Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 166
Strana 166 od 247 PrvaPrva ... 66116156164165166167168176216 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,476 do 2,490 od ukupno 3694
  1. #2476

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Dva dana na nogama, bez spavanja, kao u tinejĐerskim danima, da ne kažem k'o ona ganka iz kraja, tenIđerskim danima.
    Ne znam kako da se oduprem pozivu na alkohol, mis'im nisam alkos, ali kada me pozovu da pijem odma' mi se uključi neka lampica, pa pomislim, 'ladno je treba se zagrejati, pičke materine, i tako te neke lepe stvari.
    Kako sam zaglavio na tom treš splavu, i kako sam non stop gledao na sat ne bih li video koliko u stvari imam vremena da spavam dok ne krenem sutra na posao
    Potpuno neopušet, skontao sam zašto ljudi više vole viski od rakije, valjda je mnogo slabiji i mo'š da ga popiješ duplo više, pa se valjda sutra kurče kako su mnogo popili, ja sam imao jaku konkuranciju u pičku materinu, Jelena koja može da sljušti Bogaoca i sve oko njega i Mara koja se napila k'o pička dok još nismo krenuli i plakala usput, i vozila pogrešnom stranom, tražila naočare, šminkala se, dok je meni rečeno : Budi aktivan suvozač, vi'š da budala 'oće da nas poubija svojom sigurnom vožnjom
    Međutim, sasvA je zanimljivo da nisam "kočio" dok je vozila, iako nas je s desne strane umalo udario aVtobus u kružnom toku, iako se ona okretala usred vožnje da se obrati svojoj sestri dok joj ova nešto gnoji
    elem, moram da isključim to dugme za poziv na alk'ol, jer sam juče zapalio rešo na poslu, otišao na predstavu "kumovi" i zaspao negde oko poslednje scene, hvala Bogu da nisam ranije, jer mi je duša spavala, i pojma nemam kako sam izdrž'o da posle s V odem na kafu, a počela je neka zima, pa duva, a meni se jakna pere, suši, i sve tako to nešto, da sam nosio nešto moderno bezfunkcije po ovom vremenu.

    elem, k'o da je sve to bitno što sam nakenjao ovde,
    Razmišljam o tome kako me mrzi da se obučem i trknem u samipšku po upaljač, šibicu sam potrošio, para nemam, platu ću dobiti tek kad Dimitriju prođe rođendan, moram i u bolnicu da ga vodim na ispitivanja, moram sad i da doručkujem, nem' pjam kako sam izdržao od 10h, kada sam ustao pa sve do sada.
    I tako, miriše proja, saĆu da s enaj'em k'o som i da možda i dremnem malo, nisam odavnA
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  2. #2477

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kad pogledam sad kroz prozor i vidim ovo sivilo i pomislim na minus koji nam dolazi...
    pomislim na rajska ostrva,palme,pesak sitan i fin poput pudera...i vidim sebe kako
    trčim ka bisto plavetnom moru a sunce me greje i vetar ćarlijaaa...aah,kakav san

  3. #2478

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Divim se paranoicima i onima koji olako prebace krivicu prvom koji im je pri ruci.
    Jbt...ja tako nikada nisam mogao, nepravdu ne podnosim i stoga nikada ne bih je naneo drugome.
    Ali ok....nismo svi isti .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #2479

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    4 godine na forumu. Zju. Mislim da sam ostvarila pravo na beneficirani radni staž. I pidžamu na pruge da mi poklonite umesto rexpen holovke.
    BabaC...ne valja ti racunaljka...5 godina



    Ti bokca! Onda mi sleduju i patofne na tufne...da mi se slažu uz pidžamu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #2480

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    povredila sam Banetova ljudska i patriotska i svaka druga osecanja jer sam u mecu navijala za Nadala....
    povredila sam i osecanja njegovih prijatelja
    moracu da se uclanim u Obraz ili Nashe ne bih li povratila svoj izgubljeni kredibilitet....

    sta bi tek bilo da je moj Nadal pobedio,ne smem ni da mislim......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #2481

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...ipak se neko setio.
    Here I go again...

  7. #2482

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Cini dobro i dobrim ce ti se vratiti
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  8. #2483

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Sto volim vikend sem zbog odmora i zbog mogucnosti da kuvam, pa da se najdem ko covek i da me nije briga dal smem da jedem luk ili ne
    eto danas na meniju bio pasulj po mom receptu, kao sto ga volem - corba s pusenim mesom, pa jos sam mu dodala 1 glavicu crnog luka i 3- 4 cesnja belog luka,
    onda uz to je bila salata od kiselog kupusa i kisele ljute papricice punjene krem sirom...
    za merak


  9. #2484

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    sad sam i ja gladan

  10. #2485

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Takve misli se ćute
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #2486

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    kao sto rekoh,pre bi nasle Atlantidu....

    mada,ne bi odbila ni s nosilima....

    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #2487

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    kako je lepo biti zena
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  13. #2488

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...vec 3 godine "robije" na VCafeu
    Here I go again...

  14. #2489

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    elem,juce je umro Predrag Dragic Kijuk

    Internacionalni biografski centar (St.Thomas Place, England) ga je 2010. godine proglasio za jednog od 100 slobodnih mislilaca u svetu.

    iznenadila me je ta vest,veoma.Jesenas sam imala cast da prisustvujem promociji jednog romana i Dragiceva beseda je bila nesto najuzbudljivije,najostroumnije,najfascinantine sto sam ikad cula....
    vanserijski intelektualac ,maestro reci....
    znam da sam danima bila pod utiskom i da mi je bilo neopisivo zao sto nisam imala prilike da ga licno upoznam....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #2490

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    jbt nisam poslao sms 100 godina...nista ne mrzim vise od kucanja sms poruka,lakse nazvati i reci sta imas...

Strana 166 od 247 PrvaPrva ... 66116156164165166167168176216 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •