Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 235
Strana 235 od 247 PrvaPrva ... 135185225233234235236237245 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,511 do 3,525 od ukupno 3694
  1. #3511

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    kisna subota
    Chelsea vs Qpr
    Wba vs Leicester
    prljav ves za masinu
    slike sa haloweena
    o Vucicu nista danas
    bogami ni o Cameroon-u



    sve to sporadicno jutarnje subotnje
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  2. #3512

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Опет сам најпоштенији у фирми. Зато што ми не дају да приђем благајни и крадем а сви остали краду!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #3513

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Sta vredi palamudjenje kad nema to ko da cita..Za mene se barem zalepe pa su tu ...a kad ih ima ,ima ko i da cita .
    Nego,red je da se ispomogne ko ce kome ako nece svoj svome!
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #3514

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Vrti mi se misao...
    ...pa zar je moguće da niko...ali niko do sada nije pozvao gospodŽu Anibas na onaj forum koji je Mijatović (a i CiVi) spomenuo
    Mislim da bi se ona tamo osećala kao riba u vodi...kao krme u blatu...kao svoj na svomE....
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #3515

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ma vidi ti nju ona se odazvala...pa naravno cim je bila pozvana odma je odleprsala.


    "Sajt VojvodinaCafe nastao je 20. marta 2006. godine sa željom da zajedno sa svim njegovim članovima otkrije sve iskonske vrednosti i čari koje se kriju širom najlepše nizije na svetu - Panonske. Sajt neguje vojvođansko, ono dobro poznato da za sve "ima kade". I ne, ne morate biti sa vojvođanske ravnice da bi ste nam se pridružili, dovoljno je samo da ste otvorenog i vedrog duha i da težite širenju pozitivnog oko sebe."

    ..lepo je to gazda uredio i napisao na naslivnoj strani.
    Ovaj forum to i jeste..Vojvodina ko na dlanu sa svim svojim lepotama...pa opet,da neko sebi za pravo da je na prostacki nacin uporedi sa svinjcem iako tu obitava povazdan.
    ..m,sta drugo pomisliti do da je u pitanju manjak.opste kulture ...ali i to je vec vidjeno od strane doticne..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #3516

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Nisam tu,nema me i ne znam dje sam
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #3517

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Onomad, u razgovoru sa drugom, pričao mi o mojim bivšim, a sada njegovim novopridošlim kolegama. Ja ih znam i ovakve i onakve, i pokušavam da kod njega spustim gard i da mu objasnim da imaju i dobrih strana.
    I onda mi on objasni: Ma verujem ja da nisu oni tu zato što se lepo češljaju, da nešto i znaju, i umeju. Ali, slušaj, nekulturni su i nemaju nikakvog poštovanja ni prema instituciji, ni prema kulturi firme niti prema kolegama. Njih je malo, nas je puno. Došli, pa nameću svoje. Što je možda i ok, možda treba menjati, možda ono staro i nije dobro. Ali, i za to postoji način. I mera,... Aman, red je kad ulaziš u kuću da se prikloniš pravilima te kuće. Kod muslimana se izuvaš, kod Jevreja nikako. A, oni... E, baš takvi su. Možda su i ok, ali znaš, kod nas u firmi se izuva, a oni gacaju u obući sa sve okorelim blatom donešenim ko zna odakle. I to tako iz dana u dan.
    Razumela sam ga. Nisam razumela te moje bivše, i njegove sadašnje.

    Isto kao što ne razumem Anibas.
    Poruku je izmenio Mish, 03.11.2014 u 19:10
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #3518

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ne bi ja mog druga Josu menjala za miliJun ortodoksnih.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #3519

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    @Misch,

    Ne znam sta ti nije jasno..Otisla sam odavde pre godinu dana jer sam se pocela smarati pored sve svoje velike pozitivne energije,odose potom.i drugi..
    Vratim se i sta...gde su ljudi?,nema ih...jel ko novi dosao za tih godinu dana...mozda i jeste al je posle par postova otisao..a sto? ..zapitas li se..pa zato sto nema ko da im pozeli dobrodoslicu vec se il ignorise il podjebava da prostis,a cim se malo izadje iz okvira u postovanju odmah se brise i sl.
    Sve strogo ograniceno a nadlezni pristrasni.
    Ne kazem da ne treba postovati pravila kuce al ne treba biti ni usko ogranicen..pa nije ovo Alkatraz vec mesto zabave.
    Ljudi bi da im je opusteno i da se zezazaju i da polemisu a ne da se klepaju po usima.

    Sta se desilo s jednim tako tematski velikim i lepim forumom..m,ocito je da postoji neki problem cim su ljudi otisli na neka druga mesta.

    Citam sad Beliverku...m,pise i ponavlja se...kako joj nedostaju ona putovanja..pa m,stvarno..koliko je samo istu tu misao zapisala kad se i ja secam da je bas o tome vec pisala...pa se mislim,daj vise otputuj zeno prodje zivot.Ne mislim ovim nista zlonamerno da ne shvati ona da imam nesto protiv nje...nego cisto ono ljudski,mozda se i trgne malo.
    Ovde sam opet samo malo svratila i nemam nameru ostajati ...tako da vidite vi sta cete sami sa sobom a i sovim mestom ako vam je iole stalo do njega.
    Pozdrav!
    Poruku je izmenio ANIBAS, 04.11.2014 u 08:39
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #3520

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Nisam tu,nema me i ne znam dje sam
    ..djevojka je sa Kriptona
    Dobrodosla na planetu zemlju,ovo ovde je Vojvodina cafe forum,mesto dobre zabave i zdrave komunikacije.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  11. #3521

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Nisam tu,nema me i ne znam dje sam
    ..djevojka je sa Kriptona
    ...da rezimiramo,
    Dobrodosla na planetu zemlju,ovo ovde je Vojvodina cafe forum,mesto dobre zabave i zdrave komunikacije.
    Uzivaj u obilasku
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  12. #3522

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Jao brate Anibas, gde se kasiš?

    Čim si opet stigla, počela si da podjebavaš, samo što, za razliku od onih koji su to uradili otvoreno i sa otvorenim kartama, ti si nabacila kroz redove. Pa ne, mi smo svi ovde ovce i ne kontamo.
    Forum nije umro jer ne dolaze novi članovi, forum je umro jer mu je istekao rok trajanja. Njegovo zlatno doba je prošlo odavno, zacementirano je onog momenta kad je SQUAW umrla, jedna divna žena koja je bila i ostala duša ovog foruma.
    Svako pisanje ima povratnu reakciju, ti si dobila onu kakvo tvoje pisanje zaslužuje. Da si bila ovde u vreme tog zlatnog doba, koje i ti sama pominješ, ne bi se ni onda dugo zadržala jer ovde "slatke moje" nekako nikad nisu dugo trajale. Sad je samo očigledno zato što nema nikoga pa si stigla da se raširiš i da optužuješ one koji to ne žele da čitaju. U to doba bi za toliko spamovanje dobila prvo pismeno upozorenje, a kasnije i bodove.. Prekini da iz tuđeg oka vadiš trn a u svom ne vidiš balvan. Dolaziš na mesto na kom se ne osećaš prijatno, zašto? Da provociraš?

    Misao koja mi je vrti po glavi jeste da mi je fitilj postao previše kratak.
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #3523

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Što bi rek'o zemunac: žabo, brate, ćale si, keve mi.

    @Anibas

    Nisam rekla da mi nije jasno, već da ne razumem tebe.

    Nego, ipak, skidam ti kapu, razigrala si malo forum. Tako su to znali i Ser Gogsy, Crvčak, cybermikan.... Bože, gde su ti ljudi? Nešto sve mislim, nedostaju mi.
    Poruku je izmenio Mish, 04.11.2014 u 17:55
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #3524

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Како уседелицама и дркошима рећи да могу да се напасу гузних длака а да ти то модератор не обрише...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #3525

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Slušaj ti tregerašu, ne bih te menjala ni za brdo tufahija, al' to ne znači da nećeš dobiti ovo i ovo .
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 235 od 247 PrvaPrva ... 135185225233234235236237245 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •