Strah od starosti??
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 59
  1. #1

    01 Strah od starosti??

    Bojite li se starosti?
    Samo jedan klub,
    samo jedan grad,
    samo Partizan,
    samo Beograd!
    Njega volimo,
    njega bodrimo,

    njemu pevamo,
    brate Partizan!!!

  2. #2

    Odgovor: Strah od starosti??

    Donekle, da. Bas sam pre neki dan caskala sa drugom na tu temu. Starost me asocira na nemoc, bolest, usamljenost... I kada sve to saberem, pomalo se pribojavam. :tuga: Dok si mlad, sve ti je sjajno, bajno, nista te ne boli.....Ali kada dodju godine, sve to stize lagano, ali sigurno.
    No, do tada ima jos da se broji tako da .....
    "Bupu pi du pu !"

  3. #3

    Odgovor: Strah od starosti??

    Ne bojim se starosti, zashto bih? svi su oni gomila slabashnih penzionera ..Anyway.. pa nije sve jeedno, po nekad mi se chini da vreme samo leti.... NO Rekao bih da navikavanje na starost dolazi sa godinama

  4. #4

    Odgovor: Strah od starosti??

    Da, frka mi je...
    Da nisam ovako hiperaktivna i da mogu da zivim nekim smirenim, laganim tempom, mozda me to ne bi posebno brinulo. Ovako, pomisao da jednog dana necu moci da za 10 minuta odem do prodavnice i da se vratim, vec da cu na to morati da izgubim mnogo veci deo vremena (i samim tim ovog tako kratkog i brzoprolazeceg zivota)... uzasava. O tome da ni to mozda necu moci sama - ne zelim ni da mislim.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Strah od starosti??

    Nemam strah od starosti. Ja bih volela da je docekam. I nikada me nije asocirala na nemoc i bolest. Ne razmisljam tako. Delom je za to kriva moja porodica.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    12 Odgovor: Strah od starosti??

    Citat SQUAW kaže:
    Ja bih volela da je docekam.
    Svaka cast. Svi pricaju o starosti sa uzasavanjem, kao da je to nesto neminovno u nasem zivotu. Treba je docekati, pa cemo onda videti sta cemo i kako cemo. Ko doceka, naravno. :mig:

  7. #7

    09 Odgovor: Strah od starosti??

    Citat Meggy kaže:
    Da, frka mi je...
    Da nisam ovako hiperaktivna i da mogu da zivim nekim smirenim, laganim tempom, mozda me to ne bi posebno brinulo. Ovako, pomisao da jednog dana necu moci da za 10 minuta odem do prodavnice i da se vratim, vec da cu na to morati da izgubim mnogo veci deo vremena (i samim tim ovog tako kratkog i brzoprolazeceg zivota)... uzasava. O tome da ni to mozda necu moci sama - ne zelim ni da mislim.
    Isti slucaj

  8. #8

    Odgovor: Strah od starosti??

    Ja nemam neki strah od starosti, sto rece SQUAW voleo bih da je docekam.


  9. #9

    11 Odgovor: Strah od starosti??

    uglavnom me nije strah. jedino sto ne bih htjela je da u starosti postanem matoro gundjalo tipa: smeta mi ovo, necu ovo, u moje vrijeme je bilo, da vam kaze baba...itd
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Strah od starosti??

    Starosti ? Pa i nemam , nekako se bas ne opterecujem godinama niti bas obracam paznju na to
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  11. #11

    Odgovor: Strah od starosti??

    Starosti ne, nekvalitetnog života u starosti da.

  12. #12

    Odgovor: Strah od starosti??

    Pomalo,nije to ustvari strah od starosti konkretno vec strah od nepoznatog,ne znam sta cu i kakva cu biti onda i koliko i kako ce se moj zivot promeniti...
    I may not be perfect but I'm always me

  13. #13

    Odgovor: Strah od starosti??

    Ne plasim se starosti, malo se plasim kako cu je doziveti...

    Odrastao sam okruzen bakama i dekama. Kad sam postao svestan svega oko sebe, moji roditelji su vec trebali da postanu baka i deka, tako da sam stalno okruzen starim ljudima i shvatio sam da je starost kao i svaki drugi period zivota sa svojim prednostima, manama i izazovima.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  14. #14

    Odgovor: Strah od starosti??

    Neznam, imam strah od starosti, ali je se ne bojim, strah me je možda na šta ću sve navići vremenom...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  15. #15

    Odgovor: Strah od starosti??

    Gledano po godinama forumasa, nisam najstarija OVDE, ali sam jedna od starijih. Da li ste, na osnovu mojih postova, primetili da se "razlikujemo" u godinama. Ja NISAM.
    Ne kazem da sam stara, ali ne kazem ni da sam mlada. Starost cu docekati (uvek optimista) isto blesava, kao sto sam i sada. Ne bojim je se - trebala bi starost da se boji mene. I koliko god dugo da zivim, necu davati mladjima od sebe ni koraka prednosti - naprotiv, oni ce me pratiti u korak. Ajd, pa nek smo zivi i zdravi
    neunistiva zlojebaba!

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Strah od sreće
    Autor proleće u forumu Psihologija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.07.2015, 15:06
  2. Strah od ljubavi
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 29.06.2011, 22:01
  3. Strah od zubara
    Autor _baba_ u forumu Zdravlje
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 22.07.2009, 13:31
  4. Strah od predavanja.
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 14.05.2009, 16:23
  5. Godine starosti - uslov za posao
    Autor jeti u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 03.11.2008, 18:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •