Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 229
Strana 229 od 247 PrvaPrva ... 129179219227228229230231239 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,421 do 3,435 od ukupno 3694
  1. #3421

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ljudi moji šta je ovo????!!!! Gledam sad vesti na rts1 i ne mogu da verujem Smetovi visi od bagera,zavejani autobusi,vetar duva kao da je smak sveta.Ne mogu da verujem! A na samo par desetina km jutro suncano i mirno.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  2. #3422

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Koje su muškarci pizde.

    Jednoj ženi se nikad ne bi moglo desiti da prodje pored bivšeg partnera u prolazu i da spusti glavu i skloni pogled.

    Znači pogledala bih ga pravo u oči makar posle toga doživela srčani napad.

    Smešno ,jadno i bez petlje.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  3. #3423

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    'Kaže neki pop na RTS-u: "Ja za 7 godina nisam kupio ni šolju mleka, krišku sira..."
    Taman pomislim: "ohoo, isposnik",
    a on: "Sve mi donose"...'
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #3424

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Razmisljam da ni jedan WC nije daleko ako se na vreme krene.....

  5. #3425

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Razmisljam o retorickom pitanju "Kako si?" na koje ne odgovaram.
    I tome, kako nekim cudom ljudi pri tome nekako ustaknu.
    Probude se, da, cak se i uplase.
    Prosto im postane neprijatno, pa ne znaju gde ce sa sobom...
    Dok ne odgovaram, mora da je lose.
    A ako je lose, bolje da ne kopamo dalje....
    Predjimo na temu... vremenske prilike i neprilike.

    Uzasava me cinjenica, koliko u svakodnevnoj, potpuno nebitnoj konverzaciji robujemo floskulama...
    Never confuse movement with action.

  6. #3426

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku
    Razmisljam o retorickom pitanju "Kako si?" na koje ne odgovaram.
    I tome, kako nekim cudom ljudi pri tome nekako ustaknu.
    Probude se, da, cak se i uplase.
    Prosto im postane neprijatno, pa ne znaju gde ce sa sobom...
    Dok ne odgovaram, mora da je lose.
    A ako je lose, bolje da ne kopamo dalje....
    Predjimo na temu... vremenske prilike i neprilike.

    Uzasava me cinjenica, koliko u svakodnevnoj, potpuno nebitnoj konverzaciji robujemo floskulama...


    Ja sam jedno vreme uvek odgovarao ''Loše''. Jedno 20 odsto njih je nastavljalo priču kao da ništa nisam rekao. Ili kad me pitaju ''Šta radiš?'' uglavnom odgovaram ''Okopavam qqruz.''

  7. #3427

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Prijatelji. Ponekad ili možda često, pomislimo da su jedino blago koje nam je blisko i dato da uživamo u njemu/njima. Dosta ljudi misli da se prijateljstvo dokazuje nekim grandioznim, herojskim aktima koji za sobom vuku samoodricanje ili angažovanje u njihovu korist...Ali, ono po čemu najviše osetimo da su nam prijatelji bliski bivaju neke sitne pažnje. Ponekad su to neke male uslugice ili možda samo reči, koje sve, možda ne mora biti upućeno nama...Ta mala herojska angažovanja ili samoodricanja dolaze obično posle svega ovoga, nešto kao neka vrsta minulog rada, nešto što smo očekivali da će se dogoditi.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  8. #3428

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    auuu, nisam se koristila ovim forumom.... ihaaaa vremena. Ne mogu da snadjem sa odgovorima, citatima, reputacijama itd.
    neunistiva zlojebaba!

  9. #3429

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Noćas sam sanjala Lilith021. Kao, neka tragedija zadesila NS i svi se skupili u Sabornoj crkvi da daju priloge. I Lilith mi ukrade bundu. Onu koju mi baba Melanija ostavila u amanet. Iju što sam bila besna, da sam je našla istresla bih je iz gaća.

    Kakve nebuloze sanjam, nije meni nimalo lako sa mnom.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #3430

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    - 15 kg

    mhm... volela sam svojih "sretnih 15 u plusu"...

  11. #3431

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Sve "ribe nebeske" se udale za najgori moguci sljam. Sto vise letela to se nize ulupala. Obrnuta proporcija nije omanula. A kad vidim nekih mi zena bas zao.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  12. #3432

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    ...

    Jednoj ženi se nikad ne bi moglo desiti da prodje pored bivšeg partnera u prolazu i da spusti glavu i skloni pogled.
    ...
    Smešno ,jadno i bez petlje.

    Definitivno tačno . Kukavički. Ali...
    Primetila sam, da, kad nije reč o ovoj situaciji, žene se ponašaju isto. Recimo...
    Kada ženi u susret ide neki nepoznati muškarac, gledajući je u oči, ona odmah ili obara, ili skreće pogled. Kada su same žene hodaju pogleda uperenog u zemlju,uglavnom po zapaženom, uz tek povremene, blago podignute poglede ispred sebe, ne bi li se zakucale u nešto. Dok, muškarci kada su sami, nebitno da li su zauzeti ili ne, ženama posvećuju pogled onoliko dugo koliko je potrebno da registruju sve interesantne obrise lika (i tela) koji im dolazi u susret. Ponašanje žena na ulici sliči jedna drugoj.
    Sećam se kad sam bila dosta mlađa, mislila da, dok odrastem, žene će intelektualno napredovati i osloboditi se dominacije društva koje im je natovareno na glavu. Kao i želje, doduše nesvesne, da će po svojoj spoljašnjosti biti procenjivane, kao nekakve,da izvinete, krave na stočnoj pijaci. Kako sam samo pogrešila. Paradoks je da se žene danas više nego ikad doteruju, i jako je važno napomenuti da jako mali broj to radi jer zaista uživa u tome, dakle, spremaju se za defile pred muškarcima i ta njihova infantilnost je poraznija nego ona koju kao deca nosimo u sebi, dok nam je sve nametnuto...

    I sad, ko je kriv?
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  13. #3433

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Uvek sam se pitao šta li je delatnost Big Rančera. Da li na svom ranču (naravno, u pauzi kada ne čita i ne gleda filmove ) žigoše krave, ili šiša ovce?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #3434

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Uvek sam se pitao šta li je delatnost Big Rančera. Da li na svom ranču (naravno, u pauzi kada ne čita i ne gleda filmove ) žigoše krave, ili šiša ovce?
    Možda pomalo žigoše i šiša i forumaše?!

  15. #3435

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    (...)Ali, ono po čemu najviše osetimo da su nam prijatelji bliski bivaju neke sitne pažnje.(...)
    Nekoga koga oslovljavam prijateljem osetim bliskim u situacijama u kojima mi kaze "Ne, nisi u pravu/Nije u redu/ Ne mislim tako..." I to uopste nije sitna paznja. Za to je potrebna grand courage iliti grandes cojones. Potrebno je da je nekome stalo da se nateze sa mnom, ali bas...
    I ne, nece mi biti uvek pravo i dobrodoslo to "Ne".
    I ne, necu biti prijatna.
    Ni slatka, divna, krasna.
    Necu najverovatnije ni promeniti misljenje/stav/potez.

    Ali cu o tom "Ne" detaljno razmisliti.

    Meni su bliski ljudi sa stavom.
    Ne sa mojim, nego sa svojim.

    Zbog toga ih stavljam na tron.
    I zbog toga su te i takve "sitnice" najveca dela mojih prijatelja... (pazi rima )
    Poruku je izmenio triViALna, 15.03.2014 u 00:47
    Never confuse movement with action.

Strana 229 od 247 PrvaPrva ... 129179219227228229230231239 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •