чопор још увек крај њега и да му довају за врат.

    Мина .... да Мина је таман за фаворита. Њој би дао и 100 000 само да имам као Жељко ( нисам рекао као Бане ). Жена има све...за победу !
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  11. #536

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    daklem...
    evo pogledah ove linkove s youtube sto je ova mala Lilith preporucila....
    ovog Nemanju ja bi istukla govnjivom motkom...
    klasican primer klinca-nercvika koji smatra da je iskrenopst kad saspes bujicu vulgarnosti nekom u lice
    kao,nisam licemeran nego iskren pa cu da te natovarim....
    takvi idioti idu i na stadione,takvi idioti biju strance,takvi idioti simuliraju ludilo da izbegnu vojsku
    fuj

    nego
    setih se neceg
    sita sam se ismejala onomad kad ona ludaca Zorica Markovic u emisiji kod Sase rece :
    mi u nasem selu nikad nismo imali nista protiv Cigana ali ja bi Zoricom obrisala Farmu...


    ne znam sto...kad se Zorka i Kemis kunu da su belci.....
    Lepo sam rekao da vidiš kao krtica, odatle i tvoji zaključci u vezi Farme...


    ...naime, linkove je preporučila Silvija.

      Vrh

  12. #537

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ispade Nemanja, koji pacenik
      Vrh

  13. #538

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Sledeci ispada Firci
    A pokusao Nemanja da utice na "naciju"...
    -"Vreme je za bebu"... natalitet ovoono...beba, treba para...pih 8
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  14. #539

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Sledeci ispada Firci
    A pokusao Nemanja da utice na "naciju"...
    -"Vreme je za bebu"... natalitet ovoono...beba, treba para...pih 8
    Slazem se.......Firci
      Vrh

  15. #540

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat Зорица kaže: Pogledaj poruku
    Slazem se.......Firci
    Bojanić do pobede!!!
      Vrh

Strana 36 od 43 PrvaPrva ... 263435363738 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 07:26
  2. Test-upoznajte sebe
    Autor Lillith u forumu Psihologija
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 19.09.2011, 22:20
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 22:17
  4. Upoznajte ženu sa najvećim grudima
    Autor Morpheus u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.05.2010, 19:50
  5. Farma - VIP zivotinjsko carstvo
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 288
    Poslednja poruka: 03.01.2010, 17:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •