Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 185
Strana 185 od 247 PrvaPrva ... 85135175183184185186187195235 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,761 do 2,775 od ukupno 3694
  1. #2761

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ognjena M. najavljuje svoj dolazak ...baš lepo
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  2. #2762

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    nije valjda danas?
    Dodji janje kad se žito žanje




  3. #2763

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat test korisnik kaže: Pogledaj poruku
    nije valjda danas?
    Danas najavljuje svoj sutrašnji dolazak...,vidim da ti ništa nije jasno,al'nema veze.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #2764

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Missim.. Kao da bih ja zbijala neukusne sale. To ostavljavam vama neozbiljnima
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #2765

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    napisah tamo;kratko vreme....al'sad sam u dilemi da li je za mene kratko isto što i za drugog ...kanda nije.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #2766

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Gledam Olimpijske igre i setila se ZOI u Bosni, 1984 godine i glavne maskote Vucko. A onda setila sam se i jedne Gordane.

    Tada sam imala 12 godina i skupljala salvete, pa glavni hit je bio naci one bas sa Vuckom. Sreca moja imala sam drugaricu u Sarajevu, s kojom sam se dopisivala skoro 2 godine. Znala je za moj hobi i naravno poslala mi nekoliko s njegovim likom. U raznim bojama. Radosti nikad kraja.
    Da, moja drugarica Gordana Govedarica.
    Upoznale smo se kao devojcice od 10 godina, koje je spojila slicna sudbina. U to vreme u Skoplju dolazili ljudi iz sve tadasnje YU republike, da se lece u ortopedskoj klinici. Nas dve u istoj sobi, ista uzrast, a sem nas u sobi jos nekoliko baba. Joj kako smo se zezali sa njima i zaboravljali na svoj problem.
    Tako je vreme brze prolazilo....
    Najteze mi je bilo kad su me moji uzeli kuci nakon 15 dana, da kuci lezim. A ona je morala da lezi tamo jos 40 dana, dok joj sklone gips. Molila sam mamu da je posecuje s vremena na vreme i da mi donosi o njoj novosti. Kad sam otisla da mi izvade gips, nije bilo sanse da se vratim kuci bez da je posetim.

    I obecale smo da cemo se dopisivati i kad bude sansi da se vidimo opet. Mozda ja odem u Sarajevo ili ona dodje u Skoplje, ali sad da setamo...

    Nakon nekoliko godina pisma su postajala sve redja i redja...Ne secam se koja je poslala zadnje pismo. A jos uvek pamtim njenu adresu Ilidza 14.
    Povremeno sam se zapitivala gde je, sta radi, dali se udala, ima li dece....kako je prezivela rat...
    Pokusala sam da je pronadjem i preko pisma i skoro preko FB-a, ali bezuspesno.

    I eto...danas sam se opet setila nje i pomislila kako bih volela da je opet vidim.


  7. #2767

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Danas me prilicno pogodila vijest da je mami umrla tetka, zena 79 godina, ali sam u posljednjih par godina konacno uspjela da je bolje upoznam, dosta ispricanih prica iz nas, dosta savjeta koje mi je dala...nisam je vidjela kad sam zadnja dva puta bila u Sarajevu, nisam stigla...eeh...i danas je umrla, a dan prije sam samoj sebi rekla da ce biti prva koju cu posjetiti prilikom sljedeceg odlaska u Bosnu...nisam bas mislila da ce biti u pitanju drugi grad, i da ce biti u pitanju monolog.
    Prilicno sam ja tu smrt sagledala iz svih uglova i shvatam da zivot mora ici dalje, i danasnja vijest me je samo onako potresla sto za nju, sto za one koje ce ista sudbina zadesiti, a ja cu to morati stoicki podnijeti. Strah me.
    Koliko ce toga ostati neizreceno.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #2768

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Mene Cvetić podseća na nekog, sa cela dva i po posta, ne znam na koga, ali setiću se, sto posto.


    Sutra je novi dan, ostavljam traume za neki lepši period, da userem, ako mi se desi nešto lepo.
    Ne mogu još, uz sva sranja da imam i traume, mrzi me.

    Misli su mi nepovezane, a li ume to da bude dobro.
    Ignoriše me subdina, mislim da mi namešta zvrčku, sreća pa u sudbinu ne verujem, pa mi je lepo i sa ovakvom karmom, kakva je sada.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  9. #2769

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Mene Cvetić podseća na nekog, sa cela dva i po posta, ne znam na koga, ali setiću se, sto posto.


    .
    I mene.....
    na love Huntera..
    ako me ignorise i ostaje imun na moju pamet,smisao za humor i elokventnost,znacu da je to on.....




    nego
    nema mi Isahare.....a obecala da se javi pa da idemo u zezanje....zezanje s njom znaci da pijemo nes ili caj i da blejimo u Dunav.....
    mora da je kisa omela u nameri ...

    a zbog zezanja s njom ja otkazala riblji paprikas s Borom...

    i evo me,cekam da dobijem zivote na Pyramid Solitaire,da pocne da rade konkor i ranitidin,da se sudovi sami operu i da se setim tog filma koji sam probala da gledam nocas posle tri votke i pet cevapa u lepinji ,s lukom i urnebesom...

    super mi je....da je bolje,uopste ne bi valjalo....
    Poruku je izmenio believer, 30.07.2012 u 01:18
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #2770

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Teske misli za rano jutro.Dal' od loseg vremena ili nesanice svasta mi prolazi kroz ovu rascupanu glavu.Da li je izgubljeno samo ono cega smo se odrekli?!...
    Mislim se da li da pijem kafu,da sviram...i kad cu jednom da kao sav normalan svet spavam
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  11. #2771

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Dobro jutro. Koliko novih poruka od sinoć, koliko ponovo načetih tema, razmrdali(raspisali) se drugovi forumaši

  12. #2772

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Možda je slučajnost...ali sumnjam jer se prečesto dešava:
    - Naime..postoje osobe koje kada se pojave su ti čista sreća. Naiđe neko da ti plati uslugu (koju si već mislio da nikada neće biti plaćena), stigne ti dobar posao, izbegneš neke nesreće, desi se da lako obaviš gadan posao, lakše se oporaviš od povreda..itd.
    Kako god...hvala im što su mi "talični" .
    P.S. Zanimljivo je i to što je za ste osobe vezano, ako smo malo sporečkani, da imam malera. Prema tome..neko nam je lična sreća.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #2773

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...prisetio se .... i naravno da je bas tako.... "Nije zanimljivo ono što Vam žene kažu, već ono što prećute."
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  14. #2774

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat test korisnik kaže: Pogledaj poruku
    O kojim se tačno jedinicama radi kad kažeš kinta?
    Kad kažem kinta mislim na penziju i po. To mi je ta neka merna jedinica.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #2775
    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Citat test korisnik kaže: Pogledaj poruku
    nije valjda danas?
    Danas najavljuje svoj sutrašnji dolazak...,vidim da ti ništa nije jasno,al'nema veze.
    Ne znam kako je tebi najavila ali kod mene je juče baš fino grmelo sevalo i padao je grad i smrklo se ko da će ovna da padaju, zato pitah da nije već stig'o judgement day

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Citat test korisnik kaže: Pogledaj poruku
    O kojim se tačno jedinicama radi kad kažeš kinta?
    Kad kažem kinta mislim na penziju i po. To mi je ta neka merna jedinica.
    Zajebavaš ti mene ako ako
    Poruku je izmenio Meggy, 31.07.2012 u 01:21 Razlog: uzastopni postovi
    Dodji janje kad se žito žanje




Strana 185 od 247 PrvaPrva ... 85135175183184185186187195235 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •