Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 195
Strana 195 od 247 PrvaPrva ... 95145185193194195196197205245 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,911 do 2,925 od ukupno 3694
  1. #2911

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ja ne znam otkud tolika fama oko lososa. Kao, vau, losos. Kao fenseraj.
    Pa ja sam izgleda seljančura neviđena. Men' taj losos ima odvratan ukus...skoro pa kao tolstolobik.
    Ja bih šarana i karaša mogla klopati svaki dan. Pff, losos.
    Ili suši.
    Kao, fensi večera...idemo na suši. Ja to probala i ispovraćala sve. Pi!
    Ili kavijar.
    Nem' pojma. Meni draže pojesti leba, masti i paprike nego sva ta sranja zajedno.
    A tek nasuvo sa kiselim kupusom...hjao!
    Otkad je nenadbds ubacio fotku, meni voda na usta ne prestaje da ide. I pravila sam pre neki dan. I objela sam se toliko da mi se u stomaku desilo bombardovanje Perl Harbora. Deca mi iz bezbednosnih razloga nisu prilazila tri dana.
    Šta ćeš. Ja sam seljak u srcu i duši. I milo mi je što je tako.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #2912

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Studiram samog sebe vise nego i jedan drugi predmet , i to je moja metafizika..i moja fizika
    'Bolje citav zivot kao milioner, nego jedan dan kao siromah.'

  3. #2913

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Hocu da poludim...sjela malo za komp....a ono zvrci mob na 200 strana...jebale me sve te aplikacije koje sam poskidala, ko me ne nadje porukom, nadje me whatsapp-om...ko ni tu ne uspije, nadje me na viberu, ee ako me tu ne ukeba, zove... cupam kosu.
    Poslednjih godina najvise volim da se zavucem u podrum.
    Perem ves i peglam ves strastveno.
    Tu sam van svakog dometa…

    P.S.Gde je ona tema “Koje kucne poslove ne volite da radite”? Moram pod hitno revidirati neke moja izjave iz proslosti....

    Never confuse movement with action.

  4. #2914

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Zamišljam Nicky kako tegli uz stepenice ošamućenog od alkohola mladunca iz mladosti..raščupane kose, pocepanih čarapa i iskrivljenih štikli od tereta a onda ga pobedonosno pravo s vrata baca u krevet.....tako šlogirani i olešeni nisu nizašta, te se sutra bude u istom krevetu i zagrljeni a da se ne sećaju ni gde su bili ni šta su radili....naravno, kao i uvek ljubazna domaćica Nicky jutarnjim glasom prozbori deliji da ne miče iz kreveta a ona ide da pristavi kafu...usput opere zube, piški, dotera kosu, obnovi parfjum i donosi mu kafu u krevet...a njemu kroz glavu prolazi misao " gde si bila kad sam bio niko " i sa osobitom nežnošću pokušava da se seti gde je parkirao svoj mercedes...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #2915

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Zamišljam Nicky kako tegli uz stepenice ošamućenog od alkohola mladunca iz mladosti..raščupane kose, pocepanih čarapa i iskrivljenih štikli od tereta a onda ga pobedonosno pravo s vrata baca u krevet.....tako šlogirani i olešeni nisu nizašta, te se sutra bude u istom krevetu i zagrljeni a da se ne sećaju ni gde su bili ni šta su radili....naravno, kao i uvek ljubazna domaćica Nicky jutarnjim glasom prozbori deliji da ne miče iz kreveta a ona ide da pristavi kafu...usput opere zube, piški, dotera kosu, obnovi parfjum i donosi mu kafu u krevet...a njemu kroz glavu prolazi misao " gde si bila kad sam bio niko " i sa osobitom nežnošću pokušava da se seti gde je parkirao svoj mercedes...

    aaaaahahhhhhahhhhhhhhhhhhahhhhahhahahhhhahhhh budalooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!1

    sve bi bila u pravu samo da sam si dopustila sebi nekoliko tekila da drusnem.....
    al pila sam kolu,i mrdala sisama pomalo.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #2916

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kažu da je "jutro pametnije od večeri" i svim silama se nadam da ima istine u tome.
    Sam sam "nagao llik", mnogo toga odlučim u hipu, ali se "ne igram" nečime što mi je jako važno.
    Treba živeti sa svojim odlukama, treba mnogo toga uzeti u obzir, preispitati da li sam sam nešto uzrokovao, da li sam nefer..pa tek onda biti "isključiv". Ipak, "razni ljudi, razne ćudi", i sam imam vučiju ćud pa "druga strana" treba da shvati kada "vuk povlači granicu" i da ne srlja iz inata preko nje.
    Jutros, uz kaficu, vrtim "filmove" i shvatam koliko malo je potrebno da se mnogo toga promeni. Samo...da li je promena ono što želimo ili je samo proizvod našeg hira proisteklog iz golog inata ?
    Da li sačekamo jutro sa istim "viđenjem", istim zaključcima i sudom ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #2917

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Sveo mi se alkohol na vino i pivo.
    Votku ne mogu godinama...Martini sam mogla kao vodu, i bio mi je sasvim ok, sad mi sastruze zeludac, nema sanse da ga pijem.
    Gin meni odgovara, mojoj glavi i naravi ne...
    Obojena pica i ne uzima u razmatranje...Jäger mi je kao ok...ali nismo na ti.
    Nekad sam mogla pola flase tekile u zezanciji da slistim u drustvu, i da stojim kao svijeca...vise ni rakiju ne mogu da liznem, oduzmem se.
    A nije da ne odrzavam kondiciju.
    Ja to pivo stvarno volim...al moram gledati da smanjim stomak, i nije damski.
    Dakle za damu i dalje ostaju dvije, tri flase vina.

    Eto me zvucim kao okorjeli alkos...koji nije ni anoniman ...ali ja sok nisam u kafani narucila, ne pamtim.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #2918

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Istinita je ona narodna da iz mile sto đavola vire jeste,jeste.

  9. #2919

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Gledam kako su ona dvojica olosa huliganskih amnestirani i mislim se kako li je jadna ova drzava sa ovakvima. Sad ce stetocine na miru da nastave da maltretiraju normalne ljude, a cujem da ce onaj Misic i da tuzi drzavu jer su ga nepravedno zadrzali par dana.
    Stoka.
    Treba neko njemu da nabije zapaljenu baklju u usta, pa da vidimo onda Pravdu za Urosa.


    A ovo sedi u skupstini:
    Modelsica pita u Sukupštini Srbije! - YouTube

    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #2920

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    prožeto je protivurečnošću... ne uklapa se.....povlačenje ..ne,nikako ne priliči.. ne sa tom pričom.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  11. #2921

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    vrti se i okrece ta misao ....

    da ljudi cine forum da ne odapne ... ziveeeeli oni/e/ koji ga reanimiraju 46 , 46, 46 , 46 ....



    tako .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  12. #2922

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Jao deco moja...takve mi uspomene danas naviru, da mi se po glavi ne vrti misao, nego strujomer...al' kad u isto vreme rade i veš mašina i rerna i grejalica...
    Ja zaista, ali zaaaista volim ovaj osećaj miline kad mi leva sisa upadne u supu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #2923

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    eat the pudding, eat the pudding, eat the pudding, eat the pudding ...

  14. #2924

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Koj' mu moj dođe ta aronija?
    Do pre par godina...ma šta par, do pre par meseci se nije ni znalo da postoji.
    Sinoć me spopadne lik na spensu...da li koristite aroniju?
    Nije da nisam (do juče) čula...ali je ne koristim.
    ...i uvali mi neki flaJer vičući za mnom (jer sam žurila da ćeru odvedem na balet) da treba i ja i ona (Maka) da je koristimo i da obavezno pogledam "srednje strane".
    Ae, bacim pogled kad gle...aronija rešava sve bolesti i probleme...od gangrene do migrene...od žuljeva do šuljeva
    Još piše da je biljka iz Južne Jamerike...ahaM...i odjedared na svakom koraku u zemlji Srbiji

    Isto mu dođe i sa arganovim uljem...
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #2925

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ja znam za aroniju iz Sibira, a za Juznu Ameriku se vezuju one akai bobice. Odjednom najpopularnije u Srbiji.
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 195 od 247 PrvaPrva ... 95145185193194195196197205245 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 16:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 12:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 02:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 13:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 15:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •